Hessenliga
Almanya

Hessenliga

Sezon seçin:
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Hessenliga
1 TSV Lehnerz TSV Lehnerz 5 4 0 1 9:3 6 12 W
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
06.09.20 0 : 2 Zafer
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
W
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
12.09.20 3 : 0 Zafer
Waldgirmes Waldgirmes
W
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16.09.20 0 : 1 Zafer
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
W
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
23.09.20 3 : 1 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
VfB Ginsheim
2 Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg 4 4 0 0 13:3 10 12 W
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
13.09.20 3 : 2 Zafer
Hunfelder SV Hunfelder SV
W
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
17.09.20 0 : 3 Zafer
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
W
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
20.09.20 0 : 4 Zafer
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
W
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
23.09.20 3 : 1 Zafer
Erlensee
Bad Vilbel
3 SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 5 4 0 1 7:5 2 12 W
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
06.09.20 0 : 1 Zafer
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
W
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
12.09.20 1 : 0 Zafer
Erlensee
W
Waldgirmes Waldgirmes
16.09.20 2 : 3 Zafer
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
L
Hanau 93 Hanau 93
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
W
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
23.09.20 2 : 0 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
Hunfelder SV
4 Hessen Dreieich Hessen Dreieich 5 4 0 1 12:5 7 12 W
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
05.09.20 2 : 0 Zafer
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
W
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
12.09.20 0 : 4 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
W
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
16.09.20 2 : 1 Zafer
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
W
KSV Baunatal KSV Baunatal
19.09.20 1 : 3 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
L
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
FC 1931 Eddersheim e.V.
5 Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf 5 3 1 1 16:6 10 10 D
Hunfelder SV Hunfelder SV
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
L
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
W
Erlensee
16.09.20 1 : 7 Zafer
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
W
Bad Vilbel Bad Vilbel
20.09.20 1 : 2 Zafer
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
W
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
23.09.20 6 : 2 Zafer
Hanau 93 Hanau 93
KSV Baunatal
6 SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920 5 3 0 2 9:8 1 9 W
KSV Baunatal KSV Baunatal
04.09.20 1 : 4 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
L
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
12.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
L
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
W
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
20.09.20 2 : 3 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
23.09.20 0 : 2 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
Waldgirmes
7 Waldgirmes Waldgirmes 5 2 1 2 9:9 -2 7 W
Waldgirmes Waldgirmes
05.09.20 3 : 1 Zafer
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
L
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Waldgirmes Waldgirmes
L
Waldgirmes Waldgirmes
16.09.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
D
Waldgirmes Waldgirmes
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
W
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
23.09.20 1 : 3 Zafer
Waldgirmes Waldgirmes
SV Steinbach 1920
8 SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden 5 2 1 2 8:8 2 7 L
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
W
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
12.09.20 4 : 2 Zafer
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
W
KSV Baunatal KSV Baunatal
16.09.20 1 : 3 Zafer
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
D
Waldgirmes Waldgirmes
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
L
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
TUS Dietkirchen
9 Hanau 93 Hanau 93 4 2 1 1 9:7 2 7 D
FSV Fernvald FSV Fernvald
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
W
Hanau 93 Hanau 93
15.09.20 4 : 1 Zafer
Bad Vilbel Bad Vilbel
W
Hanau 93 Hanau 93
19.09.20 3 : 0 Zafer
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
L
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
23.09.20 6 : 2 Kaybetmek
Hanau 93 Hanau 93
SV Zeilsheim
10 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 5 2 1 2 9:7 2 7 L
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
W
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
13.09.20 2 : 4 Zafer
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
17.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
D
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
W
FSV Fernvald FSV Fernvald
23.09.20 0 : 4 Zafer
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
TSV Lehnerz
11 TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen 5 2 1 2 6:8 -2 7 D
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
16.09.20 2 : 1 Zafer
FSV Fernvald FSV Fernvald
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
19.09.20 2 : 0 Zafer
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
L
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
SV Buchonia Flieden
12 FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V. 5 2 0 3 8:10 -2 6 L
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
06.09.20 0 : 2 Kaybetmek
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
L
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
12.09.20 4 : 2 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
W
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
16.09.20 2 : 1 Zafer
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
23.09.20 0 : 2 Zafer
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
Hessen Dreieich
13 SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910 5 2 0 3 5:9 -4 6 L
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Bad Vilbel Bad Vilbel
W
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
13.09.20 0 : 1 Zafer
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
W
Hunfelder SV Hunfelder SV
16.09.20 0 : 1 Zafer
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
L
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
L
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
23.09.20 3 : 4 Kaybetmek
KSV Baunatal KSV Baunatal
FSV Fernvald
14 Bad Vilbel Bad Vilbel 5 1 2 2 5:8 -3 5 W
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
06.09.20 0 : 1 Zafer
Bad Vilbel Bad Vilbel
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
L
Hanau 93 Hanau 93
15.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Bad Vilbel Bad Vilbel
L
Bad Vilbel Bad Vilbel
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hunfelder SV Hunfelder SV
Türk Gücü Friedberg
15 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 5 1 1 3 12:11 1 4 D
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
13.09.20 2 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
W
Erlensee
19.09.20 0 : 6 Zafer
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
23.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Waldgirmes Waldgirmes
Hanau 93
16 SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim 5 1 1 3 6:8 -2 4 L
Waldgirmes Waldgirmes
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
W
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
12.09.20 3 : 0 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
L
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
D
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
L
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
Erlensee
17 KSV Baunatal KSV Baunatal 5 1 1 3 8:14 -6 4 L
KSV Baunatal KSV Baunatal
04.09.20 1 : 4 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
L
KSV Baunatal KSV Baunatal
16.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
L
KSV Baunatal KSV Baunatal
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
W
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
23.09.20 3 : 4 Zafer
KSV Baunatal KSV Baunatal
Rot-Weiss Walldorf
18 Hunfelder SV Hunfelder SV 5 0 3 2 5:7 -2 3 D
Hunfelder SV Hunfelder SV
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
L
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Hunfelder SV Hunfelder SV
L
Hunfelder SV Hunfelder SV
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
D
Hunfelder SV Hunfelder SV
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Fernvald FSV Fernvald
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hunfelder SV Hunfelder SV
SV Rot-Weiß Hadamar
19 FSV Fernvald FSV Fernvald 4 0 2 2 2:7 -5 2 D
FSV Fernvald FSV Fernvald
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FSV Fernvald FSV Fernvald
D
Hunfelder SV Hunfelder SV
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Fernvald FSV Fernvald
L
FSV Fernvald FSV Fernvald
23.09.20 0 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
SV Neuhof 1910
20 Erlensee Erlensee 4 0 0 4 2:17 -15 0 L
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Erlensee
L
Erlensee
16.09.20 1 : 7 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
L
Erlensee
19.09.20 0 : 6 Kaybetmek
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Erlensee
SC Viktoria Griesheim
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation