Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
20
Almanya

Hessenliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Hessenliga
1 E. Stadtallendorf 21 15 3 3 52:24 28 48 W
E. Stadtallendorf
09.11.19 3 : 1 Zafer
1. Hanauer FC 93
W
E. Stadtallendorf
16.11.19 3 : 2 Zafer
TUS Dietkirchen
W
Steinbach
24.11.19 0 : 2 Zafer
E. Stadtallendorf
W
E. Stadtallendorf
30.11.19 3 : 1 Zafer
FC 1931 Eddersheim
W
FC 1931 Eddersheim
08.12.19 1 : 2 Zafer
E. Stadtallendorf
2 FC 1931 Eddersheim 21 13 4 4 43:22 21 43 W
FC 1931 Eddersheim
10.11.19 2 : 0 Zafer
SC Viktoria 06 Griesheim
D
SV Neuhof
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim
W
FC 1931 Eddersheim
24.11.19 3 : 1 Zafer
Rot-Weiss Hadamar
L
E. Stadtallendorf
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC 1931 Eddersheim
L
FC 1931 Eddersheim
08.12.19 1 : 2 Kaybetmek
E. Stadtallendorf
3 Hessen Kassel 20 12 5 3 59:26 33 41 W
Hessen Kassel
02.11.19 4 : 0 Zafer
Rot-Weiss Walldorf
W
SV Neuhof
09.11.19 1 : 4 Zafer
Hessen Kassel
W
Turk Gucu Friedberg
16.11.19 0 : 5 Zafer
Hessen Kassel
W
Hessen Kassel
23.11.19 4 : 1 Zafer
SC 1929 Waldgirmes
W
Hessen Kassel
07.12.19 6 : 1 Zafer
FV Bad Vilbel 1919
4 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 21 11 6 4 48:22 26 39 W
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
09.11.19 3 : 2 Zafer
Steinbach
W
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16.11.19 3 : 0 Zafer
SC Viktoria 06 Griesheim
L
VfB Ginsheim 1916
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
D
Rot-Weiss Walldorf
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
W
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.12.19 5 : 0 Zafer
Rot-Weiss Walldorf
5 Rot-Weiss Hadamar 20 11 4 5 52:28 24 37 W
1. Hanauer FC 93
02.11.19 1 : 3 Zafer
Rot-Weiss Hadamar
W
Rot-Weiss Hadamar
09.11.19 2 : 1 Zafer
Baunatal
W
Rot-Weiss Hadamar
16.11.19 4 : 2 Zafer
Steinbach
L
FC 1931 Eddersheim
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Rot-Weiss Hadamar
W
Rot-Weiss Hadamar
30.11.19 8 : 0 Zafer
SV Steinbach 1920
6 VfB Ginsheim 1916 20 11 4 5 55:39 16 37 W
VfB Ginsheim 1916
03.11.19 5 : 2 Zafer
SC 1929 Waldgirmes
L
SC Hessen Dreieich
15.11.19 3 : 0 Kaybetmek
VfB Ginsheim 1916
W
VfB Ginsheim 1916
24.11.19 3 : 1 Zafer
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
W
1. Hanauer FC 93
30.11.19 0 : 4 Zafer
VfB Ginsheim 1916
W
VfB Ginsheim 1916
08.12.19 6 : 1 Zafer
1. Hanauer FC 93
7 SC Hessen Dreieich 21 10 3 8 42:34 8 33 L
Turk Gucu Friedberg
09.11.19 4 : 3 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich
W
SC Hessen Dreieich
15.11.19 3 : 0 Zafer
VfB Ginsheim 1916
L
1. Hanauer FC 93
23.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich
L
SC Hessen Dreieich
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Baunatal
W
Baunatal
07.12.19 0 : 1 Zafer
SC Hessen Dreieich
8 Rot-Weiss Walldorf 21 8 6 7 40:40 5 30 W
Rot-Weiss Walldorf
17.11.19 3 : 0 Zafer
SV Steinbach 1920
L
Rot-Weiss Walldorf
20.11.19 1 : 2 Kaybetmek
1. Hanauer FC 93
L
SC Viktoria 06 Griesheim
23.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf
D
Rot-Weiss Walldorf
01.12.19 2 : 2 Beraberlik
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
L
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
07.12.19 5 : 0 Kaybetmek
Rot-Weiss Walldorf
9 SC 1929 Waldgirmes 21 9 2 10 35:41 -6 29 L
SC 1929 Waldgirmes
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919
W
SC 1929 Waldgirmes
16.11.19 1 : 0 Zafer
Baunatal
L
Hessen Kassel
23.11.19 4 : 1 Kaybetmek
SC 1929 Waldgirmes
W
SC 1929 Waldgirmes
30.11.19 3 : 1 Zafer
TUS Dietkirchen
W
TUS Dietkirchen
07.12.19 2 : 3 Zafer
SC 1929 Waldgirmes
10 SC Viktoria 06 Griesheim 20 9 1 10 32:51 -19 28 W
Steinbach
02.11.19 1 : 2 Zafer
SC Viktoria 06 Griesheim
L
FC 1931 Eddersheim
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
SC Viktoria 06 Griesheim
L
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SC Viktoria 06 Griesheim
W
SC Viktoria 06 Griesheim
23.11.19 4 : 0 Zafer
