Fransa Kupası - Futbol -  Fransa

Fransa Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 7
    • Round 8
    • 1/32
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    • Final
    team logoCrest Aouste
     
    team logoMontelimar
     
    17:11CRE-MONDetails
    team logoCS Volvic
     
    team logoLe Puy/Chamois Niortais F.C.
     
    17:11QPR-QPRDetails
    team logoEs Heillecourt
     
    team logoFC Saint-Louis Neuweg
     
    18:11ES -FC Details
    team logoAnnecy
     
    team logoAS Nancy
     
    17:11ANN-AS Details
    team logoStade Pontivy
     
    team logoAvs Vignoc
     
    18:11STA-AVSDetails
    team logoLa Chapelle-Marais
     
    team logoUS Avranches
     
    18:11LA -US Details
    team logoES Thaonnaise
     
    team logoJ.S. Vieux Habitants
     
    17:11ES -J.SDetails
    team logoValenciennes FC
    3
    team logoDunkerque
    1
    16:11VAL-DUN3:1Details
    team logoCarrieres Gresillons As
     
    team logoCharitoise
     
    18:11CAR-CHADetails
    team logoTroyes
     
    team logoBourges
     
    18:11TRO-BOUDetails
    team logoBastia
    1
    team logoLe Mans
    1
    17:11QPR-LE 2:1Details
    team logoMarck
     
    team logoSaint Omer
     
    18:11MAR-SAIDetails
    team logoUS Matoury
     
    team logoConcarneau
     
    17:11QPR-CONDetails
    team logoSaint Malo
    1
    team logoLorient
    0
    18:11SAI-LOR1:0Details
    team logoNoisy Le Grand
     
    team logoFc Riomois
     
    18:11NOI-FC Details
    team logoFc Tartas Saint Yaguen
     
    team logoUS Lège Cap Ferret
     
    18:11FC -US Details
    team logoOlympique De Valence
     
    team logoBeaucaire St
     
    18:11OLY-BEADetails
    team logoAuch
     
    team logoAjaccio
     
    18:11AUC-AJADetails
    team logoMontlucon
     
    team logoES Viry-Châtillon
     
    17:11MON-ES Details
    team logoAngoulme Charente
     
    team logoAJ Auxerre
     
    17:11ANG-AJ Details
    team logoAvion
     
    team logoEpernay
     
    18:11AVI-EPEDetails
    team logoAvenir Foot Lozère
     
    team logoRed Star FC
     
    18:11AVE-REDDetails
    team logoSt. Pryve St. Hilaire
     
    team logoUs De Matoury
     
    17:11ST.-US Details
    team logoCompiegne
     
    team logoTroyes
     
    17:11COM-TRODetails
    team logoCas Escaudoeuvres
     
    team logoRcs Chapelains
     
    18:11CAS-RCSDetails
    team logoFc 46 Nord
     
    team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
     
    17:11FC -FC Details
    team logoAvenir De Theix
     
    team logoVannes
     
    17:11AVE-VANDetails
    team logoRedon Atletic
     
    team logoBrest
     
    17:11QPR-BREDetails
    team logoJs St Orens
     
    team logoSete 34
     
    18:11JS -SETDetails
    team logoLuzenac AP
     
    team logoRodez Aveyron
     
    18:11LUZ-RODDetails
    team logoVimy
    0
    team logoUS Creteil
    2
    18:11VIM-US 0:2Details
    team logoUs Feillens
     
    team logoLimonest
     
    18:11US -LIMDetails
    team logoIllkirch
     
    team logoNaborienne
     
    18:11ILL-NABDetails
    team logoHaguenau
     
    team logoSochaux
     
    17:11QPR-SOCDetails
    team logoCanet Roussillon
     
    team logoAS Beziers
     
    17:11CAN-AS Details
    team logoFrejus
    1
    team logoToulon
    0
    18:11FRE-TOU1:0Details
    team logoAs Prix Les Mezieres
     
