Fransa Kupası - Futbol -  Fransa

Fransa Kupası: playoff

  • Round 7
  • Round 8
  • 1/32
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
  • Semifinals
  • Final
team logoCrest Aouste
 
team logoMontelimar
 
17:11CRE-MONDetails
team logoCS Volvic
 
team logoLe Puy
 
17:11QPR-QPRDetails
team logoEs Heillecourt
 
team logoFC Saint-Louis Neuweg
 
18:11ES -FC Details
team logoAnnecy
 
team logoAS Nancy
 
17:11ANN-AS Details
team logoStade Pontivy
 
team logoAvs Vignoc
 
18:11STA-AVSDetails
team logoLa Chapelle-Marais
 
team logoUS Avranches
 
18:11LA -US Details
team logoES Thaonnaise
 
team logoJ.S. Vieux Habitants
 
17:11ES -J.SDetails
team logoValenciennes FC
3
team logoDunkerque
1
16:11VAL-DUN3:1Details
team logoCarrieres Gresillons As
 
team logoCharitoise
 
18:11CAR-CHADetails
team logoTroyes
 
team logoBourges
 
18:11TRO-BOUDetails
team logoBastia
1
team logoLe Mans
1
17:11QPR-LE 2:1Details
team logoMarck
 
team logoSaint Omer
 
18:11MAR-SAIDetails
team logoUS Matoury
 
team logoConcarneau
 
17:11QPR-CONDetails
team logoSaint Malo
1
team logoLorient
0
18:11SAI-LOR1:0Details
team logoNoisy Le Grand
 
team logoFc Riomois
 
18:11NOI-FC Details
team logoFc Tartas Saint Yaguen
 
team logoUS Lège Cap Ferret
 
18:11FC -US Details
team logoOlympique De Valence
 
team logoBeaucaire St
 
18:11OLY-BEADetails
team logoAuch
 
team logoAjaccio
 
18:11AUC-AJADetails
team logoMontlucon
 
team logoES Viry-Châtillon
 
17:11MON-ES Details
team logoAngoulme Charente
 
team logoAJ Auxerre
 
17:11ANG-AJ Details
team logoAvion
 
team logoEpernay
 
18:11AVI-EPEDetails
team logoAvenir Foot Lozère
 
team logoRed Star FC
 
18:11AVE-REDDetails
team logoSt. Pryve St. Hilaire
 
team logoUs De Matoury
 
17:11ST.-US Details
team logoCompiegne
 
team logoTroyes
 
17:11COM-TRODetails
team logoCas Escaudoeuvres
 
team logoRcs Chapelains
 
18:11CAS-RCSDetails
team logoFc 46 Nord
 
team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
 
17:11FC -FC Details
team logoAvenir De Theix
 
team logoVannes
 
17:11AVE-VANDetails
team logoRedon Atletic
 
team logoBrest
 
17:11QPR-BREDetails
team logoJs St Orens
 
team logoSete 34
 
18:11JS -SETDetails
team logoLuzenac AP
 
team logoRodez Aveyron
 
18:11LUZ-RODDetails
team logoVimy
0
team logoUS Creteil
2
18:11VIM-US 0:2Details
team logoUs Feillens
 
team logoLimonest
 
18:11US -LIMDetails
team logoIllkirch
 
team logoNaborienne
 
18:11ILL-NABDetails
team logoHaguenau
 
team logoSochaux
 
17:11QPR-SOCDetails
team logoCanet Roussillon
 
team logoAS Beziers
 
17:11CAN-AS Details
team logoFrejus
1
team logoToulon
0
18:11FRE-TOU1:0Details
team logoAs Prix Les Mezieres
 
