Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
22
Fransa

Championnat National U19

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Amiens U19 18 12 4 2 44:24 20 40 W
Evreux FC U19
07.12.19 2 : 3 Zafer
Amiens U19
D
Amiens U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Paris Saint-Germain U19
L
Valenciennes FC U19
25.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Amiens U19
W
Amiens U19
09.02.20 5 : 1 Zafer
C'Chartres Football U19
W
Jeanne d'Arc Drancy U19
16.02.20 1 : 2 Zafer
Amiens U19
2 Le Havre AC U19 17 11 4 2 38:17 21 37 D
Le Havre AC U19
01.12.19 1 : 1 Beraberlik
Paris Saint-Germain U19
W
C'Chartres Football U19
08.12.19 0 : 2 Zafer
Le Havre AC U19
D
Le Havre AC U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Jeanne d'Arc Drancy U19
W
RC Lens U19
26.01.20 2 : 4 Zafer
Le Havre AC U19
W
Le Havre AC U19
09.02.20 4 : 3 Zafer
US Boulogne CO U19
3 Paris Saint-Germain U19 17 10 5 2 34:21 13 35 W
Paris Saint-Germain U19
07.12.19 3 : 0 Zafer
Lille U19
D
Amiens U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Paris Saint-Germain U19
W
Paris Saint-Germain U19
26.01.20 3 : 0 Zafer
Evreux FC U19
L
US Orleans U19
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Paris Saint-Germain U19
D
Valenciennes FC U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Paris Saint-Germain U19
4 Jeanne d'Arc Drancy U19 17 9 4 4 29:21 8 31 W
US Boulogne CO U19
01.12.19 0 : 1 Zafer
Jeanne d'Arc Drancy U19
W
Jeanne d'Arc Drancy U19
08.12.19 2 : 1 Zafer
Caen SM U19
D
Le Havre AC U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Jeanne d'Arc Drancy U19
W
Jeanne d'Arc Drancy U19
26.01.20 3 : 2 Zafer
Entente Feignies Aulnoye FC U19
L
Jeanne d'Arc Drancy U19
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Amiens U19
5 US Orleans U19 18 10 0 8 35:33 2 30 W
US Boulogne CO U19
08.12.19 2 : 4 Zafer
US Orleans U19
W
US Orleans U19
19.01.20 4 : 1 Zafer
Evreux FC U19
W
Quevilly RM U19
25.01.20 0 : 3 Zafer
US Orleans U19
W
US Orleans U19
09.02.20 3 : 1 Zafer
Paris Saint-Germain U19
L
Caen SM U19
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
US Orleans U19
6 Evreux FC U19 18 10 0 8 27:31 -4 30 L
Entente Feignies Aulnoye FC U19
15.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Evreux FC U19
L
US Orleans U19
19.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Evreux FC U19
L
Paris Saint-Germain U19
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Evreux FC U19
W
Evreux FC U19
09.02.20 1 : 0 Zafer
Valenciennes FC U19
W
C'Chartres Football U19
16.02.20 0 : 1 Zafer
Evreux FC U19
7 Caen SM U19 18 8 4 6 41:23 18 28 L
Jeanne d'Arc Drancy U19
08.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Caen SM U19
W
Caen SM U19
18.01.20 4 : 0 Zafer
RC Lens U19
W
US Boulogne CO U19
26.01.20 1 : 2 Zafer
Caen SM U19
D
Caen SM U19
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Quevilly RM U19
W
Caen SM U19
16.02.20 5 : 0 Zafer
US Orleans U19
8 Valenciennes FC U19 17 7 2 8 32:23 9 23 W
Valenciennes FC U19
08.12.19 1 : 0 Zafer
Entente Feignies Aulnoye FC U19
W
Lille U19
19.01.20 2 : 5 Zafer
Valenciennes FC U19
W
Valenciennes FC U19
25.01.20 5 : 1 Zafer
Amiens U19
L
Evreux FC U19
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Valenciennes FC U19
D
Valenciennes FC U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Paris Saint-Germain U19
9 RC Lens U19 18 7 2 9 35:43 -8 23 D
RC Lens U19
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Quevilly RM U19
L
Caen SM U19
18.01.20 4 : 0 Kaybetmek
RC Lens U19
L
RC Lens U19
26.01.20 2 : 4 Kaybetmek
Le Havre AC U19
L
Entente Feignies Aulnoye FC U19
08.02.20 3 : 2 Kaybetmek
RC Lens U19
W
RC Lens U19
