Oberliga Hamburg
Almanya

Oberliga Hamburg

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Hamburg
1 Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881 4 4 0 0 15:8 7 12 W
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
18.09.20 5 : 2 Zafer
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
W
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
02.10.20 2 : 1 Zafer
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
W
Union Tornesch Union Tornesch
11.10.20 2 : 4 Zafer
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
W
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.10.20 4 : 3 Zafer
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
20.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
TuS Dassendorf
2 Hamm United Hamm United 5 3 1 1 12:7 5 10 W
Hamm United Hamm United
18.09.20 2 : 0 Zafer
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
D
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Hamm United Hamm United
W
Hamm United Hamm United
02.10.20 4 : 1 Zafer
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
W
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
10.10.20 2 : 4 Zafer
Hamm United Hamm United
L
Hamm United Hamm United
16.10.20 0 : 2 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
Hamburg Eimsbutteler BC
3 HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst 4 3 0 1 11:5 6 9 L
FC Süderelbe FC Süderelbe
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
W
TuS Osdorf TuS Osdorf
02.10.20 2 : 3 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
11.10.20 4 : 0 Zafer
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
W
Hamm United Hamm United
16.10.20 0 : 2 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
20.10.20 1 : 0 Zafer
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
Hamburger CV III
4 SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg 5 3 0 2 12:8 4 9 L
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
18.09.20 0 : 3 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
W
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
27.09.20 0 : 2 Zafer
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
W
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
02.10.20 8 : 1 Zafer
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
11.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
W
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
16.10.20 2 : 0 Zafer
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
Union Tornesch
5 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 4 2 2 0 7:2 5 8 D
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
W
Union Tornesch Union Tornesch
27.09.20 1 : 5 Zafer
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
W
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
04.10.20 1 : 0 Zafer
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
D
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
L
Bramfelder Bramfelder
17.10.20 3 : 2 Kaybetmek
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
FC Süderelbe
6 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 4 2 2 0 5:3 2 8 W
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
19.09.20 2 : 1 Zafer
Union Tornesch Union Tornesch
W
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
27.09.20 0 : 1 Zafer
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
D
Bramfelder Bramfelder
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
D
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
W
FC Süderelbe FC Süderelbe
17.10.20 1 : 7 Zafer
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
Wandsbeker TSV Concordia 1881
7 SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme 3 2 1 0 9:4 5 7 W
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
18.09.20 0 : 3 Zafer
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
D
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Hamm United Hamm United
W
Hamburger CV III Hamburger CV III
02.10.20 2 : 4 Zafer
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
L
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
18.10.20 3 : 1 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
Sasel
8 FC Süderelbe FC Süderelbe 4 2 1 1 9:6 3 7 W
FC Süderelbe FC Süderelbe
19.09.20 3 : 2 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
D
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Süderelbe FC Süderelbe
W
FC Süderelbe FC Süderelbe
03.10.20 5 : 2 Zafer
Union Tornesch Union Tornesch
L
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Süderelbe FC Süderelbe
L
FC Süderelbe FC Süderelbe
17.10.20 1 : 7 Kaybetmek
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
TSV Buchholz 08
9 USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg 3 2 0 1 10:2 8 6 W
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
25.09.20 3 : 0 Zafer
Bramfelder Bramfelder
W
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
06.10.20 6 : 0 Zafer
Sasel Sasel
L
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
W
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
18.10.20 3 : 1 Zafer
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
Niendorfer TSV
10 SV Rugenbergen SV Rugenbergen 3 2 0 1 9:6 3 6 L
Hamm United Hamm United
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
W
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
27.09.20 7 : 3 Zafer
Hamburger CV III Hamburger CV III
W
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
11.10.20 2 : 1 Zafer
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
L
Sasel Sasel
18.10.20 4 : 2 Kaybetmek
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Bramfelder
11 Niendorfer TSV Niendorfer TSV 4 2 0 2 7:7 -3 6 L
