Hessenliga
Almanya

Hessenliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Hessenliga
1 Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg 5 5 0 0 15:3 12 15 W
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
13.09.20 3 : 2 Zafer
Hunfelder SV Hunfelder SV
W
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
17.09.20 0 : 3 Zafer
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
W
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
20.09.20 0 : 4 Zafer
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
W
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
23.09.20 3 : 1 Zafer
Erlensee
W
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
27.09.20 2 : 0 Zafer
Bad Vilbel Bad Vilbel
Rot-Weiss Walldorf
2 TSV Lehnerz TSV Lehnerz 6 5 0 1 10:3 7 15 W
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
12.09.20 3 : 0 Zafer
Waldgirmes Waldgirmes
W
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16.09.20 0 : 1 Zafer
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
W
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
23.09.20 3 : 1 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
W
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
26.09.20 1 : 0 Zafer
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
Erlensee
3 Hessen Dreieich Hessen Dreieich 6 4 1 1 15:8 7 13 W
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
12.09.20 0 : 4 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
W
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
16.09.20 2 : 1 Zafer
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
W
KSV Baunatal KSV Baunatal
19.09.20 1 : 3 Zafer
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
L
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
D
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
Waldgirmes
4 SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 6 4 0 2 7:7 2 12 W
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
12.09.20 1 : 0 Zafer
Erlensee
W
Waldgirmes Waldgirmes
16.09.20 2 : 3 Zafer
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
L
Hanau 93 Hanau 93
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
W
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
23.09.20 2 : 0 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
L
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Hunfelder SV Hunfelder SV
SV Neuhof 1910
5 Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf 6 3 2 1 17:7 10 11 L
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
W
Erlensee
16.09.20 1 : 7 Zafer
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
W
Bad Vilbel Bad Vilbel
20.09.20 1 : 2 Zafer
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
W
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
23.09.20 6 : 2 Zafer
Hanau 93 Hanau 93
D
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
Türk Gücü Friedberg
6 SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920 6 3 1 2 10:9 1 10 L
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
12.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
L
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
W
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
20.09.20 2 : 3 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
23.09.20 0 : 2 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
D
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Waldgirmes Waldgirmes
TUS Dietkirchen
7 SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden 6 3 1 2 10:9 1 10 W
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
12.09.20 4 : 2 Zafer
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
W
KSV Baunatal KSV Baunatal
16.09.20 1 : 3 Zafer
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
D
Waldgirmes Waldgirmes
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
L
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
26.09.20 2 : 1 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
VfB Ginsheim
8 SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910 6 3 0 3 9:11 -2 9 W
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
13.09.20 0 : 1 Zafer
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
W
Hunfelder SV Hunfelder SV
16.09.20 0 : 1 Zafer
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
L
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
L
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
23.09.20 3 : 4 Kaybetmek
KSV Baunatal KSV Baunatal
W
FSV Fernvald FSV Fernvald
27.09.20 2 : 4 Zafer
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
SV Rot-Weiß Hadamar
9 Hanau 93 Hanau 93 5 2 2 1 12:10 2 8 D
FSV Fernvald FSV Fernvald
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
W
Hanau 93 Hanau 93
15.09.20 4 : 1 Zafer
Bad Vilbel Bad Vilbel
W
Hanau 93 Hanau 93
19.09.20 3 : 0 Zafer
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
L
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
23.09.20 6 : 2 Kaybetmek
Hanau 93 Hanau 93
D
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
27.09.20 3 : 3 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
SC Viktoria Griesheim
10 Waldgirmes Waldgirmes 6 2 2 2 10:10 -2 8 L
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Waldgirmes Waldgirmes
L
Waldgirmes Waldgirmes
16.09.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
D
Waldgirmes Waldgirmes
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
W
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
23.09.20 1 : 3 Zafer
Waldgirmes Waldgirmes
D
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Waldgirmes Waldgirmes
Hessen Dreieich
11 VfB Ginsheim VfB Ginsheim 6 2 1 3 9:8 1 7 W
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
13.09.20 2 : 4 Zafer
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
