Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
Hessenliga
Almanya

Hessenliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Hessenliga
1 E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf 22 15 3 4 54:27 27 48 W
Steinbach Steinbach
24.11.19 0 : 2 Zafer
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
W
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
30.11.19 3 : 1 Zafer
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
W
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
08.12.19 1 : 2 Zafer
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
L
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Baunatal Baunatal
D
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
2 Hessen Kassel Hessen Kassel 22 14 5 3 71:26 45 47 W
Hessen Kassel Hessen Kassel
23.11.19 4 : 1 Zafer
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
W
Hessen Kassel Hessen Kassel
07.12.19 6 : 1 Zafer
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
W
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
29.02.20 0 : 8 Zafer
Hessen Kassel Hessen Kassel
W
Hessen Kassel Hessen Kassel
07.03.20 4 : 0 Zafer
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
D
Hessen Kassel Hessen Kassel
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Neuhof SV Neuhof
3 FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim 21 13 4 4 43:22 21 43 D
SV Neuhof SV Neuhof
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
W
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
24.11.19 3 : 1 Zafer
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
L
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
L
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
08.12.19 1 : 2 Kaybetmek
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
D
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
4 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 22 12 6 4 55:23 32 42 L
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
D
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
W
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.12.19 5 : 0 Zafer
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
W
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.03.20 7 : 1 Zafer
SV Neuhof SV Neuhof
D
Steinbach Steinbach
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
5 VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916 22 12 4 6 58:41 17 40 W
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
30.11.19 0 : 4 Zafer
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
W
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
08.12.19 6 : 1 Zafer
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
W
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
22.02.20 2 : 0 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
L
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
D
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
6 Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar 22 11 4 7 53:38 15 37 L
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
W
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
30.11.19 8 : 0 Zafer
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
L
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
29.02.20 0 : 8 Kaybetmek
Hessen Kassel Hessen Kassel
L
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
D
Baunatal Baunatal
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
7 SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 23 11 3 9 44:38 6 36 L
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Baunatal Baunatal
W
Baunatal Baunatal
07.12.19 0 : 1 Zafer
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
W
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
29.02.20 0 : 2 Zafer
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
L
Hessen Kassel Hessen Kassel
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
D
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
8 SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 23 9 6 8 42:42 -1 33 D
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
L
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.12.19 5 : 0 Kaybetmek
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
L
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Steinbach Steinbach
W
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
08.03.20 1 : 2 Zafer
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
D
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
9 SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes 23 10 2 11 40:44 -4 32 W
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
30.11.19 3 : 1 Zafer
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
07.12.19 2 : 3 Zafer
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
L
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
W
Steinbach Steinbach
07.03.20 1 : 5 Zafer
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
D
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
10 SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 22 10 2 10 35:53 -18 32 W
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
23.11.19 4 : 0 Zafer
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
W
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
07.12.19 4 : 1 Zafer
SV Neuhof SV Neuhof
D
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
W
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
07.03.20 2 : 1 Zafer
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
D
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim FC 1931 Eddersheim
11 Baunatal Baunatal 23 9 3 11 32:34 -2 30 W
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
30.11.19 0 : 2 Zafer
Baunatal Baunatal
L
Baunatal Baunatal
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
W
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
29.02.20 2 : 3 Zafer
Baunatal Baunatal
W
Baunatal Baunatal
07.03.20 2 : 0 Zafer
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
D
Baunatal Baunatal
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
12 Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg 22 8 6 8 34:41 -7 30 L
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
27.11.19 0 : 4 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
D
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
Steinbach Steinbach
W
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
29.02.20 3 : 1 Zafer
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
D
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
D
SC Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
13 1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93 23 7 5 11 30:48 -18 25 L
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
30.11.19 0 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
L
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
08.12.19 6 : 1 Kaybetmek
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
L
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
L
Baunatal Baunatal
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
D
1. Hanauer FC 93 1. Hanauer FC 93
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
14 FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919 21 6 5 10 33:41 -8 23 W
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
27.11.19 0 : 4 Zafer
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
L
Hessen Kassel Hessen Kassel
07.12.19 6 : 1 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
07.03.20 1 : 2 Zafer
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
D
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
D
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
15 TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen 22 7 2 13 29:44 -15 23 L
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
07.12.19 2 : 3 Kaybetmek
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
W
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
14.12.19 4 : 0 Zafer
SV Neuhof SV Neuhof
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919 FV Bad Vilbel 1919
D
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
16 SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920 21 4 4 13 21:53 -32 16 W
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
24.11.19 2 : 1 Zafer
SV Neuhof SV Neuhof
L
Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar
30.11.19 8 : 0 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
L
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
D
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
D
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
VfB Ginsheim 1916 VfB Ginsheim 1916
17 SV Neuhof SV Neuhof 21 3 4 14 24:57 -33 13 L
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof SV Neuhof
L
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
07.12.19 4 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof SV Neuhof
L
TUS Dietkirchen TUS Dietkirchen
14.12.19 4 : 0 Kaybetmek
SV Neuhof SV Neuhof
L
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.03.20 7 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof SV Neuhof
D
Hessen Kassel Hessen Kassel
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Neuhof SV Neuhof
18 Steinbach Steinbach 23 3 2 18 35:61 -26 11 L
Steinbach Steinbach
24.11.19 0 : 2 Kaybetmek
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
D
Turk Gucu Friedberg Turk Gucu Friedberg
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
Steinbach Steinbach
W
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
01.03.20 0 : 1 Zafer
Steinbach Steinbach
L
Steinbach Steinbach
07.03.20 1 : 5 Kaybetmek
SC 1929 Waldgirmes SC 1929 Waldgirmes
D
Steinbach Steinbach
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Hessenliga - turnuva, düzenleyen Almanya. Iştirak eden şampiyona 18 takımlar. Şu anda liderler yarışmalar. Bunlar:
E. Stadtallendorf - 48 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 3.
Hessen Kassel - 47 sayı, kazanılan maçlar 14, yenilme 3, beraberlik 5.
FC 1931 Eddersheim - 43 sayı, parlak başarılar 13, yenilme 4, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Hessenliga (Almanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Hessenliga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.