    team logoFC Saint-Amand
     
    18:11AS -FC Details
    team logoWasquehal
     
    team logoSaint-Quentin
     
    18:11WAS-SAIDetails
    team logoAs Bourny Laval
     
    team logoOissel
     
    17:11AS -OISDetails
    team logoSarreguemines FC
     
    team logoMetz
     
    18:11QPR-METDetails
    team logoLa Brede
     
    team logoBergerac Perigord
     
    18:11LA -BERDetails
    team logoChauray
     
    team logoChamois Niort
     
    17:11CHA-CHADetails
    team logoParay Le Monial
     
    team logoFc Morteau Montlebon
     
    17:11PAR-FC Details
    team logoAvt G Caennaise
     
    team logoOrleans
     
    17:11AVT-ORLDetails
    team logoPoitiers Foot
     
    team logoAiglon Lament
     
    17:11POI-AIGDetails
    team logoSainte Genevieve Sports
     
    team logoAs Sainte-Suzanne
     
    18:11SAI-AS Details
    team logoNeslois
     
    team logoFC Chambly Thelle
     
    18:11NES-FC Details
    team logoAs Cheminots Hazebrouck
     
    team logoGravelines
     
    17:11AS -GRADetails
    team logoMelun Fc
     
    team logoChamalieres
     
    18:11MEL-CHADetails
    team logoLimoges FC
     
    team logoVillefranche
     
    17:11LIM-VILDetails
    team logoSs Jeanne D Arc
     
    team logoBesancon FC
     
    18:11SS -QPRDetails
    team logoChataigneraie
     
    team logoTours
     
    17:11QPR-TOUDetails
    team logoLe Poiré-sur-Vie
     
    team logoCholet
     
    17:11QPR-CHODetails
    team logoLes Herbiers
     
    team logoChauvigny
     
    18:11LES-CHADetails
    team logoGrand Quevilly
     
    team logoCherbourg
     
    18:11GRA-CHEDetails
    team logoGSI Pontivy
     
    team logoPlouvorn
     
    17:11GSI-PLODetails
    team logoChassieu Decines
    1
    team logoHyeres
    5
    18:11CHA-HYE1:5Details
    team logoBeaune
     
    team logoGrenoble
     
    17:11BEA-GREDetails
    team logoOlympique Ales
     
    team logoAjaccio
     
    17:11OLY-AJADetails
    team logoUs Salinieres Aigues Mortes
     
    team logoMarignane Gignac
     
    18:11US -MARDetails
    team logoA S Magenta
     
    team logoAC Bobigny
     
    17:11QPR-AC Details
    team logoGeugnon
     
    team logoClermont Foot
     
    17:11GEU-CLEDetails
    team logoMarcq
     
    team logoUS Boulogne Cote d Opale
     
    17:11QPR-US Details
    team logoCroix IC
     
    team logoParis
     
    16:11CRO-PARDetails
    team logoUS Raon-l'Étape
     
    team logoBourg Peronnas
     
    18:11US -BOUDetails
    team logoLusitanos Saint-Maur Us
    1
    team logoYES Drancy
    0
    17:11LUS-YES1:0Details
    team logoOlympique Strasbourg
     
    team logoReipertswille
     
    18:11QPR-REIDetails
    team logoGolden Lion
     
    team logoSAS Épinal
     
    17:11GOL-SASDetails
    team logoUs Avize Grauves
     
    team logoSchiltigheim
     
    17:11US -SCHDetails
    team logoFc Rossfeld
     
    team logoASC Biesheim
     
    18:11FC -ASCDetails
    team logoLongueau Esc
     
    team logoBlois Foot 41
     
    18:11LON-BLODetails
    team logoStella Maris De Douarnenez
     
    team logoLannion FC
     
    18:11STE-LANDetails
    team logoSaint-Lo Manche
     
    team logoVitre
     
    17:11SAI-VITDetails
    team logoGuipavas Gdr
     
    team logoMontagnarde
     
    18:11GUI-MONDetails
    team logoVillers Houlgate
     
    team logoMondeville
     
    18:11VIL-MONDetails
    team logoGamaches
    1
    team logoLe Havre
    7
    17:11GAM-LE 1:7Details
    team logoAnnecy Le Vieux
     
    team logoFc Val Lyonnais
     
    18:11ANN-FC Details
    team logoAndrezieux Boutheon
    1
    team logoLouhans Cuiseaux
    0
    17:11AND-LOU1:0Details
    team logoUS Ste Rose
     
    team logoCote Bleue
     
    17:11QPR-COTDetails
    team logoMontceau Bourgogne Fc
     
    team logoLyon Duchere
     
    17:11MON-LYODetails
    team logoSannois Saint-Gratien
    4
    team logoFc De Mtsapere
    0
    17:11SAN-FC 4:0Details
    team logoFC Bastia Borgo
     
