Lig 2
Fransa

Lig 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ligue 2
1 Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C. 4 3 1 0 4:1 3 10 W
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
22.08.20 0 : 1 Zafer
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
D
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Chambly Chambly
W
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
12.09.20 1 : 0 Zafer
AS Nancy AS Nancy
W
Le Havre AC Le Havre AC
19.09.20 0 : 1 Zafer
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
Paris
2 Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38 4 3 0 1 9:5 4 9 L
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
W
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
29.08.20 5 : 3 Zafer
Toulouse FC Toulouse FC
W
Chambly Chambly
12.09.20 1 : 2 Zafer
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
W
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
19.09.20 2 : 0 Zafer
AC Ajaccio AC Ajaccio
En Avant de Guingamp
3 Paris Paris 4 3 0 1 6:3 3 9 W
Chambly Chambly
22.08.20 0 : 3 Zafer
Paris Paris
W
Paris Paris
29.08.20 1 : 0 Zafer
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
W
Amiens SC Amiens SC
12.09.20 1 : 2 Zafer
Paris Paris
L
Paris Paris
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Nancy AS Nancy
Chamois Niortais F.C.
4 Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen 4 2 2 0 4:0 4 8 D
Clermont Foot Clermont Foot
22.08.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
W
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
29.08.20 1 : 0 Zafer
AC Ajaccio AC Ajaccio
W
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
12.09.20 0 : 3 Zafer
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
D
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Chambly Chambly
Valenciennes AFC
5 FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard 4 2 2 0 6:3 3 8 W
AJ Auxerre AJ Auxerre
22.08.20 0 : 2 Zafer
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
W
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
29.08.20 2 : 1 Zafer
Troyes AC Troyes AC
D
Toulouse FC Toulouse FC
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
D
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
AC Ajaccio
6 USL Dunkerque USL Dunkerque 3 2 1 0 3:1 2 7 W
Toulouse FC Toulouse FC
22.08.20 0 : 1 Zafer
USL Dunkerque USL Dunkerque
D
USL Dunkerque USL Dunkerque
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Clermont Foot Clermont Foot
W
USL Dunkerque USL Dunkerque
19.09.20 1 : 0 Zafer
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
Rodez Aveyron Football
7 Troyes AC Troyes AC 4 2 0 2 6:4 2 6 W
Troyes AC Troyes AC
24.08.20 2 : 0 Zafer
Le Havre AC Le Havre AC
L
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Troyes AC Troyes AC
W
Troyes AC Troyes AC
12.09.20 2 : 0 Zafer
Pau Pau
L
AJ Auxerre AJ Auxerre
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Troyes AC Troyes AC
Clermont Foot
8 Valenciennes AFC Valenciennes AFC 4 2 0 2 4:2 2 6 W
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
22.08.20 3 : 0 Zafer
Pau Pau
L
Paris Paris
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
W
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
12.09.20 1 : 0 Zafer
LB Châteauroux LB Châteauroux
L
USL Dunkerque USL Dunkerque
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
Stade Malherbe Caen
9 Clermont Foot Clermont Foot 4 1 3 0 3:2 1 6 D
Clermont Foot Clermont Foot
22.08.20 0 : 0 Beraberlik
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
D
USL Dunkerque USL Dunkerque
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Clermont Foot Clermont Foot
W
AJ Auxerre AJ Auxerre
12.09.20 0 : 1 Zafer
Clermont Foot Clermont Foot
D
Clermont Foot Clermont Foot
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Toulouse FC Toulouse FC
Troyes AC
10 Le Havre AC Le Havre AC 4 2 0 2 4:4 1 6 L
Troyes AC Troyes AC
24.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Le Havre AC Le Havre AC
W
Le Havre AC Le Havre AC
29.08.20 1 : 0 Zafer
Amiens SC Amiens SC
W
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
12.09.20 1 : 3 Zafer
Le Havre AC Le Havre AC
L
Le Havre AC Le Havre AC
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
AS Nancy
11 AJ Auxerre AJ Auxerre 4 2 0 2 4:5 -1 6 L
AJ Auxerre AJ Auxerre
22.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
W
LB Châteauroux LB Châteauroux
29.08.20 1 : 2 Zafer
AJ Auxerre AJ Auxerre
L
AJ Auxerre AJ Auxerre
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Clermont Foot Clermont Foot
W
