Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Oberliga Hamburg
Almanya

Oberliga Hamburg

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Hamburg
1 TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948 25 21 3 1 68:19 49 66 D
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
W
Hamburger SV III Hamburger SV III
21.02.20 1 : 3 Zafer
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
W
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
29.02.20 3 : 0 Zafer
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
W
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
08.03.20 1 : 2 Zafer
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
D
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
2 FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905 25 18 3 4 64:28 36 57 W
Bramfelder SV Bramfelder SV
14.02.20 1 : 3 Zafer
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
W
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
23.02.20 1 : 0 Zafer
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
L
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
L
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
D
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hamburger SV III Hamburger SV III
3 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 25 17 4 4 71:36 35 55 W
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
14.02.20 0 : 3 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
23.02.20 5 : 1 Zafer
Bramfelder SV Bramfelder SV
W
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
01.03.20 0 : 2 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
08.03.20 5 : 0 Zafer
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
D
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
4 SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895 25 15 5 5 74:36 38 50 L
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
W
Meiendorfer Meiendorfer
22.02.20 1 : 4 Zafer
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
W
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
28.02.20 1 : 0 Zafer
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
D
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
5 TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925 25 15 3 7 64:31 33 48 W
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
16.02.20 7 : 1 Zafer
Meiendorfer Meiendorfer
L
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
L
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
Union Tornesch Union Tornesch
08.03.20 0 : 4 Zafer
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
D
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
6 Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919 25 13 7 5 49:34 15 46 D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
D
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
W
Buchholz 08 Buchholz 08
01.03.20 1 : 2 Zafer
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
L
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
D
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Union Tornesch Union Tornesch
7 Hamburger SV III Hamburger SV III 24 11 3 10 65:56 9 36 D
Hamburger SV III Hamburger SV III
06.12.19 3 : 3 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
W
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
14.02.20 1 : 3 Zafer
Hamburger SV III Hamburger SV III
L
Hamburger SV III Hamburger SV III
21.02.20 1 : 3 Kaybetmek
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
W
Hamburger SV III Hamburger SV III
06.03.20 7 : 1 Zafer
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
D
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hamburger SV III Hamburger SV III
8 TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907 25 8 9 8 56:53 3 33 L
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hamburger SV III Hamburger SV III
D
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
L
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
W
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
06.03.20 1 : 0 Zafer
Hamm United FC Hamm United FC
D
Meiendorfer Meiendorfer
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
9 SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919 25 7 8 10 49:52 -3 29 D
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
W
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
23.02.20 3 : 0 Zafer
Hamm United FC Hamm United FC
W
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
28.02.20 0 : 2 Zafer
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
W
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
07.03.20 2 : 0 Zafer
Bramfelder SV Bramfelder SV
D
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
10 Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881 24 8 5 11 43:53 -10 29 L
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
06.12.19 10 : 1 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
W
Meiendorfer Meiendorfer
07.03.20 0 : 2 Zafer
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
11 FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949 25 8 5 12 45:70 -25 29 L
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
Union Tornesch Union Tornesch
23.02.20 2 : 3 Zafer
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
L
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
L
Hamburger SV III Hamburger SV III
06.03.20 7 : 1 Kaybetmek
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
12 Hamm United FC Hamm United FC 23 7 6 10 34:55 -21 27 L
Hamm United FC Hamm United FC
06.12.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
W
Hamm United FC Hamm United FC
13.12.19 4 : 2 Zafer
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
L
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Hamm United FC Hamm United FC
L
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Hamm United FC Hamm United FC
D
Buchholz 08 Buchholz 08
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hamm United FC Hamm United FC
13 Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma 24 7 4 13 46:48 -2 25 L
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
07.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
W
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
16.02.20 3 : 0 Zafer
Buchholz 08 Buchholz 08
W
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
01.03.20 4 : 0 Zafer
Meiendorfer Meiendorfer
W
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
08.03.20 0 : 2 Zafer
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
D
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Bramfelder SV Bramfelder SV
14 SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925 23 7 3 13 33:56 -23 24 D
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
W
Bramfelder SV Bramfelder SV
06.12.19 0 : 2 Zafer
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
W
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
14.02.20 0 : 1 Zafer
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
D
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TUS Dassendorf 1948 TUS Dassendorf 1948
15 Union Tornesch Union Tornesch 24 5 8 11 33:60 -27 23 D
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Union Tornesch Union Tornesch
L
Union Tornesch Union Tornesch
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Suderelbe 1949 FC Suderelbe 1949
W
Bramfelder SV Bramfelder SV
28.02.20 1 : 3 Zafer
Union Tornesch Union Tornesch
L
Union Tornesch Union Tornesch
08.03.20 0 : 4 Kaybetmek
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
D
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Union Tornesch Union Tornesch
16 Buchholz 08 Buchholz 08 23 4 5 14 39:69 -30 17 L
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
08.12.19 7 : 1 Kaybetmek
Buchholz 08 Buchholz 08
L
Buchholz 08 Buchholz 08
09.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
L
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Buchholz 08 Buchholz 08
L
Buchholz 08 Buchholz 08
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Niendorfer TSV 1919 Niendorfer TSV 1919
D
Buchholz 08 Buchholz 08
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Hamm United FC Hamm United FC
17 Meiendorfer Meiendorfer 25 3 3 19 31:70 -39 12 L
TSV Sasel 1925 TSV Sasel 1925
16.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Meiendorfer Meiendorfer
L
Meiendorfer Meiendorfer
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg 1895 SC Victoria Hamburg 1895
L
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Meiendorfer Meiendorfer
L
Meiendorfer Meiendorfer
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
D
Meiendorfer Meiendorfer
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
TUS Osdorf 1907 TUS Osdorf 1907
18 Bramfelder SV Bramfelder SV 25 2 4 19 31:69 -38 10 L
Bramfelder SV Bramfelder SV
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
23.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Bramfelder SV Bramfelder SV
L
Bramfelder SV Bramfelder SV
28.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Union Tornesch Union Tornesch
L
SV Curslack-Neuengamme 1919 SV Curslack-Neuengamme 1919
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Bramfelder SV Bramfelder SV
D
Uhlenhorster Paloma Uhlenhorster Paloma
15.05.20 0 : 0 Beraberlik
Bramfelder SV Bramfelder SV
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Oberliga Hamburg - turnuva, düzenleyen Almanya. Kayıt yaptıran turnuva 18 futbol kulüpleri. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
TUS Dassendorf 1948 - 66 madde, kazanılan maçlar 21, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Teutonia Ottensen 1905 - 57 madde, parlak başarılar 18, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 - 55 sayı, parlak başarılar 17, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Hamburg (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Hamburg (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.