    team logoSedan
     
    17:11FC -SEDDetails
    team logoFontenay
     
    team logoChateauroux
     
    17:11FON-CHADetails
    team logoGenets D'anglet
     
    team logoPau
     
    17:11GEN-PAUDetails
    team logoVersailles 78
     
    team logoDragon
     
    18:11VER-DRADetails
    team logoUS Nogent
    0
    team logoRC Lens
    2
    17:11US -RC 0:2Details
    team logoCrest Aouste
     
    team logoLe Puy/Chamois Niortais F.C.
     
    16:12QPR-LE Details
    team logoFC Saint-Louis Neuweg
    0
    team logoAS Nancy
    2
    08:12FC -AS 0:2Details
    team logoStade Pontivy
     
    team logoUS Avranches
     
    08:12STA-US Details
    team logoES Thaonnaise
     
    team logoValenciennes FC
     
    09:12ES -VALDetails
    team logoCharitoise
     
    team logoBourges
     
    14:12CHA-BOUDetails
    team logoBastia
     
    team logoSaint Omer
     
    15:12BAS-SAIDetails
    team logoConcarneau
     
    team logoSaint Malo
     
    08:12CON-SAIDetails
    team logoNoisy Le Grand
     
    team logoUS Lège Cap Ferret
     
    09:12NOI-US Details
    team logoBeaucaire St
     
    team logoAjaccio
     
    08:12BEA-AJADetails
    team logoES Viry-Châtillon
    2
    team logoAngoulme Charente
    0
    08:12ES -ANG2:0Details
    team logoAvion
    0
    team logoRed Star FC
    1
    08:12AVI-RED0:1Details
    team logoSt. Pryve St. Hilaire
     
    team logoTroyes
     
    08:12ST.-TRODetails
    team logoRcs Chapelains
     
    team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
     
    09:12RCS-FC Details
    team logoVannes
    3
    team logoBrest
    3
    09:12QPR-BRE2:3Details
    team logoSete 34
    2
    team logoRodez Aveyron
    0
    09:12SET-ROD2:0Details
    team logoUS Creteil
    0
    team logoLimonest
    1
    09:12US -LIM0:1Details
    team logoIllkirch
     
    team logoSochaux
     
    08:12QPR-SOCDetails
    team logoCanet Roussillon
    4
    team logoFrejus
    2
    08:12CAN-FRE4:2Details
    team logoAs Prix Les Mezieres
     
    team logoSaint-Quentin
     
    09:12AS -SAIDetails
    team logoOissel
    0
    team logoMetz
    1
    09:12OIS-MET0:1Details
    team logoVertou
     
    team logoBergerac Perigord
     
    08:12VER-BERDetails
    team logoChallans
     
    team logoChamois Niort
     
    09:12CHA-CHADetails
    team logoParay Le Monial
     
    team logoOrleans
     
    08:12PAR-ORLDetails
    team logoAiglon Lament
     
    team logoSainte Genevieve Sports
     
    08:12AIG-SAIDetails
    team logoNeslois
    0
    team logoGravelines
    1
    09:12NES-GRA0:1Details
    team logoChamalieres
     
    team logoVillefranche
     
    08:12CHA-VILDetails
    team logoBesancon FC
     
    team logoTours
     
    08:12QPR-QPRDetails
    team logoLe Poiré-sur-Vie
    1
    team logoLes Herbiers
    6
    08:12LE -LES1:6Details
    team logoGrand Quevilly
    1
    team logoGSI Pontivy
    2
    08:12GRA-GSI1:2Details
    team logoHyeres
    0
    team logoGrenoble
    0
    08:12HYE-GRE0:0Details
    team logoOlympique Ales
    0
    team logoMarignane Gignac
    2
    08:12OLY-MAR0:2Details
    team logoAC Bobigny
    2
    team logoClermont Foot
    2
    08:12QPR-CLE0:2Details
    team logoUS Boulogne Cote d Opale
     
