Ulusal
Fransa

Ulusal

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National
1 Stade Lavallois Stade Lavallois 7 4 2 1 10:6 4 14 W
Stade Briochin Stade Briochin
01.09.20 0 : 2 Zafer
Stade Lavallois Stade Lavallois
W
Stade Lavallois Stade Lavallois
04.09.20 3 : 1 Zafer
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
D
SO Cholet SO Cholet
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Lavallois Stade Lavallois
W
Stade Lavallois Stade Lavallois
21.09.20 2 : 1 Zafer
Annecy Annecy
D
US Quevilly US Quevilly
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Lavallois Stade Lavallois
FC Red Star Saint-Ouen
2 Bastia Bastia 6 4 1 1 14:6 8 13 D
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
31.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bastia Bastia
L
Bastia Bastia
03.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Boulogne Boulogne
W
Le Mans FC Le Mans FC
07.09.20 1 : 3 Zafer
Bastia Bastia
W
Bastia Bastia
11.09.20 3 : 1 Zafer
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
W
Villefranche Villefranche
18.09.20 0 : 3 Zafer
Bastia Bastia
US Concarneau
3 US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos 7 3 3 1 4:3 1 12 L
Avranches US Avranches US
01.09.20 2 : 0 Kaybetmek
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
W
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
04.09.20 2 : 1 Zafer
Stade Briochin Stade Briochin
D
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
W
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
18.09.20 1 : 0 Zafer
SO Cholet SO Cholet
D
Annecy Annecy
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
US Quevilly
4 Avranches US Avranches US 6 3 1 2 7:6 1 10 W
Stade Lavallois Stade Lavallois
28.08.20 1 : 3 Zafer
Avranches US Avranches US
W
Avranches US Avranches US
01.09.20 2 : 0 Zafer
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
L
Avranches US Avranches US
11.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
W
Avranches US Avranches US
18.09.20 2 : 1 Zafer
Stade Briochin Stade Briochin
D
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Avranches US Avranches US
US Orléans
5 SO Cholet SO Cholet 6 2 3 1 6:4 2 9 D
Villefranche Villefranche
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
SO Cholet SO Cholet
W
SO Cholet SO Cholet
01.09.20 3 : 1 Zafer
Sete 34 Sete 34
D
SO Cholet SO Cholet
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stade Lavallois Stade Lavallois
L
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
18.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SO Cholet SO Cholet
W
SO Cholet SO Cholet
25.09.20 2 : 1 Zafer
US Orléans US Orléans
US Concarneau
6 Boulogne Boulogne 5 2 3 0 6:4 2 9 W
US Quevilly US Quevilly
21.08.20 0 : 1 Zafer
Boulogne Boulogne
D
Boulogne Boulogne
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
W
Bastia Bastia
03.09.20 0 : 1 Zafer
Boulogne Boulogne
D
Boulogne Boulogne
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
D
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
18.09.20 3 : 3 Beraberlik
Boulogne Boulogne
Villefranche
7 US Concarneau US Concarneau 5 2 2 1 5:4 1 8 W
Avranches US Avranches US
21.08.20 0 : 2 Zafer
US Concarneau US Concarneau
D
US Concarneau US Concarneau
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Briochin Stade Briochin
W
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
01.09.20 1 : 2 Zafer
US Concarneau US Concarneau
D
US Concarneau US Concarneau
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
US Quevilly US Quevilly
L
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
25.09.20 2 : 0 Kaybetmek
US Concarneau US Concarneau
SO Cholet
8 Le Mans FC Le Mans FC 7 1 5 1 8:9 -1 8 D
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
L
Le Mans FC Le Mans FC
07.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Bastia Bastia
D
Boulogne Boulogne
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
D
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
W
Le Mans FC Le Mans FC
25.09.20 1 : 0 Zafer
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
Villefranche
9 Stade Briochin Stade Briochin 6 2 1 3 6:8 -2 7 D
US Concarneau US Concarneau
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Briochin Stade Briochin
L
Stade Briochin Stade Briochin
01.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Stade Lavallois Stade Lavallois
L
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
04.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Stade Briochin Stade Briochin
L
Avranches US Avranches US
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Stade Briochin Stade Briochin
W
Stade Briochin Stade Briochin
25.09.20 2 : 1 Zafer
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
AS Lyon-Duchère
10 US Quevilly US Quevilly 5 1 3 1 4:4 -1 6 L
US Quevilly US Quevilly
21.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Boulogne Boulogne
D
Le Mans FC Le Mans FC
28.08.20 2 : 2 Beraberlik
US Quevilly US Quevilly
W
Villefranche Villefranche
04.09.20 0 : 1 Zafer
US Quevilly US Quevilly
D
US Concarneau US Concarneau