team logoFC Saint-Amand
 
18:11AS -FC Details
team logoWasquehal
 
team logoSaint-Quentin
 
18:11WAS-SAIDetails
team logoAs Bourny Laval
 
team logoOissel
 
17:11AS -OISDetails
team logoSarreguemines FC
 
team logoMetz
 
18:11QPR-METDetails
team logoLa Brede
 
team logoBergerac Perigord
 
18:11LA -BERDetails
team logoChauray
 
team logoChamois Niort
 
17:11CHA-CHADetails
team logoParay Le Monial
 
team logoFc Morteau Montlebon
 
17:11PAR-FC Details
team logoAvt G Caennaise
 
team logoOrleans
 
17:11AVT-ORLDetails
team logoPoitiers Foot
 
team logoAiglon Lament
 
17:11POI-AIGDetails
team logoSainte Genevieve Sports/Bourges/FC Martigues/Angers II/FC Sète 34/US Colomiers Football/Croix IC/AS Yzeure/Trélissac FC/Ruan/SAS Épinal
 
team logoAs Sainte-Suzanne
 
18:11SAI-AS Details
team logoNeslois
 
team logoFC Chambly Thelle
 
18:11NES-FC Details
team logoAs Cheminots Hazebrouck
 
team logoGravelines
 
17:11AS -GRADetails
team logoMelun Fc
 
team logoChamalieres
 
18:11MEL-CHADetails
team logoLimoges FC
 
team logoVillefranche
 
17:11LIM-VILDetails
team logoSs Jeanne D Arc
 
team logoBesancon FC
 
18:11SS -QPRDetails
team logoChataigneraie
 
team logoTours
 
17:11QPR-TOUDetails
team logoLe Poiré-sur-Vie
 
team logoCholet
 
17:11QPR-CHODetails
team logoLes Herbiers
 
team logoChauvigny
 
18:11LES-CHADetails
team logoGrand Quevilly
 
team logoCherbourg
 
18:11GRA-CHEDetails
team logoGSI Pontivy
 
team logoPlouvorn
 
17:11GSI-PLODetails
team logoChassieu Decines
1
team logoHyeres
5
18:11CHA-HYE1:5Details
team logoBeaune
 
team logoGrenoble
 
17:11BEA-GREDetails
team logoOlympique Ales
 
team logoAjaccio
 
17:11OLY-AJADetails
team logoUs Salinieres Aigues Mortes
 
team logoMarignane Gignac
 
18:11US -MARDetails
team logoA S Magenta
 
team logoAC Bobigny
 
17:11QPR-AC Details
team logoGeugnon
 
team logoClermont Foot
 
17:11GEU-CLEDetails
team logoMarcq
 
team logoUS Boulogne Cote d Opale
 
17:11QPR-US Details
team logoCroix IC
 
team logoParis
 
16:11CRO-PARDetails
team logoUS Raon-l'Étape
 
team logoBourg Peronnas
 
18:11US -BOUDetails
team logoLusitanos Saint-Maur Us
1
team logoYES Drancy
0
17:11LUS-YES1:0Details
team logoOlympique Strasbourg
 
team logoReipertswille
 
18:11QPR-REIDetails
team logoGolden Lion
 
team logoSAS Épinal
 
17:11GOL-SASDetails
team logoUs Avize Grauves
 
team logoSchiltigheim
 
17:11US -SCHDetails
team logoFc Rossfeld
 
team logoASC Biesheim
 
18:11FC -ASCDetails
team logoLongueau Esc
 
team logoBlois Foot 41
 
18:11LON-BLODetails
team logoStella Maris De Douarnenez
 
team logoLannion FC
 
18:11STE-LANDetails
team logoSaint-Lo Manche
 
team logoVitre
 
17:11SAI-VITDetails
team logoGuipavas Gdr
 
team logoMontagnarde
 
18:11GUI-MONDetails
team logoVillers Houlgate
 
team logoMondeville
 
18:11VIL-MONDetails
team logoGamaches
1
team logoLe Havre
7
17:11GAM-LE 1:7Details
team logoAnnecy Le Vieux
 
