Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Almanya

2nd Bundesliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Bundesliga
1 DSC Arminia Bielefeld 22 12 8 2 47:23 24 44 L
Saint Pauli
21.12.19 3 : 0 Kaybetmek
DSC Arminia Bielefeld
W
DSC Arminia Bielefeld
28.01.20 2 : 0 Zafer
VfL Bochum
D
Erzgebirge Aue
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
DSC Arminia Bielefeld
W
DSC Arminia Bielefeld
09.02.20 6 : 0 Zafer
Jahn Regensburg
W
Greuther Furth
15.02.20 2 : 4 Zafer
DSC Arminia Bielefeld
2 Hamburger SV 22 11 8 3 46:22 24 41 D
SV Darmstadt 1898
21.12.19 2 : 2 Beraberlik
Hamburger SV
W
Hamburger SV
30.01.20 4 : 1 Zafer
Nürnberg
W
VfL Bochum
03.02.20 1 : 3 Zafer
Hamburger SV
W
Hamburger SV
08.02.20 2 : 0 Zafer
Karlsruher SC
D
Hannover 96
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hamburger SV
3 Vfb Stuttgart 22 12 5 5 38:25 13 41 D
Hannover 96
21.12.19 2 : 2 Beraberlik
Vfb Stuttgart
W
Vfb Stuttgart
29.01.20 3 : 0 Zafer
1. FC Heidenheim 1846
D
Saint Pauli
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vfb Stuttgart
W
Vfb Stuttgart
08.02.20 3 : 0 Zafer
Erzgebirge Aue
W
VfL Bochum
17.02.20 0 : 1 Zafer
Vfb Stuttgart
4 1. FC Heidenheim 1846 22 9 8 5 30:23 7 35 W
1. FC Heidenheim 1846
22.12.19 3 : 1 Zafer
VfL 1899 Osnabruck
L
Vfb Stuttgart
29.01.20 3 : 0 Kaybetmek
1. FC Heidenheim 1846
D
1. FC Heidenheim 1846
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Dynamo Dresden
W
Sandhausen
07.02.20 0 : 1 Zafer
1. FC Heidenheim 1846
D
1. FC Heidenheim 1846
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
Nürnberg
5 Holstein Kiel 22 9 6 7 36:33 3 33 D
Sandhausen
22.12.19 2 : 2 Beraberlik
Holstein Kiel
D
Holstein Kiel
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
SV Darmstadt 1898
W
Karlsruher SC
01.02.20 0 : 2 Zafer
Holstein Kiel
W
Holstein Kiel
10.02.20 2 : 1 Zafer
Saint Pauli
W
Erzgebirge Aue
16.02.20 1 : 2 Zafer
Holstein Kiel
6 Jahn Regensburg 22 9 5 8 34:36 -2 32 W
VfL Bochum
22.12.19 2 : 3 Zafer
Jahn Regensburg
W
Jahn Regensburg
28.01.20 1 : 0 Zafer
Hannover 96
L
Jahn Regensburg
31.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Greuther Furth
L
DSC Arminia Bielefeld
09.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Jahn Regensburg
W
Jahn Regensburg
15.02.20 1 : 0 Zafer
SV Wehen Wiesbaden
7 Greuther Furth 22 9 4 9 33:31 2 31 L
Erzgebirge Aue
21.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Greuther Furth
W
Greuther Furth
28.01.20 3 : 0 Zafer
Saint Pauli
W
Jahn Regensburg
31.01.20 0 : 2 Zafer
Greuther Furth
L
Greuther Furth
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hannover 96
L
Greuther Furth
15.02.20 2 : 4 Kaybetmek
DSC Arminia Bielefeld
8 Erzgebirge Aue 22 8 6 8 30:32 -2 30 W
Erzgebirge Aue
21.12.19 3 : 1 Zafer
Greuther Furth
L
SV Wehen Wiesbaden
28.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Erzgebirge Aue
D
Erzgebirge Aue
31.01.20 0 : 0 Beraberlik
DSC Arminia Bielefeld
L
Vfb Stuttgart
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Erzgebirge Aue
L
Erzgebirge Aue
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Holstein Kiel
9 SV Darmstadt 1898 22 6 11 5 27:30 -3 29 D
SV Darmstadt 1898
21.12.19 2 : 2 Beraberlik
Hamburger SV
D
Holstein Kiel
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
SV Darmstadt 1898
D
SV Darmstadt 1898
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
VfL 1899 Osnabruck
W
SG Dynamo Dresden
07.02.20 2 : 3 Zafer
SV Darmstadt 1898
W
SV Darmstadt 1898
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sandhausen
10 VfL 1899 Osnabruck 22 7 7 8 29:26 3 28 L
1. FC Heidenheim 1846
22.12.19 3 : 1 Kaybetmek
VfL 1899 Osnabruck
L
VfL 1899 Osnabruck
29.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Sandhausen
D
SV Darmstadt 1898
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
VfL 1899 Osnabruck
L
VfL 1899 Osnabruck
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Nürnberg
D
Karlsruher SC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
VfL 1899 Osnabruck
11 Sandhausen 22 6 9 7 24:25 -1 27 D
Sandhausen
22.12.19 2 : 2 Beraberlik
Holstein Kiel
W
VfL 1899 Osnabruck
29.01.20 1 : 3 Zafer
Sandhausen
L
Nürnberg
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Sandhausen
L
Sandhausen
07.02.20 0 : 1 Kaybetmek
1. FC Heidenheim 1846
L
SV Darmstadt 1898
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sandhausen
12 Hannover 96 22 6 8 8 28:35 -7 26 D
Hannover 96
21.12.19 2 : 2 Beraberlik
Vfb Stuttgart
L
Jahn Regensburg
28.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Hannover 96
D
Hannover 96
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
SV Wehen Wiesbaden
W
Greuther Furth
09.02.20 1 : 3 Zafer
Hannover 96
D
Hannover 96
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hamburger SV
13 Nürnberg 22 6 8 8 32:40 -8 26 W
Nürnberg
20.12.19 2 : 0 Zafer
SG Dynamo Dresden
L
Hamburger SV
30.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Nürnberg
W
Nürnberg
02.02.20 2 : 0 Zafer
Sandhausen
W
VfL 1899 Osnabruck
08.02.20 0 : 1 Zafer
Nürnberg
D
1. FC Heidenheim 1846
14.02.20 2 : 2 Beraberlik
Nürnberg
14 Saint Pauli 22 5 8 9 26:29 -3 23 W
Saint Pauli
21.12.19 3 : 0 Zafer
DSC Arminia Bielefeld
L
Greuther Furth
28.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Saint Pauli
D
Saint Pauli
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Vfb Stuttgart
L
Holstein Kiel
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Saint Pauli
D
Saint Pauli
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Dynamo Dresden
15 VfL Bochum 22 5 8 9 34:40 -6 23 L
VfL Bochum
22.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Jahn Regensburg
L
DSC Arminia Bielefeld
28.01.20 2 : 0 Kaybetmek
VfL Bochum
L
VfL Bochum
03.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Hamburger SV
W
SV Wehen Wiesbaden
09.02.20 0 : 1 Zafer
VfL Bochum
L
VfL Bochum
17.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Vfb Stuttgart
16 Karlsruher SC 22 4 9 9 30:42 -12 21 L
Karlsruher SC
20.12.19 0 : 1 Kaybetmek
SV Wehen Wiesbaden
L
SG Dynamo Dresden
29.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Karlsruher SC
L
Karlsruher SC
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Holstein Kiel
L
Hamburger SV
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Karlsruher SC
D
Karlsruher SC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
VfL 1899 Osnabruck
17 SV Wehen Wiesbaden 22 5 6 11 24:39 -15 21 W
Karlsruher SC
20.12.19 0 : 1 Zafer
SV Wehen Wiesbaden
W
SV Wehen Wiesbaden
28.01.20 1 : 0 Zafer
Erzgebirge Aue
D
Hannover 96
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
SV Wehen Wiesbaden
L
SV Wehen Wiesbaden
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
VfL Bochum
L
Jahn Regensburg
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SV Wehen Wiesbaden
18 SG Dynamo Dresden 22 4 6 12 20:37 -17 18 L
Nürnberg
20.12.19 2 : 0 Kaybetmek
SG Dynamo Dresden
W
SG Dynamo Dresden
29.01.20 1 : 0 Zafer
Karlsruher SC
D
1. FC Heidenheim 1846
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Dynamo Dresden
L
SG Dynamo Dresden
07.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SV Darmstadt 1898
D
Saint Pauli
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Dynamo Dresden
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2nd Bundesliga - turnuva, organize eden Almanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 18 takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
DSC Arminia Bielefeld - 44 sayı, kazanılan maçlar 12, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Hamburger SV - 41 sayı, parlak başarılar 11, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Vfb Stuttgart - 41 madde, kazanılan maçlar 12, yenilmeler 5, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2nd Bundesliga (Almanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - 2nd Bundesliga (Almanya):
VfL 1899 Osnabruck - Erzgebirge Aue (21.02.2020 12:30)
SV Wehen Wiesbaden - Greuther Furth (21.02.2020 12:30)
Vfb Stuttgart - Jahn Regensburg (22.02.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2nd Bundesliga (Almanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.