National League 2
Gürcistan

National League 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Erovnuli Liga 2
1 FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti 7 5 2 0 16:3 13 17 W
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
27.07.20 6 : 0 Zafer
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
04.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
D
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
10.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
D
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
FC Zugdidi
2 FC Gagra FC Gagra 7 3 2 2 12:4 8 11 W
FC Gagra FC Gagra
26.07.20 3 : 0 Zafer
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
W
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
03.08.20 0 : 4 Zafer
FC Gagra FC Gagra
D
FC Gagra FC Gagra
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Zugdidi FC Zugdidi
D
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Gagra FC Gagra
L
FC Gagra FC Gagra
12.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
Shevardeni-1906 Tbilisi
3 FC Merani Martvili FC Merani Martvili 7 3 2 2 8:5 3 11 D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
26.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
L
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
03.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
D
FC Zugdidi FC Zugdidi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
Aragvi Dusheti
4 Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo 7 2 4 1 6:4 2 10 D
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
27.07.20 0 : 0 Beraberlik
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
W
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
05.08.20 2 : 0 Zafer
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
D
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
W
FC Gagra FC Gagra
12.08.20 0 : 1 Zafer
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
FC Sioni Bolnisi
5 FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi 7 2 3 2 9:10 -1 9 L
FC Gagra FC Gagra
26.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
W
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
03.08.20 1 : 0 Zafer
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
D
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
D
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
10.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
FC Zugdidi
6 FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis 7 2 3 2 7:9 -2 9 D
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
27.07.20 0 : 0 Beraberlik
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
L
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
03.08.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Gagra FC Gagra
D
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
D
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
FC Metalurgi Rustavi
7 Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi 7 3 0 4 11:19 -8 9 L
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
27.07.20 6 : 0 Kaybetmek
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
W
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
04.08.20 3 : 1 Zafer
FC Zugdidi FC Zugdidi
D
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
W
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
11.08.20 1 : 3 Zafer
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
D
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
FC Gagra
8 FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi 7 1 4 2 9:13 -4 7 D
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
26.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
04.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
L
FC Zugdidi FC Zugdidi
11.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
D
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
FC WIT Gürcistan Tiflis
9 FC Zugdidi FC Zugdidi 7 1 3 3 5:9 -4 6 D
FC Zugdidi FC Zugdidi
28.07.20 1 : 1 Beraberlik
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
L
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
04.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Zugdidi FC Zugdidi
D
FC Gagra FC Gagra
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Zugdidi FC Zugdidi
W
FC Zugdidi FC Zugdidi
11.08.20 3 : 1 Zafer
FC Metalurgi Rustavi FC Metalurgi Rustavi
D
FC Zugdidi FC Zugdidi
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Merani Martvili FC Merani Martvili
FC Sioni Bolnisi
10 Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti 7 0 3 4 3:10 -7 3 D
FC Zugdidi FC Zugdidi
28.07.20 1 : 1 Beraberlik
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
L
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
05.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
D
FC WIT Gürcistan Tiflis FC WIT Gürcistan Tiflis
07.08.20 0 : 0 Beraberlik
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
L
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
11.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Shevardeni-1906 Tbilisi Shevardeni-1906 Tbilisi
D
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
12.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Gagra FC Gagra
FC Merani Martvili
Promotion
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

National League 2 - turnuva, düzenleyen Gürcistan. Katılmak için başvuru veren turnuva 10 takımlar. Şu anda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
FC Shukura Kobuleti - 17 puan, yengi 5, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Gagra - 11 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Merani Martvili - 11 madde, yengi 3, skorsuz maçlar 2, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca National League 2 (Gürcistan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - National League 2 (Gürcistan):
FC Sioni Bolnisi - FC Zugdidi (16.08.2020 09:30)
FC Sioni Bolnisi - Samgurali Tskhaltubo (17.08.2020 07:00)
FC Merani Martvili - Aragvi Dusheti (17.08.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında National League 2 (Gürcistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.