team logoFc Val Lyonnais
 
18:11ANN-FC Details
team logoAndrezieux Boutheon
1
team logoLouhans Cuiseaux
0
17:11AND-LOU1:0Details
team logoUS Ste Rose
 
team logoCote Bleue
 
17:11QPR-COTDetails
team logoMontceau Bourgogne Fc
 
team logoLyon Duchere
 
17:11MON-LYODetails
team logoSannois Saint-Gratien
4
team logoFc De Mtsapere
0
17:11SAN-FC 4:0Details
team logoFC Bastia Borgo
 
team logoSedan
 
17:11FC -SEDDetails
team logoFontenay
 
team logoChateauroux
 
17:11FON-CHADetails
team logoGenets D'anglet
 
team logoPau
 
17:11GEN-PAUDetails
team logoVersailles 78
 
team logoDragon
 
18:11VER-DRADetails
team logoUS Nogent
0
team logoRC Lens
2
17:11US -RC 0:2Details
team logoCrest Aouste
 
team logoLe Puy
 
16:12QPR-LE Details
team logoFC Saint-Louis Neuweg
0
team logoAS Nancy
2
08:12FC -AS 0:2Details
team logoStade Pontivy
 
team logoUS Avranches
 
08:12STA-US Details
team logoES Thaonnaise
 
team logoValenciennes FC
 
09:12ES -VALDetails
team logoCharitoise
 
team logoBourges
 
14:12CHA-BOUDetails
team logoBastia
 
team logoSaint Omer
 
15:12BAS-SAIDetails
team logoConcarneau
 
team logoSaint Malo
 
08:12CON-SAIDetails
team logoNoisy Le Grand
 
team logoUS Lège Cap Ferret
 
09:12NOI-US Details
team logoBeaucaire St
 
team logoAjaccio
 
08:12BEA-AJADetails
team logoES Viry-Châtillon
2
team logoAngoulme Charente
0
08:12ES -ANG2:0Details
team logoAvion
0
team logoRed Star FC
1
08:12AVI-RED0:1Details
team logoSt. Pryve St. Hilaire
 
team logoTroyes
 
08:12ST.-TRODetails
team logoRcs Chapelains
 
team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
 
09:12RCS-FC Details
team logoVannes
3
team logoBrest
3
09:12QPR-BRE2:3Details
team logoSete 34
2
team logoRodez Aveyron
0
09:12SET-ROD2:0Details
team logoUS Creteil
0
team logoLimonest
1
09:12US -LIM0:1Details
team logoIllkirch
 
team logoSochaux
 
08:12QPR-SOCDetails
team logoCanet Roussillon
4
team logoFrejus
2
08:12CAN-FRE4:2Details
team logoAs Prix Les Mezieres
 
team logoSaint-Quentin
 
09:12AS -SAIDetails
team logoOissel
0
team logoMetz
1
09:12OIS-MET0:1Details
team logoVertou
 
team logoBergerac Perigord
 
08:12VER-BERDetails
team logoChallans
 
team logoChamois Niort
 
09:12CHA-CHADetails
team logoParay Le Monial
 
team logoOrleans
 
08:12PAR-ORLDetails
team logoAiglon Lament
 
team logoSainte Genevieve Sports/Bourges/FC Martigues/Angers II/FC Sète 34/US Colomiers Football/Croix IC/AS Yzeure/Trélissac FC/Ruan/SAS Épinal
 
08:12AIG-SAIDetails
team logoNeslois
0
team logoGravelines
1
09:12NES-GRA0:1Details
team logoChamalieres
 
team logoVillefranche
 
08:12CHA-VILDetails
team logoBesancon FC
 
team logoTours
 
08:12QPR-QPRDetails
team logoLe Poiré-sur-Vie
1
team logoLes Herbiers
6
08:12LE -LES1:6Details
team logoGrand Quevilly
1
team logoGSI Pontivy
2
08:12GRA-GSI1:2Details
team logoHyeres
0
team logoGrenoble
0
08:12HYE-GRE0:0Details
team logoOlympique Ales
0
team logoMarignane Gignac
2
08:12OLY-MAR0:2Details
team logoAC Bobigny
2
team logoClermont Foot
2
08:12QPR-CLE0:2Details
team logoUS Boulogne Cote d Opale
 