    team logoCroix IC
     
    08:12QPR-CRODetails
    team logoUS Raon-l'Étape
     
    team logoLusitanos Saint-Maur Us
     
    08:12US -LUSDetails
    team logoOlympique Strasbourg
     
    team logoSAS Épinal
     
    09:12OLY-SASDetails
    team logoSchiltigheim
     
    team logoASC Biesheim
     
    08:12SCH-ASCDetails
    team logoLongueau Esc
     
    team logoLannion FC
     
    09:12LON-LANDetails
    team logoVitre
    2
    team logoMontagnarde
    0
    08:12VIT-MON2:0Details
    team logoVillers Houlgate
    1
    team logoLe Havre
    5
    08:12VIL-LE 1:5Details
    team logoAnnecy Le Vieux
     
    team logoAndrezieux Boutheon
     
    09:12ANN-ANDDetails
    team logoCote Bleue
     
    team logoLyon Duchere
     
    08:12QPR-LYODetails
    team logoSannois Saint-Gratien
    1
    team logoSedan
    0
    08:12SAN-SED1:0Details
    team logoChateauroux
     
    team logoPau
     
    08:12CHA-PAUDetails
    team logoVersailles 78
    2
    team logoRC Lens
    4
    08:12VER-RC 2:4Details
    team logoLe Puy/Chamois Niortais F.C.
     
    team logoAS Nancy
     
    05:01QPR-AS Details
    team logoStade Pontivy
    4
    team logoGuingamp
    2
    05:01STA-GUI4:2Details
    team logoAmiens
    1
    team logoValenciennes FC
    0
    05:01AMI-VAL1:0Details
    team logoBourges
     
    team logoOlimpik Lyon
     
    05:01BOU-OLIDetails
    team logoBastia
    1
    team logoConcarneau
    0
    05:01BAS-CON1:0Details
    team logoNoisy Le Grand
    2
    team logoAjaccio
    1
    06:01NOI-AJA2:1Details
    team logoES Viry-Châtillon
    1
    team logoAngers
    0
    05:01ES -ANG1:0Details
    team logoRed Star FC
    0
    team logoCaen
    1
    05:01RED-CAE0:1Details
    team logoSt. Pryve St. Hilaire
    3
    team logoFC Aurillac Arpajon Cantal Auvergne
    1
    06:01ST.-FC 3:1Details
    team logoStade Rennes
    1
    team logoBrest
    1
    06:01QPR-BRE0:1Details
    team logoSete 34
    1
    team logoLimonest
    0
    05:01SET-LIM1:0Details
    team logoOSC Lille
     
    team logoSochaux
     
    07:01QPR-SOCDetails
    team logoCanet Roussillon
    0
    team logoAS Monaco
    1
    06:01CAN-AS 0:1Details
    team logoSaint-Quentin
     
    team logoMetz
     
    05:01SAI-METDetails
    team logoBergerac Perigord
     
    team logoChamois Niort
     
    05:01BER-CHADetails
    team logoOrleans
     
    team logoAiglon Lament
     
    05:01ORL-AIGDetails
    team logoGravelines
     
    team logoVillefranche
     
    05:01GRA-VILDetails
    team logoTours
    2
    team logoLes Herbiers
    2
    05:01QPR-LES1:2Details
    team logoGSI Pontivy
    0
    team logoParis St Germain
    4
    06:01GSI-PAR0:4Details
    team logoGrenoble
    00
    team logoStrasbourg
    01
    04:01GRE-STR0:0Details16:01GRE-STR0:1Details
    team logoMarignane Gignac
    1
    team logoClermont Foot
    0
    05:01MAR-CLE1:0Details
    team logoCroix IC
     
    team logoUS Raon-l'Étape
     
    05:01CRO-US Details
    team logoOlympique Strasbourg
    0
    team logoAS Saint Etienne
    6
    06:01OLY-AS 0:6Details
    team logoSchiltigheim
    1
    team logoDijon
    3
    05:01SCH-DIJ1:3Details
    team logoLongueau Esc
     