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
US Quevilly US Quevilly
D
US Quevilly US Quevilly
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Lavallois Stade Lavallois
Sete 34
11 Bastia-Borgo Bastia-Borgo 6 1 3 2 4:6 -2 6 D
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
31.08.20 0 : 0 Beraberlik
Bastia Bastia
L
US Orléans US Orléans
03.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
W
Avranches US Avranches US
11.09.20 0 : 2 Zafer
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
D
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
L
Stade Briochin Stade Briochin
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
FC Bourg-Péronnas
12 Villefranche Villefranche 5 1 2 2 4:6 -2 5 D
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
21.08.20 2 : 2 Beraberlik
Villefranche Villefranche
D
Villefranche Villefranche
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
SO Cholet SO Cholet
L
Villefranche Villefranche
04.09.20 0 : 1 Kaybetmek
US Quevilly US Quevilly
W
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
11.09.20 0 : 2 Zafer
Villefranche Villefranche
L
Villefranche Villefranche
18.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Bastia Bastia
Boulogne
13 FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen 5 1 2 2 6:8 -2 5 L
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
24.08.20 3 : 5 Kaybetmek
Bastia Bastia
D
Boulogne Boulogne
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
D
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
01.09.20 0 : 0 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
L
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
11.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Villefranche Villefranche
W
FC Red Star Saint-Ouen FC Red Star Saint-Ouen
25.09.20 2 : 0 Zafer
US Concarneau US Concarneau
Stade Lavallois
14 Sete 34 Sete 34 4 1 1 2 5:6 -1 4 L
Stade Briochin Stade Briochin
21.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Sete 34 Sete 34
W
Sete 34 Sete 34
28.08.20 3 : 1 Zafer
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
L
SO Cholet SO Cholet
01.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Sete 34 Sete 34
D
Sete 34 Sete 34
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Annecy Annecy
US Quevilly
15 US Orléans US Orléans 5 1 1 3 5:5 1 4 L
US Orléans US Orléans
21.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Stade Lavallois Stade Lavallois
L
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
28.08.20 1 : 0 Kaybetmek
US Orléans US Orléans
W
US Orléans US Orléans
03.09.20 3 : 0 Zafer
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
D
US Orléans US Orléans
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
L
SO Cholet SO Cholet
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
US Orléans US Orléans
Avranches US
16 AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère 7 0 4 3 6:11 -5 4 L
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
01.09.20 1 : 2 Kaybetmek
US Concarneau US Concarneau
L
Stade Lavallois Stade Lavallois
04.09.20 3 : 1 Kaybetmek
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
D
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
11.09.20 0 : 0 Beraberlik
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
D
US Orléans US Orléans
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
D
AS Lyon-Duchère AS Lyon-Duchère
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Avranches US Avranches US
Stade Briochin
17 Annecy Annecy 4 0 3 1 4:5 -1 3 D
Annecy Annecy
21.08.20 3 : 3 Beraberlik
Le Mans FC Le Mans FC
D
Sete 34 Sete 34
04.09.20 0 : 0 Beraberlik
Annecy Annecy
L
Stade Lavallois Stade Lavallois
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Annecy Annecy
D
Annecy Annecy
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
US Créteil-Lusitanos US Créteil-Lusitanos
FC Bourg-Péronnas
18 FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas 4 0 2 2 4:7 -3 2 D
SO Cholet SO Cholet
21.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
L
Bastia Bastia
11.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
D
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
18.09.20 3 : 3 Beraberlik
Boulogne Boulogne
L
Le Mans FC Le Mans FC
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Bourg-Péronnas FC Bourg-Péronnas
Annecy
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal - şampiyona, organize eden Fransa. Katılan şampiyona 18 futbol kulüpleri. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Stade Lavallois - 14 madde, kazanılan maçlar 4, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Bastia - 13 kabul edilen puan, yengi 4, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
US Créteil-Lusitanos - 12 madde, parlak başarılar 3, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal (Fransa) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Ulusal (Fransa):
Boulogne - Villefranche (28.09.2020 12:45)
US Orléans - Avranches US (29.09.2020 14:00)
US Quevilly - Sete 34 (29.09.2020 14:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.