Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
Oberliga Mittelrhein
Almanya

Oberliga Mittelrhein

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Mittelrhein
1 Wegberg Beeck Wegberg Beeck 16 13 1 2 34:9 25 40 W
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
17.11.19 2 : 0 Zafer
VfL Vichttal VfL Vichttal
W
SV Deutz 05 SV Deutz 05
01.12.19 1 : 4 Zafer
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
D
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
W
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
08.03.20 0 : 2 Zafer
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
D
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
2 1. FC Duren 1. FC Duren 17 12 3 2 41:16 25 39 W
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
01.12.19 0 : 2 Zafer
1. FC Duren 1. FC Duren
W
1. FC Duren 1. FC Duren
08.12.19 2 : 0 Zafer
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
W
1. FC Duren 1. FC Duren
01.03.20 3 : 1 Zafer
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
L
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
1. FC Duren 1. FC Duren
D
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Duren 1. FC Duren
3 FC Pesch FC Pesch 17 7 7 3 44:33 11 28 D
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Pesch FC Pesch
D
FC Pesch FC Pesch
08.12.19 4 : 4 Beraberlik
VfL Vichttal VfL Vichttal
D
FC Pesch FC Pesch
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Deutz 05 SV Deutz 05
W
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
08.03.20 2 : 3 Zafer
FC Pesch FC Pesch
D
VfL Vichttal VfL Vichttal
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Pesch FC Pesch
4 FC Hennef 05 FC Hennef 05 17 7 7 3 26:18 8 28 D
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hennef 05 FC Hennef 05
W
FC Hennef 05 FC Hennef 05
08.12.19 1 : 0 Zafer
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
L
FC Hennef 05 FC Hennef 05
01.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Hurth FC Hurth
W
SV Breinig SV Breinig
08.03.20 0 : 3 Zafer
FC Hennef 05 FC Hennef 05
D
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hennef 05 FC Hennef 05
5 Siegburger SV 04 Siegburger SV 04 17 9 1 7 25:22 3 28 L
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
01.12.19 0 : 2 Kaybetmek
1. FC Duren 1. FC Duren
D
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
08.12.19 0 : 0 Beraberlik
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
W
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
01.03.20 0 : 1 Zafer
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
L
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Pesch FC Pesch
D
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
6 Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven 17 7 5 5 23:24 -1 26 D
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
L
FC Hennef 05 FC Hennef 05
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
W
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
01.03.20 1 : 2 Zafer
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
W
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
08.03.20 2 : 0 Zafer
1. FC Duren 1. FC Duren
D
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Hennef 05 FC Hennef 05
7 FC Hurth FC Hurth 17 7 4 6 24:20 4 25 W
FC Hurth FC Hurth
01.12.19 2 : 0 Zafer
SV Breinig SV Breinig
W
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
08.12.19 1 : 2 Zafer
FC Hurth FC Hurth
W
FC Hennef 05 FC Hennef 05
01.03.20 0 : 3 Zafer
FC Hurth FC Hurth
W
FC Hurth FC Hurth
08.03.20 2 : 0 Zafer
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
D
FC Hurth FC Hurth
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
8 Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld 17 7 4 6 23:26 -3 25 D
VfL Vichttal VfL Vichttal
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
W
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
08.12.19 3 : 2 Zafer
SV Deutz 05 SV Deutz 05
L
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Siegburger SV 04 Siegburger SV 04
W
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
08.03.20 2 : 3 Zafer
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
D
SV Deutz 05 SV Deutz 05
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
9 SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20 16 7 2 7 23:23 1 23 D
FC Hennef 05 FC Hennef 05
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
W
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
01.12.19 2 : 0 Zafer
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
L
1. FC Duren 1. FC Duren
08.12.19 2 : 0 Kaybetmek
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
L
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
D
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
1. FC Duren 1. FC Duren
10 VfL Vichttal VfL Vichttal 17 5 4 8 22:22 -4 19 D
VfL Vichttal VfL Vichttal
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
D
FC Pesch FC Pesch
08.12.19 4 : 4 Beraberlik
VfL Vichttal VfL Vichttal
D
VfL Vichttal VfL Vichttal
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
W
SV Deutz 05 SV Deutz 05
08.03.20 2 : 6 Zafer
VfL Vichttal VfL Vichttal
D
VfL Vichttal VfL Vichttal
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
FC Pesch FC Pesch
11 SV Deutz 05 SV Deutz 05 17 5 4 8 29:37 -8 19 L
SV Deutz 05 SV Deutz 05
01.12.19 1 : 4 Kaybetmek
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
L
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
08.12.19 3 : 2 Kaybetmek
SV Deutz 05 SV Deutz 05
D
FC Pesch FC Pesch
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Deutz 05 SV Deutz 05
L
SV Deutz 05 SV Deutz 05
08.03.20 2 : 6 Kaybetmek
VfL Vichttal VfL Vichttal
D
SV Deutz 05 SV Deutz 05
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Wesseling-Urfeld Wesseling-Urfeld
12 SV Breinig SV Breinig 17 5 4 8 26:35 -9 19 L
FC Hurth FC Hurth
01.12.19 2 : 0 Kaybetmek
SV Breinig SV Breinig
W
SV Breinig SV Breinig
08.12.19 6 : 3 Zafer
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
W
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
01.03.20 0 : 1 Zafer
SV Breinig SV Breinig
L
SV Breinig SV Breinig
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Hennef 05 FC Hennef 05
D
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV Breinig SV Breinig
13 Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler 17 5 1 11 33:43 -10 16 D
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Hennef 05 FC Hennef 05
W
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
08.12.19 3 : 6 Zafer
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
L
1. FC Duren 1. FC Duren
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
L
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Wegberg Beeck Wegberg Beeck
D
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
14 Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf 17 4 4 9 23:37 -14 16 L
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
01.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
L
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
08.12.19 3 : 6 Kaybetmek
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
L
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
L
FC Hurth FC Hurth
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
D
Viktoria Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Blau-Weiss Friesdorf Blau-Weiss Friesdorf
15 Fortuna Koln II Fortuna Koln II 17 4 3 10 22:31 -9 15 D
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Pesch FC Pesch
L
SV Breinig SV Breinig
08.12.19 6 : 3 Kaybetmek
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
D
VfL Vichttal VfL Vichttal
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
W
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
08.03.20 3 : 2 Zafer
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
D
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV Breinig SV Breinig
16 SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf 17 2 4 11 15:37 -22 10 D
Bor. Freialdenhoven Bor. Freialdenhoven
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
L
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
08.12.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Hurth FC Hurth
L
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Breinig SV Breinig
L
Fortuna Koln II Fortuna Koln II
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
D
FC Hurth FC Hurth
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
SV 1914 Eilendorf SV 1914 Eilendorf
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Oberliga Mittelrhein - turnuva, düzenleyen Almanya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Wegberg Beeck - 40 puan, parlak başarılar 13, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 1.
1. FC Duren - 39 madde, yengi 12, yenilmeler 2, beraberlik 3.
FC Pesch - 28 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 7, yenilmeler 3, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Mittelrhein (Almanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Mittelrhein (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.