team logoCroix IC
 
08:12QPR-CRODetails
team logoUS Raon-l'Étape
 
team logoLusitanos Saint-Maur Us
 
08:12US -LUSDetails
team logoOlympique Strasbourg
 
team logoSAS Épinal
 
09:12OLY-SASDetails
team logoSchiltigheim
 
team logoASC Biesheim
 
08:12SCH-ASCDetails
team logoLongueau Esc
 
team logoLannion FC
 
09:12LON-LANDetails
team logoVitre
2
team logoMontagnarde
0
08:12VIT-MON2:0Details
team logoVillers Houlgate
1
team logoLe Havre
5
08:12VIL-LE 1:5Details
team logoAnnecy Le Vieux
 
team logoAndrezieux Boutheon
 
09:12ANN-ANDDetails
team logoCote Bleue
 
team logoLyon Duchere
 
08:12QPR-LYODetails
team logoSannois Saint-Gratien
1
team logoSedan
0
08:12SAN-SED1:0Details
team logoChateauroux
 
team logoPau
 
08:12CHA-PAUDetails
team logoVersailles 78
2
team logoRC Lens
4
08:12VER-RC 2:4Details
team logoLe Puy
 
team logoAS Nancy
 
05:01QPR-AS Details
team logoStade Pontivy
4
team logoGuingamp
2
05:01STA-GUI4:2Details
team logoAmiens
1
team logoValenciennes FC
0
05:01AMI-VAL1:0Details
team logoBourges
 
team logoOlimpik Lyon
 
05:01BOU-OLIDetails
team logoBastia
1
team logoConcarneau
0
05:01BAS-CON1:0Details
team logoNoisy Le Grand
2
team logoAjaccio
1
06:01NOI-AJA2:1Details
team logoES Viry-Châtillon
1
team logoAngers
0
05:01ES -ANG1:0Details
team logoRed Star FC
0
team logoCaen
1
05:01RED-CAE0:1Details
team logoSt. Pryve St. Hilaire
3
team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
1
06:01ST.-FC 3:1Details
team logoStade Rennes
1
team logoBrest
1
06:01QPR-BRE0:1Details
team logoSete 34
1
team logoLimonest
0
05:01SET-LIM1:0Details
team logoOSC Lille
 
team logoSochaux
 
07:01QPR-SOCDetails
team logoCanet Roussillon
0
team logoAS Monaco
1
06:01CAN-AS 0:1Details
team logoSaint-Quentin
 
team logoMetz
 
05:01SAI-METDetails
team logoBergerac Perigord
 
team logoChamois Niort
 
05:01BER-CHADetails
team logoOrleans
 
team logoAiglon Lament
 
05:01ORL-AIGDetails
team logoGravelines
 
team logoVillefranche
 
05:01GRA-VILDetails
team logoTours
2
team logoLes Herbiers
2
05:01QPR-LES1:2Details
team logoGSI Pontivy
0
team logoParis St Germain
4
06:01GSI-PAR0:4Details
team logoGrenoble
00
team logoStrasbourg
01
04:01GRE-STR0:0Details16:01GRE-STR0:1Details
team logoMarignane Gignac
1
team logoClermont Foot
0
05:01MAR-CLE1:0Details
team logoCroix IC
 
team logoUS Raon-l'Étape
 
05:01CRO-US Details
team logoOlympique Strasbourg
0
team logoAS Saint Etienne
6
06:01OLY-AS 0:6Details
team logoSchiltigheim
1
team logoDijon
3
05:01SCH-DIJ1:3Details
team logoLongueau Esc
 
