Oberliga Mittelrhein
Almanya

Oberliga Mittelrhein

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Mittelrhein
1 FC Viktoria 08 Arnoldsweiler FC Viktoria 08 Arnoldsweiler 2 2 0 0 6:1 5 6 W
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
06.09.20 4 : 1 Zafer
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
W
Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven
13.09.20 0 : 2 Zafer
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
SV Deutz 05
2 FC Hennef 05 FC Hennef 05 2 2 0 0 6:3 3 6 W
FC Hennef 05 FC Hennef 05
06.09.20 3 : 2 Zafer
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
W
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
13.09.20 1 : 3 Zafer
FC Hennef 05 FC Hennef 05
DJK Blau-Weiss Friesdorf
3 Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 2 1 1 0 7:1 6 4 D
Pesch 1956 Pesch 1956
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
W
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
13.09.20 6 : 0 Zafer
FC Hürth FC Hürth
VfL Alfter
4 VfL Alfter VfL Alfter 2 1 1 0 5:2 3 4 W
VfL Alfter VfL Alfter
06.09.20 3 : 0 Zafer
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
D
VfL Alfter VfL Alfter
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
DJK Blau-Weiss Friesdorf DJK Blau-Weiss Friesdorf
Siegburger SV 04
5 Breinig Breinig 2 1 1 0 4:1 3 4 D
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Breinig Breinig
W
Breinig Breinig
13.09.20 3 : 0 Zafer
Pesch 1956 Pesch 1956
FC Hürth
6 Bcv Glesch-Paffendorf Bcv Glesch-Paffendorf 1 1 0 0 2:0 2 3 W
Vichttal Vichttal
06.09.20 0 : 2 Zafer
Bcv Glesch-Paffendorf
Duren
7 Fortuna Koln II Fortuna Koln II 2 1 0 1 6:5 1 3 L
FC Hennef 05 FC Hennef 05
06.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
W
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
13.09.20 4 : 2 Zafer
Vichttal Vichttal
Duren
8 Duren Duren 1 1 0 0 2:1 1 3 W
Duren Duren
13.09.20 2 : 1 Zafer
SV Deutz 05 SV Deutz 05
Bcv Glesch-Paffendorf
9 Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven 2 1 0 1 3:3 2 3 W
SV Deutz 05 SV Deutz 05
06.09.20 1 : 3 Zafer
Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven
L
Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
SpVg Frechen 20
10 SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf 2 1 0 1 2:4 -2 3 L
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
06.09.20 4 : 1 Kaybetmek
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
W
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
13.09.20 1 : 0 Zafer
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20
Pesch 1956
11 FC Hürth FC Hürth 2 1 0 1 2:6 -4 3 W
FC Hürth FC Hürth
06.09.20 2 : 0 Zafer
DJK Blau-Weiss Friesdorf DJK Blau-Weiss Friesdorf
L
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
13.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Hürth FC Hürth
Breinig
12 SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Breinig Breinig
L
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SpVg Frechen 20 SpVg Frechen 20
Borussia Freialdenhoven
13 DJK Blau-Weiss Friesdorf DJK Blau-Weiss Friesdorf 2 0 1 1 2:4 -2 1 L
FC Hürth FC Hürth
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
DJK Blau-Weiss Friesdorf DJK Blau-Weiss Friesdorf
D
VfL Alfter VfL Alfter
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
DJK Blau-Weiss Friesdorf DJK Blau-Weiss Friesdorf
FC Hennef 05
14 Pesch 1956 Pesch 1956 2 0 1 1 1:4 -3 1 D
Pesch 1956 Pesch 1956
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
L
Breinig Breinig
13.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Pesch 1956 Pesch 1956
SV 1914 Eilendorf
15 SV Deutz 05 SV Deutz 05 2 0 0 2 2:5 -3 0 L
SV Deutz 05 SV Deutz 05
06.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven
L
Duren Duren
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Deutz 05 SV Deutz 05
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler
16 Vichttal Vichttal 2 0 0 2 2:6 -4 0 L
Vichttal Vichttal
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Bcv Glesch-Paffendorf
L
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Vichttal Vichttal
Wesseling-Urfeld
17 Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld 2 0 0 2 1:6 -5 0 L
VfL Alfter VfL Alfter
06.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
L
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Hennef 05 FC Hennef 05
Vichttal
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Mittelrhein - turnuva, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran şampiyona 17 katılımcılar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FC Viktoria 08 Arnoldsweiler - 6 sayı, kazanılan maçlar 2, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 0.
FC Hennef 05 - 6 puan, yengi 2, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Siegburger SV 04 - 4 sayı, kazanılan maçlar 1, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Mittelrhein (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Oberliga Mittelrhein (Almanya):
Duren - Bcv Glesch-Paffendorf (20.09.2020 09:00)
FC Hennef 05 - DJK Blau-Weiss Friesdorf (20.09.2020 09:00)
FC Hürth - Breinig (20.09.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Mittelrhein (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.