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
W
TuS Osdorf TuS Osdorf
29.09.20 0 : 2 Zafer
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
L
Hamm United Hamm United
02.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
W
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
11.10.20 4 : 1 Zafer
Hamburger CV III Hamburger CV III
USC Paloma Hamburg
12 Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC 5 1 2 2 7:6 1 5 D
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
D
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Süderelbe FC Süderelbe
L
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
02.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
W
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
11.10.20 5 : 1 Zafer
TuS Osdorf TuS Osdorf
L
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
16.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
Hamm United
13 VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge 5 1 1 3 5:7 -2 4 D
Bramfelder Bramfelder
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
L
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
L
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
W
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
10.10.20 1 : 0 Zafer
FC Süderelbe FC Süderelbe
L
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.10.20 4 : 3 Kaybetmek
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
TuS Osdorf
14 Hamburger CV III Hamburger CV III 5 1 1 3 13:19 -6 4 D
Hamburger CV III Hamburger CV III
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sasel Sasel
L
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
27.09.20 7 : 3 Kaybetmek
Hamburger CV III Hamburger CV III
L
Hamburger CV III Hamburger CV III
02.10.20 2 : 4 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme
L
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
11.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Hamburger CV III Hamburger CV III
W
Hamburger CV III Hamburger CV III
16.10.20 6 : 3 Zafer
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
HSV Barmbek-Uhlenhorst
15 Bramfelder Bramfelder 4 0 3 1 3:6 -3 3 D
Bramfelder Bramfelder
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
VFL Lohbrugge VFL Lohbrugge
L
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
25.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Bramfelder Bramfelder
D
Bramfelder Bramfelder
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
D
Sasel Sasel
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Bramfelder Bramfelder
W
Bramfelder Bramfelder
17.10.20 3 : 2 Zafer
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
SV Rugenbergen
16 TuS Osdorf TuS Osdorf 5 1 0 4 8:13 -5 3 L
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
TuS Osdorf TuS Osdorf
L
TuS Osdorf TuS Osdorf
29.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Niendorfer TSV Niendorfer TSV
L
TuS Osdorf TuS Osdorf
02.10.20 2 : 3 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst
L
Hamburg Eimsbutteler BC Hamburg Eimsbutteler BC
11.10.20 5 : 1 Kaybetmek
TuS Osdorf TuS Osdorf
W
TuS Osdorf TuS Osdorf
16.10.20 4 : 1 Zafer
Union Tornesch Union Tornesch
VFL Lohbrugge
17 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 5 1 0 4 10:24 -14 3 L
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
18.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
W
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
26.09.20 2 : 1 Zafer
TuS Osdorf TuS Osdorf
L
SC Victoria Hamburg SC Victoria Hamburg
02.10.20 8 : 1 Kaybetmek
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
L
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
10.10.20 2 : 4 Kaybetmek
Hamm United Hamm United
L
Hamburger CV III Hamburger CV III
16.10.20 6 : 3 Kaybetmek
Meiendorfer SV Meiendorfer SV
USC Paloma Hamburg
18 Sasel Sasel 3 0 2 1 2:8 -6 2 D
Hamburger CV III Hamburger CV III
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Sasel Sasel
L
USC Paloma Hamburg USC Paloma Hamburg
06.10.20 6 : 0 Kaybetmek
Sasel Sasel
D
Sasel Sasel
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Bramfelder Bramfelder
W
Sasel Sasel
18.10.20 4 : 2 Zafer
SV Rugenbergen SV Rugenbergen
SV Curslack-Neuengamme
19 Union Tornesch Union Tornesch 5 0 0 5 7:20 -13 0 L
TuS Dassendorf TuS Dassendorf
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Union Tornesch Union Tornesch
L
Union Tornesch Union Tornesch
27.09.20 1 : 5 Kaybetmek
TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
L
FC Süderelbe FC Süderelbe
03.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Union Tornesch Union Tornesch
L
Union Tornesch Union Tornesch
11.10.20 2 : 4 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
L
TuS Osdorf TuS Osdorf
16.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Union Tornesch Union Tornesch
SC Victoria Hamburg
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Hamburg - turnuva, düzenleyen Almanya. Katılan yarışma 19 katılımcılar. Bugünkü duruma göre altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Wandsbeker TSV Concordia 1881 - 12 puan, kazanılan yarışmalar 4, yenilmeler 0, beraberlik 0.
Hamm United - 10 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
HSV Barmbek-Uhlenhorst - 9 madde, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Hamburg (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Oberliga Hamburg (Almanya):
Hamburger CV III - HSV Barmbek-Uhlenhorst (23.10.2020 13:00)
TuS Dassendorf - Wandsbeker TSV Concordia 1881 (24.10.2020 06:00)
VFL Lohbrugge - TuS Osdorf (24.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Hamburg (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.