Oberliga Niederrhein
Almanya

Oberliga Niederrhein

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Niederrhein
1 1. FC Bocholt 1. FC Bocholt 10 9 1 0 32:9 23 28 W
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
04.10.20 1 : 2 Zafer
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
D
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
W
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
11.10.20 0 : 8 Zafer
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
W
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
18.10.20 2 : 1 Zafer
Meerbusch Meerbusch
W
Kray Kray
22.10.20 0 : 2 Zafer
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
Schwarz-Weiß Essen
2 SSVg Velbert SSVg Velbert 10 7 1 2 23:15 8 22 D
SC Velbert SC Velbert
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
SSVg Velbert SSVg Velbert
W
SSVg Velbert SSVg Velbert
07.10.20 3 : 2 Zafer
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
L
1. FC Kleve 1. FC Kleve
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SSVg Velbert SSVg Velbert
W
SSVg Velbert SSVg Velbert
16.10.20 3 : 2 Zafer
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
L
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
21.10.20 3 : 0 Kaybetmek
SSVg Velbert SSVg Velbert
Meerbusch
3 Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg 11 7 0 4 28:17 11 21 L
SSVg Velbert SSVg Velbert
07.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
W
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
11.10.20 1 : 0 Zafer
Monheim Monheim
L
TVD Velbert TVD Velbert
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
L
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
21.10.20 2 : 3 Kaybetmek
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
W
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
25.10.20 1 : 2 Zafer
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
Düsseldorf West e.V.
4 SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen 9 6 1 2 30:11 19 19 D
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
07.10.20 2 : 2 Beraberlik
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
W
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
11.10.20 2 : 1 Zafer
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
W
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
18.10.20 2 : 11 Zafer
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
W
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
21.10.20 3 : 0 Zafer
SSVg Velbert SSVg Velbert
W
Monheim Monheim
25.10.20 2 : 3 Zafer
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
TVD Velbert
5 1. FC Kleve 1. FC Kleve 10 6 1 3 20:16 4 19 W
1. FC Kleve 1. FC Kleve
04.10.20 2 : 1 Zafer
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
W
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
08.10.20 0 : 5 Zafer
1. FC Kleve 1. FC Kleve
W
1. FC Kleve 1. FC Kleve
11.10.20 1 : 0 Zafer
SSVg Velbert SSVg Velbert
W
1. FC Kleve 1. FC Kleve
21.10.20 3 : 0 Zafer
TVD Velbert TVD Velbert
L
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
25.10.20 4 : 2 Kaybetmek
1. FC Kleve 1. FC Kleve
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
6 SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 10 5 2 3 20:17 3 17 W
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
07.10.20 2 : 0 Zafer
Niederwenigern Niederwenigern
W
FSV Duisburg FSV Duisburg
11.10.20 0 : 2 Zafer
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
D
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
18.10.20 3 : 3 Beraberlik
SC Velbert SC Velbert
W
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
21.10.20 2 : 3 Zafer
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
W
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
25.10.20 4 : 2 Zafer
1. FC Kleve 1. FC Kleve
Teutonia St. Tonis
7 Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V. 7 5 1 1 18:9 9 16 W
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
19.09.20 1 : 2 Zafer
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
D
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cronenberger SC Cronenberger SC
W
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
04.10.20 2 : 4 Zafer
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
W
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
07.10.20 4 : 1 Zafer
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
W
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
11.10.20 0 : 2 Zafer
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
Sportfreunde Baumberg
8 Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis 8 4 2 2 18:9 9 14 L
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
D
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
W
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
11.10.20 8 : 1 Zafer
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
L
SSVg Velbert SSVg Velbert
16.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
W
TVD Velbert TVD Velbert
25.10.20 1 : 3 Zafer
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
SpVgg Sterkrade-Nord
9 Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen 11 4 2 5 17:14 3 14 D
