Oberliga BW
Almanya

Oberliga BW

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Oberliga BW
1 SGV Freiberg SGV Freiberg 13 11 2 0 42:6 36 35 W
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
30.09.20 0 : 2 Zafer
SGV Freiberg SGV Freiberg
D
SGV Freiberg SGV Freiberg
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Nöttingen FC Nöttingen
W
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
10.10.20 1 : 4 Zafer
SGV Freiberg SGV Freiberg
W
SGV Freiberg SGV Freiberg
17.10.20 3 : 2 Zafer
Sandhausen II Sandhausen II
W
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
24.10.20 0 : 7 Zafer
SGV Freiberg SGV Freiberg
Lorrach Brombach
2 Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers 13 9 3 1 41:12 29 30 L
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
30.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
W
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
03.10.20 3 : 0 Zafer
SV Linx SV Linx
W
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
10.10.20 0 : 8 Zafer
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
W
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
17.10.20 4 : 1 Zafer
FC Nöttingen FC Nöttingen
W
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
24.10.20 0 : 3 Zafer
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
Sandhausen II
3 1. Goppinger SV 1. Goppinger SV 13 8 2 3 26:14 12 26 W
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
30.09.20 2 : 0 Zafer
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
L
Freiburger FC Freiburger FC
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
W
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
10.10.20 3 : 0 Zafer
SV Oberachern SV Oberachern
W
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
17.10.20 1 : 3 Zafer
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
W
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
24.10.20 3 : 1 Zafer
FV Ravensburg FV Ravensburg
Rielasingen-Arlen
4 FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen 12 8 1 3 24:16 8 25 W
SV Oberachern SV Oberachern
26.09.20 1 : 2 Zafer
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
W
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
30.09.20 1 : 0 Zafer
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
L
FV Ravensburg FV Ravensburg
03.10.20 4 : 2 Kaybetmek
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
D
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
W
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
23.10.20 3 : 1 Zafer
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
TSG Backnang
5 FC Nöttingen FC Nöttingen 11 7 2 2 25:16 9 23 W
Sandhausen II Sandhausen II
26.09.20 1 : 4 Zafer
FC Nöttingen FC Nöttingen
W
FC Nöttingen FC Nöttingen
30.09.20 3 : 0 Zafer
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
D
SGV Freiberg SGV Freiberg
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Nöttingen FC Nöttingen
W
FC Nöttingen FC Nöttingen
10.10.20 2 : 1 Zafer
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
L
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Nöttingen FC Nöttingen
SV Oberachern
6 Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen 12 6 4 2 18:12 6 22 W
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
04.10.20 1 : 0 Zafer
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
W
SV Oberachern SV Oberachern
07.10.20 0 : 1 Zafer
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
D
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
W
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
18.10.20 4 : 1 Zafer
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
D
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
1. Goppinger SV
7 Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union 13 6 4 3 18:14 4 22 W
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
30.09.20 2 : 1 Zafer
Freiburger FC Freiburger FC
W
SV Oberachern SV Oberachern
03.10.20 0 : 2 Zafer
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
D
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
W
FV Ravensburg FV Ravensburg
17.10.20 2 : 3 Zafer
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
D
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
TSG Backnang
8 FV Ravensburg FV Ravensburg 12 4 6 2 22:14 8 18 W
FV Ravensburg FV Ravensburg
03.10.20 4 : 2 Zafer
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
D
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
FV Ravensburg FV Ravensburg
W
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
11.10.20 1 : 4 Zafer
FV Ravensburg FV Ravensburg
L
FV Ravensburg FV Ravensburg
17.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
L
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
24.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FV Ravensburg FV Ravensburg
SV Linx
9 Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen 12 4 5 3 15:11 4 17 L
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
D
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
D
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
L
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
W
SV Linx SV Linx
24.10.20 1 : 2 Zafer
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
1. FC Bruchsal
10 FC 08 Villingen FC 08 Villingen 12 4 5 3 10:9 1 17 D
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
L
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
D
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
07.10.20 0 : 0 Beraberlik
FV Ravensburg FV Ravensburg
L
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
TSG Backnang TSG Backnang
D
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
FSV 08 Bissingen
11 1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim 12 4 3 5 21:17 4 15 L
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
30.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
W
TSG Backnang TSG Backnang
03.10.20 0 : 4 Zafer
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
D
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
L
SV Oberachern SV Oberachern
20.10.20 2 : 1 Kaybetmek
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
L
FSV 08 Bissingen FSV 08 Bissingen
23.10.20 3 : 1 Kaybetmek
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
Astoria Walldorf II
12 SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05 12 4 2 6 18:29 -11 14 W
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
30.09.20 3 : 2 Zafer
Sandhausen II Sandhausen II
W
