Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Almanya

Oberliga Hamburg

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga Hamburg
1 TUS Dassendorf 1948 25 21 3 1 68:19 49 66 W
TUS Dassendorf 1948
07.12.19 2 : 0 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
D
TUS Dassendorf 1948
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919
W
Hamburger SV III
21.02.20 1 : 3 Zafer
TUS Dassendorf 1948
W
TUS Dassendorf 1948
29.02.20 3 : 0 Zafer
TUS Osdorf 1907
W
Niendorfer TSV 1919
08.03.20 1 : 2 Zafer
TUS Dassendorf 1948
2 FC Teutonia Ottensen 1905 25 18 3 4 64:28 36 57 W
Buchholz 08
09.02.20 0 : 3 Zafer
FC Teutonia Ottensen 1905
W
Bramfelder SV
14.02.20 1 : 3 Zafer
FC Teutonia Ottensen 1905
W
FC Teutonia Ottensen 1905
23.02.20 1 : 0 Zafer
TSV Sasel 1925
L
SC Victoria Hamburg 1895
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905
L
FC Teutonia Ottensen 1905
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Uhlenhorster Paloma
3 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 25 17 4 4 71:36 35 55 L
TUS Dassendorf 1948
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
FC Suderelbe 1949
14.02.20 0 : 3 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
23.02.20 5 : 1 Zafer
Bramfelder SV
W
TSV Sasel 1925
01.03.20 0 : 2 Zafer
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
08.03.20 5 : 0 Zafer
SC Victoria Hamburg 1895
4 SC Victoria Hamburg 1895 25 15 5 5 74:36 38 50 W
SC Victoria Hamburg 1895
06.12.19 10 : 1 Zafer
Wandsbeker TSV Concordia 1881
L
SC Victoria Hamburg 1895
14.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Rugenbergen 1925
W
Meiendorfer
22.02.20 1 : 4 Zafer
SC Victoria Hamburg 1895
W
SC Victoria Hamburg 1895
28.02.20 1 : 0 Zafer
FC Teutonia Ottensen 1905
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg 1895
5 TSV Sasel 1925 25 15 3 7 64:31 33 48 W
TSV Sasel 1925
08.12.19 7 : 1 Zafer
Buchholz 08
W
TSV Sasel 1925
16.02.20 7 : 1 Zafer
Meiendorfer
L
FC Teutonia Ottensen 1905
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
TSV Sasel 1925
L
TSV Sasel 1925
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
Union Tornesch
08.03.20 0 : 4 Zafer
TSV Sasel 1925
6 Niendorfer TSV 1919 25 13 7 5 49:34 15 46 W
Uhlenhorster Paloma
07.12.19 1 : 2 Zafer
Niendorfer TSV 1919
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Niendorfer TSV 1919
D
Niendorfer TSV 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Osdorf 1907
W
Buchholz 08
01.03.20 1 : 2 Zafer
Niendorfer TSV 1919
L
Niendorfer TSV 1919
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
TUS Dassendorf 1948
7 Hamburger SV III 24 11 3 10 65:56 9 36 W
Union Tornesch
01.12.19 2 : 5 Zafer
Hamburger SV III
D
Hamburger SV III
06.12.19 3 : 3 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919
W
TUS Osdorf 1907
14.02.20 1 : 3 Zafer
Hamburger SV III
L
Hamburger SV III
21.02.20 1 : 3 Kaybetmek
TUS Dassendorf 1948
W
Hamburger SV III
06.03.20 7 : 1 Zafer
FC Suderelbe 1949
8 TUS Osdorf 1907 25 8 9 8 56:53 3 33 D
TUS Osdorf 1907
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Union Tornesch
L
TUS Osdorf 1907
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hamburger SV III
D
Niendorfer TSV 1919
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
TUS Osdorf 1907
L
TUS Dassendorf 1948
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
TUS Osdorf 1907
W
TUS Osdorf 1907
06.03.20 1 : 0 Zafer
Hamm United
9 SV Curslack-Neuengamme 1919 25 7 8 10 49:52 -3 29 L
Hamm United
13.12.19 4 : 2 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme 1919
D
TUS Dassendorf 1948
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Curslack-Neuengamme 1919
W
SV Curslack-Neuengamme 1919
23.02.20 3 : 0 Zafer
Hamm United
W
FC Suderelbe 1949
28.02.20 0 : 2 Zafer
SV Curslack-Neuengamme 1919
W
SV Curslack-Neuengamme 1919
07.03.20 2 : 0 Zafer
Bramfelder SV
10 Wandsbeker TSV Concordia 1881 24 8 5 11 43:53 -10 29 D
Wandsbeker TSV Concordia 1881
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
TSV Sasel 1925
L
SC Victoria Hamburg 1895
06.12.19 10 : 1 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Niendorfer TSV 1919
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Rugenbergen 1925
W
Meiendorfer
07.03.20 0 : 2 Zafer
Wandsbeker TSV Concordia 1881