16.02.20 1 : 0 Zafer
Lille U19
10 Lille U19 17 6 2 9 24:28 -4 20 L
Paris Saint-Germain U19
07.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Lille U19
W
Entente Feignies Aulnoye FC U19
22.12.19 1 : 4 Zafer
Lille U19
L
Lille U19
19.01.20 2 : 5 Kaybetmek
Valenciennes FC U19
W
C'Chartres Football U19
26.01.20 0 : 1 Zafer
Lille U19
L
RC Lens U19
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lille U19
11 Entente Feignies Aulnoye FC U19 17 4 3 10 26:35 -9 15 W
Entente Feignies Aulnoye FC U19
15.01.20 3 : 1 Zafer
Evreux FC U19
W
Entente Feignies Aulnoye FC U19
19.01.20 5 : 1 Zafer
C'Chartres Football U19
L
Jeanne d'Arc Drancy U19
26.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Entente Feignies Aulnoye FC U19
W
Entente Feignies Aulnoye FC U19
08.02.20 3 : 2 Zafer
RC Lens U19
D
US Boulogne CO U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Entente Feignies Aulnoye FC U19
12 Quevilly RM U19 17 3 6 8 24:35 -11 15 W
Quevilly RM U19
30.11.19 6 : 2 Zafer
C'Chartres Football U19
D
RC Lens U19
07.12.19 2 : 2 Beraberlik
Quevilly RM U19
D
Quevilly RM U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Boulogne CO U19
L
Quevilly RM U19
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
US Orleans U19
D
Caen SM U19
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Quevilly RM U19
13 C'Chartres Football U19 18 4 0 14 20:56 -36 12 L
C'Chartres Football U19
08.12.19 0 : 2 Kaybetmek
Le Havre AC U19
L
Entente Feignies Aulnoye FC U19
19.01.20 5 : 1 Kaybetmek
C'Chartres Football U19
L
C'Chartres Football U19
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Lille U19
L
Amiens U19
09.02.20 5 : 1 Kaybetmek
C'Chartres Football U19
L
C'Chartres Football U19
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Evreux FC U19
14 US Boulogne CO U19 17 2 2 13 21:40 -19 8 L
US Boulogne CO U19
08.12.19 2 : 4 Kaybetmek
US Orleans U19
D
Quevilly RM U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
US Boulogne CO U19
L
US Boulogne CO U19
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Caen SM U19
L
Le Havre AC U19
09.02.20 4 : 3 Kaybetmek
US Boulogne CO U19
D
US Boulogne CO U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Entente Feignies Aulnoye FC U19
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 FC Sochaux-Montbeliard U19 18 12 4 2 42:13 29 40 W
Montceau Bourgogne U19
08.12.19 0 : 4 Zafer
FC Sochaux-Montbeliard U19
W
FC Sochaux-Montbeliard U19
19.01.20 2 : 0 Zafer
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
W
Dijon ASPTT U19
26.01.20 1 : 5 Zafer
FC Sochaux-Montbeliard U19
W
FC Sochaux-Montbeliard U19
09.02.20 2 : 0 Zafer
Auxerre AJ U19
W
SA Epinal U19
16.02.20 1 : 4 Zafer
FC Sochaux-Montbeliard U19
2 Troyes AC U19 18 11 1 6 44:29 15 34 W
SA Epinal U19
08.12.19 1 : 3 Zafer
Troyes AC U19
L
Troyes AC U19
18.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Torcy PVMF U19
W
Dijon FCO U19
26.01.20 2 : 3 Zafer
Troyes AC U19
W
Troyes AC U19
08.02.20 5 : 1 Zafer
Lyon U19
W
Troyes AC U19
16.02.20 1 : 0 Zafer
Paris FC U19
3 FC Metz 18 10 3 5 28:19 9 33 L
Dijon ASPTT U19
08.12.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Metz
W
FC Metz
19.01.20 3 : 0 Zafer
Auxerre AJ U19
W
SA Epinal U19
26.01.20 0 : 1 Zafer
FC Metz
D
FC Metz
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Torcy PVMF U19
L
Dijon FCO U19
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Metz
4 Lyon U19 18 10 2 6 42:35 7 32 L
Torcy PVMF U19
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Lyon U19
L
Lyon U19
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Dijon FCO U19
D
Lyon U19
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19
L
Troyes AC U19
