Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Fransa

Ulusal

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National
1 Pau FC 25 13 9 3 43:20 23 48 W
Red Star FC
07.02.20 1 : 2 Zafer
Pau FC
W
Pau FC
14.02.20 3 : 0 Zafer
Toulon
D
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pau FC
W
Pau FC
28.02.20 2 : 0 Zafer
Dunkerque
L
Gazelec FC Ajaccio
06.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Pau FC
2 Dunkerque 25 14 5 6 42:26 16 47 W
Toulon
07.02.20 0 : 1 Zafer
Dunkerque
L
Dunkerque
14.02.20 3 : 4 Kaybetmek
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
W
Gazelec FC Ajaccio
21.02.20 0 : 2 Zafer
Dunkerque
L
Pau FC
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dunkerque
D
Dunkerque
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Villefranche-Beaujolais
3 US Boulogne 25 14 4 7 32:17 15 46 W
US Boulogne
07.02.20 3 : 1 Zafer
US Avranches
L
FC Bastia Borgo
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Boulogne
W
US Boulogne
21.02.20 1 : 0 Zafer
Le Puy
W
US Boulogne
28.02.20 4 : 1 Zafer
Gazelec FC Ajaccio
W
Stade Olympique Choletais
06.03.20 0 : 3 Zafer
US Boulogne
4 Red Star FC 25 12 6 7 30:22 8 42 L
Red Star FC
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Pau FC
D
FC Villefranche-Beaujolais
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Red Star FC
W
Red Star FC
22.02.20 1 : 0 Zafer
Stade Lavallois Mayenne FC
D
US Creteil
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Red Star FC
L
Red Star FC
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
US Concarneau
5 FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01 25 11 9 5 38:30 8 42 D
Gazelec FC Ajaccio
07.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
W
Dunkerque
14.02.20 3 : 4 Zafer
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
D
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pau FC
W
FC Villefranche-Beaujolais
28.02.20 1 : 2 Zafer
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
W
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
06.03.20 3 : 0 Zafer
Stade Lavallois Mayenne FC
6 US Avranches 24 13 3 8 30:26 4 42 L
US Boulogne
07.02.20 3 : 1 Kaybetmek
US Avranches
W
US Avranches
14.02.20 1 : 0 Zafer
Stade Olympique Choletais
W
AS Lyon-Duchere
21.02.20 1 : 4 Zafer
US Avranches
W
US Avranches
28.02.20 3 : 2 Zafer
US Quevillaise-Rouen Metropole
L
AS Beziers
06.03.20 2 : 0 Kaybetmek
US Avranches
7 FC Villefranche-Beaujolais 25 10 11 4 34:24 10 41 D
AS Beziers
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Villefranche-Beaujolais
D
FC Villefranche-Beaujolais
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
Red Star FC
L
Toulon
21.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Villefranche-Beaujolais
L
FC Villefranche-Beaujolais
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
D
Dunkerque
06.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Villefranche-Beaujolais
8 AS Lyon-Duchere 25 11 7 7 37:32 5 40 W
AS Lyon-Duchere
07.02.20 3 : 2 Zafer
US Creteil
L
US Concarneau
14.02.20 3 : 0 Kaybetmek
AS Lyon-Duchere
L
AS Lyon-Duchere
21.02.20 1 : 4 Kaybetmek
US Avranches
W
FC Bastia Borgo
28.02.20 0 : 1 Zafer
AS Lyon-Duchere
L
AS Lyon-Duchere
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Le Puy
9 US Creteil 25 9 8 8 33:27 6 35 L
AS Lyon-Duchere
07.02.20 3 : 2 Kaybetmek
US Creteil
L
US Creteil
14.02.20 1 : 3 Kaybetmek
US Quevillaise-Rouen Metropole
W
AS Beziers
21.02.20 1 : 2 Zafer
US Creteil
D
US Creteil
28.02.20 0 : 0 Beraberlik
Red Star FC
W
Toulon
06.03.20 1 : 2 Zafer
US Creteil
10 Stade Lavallois Mayenne FC 25 9 8 8 26:24 2 35 L
US Quevillaise-Rouen Metropole
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stade Lavallois Mayenne FC
W
Stade Lavallois Mayenne FC
14.02.20 1 : 0 Zafer
AS Beziers
L
Red Star FC
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade Lavallois Mayenne FC
W
Stade Lavallois Mayenne FC
28.02.20 3 : 0 Zafer
Toulon
L
FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01