team logoVitre
 
06:01LON-VITDetails
team logoBordeaux
0
team logoLe Havre
1
06:01BOR-LE 0:1Details
team logoAndrezieux Boutheon
2
team logoOlimpik Marsilya
0
06:01AND-OLI2:0Details
team logoLyon Duchere
3
team logoOlympique Nimes
0
05:01LYO-OLY3:0Details
team logoSannois Saint-Gratien
1
team logoMontpellier
0
05:01SAN-MON1:0Details
team logoNantes
4
team logoChateauroux
1
04:01NAN-CHA4:1Details
team logoToulouse
4
team logoNice
1
06:01TOU-NIC4:1Details
team logoStade de Reims
2
team logoRC Lens
0
06:01STA-RC 2:0Details
team logoAS Nancy
0
team logoGuingamp
1
22:01AS -GUI0:1Details
team logoAmiens
0
team logoOlimpik Lyon
2
24:01AMI-OLI0:2Details
team logoBastia
2
team logoNoisy Le Grand
1
24:01BAS-NOI2:1Details
team logoES Viry-Châtillon
0
team logoCaen
6
23:01ES -CAE0:6Details
team logoSt. Pryve St. Hilaire
0
team logoStade Rennes
2
23:01ST.-STA0:2Details
team logoSete 34
0
team logoOSC Lille
1
22:01SET-OSC0:1Details
team logoAS Monaco
1
team logoMetz
3
22:01AS -MET1:3Details
team logoBergerac Perigord
 
team logoOrleans
 
23:01BER-ORLDetails
team logoVillefranche
2
team logoLes Herbiers
0
22:01VIL-LES2:0Details
team logoParis St Germain
2
team logoStrasbourg
0
23:01PAR-STR2:0Details
team logoMarignane Gignac
0
team logoCroix IC
1
23:01MAR-CRO0:1Details
team logoAS Saint Etienne
3
team logoDijon
6
23:01AS -DIJ3:6Details
team logoVitre
3
team logoLe Havre
0
24:01VIT-LE 3:0Details
team logoAndrezieux Boutheon
1
team logoLyon Duchere
2
22:01AND-LYO1:2Details
team logoSannois Saint-Gratien
 
team logoNantes
 
02:02SAN-NANDetails
team logoToulouse
2
team logoStade de Reims
1
22:01TOU-STA2:1Details
team logoGuingamp
1
team logoOlimpik Lyon
2
07:02GUI-OLI1:2Details
team logoBastia
1
team logoCaen
2
05:02BAS-CAE1:2Details
team logoStade Rennes
2
team logoOSC Lille
1
06:02STA-OSC2:1Details
team logoMetz
0
team logoOrleans
1
05:02MET-ORL0:1Details
team logoVillefranche
0
team logoParis St Germain
3
06:02VIL-PAR0:3Details
team logoCroix IC
0
team logoDijon
3
05:02CRO-DIJ0:3Details
team logoVitre
3
team logoLyon Duchere
2
06:02VIT-LYO3:2Details
team logoNantes
2
team logoToulouse
0
05:02NAN-TOU2:0Details
team logoOlimpik Lyon
3
team logoCaen
1
27:02OLI-CAE3:1Details
team logoStade Rennes
2
team logoOrleans
0
27:02STA-ORL2:0Details
team logoParis St Germain
3
team logoDijon
0
26:02PAR-DIJ3:0Details
team logoVitre
0
team logoNantes
2
06:03VIT-NAN0:2Details
team logoOlimpik Lyon
2
team logoStade Rennes
3
02:04OLI-STA2:3Details
team logoParis St Germain
3
team logoNantes
0
03:04PAR-NAN3:0Details
team logoStade Rennes
1
team logoParis St Germain
0
27:04STA-PAR1:0Details
  

Fransa Kupası Fransa canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Fransa Kupası Fransa Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Fransa Kupası Fransa ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Fransa Kupası Fransa gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Fransa Kupası Fransa ve Fransa Kupası Fransa futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Fransa Kupası Fransa 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.