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
L
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
L
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
18.10.20 2 : 3 Kaybetmek
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
W
Meerbusch Meerbusch
21.10.20 0 : 3 Zafer
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
W
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
25.10.20 1 : 0 Zafer
Kray Kray
1. FC Bocholt
10 TVD Velbert TVD Velbert 9 4 2 3 19:17 2 14 W
TVD Velbert TVD Velbert
07.10.20 4 : 1 Zafer
FSV Duisburg FSV Duisburg
L
SC Velbert SC Velbert
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
TVD Velbert TVD Velbert
W
TVD Velbert TVD Velbert
18.10.20 4 : 1 Zafer
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
L
1. FC Kleve 1. FC Kleve
21.10.20 3 : 0 Kaybetmek
TVD Velbert TVD Velbert
L
TVD Velbert TVD Velbert
25.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
SpVgg 04 Ratingen
11 SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck 8 4 1 3 14:11 3 13 W
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
27.09.20 0 : 3 Zafer
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
L
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
04.10.20 2 : 4 Kaybetmek
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
W
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
18.10.20 2 : 1 Zafer
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
L
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
22.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
W
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
25.10.20 2 : 1 Zafer
Niederwenigern Niederwenigern
FSV Duisburg
12 Monheim Monheim 8 4 1 3 15:13 2 13 W
Monheim Monheim
27.09.20 3 : 1 Zafer
Niederwenigern Niederwenigern
L
FSV Duisburg FSV Duisburg
04.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Monheim Monheim
W
Monheim Monheim
07.10.20 3 : 2 Zafer
SC Velbert SC Velbert
L
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Monheim Monheim
L
Monheim Monheim
25.10.20 2 : 3 Kaybetmek
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
VfB 03 Hilden
13 SC Velbert SC Velbert 10 3 2 5 18:17 1 11 D
SC Velbert SC Velbert
04.10.20 3 : 3 Beraberlik
SSVg Velbert SSVg Velbert
L
Monheim Monheim
07.10.20 3 : 2 Kaybetmek
SC Velbert SC Velbert
W
SC Velbert SC Velbert
11.10.20 3 : 0 Zafer
TVD Velbert TVD Velbert
D
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
18.10.20 3 : 3 Beraberlik
SC Velbert SC Velbert
W
SC Velbert SC Velbert
21.10.20 4 : 0 Zafer
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Cronenberger SC
14 Meerbusch Meerbusch 9 3 2 4 11:18 -7 11 W
Meerbusch Meerbusch
27.09.20 2 : 0 Zafer
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
L
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
02.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Meerbusch Meerbusch
W
Meerbusch Meerbusch
11.10.20 4 : 3 Zafer
Kray Kray
L
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Meerbusch Meerbusch
L
Meerbusch Meerbusch
21.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
SSVg Velbert
15 SC Union Nettetal SC Union Nettetal 11 2 4 5 12:20 -8 10 D
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
L
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
D
Cronenberger SC Cronenberger SC
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
W
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
22.10.20 1 : 0 Zafer
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
L
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
25.10.20 5 : 0 Kaybetmek
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Niederwenigern
16 TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 9 3 1 5 10:21 -11 10 W
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
02.10.20 4 : 0 Zafer
Meerbusch Meerbusch
D
Kray Kray
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
L
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
11.10.20 0 : 8 Kaybetmek
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
W
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
18.10.20 2 : 3 Zafer
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
W
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
21.10.20 1 : 0 Zafer
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
Monheim
17 VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden 6 3 0 3 15:13 2 9 L
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
13.09.20 1 : 5 Kaybetmek
SSVg Velbert SSVg Velbert
W
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
04.10.20 4 : 0 Zafer
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
L
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
07.10.20 4 : 1 Kaybetmek
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
L
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
W
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
25.10.20 5 : 0 Zafer
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
Monheim
18 Cronenberger SC Cronenberger SC 8 2 3 3 13:15 -2 9 W
Cronenberger SC Cronenberger SC
23.09.20 4 : 0 Zafer
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
D
Düsseldorf West e.V. Düsseldorf West e.V.