    team logoVitre
     
    06:01LON-VITDetails
    team logoBordeaux
    0
    team logoLe Havre
    1
    06:01BOR-LE 0:1Details
    team logoAndrezieux Boutheon
    2
    team logoOlimpik Marsilya
    0
    06:01AND-OLI2:0Details
    team logoLyon Duchere
    3
    team logoOlympique Nimes
    0
    05:01LYO-OLY3:0Details
    team logoSannois Saint-Gratien
    1
    team logoMontpellier
    0
    05:01SAN-MON1:0Details
    team logoNantes
    4
    team logoChateauroux
    1
    04:01NAN-CHA4:1Details
    team logoToulouse
    4
    team logoNice
    1
    06:01TOU-NIC4:1Details
    team logoStade de Reims
    2
    team logoRC Lens
    0
    06:01STA-RC 2:0Details
    team logoAS Nancy
    0
    team logoGuingamp
    1
    22:01AS -GUI0:1Details
    team logoAmiens
    0
    team logoOlimpik Lyon
    2
    24:01AMI-OLI0:2Details
    team logoBastia
    2
    team logoNoisy Le Grand
    1
    24:01BAS-NOI2:1Details
    team logoES Viry-Châtillon
    0
    team logoCaen
    6
    23:01ES -CAE0:6Details
    team logoSt. Pryve St. Hilaire
    0
    team logoStade Rennes
    2
    23:01ST.-STA0:2Details
    team logoSete 34
    0
    team logoOSC Lille
    1
    22:01SET-OSC0:1Details
    team logoAS Monaco
    1
    team logoMetz
    3
    22:01AS -MET1:3Details
    team logoBergerac Perigord
     
    team logoOrleans
     
    23:01BER-ORLDetails
    team logoVillefranche
    2
    team logoLes Herbiers
    0
    22:01VIL-LES2:0Details
    team logoParis St Germain
    2
    team logoStrasbourg
    0
    23:01PAR-STR2:0Details
    team logoMarignane Gignac
    0
    team logoCroix IC
    1
    23:01MAR-CRO0:1Details
    team logoAS Saint Etienne
    3
    team logoDijon
    6
    23:01AS -DIJ3:6Details
    team logoVitre
    3
    team logoLe Havre
    0
    24:01VIT-LE 3:0Details
    team logoAndrezieux Boutheon
    1
    team logoLyon Duchere
    2
    22:01AND-LYO1:2Details
    team logoSannois Saint-Gratien
     
    team logoNantes
     
    02:02SAN-NANDetails
    team logoToulouse
    2
    team logoStade de Reims
    1
    22:01TOU-STA2:1Details
    team logoGuingamp
    1
    team logoOlimpik Lyon
    2
    07:02GUI-OLI1:2Details
    team logoBastia
    1
    team logoCaen
    2
    05:02BAS-CAE1:2Details
    team logoStade Rennes
    2
    team logoOSC Lille
    1
    06:02STA-OSC2:1Details
    team logoMetz
    0
    team logoOrleans
    1
    05:02MET-ORL0:1Details
    team logoVillefranche
    0
    team logoParis St Germain
    3
    06:02VIL-PAR0:3Details
    team logoCroix IC
    0
    team logoDijon
    3
    05:02CRO-DIJ0:3Details
    team logoVitre
    3
    team logoLyon Duchere
    2
    06:02VIT-LYO3:2Details
    team logoNantes
    2
    team logoToulouse
    0
    05:02NAN-TOU2:0Details
    team logoOlimpik Lyon
    3
    team logoCaen
    1
    27:02OLI-CAE3:1Details
    team logoStade Rennes
    2
    team logoOrleans
    0
    27:02STA-ORL2:0Details
    team logoParis St Germain
    3
    team logoDijon
    0
    26:02PAR-DIJ3:0Details
    team logoVitre
    0
    team logoNantes
    2
    06:03VIT-NAN0:2Details
    team logoOlimpik Lyon
    2
    team logoStade Rennes
    3
    02:04OLI-STA2:3Details
    team logoParis St Germain
    3
    team logoNantes
    0
    03:04PAR-NAN3:0Details
    team logoStade Rennes
    1
    team logoParis St Germain
    0
    27:04STA-PAR1:0Details
      
    Fransa Kupası turnuva düzenleyen Fransa.
    17.11.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda kulüpler aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Final - Stade Rennes, Paris St Germain

    En iyi sonuç getiren [golcü şampiyona Fransa Kupası (Fransa). Bunlar:

    Naim Sliti (Dijon) 4 top sahiptir

    Kalifa Coulibaly (Nantes) 3 verimli atış sahiptir

    Julienne, Frank (Lyon Duchere) 3 gol atışı sahiptir

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Fransa Kupası (Fransa) maçları online devamlı erişebilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Fransa Kupası (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.