3. Lig
Almanya

3. Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3rd Liga
1 FC Ingolstadt FC Ingolstadt 2 2 0 0 4:1 3 6 W
FC Ingolstadt FC Ingolstadt
20.09.20 2 : 1 Zafer
KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
W
Hallescher FC Hallescher FC
26.09.20 0 : 2 Zafer
FC Ingolstadt FC Ingolstadt
SpVgg Unterhaching
2 SV Turkgucu Ataspor SV Turkgucu Ataspor 2 1 1 0 5:2 3 4 D
FC Bayern Munich II FC Bayern Munich II
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SV Turkgucu Ataspor SV Turkgucu Ataspor
W
SV Turkgucu Ataspor SV Turkgucu Ataspor
27.09.20 3 : 0 Zafer
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
SV Waldhof Mannheim
3 SC Verl SC Verl 2 1 1 0 3:0 3 4 D
SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SC Verl SC Verl
W
SC Verl SC Verl
26.09.20 3 : 0 Zafer
FC Bayern Munich II FC Bayern Munich II
SV Meppen
4 TSV 1860 München TSV 1860 München 2 1 1 0 4:2 2 4 W
SV Meppen SV Meppen
19.09.20 1 : 3 Zafer
TSV 1860 München TSV 1860 München
D
TSV 1860 München TSV 1860 München
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
FSV Zwickau
5 1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken 2 1 1 0 3:1 2 4 D
VfB Lübeck VfB Lübeck
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
W
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
26.09.20 2 : 0 Zafer
F.C. Hansa Rostock F.C. Hansa Rostock
Hallescher FC
6 SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2 1 1 0 2:0 2 4 D
SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
SC Verl SC Verl
W
FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln
26.09.20 0 : 2 Zafer
SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
1. FC Kaiserslautern
7 FSV Zwickau FSV Zwickau 2 1 1 0 3:2 1 4 W
FSV Zwickau FSV Zwickau
19.09.20 2 : 1 Zafer
SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
D
MSV Duisburg MSV Duisburg
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Zwickau FSV Zwickau
TSV 1860 München
8 Dynamo Dresden Dynamo Dresden 2 1 1 0 2:1 1 4 W
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
18.09.20 0 : 1 Zafer
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
D
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim
FC Bayern Munich II
9 F.C. Hansa Rostock F.C. Hansa Rostock 2 1 0 1 3:3 2 3 W
F.C. Hansa Rostock F.C. Hansa Rostock
19.09.20 3 : 1 Zafer
MSV Duisburg MSV Duisburg
L
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
F.C. Hansa Rostock F.C. Hansa Rostock
KFC Uerdingen 05
10 SV Meppen SV Meppen 2 1 0 1 3:3 -2 3 L
SV Meppen SV Meppen
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
TSV 1860 München TSV 1860 München
W
KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
28.09.20 0 : 2 Zafer
SV Meppen SV Meppen
SC Verl
11 Hallescher FC Hallescher FC 2 1 0 1 2:2 2 3 W
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
20.09.20 0 : 2 Zafer
Hallescher FC Hallescher FC
L
Hallescher FC Hallescher FC
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Ingolstadt FC Ingolstadt
1. FC Saarbrucken
12 SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching 2 1 0 1 2:2 -1 3 L
FSV Zwickau FSV Zwickau
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
W
SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
25.09.20 1 : 0 Zafer
VfB Lübeck VfB Lübeck
FC Ingolstadt
13 SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim 2 0 2 0 3:3 0 2 D
SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln
D
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim
SV Turkgucu Ataspor
14 VfB Lübeck VfB Lübeck 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
VfB Lübeck VfB Lübeck
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
L
SpVgg Unterhaching SpVgg Unterhaching
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
VfB Lübeck VfB Lübeck
MSV Duisburg
15 FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2 0 1 1 2:4 -2 1 D
SV Waldhof Mannheim SV Waldhof Mannheim
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln
L
FC Viktoria Köln FC Viktoria Köln
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden
1. FC Magdeburg
16 MSV Duisburg MSV Duisburg 2 0 1 1 2:4 -2 1 L
F.C. Hansa Rostock F.C. Hansa Rostock
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
MSV Duisburg MSV Duisburg
D
MSV Duisburg MSV Duisburg
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FSV Zwickau FSV Zwickau
VfB Lübeck
17 1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg 2 0 1 1 1:3 -2 1 L
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Hallescher FC Hallescher FC
D
TSV 1860 München TSV 1860 München
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
1. FC Magdeburg 1. FC Magdeburg
FC Viktoria Köln
18 FC Bayern Munich II FC Bayern Munich II 2 0 1 1 2:5 -3 1 D
FC Bayern Munich II FC Bayern Munich II
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SV Turkgucu Ataspor SV Turkgucu Ataspor
L
SC Verl SC Verl
26.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Bayern Munich II FC Bayern Munich II
Dynamo Dresden
19 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05 2 0 0 2 1:4 -3 0 L
FC Ingolstadt FC Ingolstadt
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
L
KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen 05
28.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SV Meppen SV Meppen
F.C. Hansa Rostock
20 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern 2 0 0 2 0:4 -4 0 L
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
L
SV Turkgucu Ataspor SV Turkgucu Ataspor
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
SV Wehen Wiesbaden
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

3. Lig - şampiyona, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 20 katılımcılar. Bugün en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
FC Ingolstadt - 6 sayı, yengi 2, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
SV Turkgucu Ataspor - 4 sayı, kazanılan maçlar 1, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
SC Verl - 4 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 1, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 3. Lig (Almanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - 3. Lig (Almanya):
FC Bayern Munich II - Dynamo Dresden (02.10.2020 13:00)
FSV Zwickau - TSV 1860 München (03.10.2020 08:00)
SV Meppen - SC Verl (03.10.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında 3. Lig (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.