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
03.10.20 1 : 3 Zafer
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
L
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
10.10.20 1 : 4 Kaybetmek
SGV Freiberg SGV Freiberg
W
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
18.10.20 1 : 3 Zafer
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
L
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
24.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
Freiburger FC
13 1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal 11 3 3 5 16:23 -7 12 D
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
L
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
30.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SGV Freiberg SGV Freiberg
L
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
L
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
10.10.20 0 : 8 Kaybetmek
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
W
Freiburger FC Freiburger FC
17.10.20 0 : 2 Zafer
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
Sf Dorfmerkingen
14 TSG Backnang TSG Backnang 10 2 5 3 13:18 -5 11 D
TSG Backnang TSG Backnang
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FV Ravensburg FV Ravensburg
D
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
TSG Backnang TSG Backnang
L
TSG Backnang TSG Backnang
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
W
FC 08 Villingen FC 08 Villingen
10.10.20 1 : 2 Zafer
TSG Backnang TSG Backnang
D
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
TSG Backnang TSG Backnang
FSV 08 Bissingen
15 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 12 3 2 7 15:28 -13 11 D
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
L
FC Nöttingen FC Nöttingen
30.09.20 3 : 0 Kaybetmek
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
L
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
03.10.20 1 : 3 Kaybetmek
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
W
Sandhausen II Sandhausen II
10.10.20 1 : 2 Zafer
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
L
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
24.10.20 0 : 7 Kaybetmek
SGV Freiberg SGV Freiberg
Lorrach Brombach
16 SV Linx SV Linx 11 3 2 6 16:30 -14 11 L
SGV Freiberg SGV Freiberg
26.09.20 7 : 0 Kaybetmek
SV Linx SV Linx
D
SV Linx SV Linx
30.09.20 3 : 3 Beraberlik
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
L
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
03.10.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Linx SV Linx
W
SV Linx SV Linx
10.10.20 3 : 2 Zafer
Freiburger FC Freiburger FC
L
SV Linx SV Linx
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
SV Oberachern
17 Lorrach Brombach Lorrach Brombach 13 2 2 9 16:30 -14 8 D
SV Linx SV Linx
30.09.20 3 : 3 Beraberlik
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
W
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
04.10.20 2 : 1 Zafer
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
L
FC Nöttingen FC Nöttingen
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
L
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
18.10.20 1 : 3 Kaybetmek
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
L
Sandhausen II Sandhausen II
24.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
TSV Ilshofen
18 Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II 13 2 2 9 18:34 -16 8 L
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
30.09.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Oberachern SV Oberachern
D
Sf Dorfmerkingen Sf Dorfmerkingen
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
L
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
11.10.20 1 : 4 Kaybetmek
FV Ravensburg FV Ravensburg
L
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
D
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
TSG Backnang TSG Backnang
1. CfR Pforzheim
19 Freiburger FC Freiburger FC 12 2 2 8 12:28 -16 8 L
Freiburger FC Freiburger FC
26.09.20 0 : 6 Kaybetmek
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
L
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
30.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Freiburger FC Freiburger FC
W
Freiburger FC Freiburger FC
03.10.20 3 : 2 Zafer
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
L
SV Linx SV Linx
10.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Freiburger FC Freiburger FC
L
Freiburger FC Freiburger FC
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
1. FC Bruchsal 1. FC Bruchsal
SSV Reutlingen 05
20 Sandhausen II Sandhausen II 12 2 1 9 18:30 -12 7 L
Sandhausen II Sandhausen II
26.09.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Nöttingen FC Nöttingen
L
SSV Reutlingen 05 SSV Reutlingen 05
30.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Sandhausen II Sandhausen II
L
Sandhausen II Sandhausen II
10.10.20 1 : 2 Kaybetmek
TSV Ilshofen TSV Ilshofen
L
SGV Freiberg SGV Freiberg
17.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Sandhausen II Sandhausen II
W
Sandhausen II Sandhausen II
24.10.20 4 : 2 Zafer
Lorrach Brombach Lorrach Brombach
Stuttgarter Kickers
21 SV Oberachern SV Oberachern 9 2 0 7 6:19 -13 6 W
Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II
30.09.20 1 : 2 Zafer
SV Oberachern SV Oberachern
L
SV Oberachern SV Oberachern
03.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union
L
SV Oberachern SV Oberachern
07.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Rielasingen-Arlen Rielasingen-Arlen
L
1. Goppinger SV 1. Goppinger SV
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Oberachern SV Oberachern
W
SV Oberachern SV Oberachern
20.10.20 2 : 1 Zafer
1. CfR Pforzheim 1. CfR Pforzheim
SV Linx
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Oberliga BW - turnuva, organize eden Almanya. Iştirak eden şampiyona 21 kulüpler. Bugünkü duruma göre favoriler lig. Bunlar:
SGV Freiberg - 35 madde, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Stuttgarter Kickers - 30 puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
1. Goppinger SV - 26 madde, yengi 8, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Oberliga BW (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Oberliga BW (Almanya):
SV Oberachern - SV Linx (28.10.2020 10:00)
TSG Backnang - FSV 08 Bissingen (28.10.2020 10:30)
1. CfR Pforzheim - Astoria Walldorf II (30.10.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Oberliga BW (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.