11 FC Suderelbe 1949 25 8 5 12 45:70 -25 29 W
FC Suderelbe 1949
06.12.19 4 : 3 Zafer
Meiendorfer
L
FC Suderelbe 1949
14.02.20 0 : 3 Kaybetmek
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
W
Union Tornesch
23.02.20 2 : 3 Zafer
FC Suderelbe 1949
L
FC Suderelbe 1949
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Curslack-Neuengamme 1919
L
Hamburger SV III
06.03.20 7 : 1 Kaybetmek
FC Suderelbe 1949
12 Hamm United 23 7 6 10 34:55 -21 27 W
Meiendorfer
30.11.19 2 : 3 Zafer
Hamm United
L
Hamm United
06.12.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905
W
Hamm United
13.12.19 4 : 2 Zafer
SV Curslack-Neuengamme 1919
L
SV Curslack-Neuengamme 1919
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Hamm United
L
TUS Osdorf 1907
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Hamm United
13 Uhlenhorster Paloma 24 7 4 13 46:48 -2 25 L
Uhlenhorster Paloma
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg 1895
L
Uhlenhorster Paloma
07.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Niendorfer TSV 1919
W
Uhlenhorster Paloma
16.02.20 3 : 0 Zafer
Buchholz 08
W
Uhlenhorster Paloma
01.03.20 4 : 0 Zafer
Meiendorfer
W
FC Teutonia Ottensen 1905
08.03.20 0 : 2 Zafer
Uhlenhorster Paloma
14 SV Rugenbergen 1925 23 7 3 13 33:56 -23 24 W
Hamm United
22.11.19 1 : 4 Zafer
SV Rugenbergen 1925
D
SV Rugenbergen 1925
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
FC Suderelbe 1949
W
Bramfelder SV
06.12.19 0 : 2 Zafer
SV Rugenbergen 1925
W
SC Victoria Hamburg 1895
14.02.20 0 : 1 Zafer
SV Rugenbergen 1925
D
Wandsbeker TSV Concordia 1881
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
SV Rugenbergen 1925
15 Union Tornesch 24 5 8 11 33:60 -27 23 L
Union Tornesch
01.12.19 2 : 5 Kaybetmek
Hamburger SV III
D
TUS Osdorf 1907
06.12.19 2 : 2 Beraberlik
Union Tornesch
L
Union Tornesch
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Suderelbe 1949
W
Bramfelder SV
28.02.20 1 : 3 Zafer
Union Tornesch
L
Union Tornesch
08.03.20 0 : 4 Kaybetmek
TSV Sasel 1925
16 Buchholz 08 23 4 5 14 39:69 -30 17 W
Buchholz 08
01.12.19 4 : 3 Zafer
Bramfelder SV
L
TSV Sasel 1925
08.12.19 7 : 1 Kaybetmek
Buchholz 08
L
Buchholz 08
09.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905
L
Uhlenhorster Paloma
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Buchholz 08
L
Buchholz 08
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Niendorfer TSV 1919
17 Meiendorfer 25 3 3 19 31:70 -39 12 L
FC Suderelbe 1949
06.12.19 4 : 3 Kaybetmek
Meiendorfer
L
TSV Sasel 1925
16.02.20 7 : 1 Kaybetmek
Meiendorfer
L
Meiendorfer
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SC Victoria Hamburg 1895
L
Uhlenhorster Paloma
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Meiendorfer
L
Meiendorfer
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Wandsbeker TSV Concordia 1881
18 Bramfelder SV 25 2 4 19 31:69 -38 10 L
Bramfelder SV
06.12.19 0 : 2 Kaybetmek
SV Rugenbergen 1925
L
Bramfelder SV
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Teutonia Ottensen 1905
L
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923
23.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Bramfelder SV
L
Bramfelder SV
28.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Union Tornesch
L
SV Curslack-Neuengamme 1919
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Bramfelder SV
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga Hamburg - şampiyona, organize eden Almanya. Iştirak eden lig 18 takımlar. Bu sezonda favoriler turnuva. Bunlar:
TUS Dassendorf 1948 - 66 puan, yengi 21, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Teutonia Ottensen 1905 - 57 kabul edilen puan, parlak başarılar 18, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
HSV Barmbek-Uhlenhorst 1923 - 55 kabul edilen puan, yengi 17, skorsuz maçlar 4, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga Hamburg (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Oberliga Hamburg (Almanya):
SV Curslack-Neuengamme 1919 - Wandsbeker TSV Concordia 1881 (09.04.2020 13:15)
TUS Osdorf 1907 - SC Victoria Hamburg 1895 (09.04.2020 13:30)
Hamm United - Bramfelder SV (10.04.2020 04:45)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga Hamburg (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.