AJ Auxerre AJ Auxerre
21.09.20 2 : 1 Zafer
Troyes AC Troyes AC
Toulouse FC
12 Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football 4 1 2 1 4:6 -2 5 W
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
22.08.20 1 : 0 Zafer
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
D
Pau Pau
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
L
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
D
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
USL Dunkerque
13 AS Nancy AS Nancy 4 1 1 2 4:4 -2 4 L
Amiens SC Amiens SC
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Nancy AS Nancy
D
AS Nancy AS Nancy
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
L
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Nancy AS Nancy
W
Paris Paris
19.09.20 0 : 2 Zafer
AS Nancy AS Nancy
Le Havre AC
14 LB Châteauroux LB Châteauroux 4 1 1 2 2:3 -1 4 W
AC Ajaccio AC Ajaccio
22.08.20 0 : 1 Zafer
LB Châteauroux LB Châteauroux
L
LB Châteauroux LB Châteauroux
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
AJ Auxerre AJ Auxerre
L
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
LB Châteauroux LB Châteauroux
D
LB Châteauroux LB Châteauroux
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Amiens SC Amiens SC
Chambly
15 Amiens SC Amiens SC 4 1 1 2 2:3 -1 4 W
Amiens SC Amiens SC
22.08.20 1 : 0 Zafer
AS Nancy AS Nancy
L
Le Havre AC Le Havre AC
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Amiens SC Amiens SC
L
Amiens SC Amiens SC
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Paris Paris
D
LB Châteauroux LB Châteauroux
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Amiens SC Amiens SC
Pau
16 En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp 4 1 1 2 4:6 -2 4 L
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
D
AS Nancy AS Nancy
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
L
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Le Havre AC Le Havre AC
W
Pau Pau
19.09.20 0 : 1 Zafer
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
Grenoble Foot 38
17 Toulouse FC Toulouse FC 4 0 2 2 4:7 -3 2 L
Toulouse FC Toulouse FC
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
USL Dunkerque USL Dunkerque
L
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
29.08.20 5 : 3 Kaybetmek
Toulouse FC Toulouse FC
D
Toulouse FC Toulouse FC
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sochaux-Montbéliard FC Sochaux-Montbéliard
D
Clermont Foot Clermont Foot
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Toulouse FC Toulouse FC
AJ Auxerre
18 Chambly Chambly 4 0 2 2 2:6 -4 2 L
Chambly Chambly
22.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Paris Paris
D
Chamois Niortais F.C. Chamois Niortais F.C.
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Chambly Chambly
L
Chambly Chambly
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
D
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Chambly Chambly
LB Châteauroux
19 Pau Pau 4 0 1 3 1:7 -6 1 L
Valenciennes AFC Valenciennes AFC
22.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Pau Pau
D
Pau Pau
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Rodez Aveyron Football Rodez Aveyron Football
L
Troyes AC Troyes AC
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Pau Pau
L
Pau Pau
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
En Avant de Guingamp En Avant de Guingamp
Amiens SC
20 AC Ajaccio AC Ajaccio 3 0 0 3 0:4 -4 0 L
AC Ajaccio AC Ajaccio
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
LB Châteauroux LB Châteauroux
L
Stade Malherbe Caen Stade Malherbe Caen
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Ajaccio AC Ajaccio
L
Grenoble Foot 38 Grenoble Foot 38
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
AC Ajaccio AC Ajaccio
FC Sochaux-Montbéliard
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Lig 2 - turnuva, düzenleyen Fransa. Katılmak için başvuru veren lig 20 katılan takımlar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Chamois Niortais F.C. - 10 puan, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 1.
Grenoble Foot 38 - 9 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Paris - 9 sayı, parlak başarılar 3, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig 2 (Fransa) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Lig 2 (Fransa):
Toulouse FC - AJ Auxerre (26.09.2020 09:00)
AC Ajaccio - FC Sochaux-Montbéliard (26.09.2020 13:00)
Amiens SC - Pau (26.09.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Lig 2 (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.