08.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Lyon U19
W
Lyon U19
16.02.20 7 : 2 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
5 RC Strasbourg Alsace 18 10 2 6 39:31 8 32 W
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
08.12.19 0 : 4 Zafer
RC Strasbourg Alsace
D
RC Strasbourg Alsace
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
Dijon ASPTT U19
W
Auxerre AJ U19
26.01.20 0 : 1 Zafer
RC Strasbourg Alsace
W
RC Strasbourg Alsace
09.02.20 5 : 0 Zafer
SA Epinal U19
L
Torcy PVMF U19
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
RC Strasbourg Alsace
6 Bourg-en-Bresse Peronnas U19 18 9 2 7 29:31 -2 29 W
Auxerre AJ U19
08.12.19 0 : 1 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
W
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
19.01.20 2 : 0 Zafer
SA Epinal U19
L
Torcy PVMF U19
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
W
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
09.02.20 1 : 0 Zafer
Dijon FCO U19
L
Lyon U19
16.02.20 7 : 2 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
7 Auxerre AJ U19 18 9 2 7 28:17 11 29 L
Auxerre AJ U19
08.12.19 0 : 1 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
L
FC Metz
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Auxerre AJ U19
L
Auxerre AJ U19
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
RC Strasbourg Alsace
L
FC Sochaux-Montbeliard U19
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Auxerre AJ U19
W
Auxerre AJ U19
16.02.20 5 : 0 Zafer
Montceau Bourgogne U19
8 Dijon FCO U19 18 8 2 8 25:24 1 26 D
Dijon FCO U19
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19
W
Lyon U19
19.01.20 2 : 3 Zafer
Dijon FCO U19
L
Dijon FCO U19
26.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Troyes AC U19
L
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Dijon FCO U19
W
Dijon FCO U19
16.02.20 3 : 0 Zafer
FC Metz
9 Paris FC U19 18 6 7 5 26:20 6 25 D
Dijon FCO U19
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19
W
Paris FC U19
19.01.20 3 : 0 Zafer
Montceau Bourgogne U19
D
Lyon U19
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19
W
Paris FC U19
09.02.20 3 : 1 Zafer
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
L
Troyes AC U19
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Paris FC U19
10 Torcy PVMF U19 18 6 5 7 20:22 -2 23 W
Troyes AC U19
18.01.20 2 : 3 Zafer
Torcy PVMF U19
W
Torcy PVMF U19
26.01.20 1 : 0 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
L
Dijon ASPTT U19
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Torcy PVMF U19
D
FC Metz
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
Torcy PVMF U19
W
Torcy PVMF U19
16.02.20 2 : 0 Zafer
RC Strasbourg Alsace
11 Dijon ASPTT U19 18 5 4 9 22:35 -13 19 D
RC Strasbourg Alsace
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
Dijon ASPTT U19
L
Dijon ASPTT U19
26.01.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Sochaux-Montbeliard U19
W
Dijon ASPTT U19
02.02.20 2 : 1 Zafer
Torcy PVMF U19
W
Montceau Bourgogne U19
09.02.20 0 : 4 Zafer
Dijon ASPTT U19
L
Dijon ASPTT U19
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
12 Le Puy Foot 43 Auvergne U19 18 4 2 12 27:46 -19 14 L
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
08.12.19 0 : 4 Kaybetmek
RC Strasbourg Alsace
L
FC Sochaux-Montbeliard U19
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
W
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
26.01.20 3 : 0 Zafer
Montceau Bourgogne U19
L
Paris FC U19
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
W
Dijon ASPTT U19
16.02.20 0 : 2 Zafer
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
13 SA Epinal U19 18 3 3 12 19:33 -14 12 L
