Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Bremen-Liga
Almanya

Bremen-Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Bremen-Liga
1 Oberneuland Oberneuland 19 17 0 2 74:18 56 51 W
Oberneuland Oberneuland
22.11.19 4 : 0 Zafer
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
W
Oberneuland Oberneuland
29.11.19 3 : 2 Zafer
SC Borgfeld SC Borgfeld
L
Brinkumer Brinkumer
07.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Oberneuland Oberneuland
W
Oberneuland Oberneuland
21.02.20 3 : 0 Zafer
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
D
Oberneuland Oberneuland
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
2 TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen 20 16 0 4 55:26 29 48 W
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
01.12.19 4 : 0 Zafer
BSC Hastedt BSC Hastedt
W
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
07.12.19 2 : 3 Zafer
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
L
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
W
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
07.03.20 1 : 4 Zafer
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
D
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Brinkumer Brinkumer
3 Brinkumer Brinkumer 21 15 2 4 57:33 24 47 W
Brinkumer Brinkumer
07.12.19 3 : 2 Zafer
Oberneuland Oberneuland
W
Leher TS Leher TS
23.02.20 3 : 4 Zafer
Brinkumer Brinkumer
W
Brinkumer Brinkumer
29.02.20 4 : 0 Zafer
BTS Neustadt BTS Neustadt
W
Habenhauser FV Habenhauser FV
08.03.20 0 : 5 Zafer
Brinkumer Brinkumer
D
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Brinkumer Brinkumer
4 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 21 14 3 4 61:29 32 45 W
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
11.12.19 4 : 1 Zafer
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
W
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
23.02.20 3 : 5 Zafer
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
L
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Hemelingen SV Hemelingen
W
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
08.03.20 5 : 2 Zafer
BSC Hastedt BSC Hastedt
D
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
5 Bremer SV 1906 Bremer SV 1906 20 11 4 5 54:24 30 37 W
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
30.11.19 8 : 0 Zafer
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
W
SC Borgfeld SC Borgfeld
07.12.19 0 : 8 Zafer
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
W
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
23.02.20 4 : 0 Zafer
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
L
BSC Hastedt BSC Hastedt
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
D
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
6 SV Hemelingen SV Hemelingen 21 11 4 6 47:39 8 37 L
SV Hemelingen SV Hemelingen
05.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Habenhauser FV Habenhauser FV
D
SV Hemelingen SV Hemelingen
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
BSC Hastedt BSC Hastedt
W
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
01.03.20 2 : 3 Zafer
SV Hemelingen SV Hemelingen
W
SV Hemelingen SV Hemelingen
08.03.20 2 : 1 Zafer
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
D
Leher TS Leher TS
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Hemelingen SV Hemelingen
7 Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919 21 11 2 8 59:48 11 35 L
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
07.12.19 2 : 3 Kaybetmek
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
L
Oberneuland Oberneuland
21.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
L
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
29.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
W
Leher TS Leher TS
08.03.20 2 : 4 Zafer
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
D
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Borgfeld SC Borgfeld
8 SC Borgfeld SC Borgfeld 21 7 4 10 44:53 -9 25 L
SC Borgfeld SC Borgfeld
07.12.19 0 : 8 Kaybetmek
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
D
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Borgfeld SC Borgfeld
W
SC Borgfeld SC Borgfeld
01.03.20 4 : 2 Zafer
Leher TS Leher TS
W
BTS Neustadt BTS Neustadt
07.03.20 1 : 7 Zafer
SC Borgfeld SC Borgfeld
D
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Borgfeld SC Borgfeld
9 SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892 21 7 3 11 44:53 -9 24 L
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
11.12.19 4 : 1 Kaybetmek
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
D
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
SC Borgfeld SC Borgfeld
W
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
29.02.20 2 : 3 Zafer
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
L
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
TuS Schwachhausen TuS Schwachhausen
D
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
10 ESC Geestemunde ESC Geestemunde 21 7 3 11 49:65 -16 24 W
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
07.12.19 7 : 1 Zafer
SG Aumund-Vegesack 1892 SG Aumund-Vegesack 1892
D
BTS Neustadt BTS Neustadt
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
D
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Habenhauser FV Habenhauser FV
W
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
08.03.20 1 : 4 Zafer
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
D
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
11 BSC Hastedt BSC Hastedt 21 7 2 12 34:50 -16 23 L
BSC Hastedt BSC Hastedt
08.12.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
D
SV Hemelingen SV Hemelingen
23.02.20 3 : 3 Beraberlik
BSC Hastedt BSC Hastedt
W
BSC Hastedt BSC Hastedt
01.03.20 3 : 0 Zafer
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
L
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
08.03.20 5 : 2 Kaybetmek
BSC Hastedt BSC Hastedt
D
BSC Hastedt BSC Hastedt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Habenhauser FV Habenhauser FV
12 Leher TS Leher TS 21 5 3 13 38:61 -23 18 L
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
08.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Leher TS Leher TS
L
Leher TS Leher TS
23.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Brinkumer Brinkumer
L
SC Borgfeld SC Borgfeld
01.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Leher TS Leher TS
L
Leher TS Leher TS
08.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Blumenthaler SV 1919 Blumenthaler SV 1919
D
Leher TS Leher TS
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
SV Hemelingen SV Hemelingen
13 FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 21 3 7 11 31:51 -20 16 W
BSC Hastedt BSC Hastedt
08.12.19 0 : 4 Zafer
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
L
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
23.02.20 3 : 5 Kaybetmek
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
D
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
L
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
08.03.20 1 : 4 Kaybetmek
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
D
BTS Neustadt BTS Neustadt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
14 BTS Neustadt BTS Neustadt 21 4 4 13 27:67 -40 16 L
SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
08.12.19 4 : 2 Kaybetmek
BTS Neustadt BTS Neustadt
D
BTS Neustadt BTS Neustadt
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
L
Brinkumer Brinkumer
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
BTS Neustadt BTS Neustadt
L
BTS Neustadt BTS Neustadt
07.03.20 1 : 7 Kaybetmek
SC Borgfeld SC Borgfeld
D
BTS Neustadt BTS Neustadt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
15 Habenhauser FV Habenhauser FV 21 2 8 11 29:58 -29 14 W
SV Hemelingen SV Hemelingen
05.12.19 2 : 3 Zafer
Habenhauser FV Habenhauser FV
L
Habenhauser FV Habenhauser FV
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
D
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Habenhauser FV Habenhauser FV
L
Habenhauser FV Habenhauser FV
08.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Brinkumer Brinkumer
D
BSC Hastedt BSC Hastedt
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Habenhauser FV Habenhauser FV
16 Werder Bremen (III) Werder Bremen (III) 21 3 3 15 24:52 -28 12 W
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
08.12.19 3 : 1 Zafer
Leher TS Leher TS
W
Habenhauser FV Habenhauser FV
23.02.20 2 : 3 Zafer
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
D
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
L
SV Hemelingen SV Hemelingen
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
D
Oberneuland Oberneuland
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Werder Bremen (III) Werder Bremen (III)
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Bremen-Liga - şampiyona, organize eden Almanya. Iştirak eden yarışma 16 kulüpler. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Oberneuland - 51 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 17, yenilmeler 2, beraberlik 0.
TuS Schwachhausen - 48 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 16, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Brinkumer - 47 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bremen-Liga (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Bremen-Liga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.