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cronenberger SC Cronenberger SC
D
Cronenberger SC Cronenberger SC
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
L
Niederwenigern Niederwenigern
21.10.20 5 : 1 Kaybetmek
Cronenberger SC Cronenberger SC
D
Cronenberger SC Cronenberger SC
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
FSV Duisburg FSV Duisburg
SC Velbert
19 Niederwenigern Niederwenigern 10 2 2 6 16:20 -4 8 D
Niederwenigern Niederwenigern
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
TVD Velbert TVD Velbert
L
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
07.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Niederwenigern Niederwenigern
L
Niederwenigern Niederwenigern
11.10.20 2 : 5 Kaybetmek
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
W
Niederwenigern Niederwenigern
21.10.20 5 : 1 Zafer
Cronenberger SC Cronenberger SC
L
SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Niederwenigern Niederwenigern
VfB 03 Hilden
20 Kray Kray 8 2 1 5 12:17 -5 7 L
1. FC Kleve 1. FC Kleve
23.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Kray Kray
D
Kray Kray
08.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
L
Meerbusch Meerbusch
11.10.20 4 : 3 Kaybetmek
Kray Kray
L
Kray Kray
22.10.20 0 : 2 Kaybetmek
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
L
Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Kray Kray
1. Mönchengladbach 1894
21 TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld 9 2 1 6 9:22 -13 7 L
VfB 03 Hilden VfB 03 Hilden
04.10.20 4 : 0 Kaybetmek
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
D
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
07.10.20 1 : 1 Beraberlik
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
W
Niederwenigern Niederwenigern
11.10.20 2 : 5 Zafer
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
L
SC Velbert SC Velbert
21.10.20 4 : 0 Kaybetmek
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
L
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
1. FC Kleve
22 FSV Duisburg FSV Duisburg 9 1 1 7 11:25 -14 4 L
SSVg Velbert SSVg Velbert
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FSV Duisburg FSV Duisburg
W
FSV Duisburg FSV Duisburg
04.10.20 3 : 1 Zafer
Monheim Monheim
L
TVD Velbert TVD Velbert
07.10.20 4 : 1 Kaybetmek
FSV Duisburg FSV Duisburg
L
FSV Duisburg FSV Duisburg
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord
D
Cronenberger SC Cronenberger SC
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
FSV Duisburg FSV Duisburg
SpVg Schonnebeck
23 1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894 10 1 0 9 8:43 -35 3 L
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
03.10.20 6 : 0 Kaybetmek
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
L
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
08.10.20 0 : 5 Kaybetmek
1. FC Kleve 1. FC Kleve
L
Teutonia St. Tonis Teutonia St. Tonis
11.10.20 8 : 1 Kaybetmek
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
L
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
18.10.20 2 : 11 Kaybetmek
SpVgg 04 Ratingen SpVgg 04 Ratingen
L
TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
21.10.20 1 : 0 Kaybetmek
1. Mönchengladbach 1894 1. Mönchengladbach 1894
Kray
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Niederrhein - turnuva, düzenleyen Almanya. Katılmak için başvuru veren lig 23 katılan takımlar. Şu anda liderler futbol maratonu. Bunlar:
1. FC Bocholt - 28 puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 1.
SSVg Velbert - 22 madde, kazanılan maçlar 7, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Sportfreunde Baumberg - 21 madde, kazanılan yarışmalar 7, skorsuz maçlar 4, beraberlik 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Niederrhein (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Oberliga Niederrhein (Almanya):
Monheim - VfB 03 Hilden (28.10.2020 13:30)
TVD Velbert - SpVg Schonnebeck (28.10.2020 13:30)
Sportfreunde Baumberg - Düsseldorf West e.V. (04.11.2020 12:30)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Niederrhein (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.