SA Epinal U19
08.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Troyes AC U19
L
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
SA Epinal U19
L
SA Epinal U19
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Metz
L
RC Strasbourg Alsace
09.02.20 5 : 0 Kaybetmek
SA Epinal U19
L
SA Epinal U19
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Sochaux-Montbeliard U19
14 Montceau Bourgogne U19 18 3 1 14 18:54 -36 10 L
Montceau Bourgogne U19
08.12.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Sochaux-Montbeliard U19
L
Paris FC U19
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Montceau Bourgogne U19
L
Le Puy Foot 43 Auvergne U19
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Montceau Bourgogne U19
L
Montceau Bourgogne U19
09.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Dijon ASPTT U19
L
Auxerre AJ U19
16.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Montceau Bourgogne U19
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group C
1 Angers SCO 18 14 1 3 43:16 27 43 L
Le Mmans FC U19
07.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Angers SCO
W
Angers SCO
19.01.20 2 : 0 Zafer
Vannes OC U19
D
Angers SCO
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
FC Girondins de Bordeaux
L
Aviron Bayonnais FC U19
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Angers SCO
W
Angers SCO
15.02.20 2 : 0 Zafer
LB Chateauroux U19
2 FC Nantes U19 18 13 2 3 62:24 38 41 W
FC Nantes U19
07.12.19 3 : 1 Zafer
FC Trelissac U19
W
US Concarneau U19
18.01.20 1 : 3 Zafer
FC Nantes U19
W
FC Nantes U19
25.01.20 3 : 2 Zafer
Stade Rennias U19
W
FC Girondins de Bordeaux
09.02.20 1 : 5 Zafer
FC Nantes U19
W
Tours FC U19
15.02.20 1 : 3 Zafer
FC Nantes U19
3 EA Guingamp 18 11 4 3 44:21 23 37 W
EA Guingamp
08.12.19 2 : 1 Zafer
LB Chateauroux U19
W
Stade Lavallois Mayenne FC
19.01.20 0 : 1 Zafer
EA Guingamp
W
EA Guingamp
26.01.20 4 : 1 Zafer
FC Trelissac U19
D
US Concarneau U19
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
EA Guingamp
D
EA Guingamp
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Stade Rennias U19
4 LB Chateauroux U19 18 9 1 8 33:37 -4 28 L
EA Guingamp
08.12.19 2 : 1 Kaybetmek
LB Chateauroux U19
W
LB Chateauroux U19
19.01.20 3 : 1 Zafer
Chamois Niortais FC U19
W
Le Mmans FC U19
26.01.20 0 : 2 Zafer
LB Chateauroux U19
W
LB Chateauroux U19
09.02.20 3 : 1 Zafer
Vannes OC U19
L
Angers SCO
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
LB Chateauroux U19
5 Stade Rennias U19 18 7 6 5 38:26 12 27 W
Stade Rennias U19
08.12.19 3 : 0 Zafer
US Concarneau U19
W
FC Girondins de Bordeaux
18.01.20 0 : 1 Zafer
Stade Rennias U19
L
FC Nantes U19
25.01.20 3 : 2 Kaybetmek
Stade Rennias U19
L
Stade Rennias U19
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Tours FC U19
D
EA Guingamp
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Stade Rennias U19
6 Chamois Niortais FC U19 17 7 4 6 39:34 5 25 W
Vannes OC U19
22.12.19 0 : 3 Zafer
Chamois Niortais FC U19
L
LB Chateauroux U19
19.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Chamois Niortais FC U19
W
Chamois Niortais FC U19
26.01.20 4 : 0 Zafer
Stade Lavallois Mayenne FC
W
FC Trelissac U19
09.02.20 2 : 3 Zafer
Chamois Niortais FC U19
W
Chamois Niortais FC U19
16.02.20 1 : 0 Zafer
US Concarneau U19
7 FC Girondins de Bordeaux 18 7 3 8 31:30 1 24 L
FC Girondins de Bordeaux
08.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Le Mmans FC U19
L
FC Girondins de Bordeaux
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Stade Rennias U19
D
Angers SCO
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
FC Girondins de Bordeaux
L
FC Girondins de Bordeaux
09.02.20 1 : 5 Kaybetmek