17.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
D
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
W
FSV Fernvald FSV Fernvald
23.09.20 0 : 4 Zafer
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
SV Buchonia Flieden
12 FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V. 6 2 1 3 11:13 -2 7 L
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
12.09.20 4 : 2 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
W
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
16.09.20 2 : 1 Zafer
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
23.09.20 0 : 2 Zafer
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
D
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
KSV Baunatal
13 TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen 6 2 1 3 7:10 -3 7 L
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
16.09.20 2 : 1 Zafer
FSV Fernvald FSV Fernvald
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
19.09.20 2 : 0 Zafer
TSV Lehnerz TSV Lehnerz
L
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
23.09.20 2 : 0 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
L
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
SV Steinbach 1920
14 Hunfelder SV Hunfelder SV 6 1 3 2 7:7 -2 6 L
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Hunfelder SV Hunfelder SV
L
Hunfelder SV Hunfelder SV
16.09.20 0 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
D
Hunfelder SV Hunfelder SV
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Fernvald FSV Fernvald
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hunfelder SV Hunfelder SV
W
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
26.09.20 0 : 2 Zafer
Hunfelder SV Hunfelder SV
SV Zeilsheim
15 Bad Vilbel Bad Vilbel 6 1 2 3 5:10 -5 5 D
Bad Vilbel Bad Vilbel
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
L
Hanau 93 Hanau 93
15.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Bad Vilbel Bad Vilbel
L
Bad Vilbel Bad Vilbel
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
D
Bad Vilbel Bad Vilbel
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Hunfelder SV Hunfelder SV
L
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Bad Vilbel Bad Vilbel
FSV Fernvald
16 KSV Baunatal KSV Baunatal 6 1 2 3 9:15 -6 5 D
Bad Vilbel Bad Vilbel
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
L
KSV Baunatal KSV Baunatal
16.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SV Buchonia Flieden SV Buchonia Flieden
L
KSV Baunatal KSV Baunatal
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
W
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
23.09.20 3 : 4 Zafer
KSV Baunatal KSV Baunatal
D
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
KSV Baunatal KSV Baunatal
FC 1931 Eddersheim e.V.
17 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 6 1 2 3 15:14 1 5 L
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
13.09.20 2 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
W
Erlensee
19.09.20 0 : 6 Zafer
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
23.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Waldgirmes Waldgirmes
D
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
27.09.20 3 : 3 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
Hunfelder SV
18 SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim 6 1 1 4 6:9 -3 4 W
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
12.09.20 3 : 0 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
L
Hessen Dreieich Hessen Dreieich
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
D
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
L
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim e.V. FC 1931 Eddersheim e.V.
L
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Erlensee
Hanau 93
19 Erlensee Erlensee 5 1 0 4 3:17 -14 3 L
SV Rot-Weiß Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Erlensee
L
Erlensee
16.09.20 1 : 7 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf
L
Erlensee
19.09.20 0 : 6 Kaybetmek
SV Zeilsheim SV Zeilsheim
L
Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
23.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Erlensee
W
SC Viktoria Griesheim SC Viktoria Griesheim
26.09.20 0 : 1 Zafer
Erlensee
TSV Lehnerz
20 FSV Fernvald FSV Fernvald 5 0 2 3 4:11 -7 2 D
FSV Fernvald FSV Fernvald
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hanau 93 Hanau 93
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
16.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FSV Fernvald FSV Fernvald
D
Hunfelder SV Hunfelder SV
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Fernvald FSV Fernvald
L
FSV Fernvald FSV Fernvald
23.09.20 0 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim VfB Ginsheim
L
FSV Fernvald FSV Fernvald
27.09.20 2 : 4 Kaybetmek
SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910
Bad Vilbel
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Hessenliga - şampiyona, düzenleyen Almanya. Iştirak eden turnuva 20 katılımcılar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Türk Gücü Friedberg - 15 kabul edilen puan, yengi 5, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
TSV Lehnerz - 15 sayı, parlak başarılar 5, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Hessen Dreieich - 13 kabul edilen puan, yengi 4, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Hessenliga (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Hessenliga (Almanya):
KSV Baunatal - FC 1931 Eddersheim e.V. (03.10.2020 08:30)
Hunfelder SV - SV Zeilsheim (03.10.2020 09:00)
Hanau 93 - SC Viktoria Griesheim (03.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Hessenliga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.