Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Bayernliga  Kuzey
Almanya

Bayernliga Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Bayernliga North
1 Vilzing Vilzing 21 16 2 3 57:19 38 50 W
Vilzing Vilzing
09.11.19 2 : 1 Zafer
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
W
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
17.11.19 1 : 3 Zafer
Vilzing Vilzing
L
Vilzing Vilzing
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
W
Wurzburger FV Wurzburger FV
07.03.20 2 : 6 Zafer
Vilzing Vilzing
D
Ansbach Ansbach
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Vilzing Vilzing
2 SC Eltersdorf SC Eltersdorf 21 15 3 3 60:22 38 48 W
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
02.11.19 0 : 3 Zafer
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
W
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
08.11.19 3 : 2 Zafer
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
W
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
16.11.19 1 : 5 Zafer
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
W
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
22.11.19 1 : 0 Zafer
Wurzburger FV Wurzburger FV
D
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
3 Seligenporten Seligenporten 20 15 2 3 46:15 31 47 W
Seligenporten Seligenporten
26.10.19 3 : 0 Zafer
Wurzburger FV Wurzburger FV
W
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
02.11.19 1 : 4 Zafer
Seligenporten Seligenporten
W
TSV Karlburg TSV Karlburg
09.11.19 0 : 2 Zafer
Seligenporten Seligenporten
D
Seligenporten Seligenporten
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
D
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Seligenporten Seligenporten
4 Grossbardorf Grossbardorf 21 10 6 5 48:37 11 36 W
Ansbach Ansbach
02.11.19 2 : 3 Zafer
Grossbardorf Grossbardorf
W
Grossbardorf Grossbardorf
09.11.19 4 : 0 Zafer
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
W
ASV Cham ASV Cham
16.11.19 2 : 6 Zafer
Grossbardorf Grossbardorf
D
Grossbardorf Grossbardorf
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
D
TSV Abtswind TSV Abtswind
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Grossbardorf Grossbardorf
5 DJK Ammerthal DJK Ammerthal 20 10 5 5 40:31 9 35 W
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
27.10.19 0 : 1 Zafer
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
W
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
03.11.19 1 : 0 Zafer
Bayern Hof Bayern Hof
L
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
08.11.19 3 : 2 Kaybetmek
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
L
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
17.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Vilzing Vilzing
D
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Karlburg TSV Karlburg
6 FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010 20 9 5 6 40:40 -2 32 D
TSV Karlburg TSV Karlburg
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
W
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
02.11.19 1 : 0 Zafer
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
L
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
16.11.19 1 : 5 Kaybetmek
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
W
Vilzing Vilzing
23.11.19 0 : 2 Zafer
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
D
FC Eintracht Bamberg 2010 FC Eintracht Bamberg 2010
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Seligenporten Seligenporten
7 ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen 21 8 7 6 37:36 1 31 L
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
L
Vilzing Vilzing
09.11.19 2 : 1 Kaybetmek
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
D
Grossbardorf Grossbardorf
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
W
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
30.11.19 4 : 2 Zafer
TSV Abtswind TSV Abtswind
D
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
8 Wurzburger FV Wurzburger FV 22 10 1 11 44:40 4 31 W
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
10.11.19 2 : 5 Zafer
Wurzburger FV Wurzburger FV
W
Wurzburger FV Wurzburger FV
16.11.19 2 : 1 Zafer
Bayern Hof Bayern Hof
L
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
22.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Wurzburger FV Wurzburger FV
L
Wurzburger FV Wurzburger FV
07.03.20 2 : 6 Kaybetmek
Vilzing Vilzing
D
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Wurzburger FV Wurzburger FV
9 ASV Cham ASV Cham 20 7 6 7 26:31 -5 27 L
ASV Cham ASV Cham
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Vilzing Vilzing
L
ASV Cham ASV Cham
16.11.19 2 : 6 Kaybetmek
Grossbardorf Grossbardorf
W
TSV Abtswind TSV Abtswind
23.11.19 2 : 3 Zafer
ASV Cham ASV Cham
D
ASV Cham ASV Cham
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Sand 1 FC Sand
D
ASV Cham ASV Cham