FC Nantes U19
L
Aviron Bayonnais FC U19
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Girondins de Bordeaux
8 Aviron Bayonnais FC U19 17 7 3 7 29:35 -6 24 L
Aviron Bayonnais FC U19
01.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Tours FC U19
D
Aviron Bayonnais FC U19
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
Le Mmans FC U19
W
Vannes OC U19
26.01.20 0 : 2 Zafer
Aviron Bayonnais FC U19
W
Aviron Bayonnais FC U19
09.02.20 1 : 0 Zafer
Angers SCO
W
Aviron Bayonnais FC U19
16.02.20 1 : 0 Zafer
FC Girondins de Bordeaux
9 Stade Lavallois Mayenne FC 17 7 2 8 27:31 -4 23 W
Tours FC U19
08.12.19 2 : 5 Zafer
Stade Lavallois Mayenne FC
W
Stade Lavallois Mayenne FC
18.12.19 1 : 0 Zafer
FC Girondins de Bordeaux
L
Stade Lavallois Mayenne FC
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
EA Guingamp
L
Chamois Niortais FC U19
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Stade Lavallois Mayenne FC
W
Stade Lavallois Mayenne FC
09.02.20 2 : 0 Zafer
Le Mmans FC U19
10 Le Mmans FC U19 18 6 4 8 31:42 -11 22 W
FC Girondins de Bordeaux
08.01.20 1 : 2 Zafer
Le Mmans FC U19
D
Aviron Bayonnais FC U19
19.01.20 3 : 3 Beraberlik
Le Mmans FC U19
L
Le Mmans FC U19
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
LB Chateauroux U19
L
Stade Lavallois Mayenne FC
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Le Mmans FC U19
W
Le Mmans FC U19
16.02.20 3 : 0 Zafer
FC Trelissac U19
11 US Concarneau U19 18 6 3 9 23:34 -11 21 L
Stade Rennias U19
08.12.19 3 : 0 Kaybetmek
US Concarneau U19
L
US Concarneau U19
18.01.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Nantes U19
D
Tours FC U19
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
US Concarneau U19
D
US Concarneau U19
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
EA Guingamp
L
Chamois Niortais FC U19
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Concarneau U19
12 Tours FC U19 18 6 1 11 26:43 -17 19 L
Tours FC U19
08.12.19 2 : 5 Kaybetmek
Stade Lavallois Mayenne FC
W
FC Trelissac U19
19.01.20 2 : 3 Zafer
Tours FC U19
D
Tours FC U19
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
US Concarneau U19
W
Stade Rennias U19
08.02.20 1 : 2 Zafer
Tours FC U19
L
Tours FC U19
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Nantes U19
13 FC Trelissac U19 18 4 1 13 26:51 -25 13 L
FC Nantes U19
07.12.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Trelissac U19
L
FC Trelissac U19
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Tours FC U19
L
EA Guingamp
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Trelissac U19
L
FC Trelissac U19
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Chamois Niortais FC U19
L
Le Mmans FC U19
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Trelissac U19
14 Vannes OC U19 17 1 3 13 15:43 -28 6 L
Vannes OC U19
08.12.19 3 : 6 Kaybetmek
FC Girondins de Bordeaux
L
Vannes OC U19
22.12.19 0 : 3 Kaybetmek
Chamois Niortais FC U19
L
Angers SCO
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Vannes OC U19
L
Vannes OC U19
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Aviron Bayonnais FC U19
L
LB Chateauroux U19
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Vannes OC U19
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group D
1 AS Monaco U19 18 12 6 0 45:11 34 42 W
SC Toulon U19
22.12.19 0 : 2 Zafer
AS Monaco U19
D
Nimes Olympique U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
AS Monaco U19
W
AS Monaco U19
26.01.20 2 : 1 Zafer
AC Ajaccio U19
W
US Colomiers U19
09.02.20 1 : 3 Zafer
AS Monaco U19
W
AS Monaco U19
16.02.20 7 : 0 Zafer
AS Cannes U19
2 Montpellier HSC U19 18 12 4 2 38:20 18 40 L
AS Monaco U19