Rot-Weiss Walldorf
W
SC Viktoria 06 Griesheim
07.12.19 4 : 1 Zafer
SV Neuhof
11 Turk Gucu Friedberg 21 7 6 8 31:40 -9 27 W
Turk Gucu Friedberg
09.11.19 4 : 3 Zafer
SC Hessen Dreieich
L
Turk Gucu Friedberg
16.11.19 0 : 5 Kaybetmek
Hessen Kassel
W
TUS Dietkirchen
23.11.19 1 : 2 Zafer
Turk Gucu Friedberg
L
Turk Gucu Friedberg
27.11.19 0 : 4 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919
D
Turk Gucu Friedberg
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
Steinbach
12 1. Hanauer FC 93 21 7 5 9 29:43 -14 25 D
FV Bad Vilbel 1919
15.11.19 0 : 0 Beraberlik
1. Hanauer FC 93
W
Rot-Weiss Walldorf
20.11.19 1 : 2 Zafer
1. Hanauer FC 93
W
1. Hanauer FC 93
23.11.19 3 : 1 Zafer
SC Hessen Dreieich
L
1. Hanauer FC 93
30.11.19 0 : 4 Kaybetmek
VfB Ginsheim 1916
L
VfB Ginsheim 1916
08.12.19 6 : 1 Kaybetmek
1. Hanauer FC 93
13 Baunatal 21 7 3 11 27:32 -5 24 L
Rot-Weiss Hadamar
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Baunatal
L
SC 1929 Waldgirmes
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Baunatal
W
Baunatal
22.11.19 2 : 0 Zafer
FV Bad Vilbel 1919
W
SC Hessen Dreieich
30.11.19 0 : 2 Zafer
Baunatal
L
Baunatal
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SC Hessen Dreieich
14 TUS Dietkirchen 21 7 2 12 28:42 -14 23 L
E. Stadtallendorf
16.11.19 3 : 2 Kaybetmek
TUS Dietkirchen
L
TUS Dietkirchen
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Turk Gucu Friedberg
L
SC 1929 Waldgirmes
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
TUS Dietkirchen
L
TUS Dietkirchen
07.12.19 2 : 3 Kaybetmek
SC 1929 Waldgirmes
W
TUS Dietkirchen
14.12.19 4 : 0 Zafer
SV Neuhof
15 FV Bad Vilbel 1919 20 5 5 10 31:40 -9 20 W
SC 1929 Waldgirmes
09.11.19 1 : 2 Zafer
FV Bad Vilbel 1919
D
FV Bad Vilbel 1919
15.11.19 0 : 0 Beraberlik
1. Hanauer FC 93
L
Baunatal
22.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919
W
Turk Gucu Friedberg
27.11.19 0 : 4 Zafer
FV Bad Vilbel 1919
L
Hessen Kassel
07.12.19 6 : 1 Kaybetmek
FV Bad Vilbel 1919
16 SV Steinbach 1920 19 4 3 12 20:50 -30 15 W
SV Steinbach 1920
27.10.19 3 : 2 Zafer
Steinbach
L
FC 1931 Eddersheim
03.11.19 3 : 1 Kaybetmek
SV Steinbach 1920
L
Rot-Weiss Walldorf
17.11.19 3 : 0 Kaybetmek
SV Steinbach 1920
W
SV Steinbach 1920
24.11.19 2 : 1 Zafer
SV Neuhof
L
Rot-Weiss Hadamar
30.11.19 8 : 0 Kaybetmek
SV Steinbach 1920
17 SV Neuhof 20 3 4 13 23:50 -27 13 L
SV Neuhof
09.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Hessen Kassel
D
SV Neuhof
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC 1931 Eddersheim
L
SV Steinbach 1920
24.11.19 2 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof
L
SC Viktoria 06 Griesheim
07.12.19 4 : 1 Kaybetmek
SV Neuhof
L
TUS Dietkirchen
14.12.19 4 : 0 Kaybetmek
SV Neuhof
18 Steinbach 21 2 2 17 33:56 -23 8 L
Steinbach
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SC Viktoria 06 Griesheim
L
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Steinbach
L
Rot-Weiss Hadamar
16.11.19 4 : 2 Kaybetmek
Steinbach
L
Steinbach
24.11.19 0 : 2 Kaybetmek
E. Stadtallendorf
D
Turk Gucu Friedberg
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
Steinbach
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Hessenliga - şampiyona, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 18 futbol kulüpleri. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
E. Stadtallendorf - 48 sayı, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC 1931 Eddersheim - 43 kabul edilen puan, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Hessen Kassel - 41 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 12, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Hessenliga (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Hessenliga (Almanya):
SV Neuhof - SC Viktoria 06 Griesheim (22.02.2020 08:00)
VfB Ginsheim 1916 - SV Steinbach 1920 (22.02.2020 08:30)
E. Stadtallendorf - Baunatal (29.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Hessenliga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.