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Bayern Hof Bayern Hof
10 Ansbach Ansbach 20 8 3 9 47:43 4 27 L
Ansbach Ansbach
02.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Grossbardorf Grossbardorf
W
TSV Abtswind TSV Abtswind
09.11.19 0 : 2 Zafer
Ansbach Ansbach
W
Ansbach Ansbach
16.11.19 2 : 1 Zafer
1 FC Sand 1 FC Sand
D
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
30.11.19 3 : 3 Beraberlik
Ansbach Ansbach
D
Ansbach Ansbach
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Vilzing Vilzing
11 DJK Gebenbach DJK Gebenbach 20 7 4 9 34:39 -5 25 L
Grossbardorf Grossbardorf
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
L
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
16.11.19 0 : 2 Kaybetmek
TSV Abtswind TSV Abtswind
W
1 FC Sand 1 FC Sand
23.11.19 0 : 1 Zafer
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
D
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
30.11.19 3 : 3 Beraberlik
Ansbach Ansbach
D
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
12 Bayern Hof Bayern Hof 20 6 5 9 27:40 -13 23 D
Bayern Hof Bayern Hof
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
L
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Bayern Hof Bayern Hof
L
Wurzburger FV Wurzburger FV
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Bayern Hof Bayern Hof
D
TSV Karlburg TSV Karlburg
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayern Hof Bayern Hof
D
ASV Cham ASV Cham
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Bayern Hof Bayern Hof
13 DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg 22 6 4 12 24:38 -14 22 L
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
10.11.19 2 : 5 Kaybetmek
Wurzburger FV Wurzburger FV
D
Seligenporten Seligenporten
16.11.19 1 : 1 Beraberlik
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
D
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
TSV Karlburg TSV Karlburg
W
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
07.03.20 0 : 3 Zafer
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
D
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
14 TSV Abtswind TSV Abtswind 22 6 3 13 27:46 -19 21 L
TSV Abtswind TSV Abtswind
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Ansbach Ansbach
W
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
16.11.19 0 : 2 Zafer
TSV Abtswind TSV Abtswind
L
TSV Abtswind TSV Abtswind
23.11.19 2 : 3 Kaybetmek
ASV Cham ASV Cham
L
ATSV 1898 Erlangen ATSV 1898 Erlangen
30.11.19 4 : 2 Kaybetmek
TSV Abtswind TSV Abtswind
D
TSV Abtswind TSV Abtswind
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Grossbardorf Grossbardorf
15 1 FC Sand 1 FC Sand 21 5 3 13 27:35 -8 18 W
1 FC Sand 1 FC Sand
02.11.19 1 : 0 Zafer
TSV Abtswind TSV Abtswind
L
Ansbach Ansbach
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
1 FC Sand 1 FC Sand
L
1 FC Sand 1 FC Sand
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
D
ASV Cham ASV Cham
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
1 FC Sand 1 FC Sand
D
Vilzing Vilzing
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
1 FC Sand 1 FC Sand
16 TSV Karlburg TSV Karlburg 22 3 4 15 19:54 -35 13 L
TSV Karlburg TSV Karlburg
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Seligenporten Seligenporten
L
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
16.11.19 3 : 0 Kaybetmek
TSV Karlburg TSV Karlburg
D
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
22.11.19 1 : 1 Beraberlik
TSV Karlburg TSV Karlburg
D
TSV Karlburg TSV Karlburg
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Bayern Hof Bayern Hof
D
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
TSV Karlburg TSV Karlburg
17 FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl 19 2 3 14 19:56 -37 9 L
TSV Abtswind TSV Abtswind
26.10.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
L
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
02.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Seligenporten Seligenporten
W
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
16.11.19 3 : 0 Zafer
TSV Karlburg TSV Karlburg
L
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco Bamberg
D
FC Viktoria Kahl FC Viktoria Kahl
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Wurzburger FV Wurzburger FV
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Bayernliga Kuzey - şampiyona, organize eden Almanya. Kayıt yaptıran lig 17 futbol takımları. Şu anda en iyi takımlar lig. Bunlar:
Vilzing - 50 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 3, beraberlik 2.
SC Eltersdorf - 48 sayı, yengi 15, skorsuz maçlar 3, beraberlik 3.
Seligenporten - 47 puan, parlak başarılar 15, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Bayernliga Kuzey (Almanya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Bayernliga Kuzey (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.