06.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Stade Lavallois Mayenne FC
11 US Concarneau 25 8 7 10 21:25 -4 31 L
Gazelec FC Ajaccio
11.02.20 2 : 0 Kaybetmek
US Concarneau
W
US Concarneau
14.02.20 3 : 0 Zafer
AS Lyon-Duchere
W
US Quevillaise-Rouen Metropole
21.02.20 0 : 1 Zafer
US Concarneau
W
US Concarneau
28.02.20 2 : 1 Zafer
AS Beziers
W
Red Star FC
06.03.20 1 : 2 Zafer
US Concarneau
12 Stade Olympique Choletais 25 7 7 11 32:40 -8 28 D
Stade Olympique Choletais
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
US Concarneau
L
US Avranches
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade Olympique Choletais
D
Stade Olympique Choletais
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Bastia Borgo
W
Le Puy
28.02.20 2 : 6 Zafer
Stade Olympique Choletais
L
Stade Olympique Choletais
06.03.20 0 : 3 Kaybetmek
US Boulogne
13 FC Bastia Borgo 23 5 9 9 22:32 -10 24 W
FC Bastia Borgo
31.01.20 2 : 1 Zafer
Gazelec FC Ajaccio
L
Le Puy
07.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Bastia Borgo
W
FC Bastia Borgo
14.02.20 1 : 0 Zafer
US Boulogne
D
Stade Olympique Choletais
21.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Bastia Borgo
L
FC Bastia Borgo
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AS Lyon-Duchere
14 US Quevillaise-Rouen Metropole 24 6 6 12 26:34 -8 24 L
FC Villefranche-Beaujolais
31.01.20 2 : 0 Kaybetmek
US Quevillaise-Rouen Metropole
W
US Quevillaise-Rouen Metropole
07.02.20 2 : 1 Zafer
Stade Lavallois Mayenne FC
W
US Creteil
14.02.20 1 : 3 Zafer
US Quevillaise-Rouen Metropole
L
US Quevillaise-Rouen Metropole
21.02.20 0 : 1 Kaybetmek
US Concarneau
L
US Avranches
28.02.20 3 : 2 Kaybetmek
US Quevillaise-Rouen Metropole
15 Le Puy 25 6 5 14 27:40 -13 23 W
Le Puy
07.02.20 3 : 0 Zafer
FC Bastia Borgo
W
Le Puy
14.02.20 1 : 0 Zafer
Gazelec FC Ajaccio
L
US Boulogne
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Le Puy
L
Le Puy
28.02.20 2 : 6 Kaybetmek
Stade Olympique Choletais
W
AS Lyon-Duchere
06.03.20 0 : 1 Zafer
Le Puy
16 AS Beziers 25 5 8 12 26:43 -17 23 D
AS Beziers
07.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Villefranche-Beaujolais
L
Stade Lavallois Mayenne FC
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Beziers
L
AS Beziers
21.02.20 1 : 2 Kaybetmek
US Creteil
L
US Concarneau
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AS Beziers
W
AS Beziers
06.03.20 2 : 0 Zafer
US Avranches
17 Gazelec FC Ajaccio 25 4 8 13 15:35 -20 19 W
Gazelec FC Ajaccio
11.02.20 2 : 0 Zafer
US Concarneau
L
Le Puy
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gazelec FC Ajaccio
L
Gazelec FC Ajaccio
21.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Dunkerque
L
US Boulogne
28.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Gazelec FC Ajaccio
W
Gazelec FC Ajaccio
06.03.20 2 : 1 Zafer
Pau FC
18 Toulon 25 1 10 14 17:34 -17 13 L
Toulon
07.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Dunkerque
L
Pau FC
14.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Toulon
W
Toulon
21.02.20 3 : 0 Zafer
FC Villefranche-Beaujolais
L
Stade Lavallois Mayenne FC
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Toulon
L
Toulon
06.03.20 1 : 2 Kaybetmek
US Creteil
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal - şampiyona, organize eden Fransa. Iştirak eden yarışma 18 takımlar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Pau FC - 48 sayı, parlak başarılar 13, skorsuz maçlar 3, beraberlik 9.
Dunkerque - 47 kabul edilen puan, parlak başarılar 14, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
US Boulogne - 46 puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz maçlar 7, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal (Fransa) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Ulusal (Fransa):
US Boulogne - Toulon (10.04.2020 14:00)
FC Bastia Borgo - Dunkerque (10.04.2020 14:00)
Le Puy - FC Bourg-En-Bresse Peronnas 01 (10.04.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.