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
Montpellier HSC U19
D
Montpellier HSC U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Istres FC U19
W
Montpellier HSC U19
01.02.20 4 : 2 Zafer
AS Porto Vecchio U19
W
Nimes Olympique U19
09.02.20 0 : 1 Zafer
Montpellier HSC U19
W
Montpellier HSC U19
16.02.20 4 : 0 Zafer
AC Ajaccio U19
3 AS Saint-Etienne U19 18 10 6 2 44:20 24 36 D
AC Ajaccio U19
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
AS Saint-Etienne U19
W
AS Saint-Etienne U19
08.12.19 6 : 1 Zafer
AS Cannes U19
W
AS Saint-Etienne U19
26.01.20 3 : 0 Zafer
Toulouse U19
L
AS Porto Vecchio U19
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Saint-Etienne U19
W
Castelnau Le Cres U19
16.02.20 1 : 3 Zafer
AS Saint-Etienne U19
4 OGC Nice U19 18 10 4 4 28:17 11 34 D
OGC Nice U19
21.12.19 0 : 0 Beraberlik
Istres FC U19
D
US Colomiers U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
OGC Nice U19
D
OGC Nice U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
AS Cannes U19
W
Bastia SC U19
08.02.20 0 : 2 Zafer
OGC Nice U19
W
OGC Nice U19
16.02.20 3 : 1 Zafer
Toulouse U19
5 AC Ajaccio U19 18 9 3 6 37:28 9 30 L
OGC Nice U19
07.12.19 4 : 2 Kaybetmek
AC Ajaccio U19
W
AC Ajaccio U19
19.01.20 2 : 1 Zafer
SC Toulon U19
L
AS Monaco U19
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
AC Ajaccio U19
W
AC Ajaccio U19
09.02.20 2 : 0 Zafer
Istres FC U19
L
Montpellier HSC U19
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
AC Ajaccio U19
6 Toulouse U19 18 6 6 6 25:26 -1 24 D
Toulouse U19
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Bastia SC U19
W
AS Porto Vecchio U19
19.01.20 0 : 1 Zafer
Toulouse U19
L
AS Saint-Etienne U19
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Toulouse U19
D
Toulouse U19
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Castelnau Le Cres U19
L
OGC Nice U19
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Toulouse U19
7 Istres FC U19 18 6 6 6 27:25 2 24 D
OGC Nice U19
21.12.19 0 : 0 Beraberlik
Istres FC U19
D
Montpellier HSC U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Istres FC U19
W
Istres FC U19
26.01.20 3 : 1 Zafer
Nimes Olympique U19
L
AC Ajaccio U19
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Istres FC U19
W
Istres FC U19
16.02.20 1 : 0 Zafer
US Colomiers U19
8 US Colomiers U19 18 7 3 8 20:23 -3 24 D
Castelnau Le Cres U19
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
US Colomiers U19
D
US Colomiers U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
OGC Nice U19
W
SC Toulon U19
26.01.20 0 : 2 Zafer
US Colomiers U19
L
US Colomiers U19
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Monaco U19
L
Istres FC U19
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
US Colomiers U19
9 Nimes Olympique U19 18 6 3 9 25:25 -2 21 L
SC Toulon U19
08.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Nimes Olympique U19
D
Nimes Olympique U19
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
AS Monaco U19
L
Istres FC U19
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Nimes Olympique U19
L
Nimes Olympique U19
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Montpellier HSC U19
W
Nimes Olympique U19
16.02.20 2 : 0 Zafer
AS Porto Vecchio U19
10 AS Cannes U19 18 4 8 6 13:30 -17 20 D
AS Cannes U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Castelnau Le Cres U19
D
OGC Nice U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
AS Cannes U19
D
AS Cannes U19
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bastia SC U19
W
AS Cannes U19
09.02.20 2 : 0 Zafer
SC Toulon U19
L
AS Monaco U19
16.02.20 7 : 0 Kaybetmek
AS Cannes U19
11 SC Toulon U19 18 6 2 10 21:24 -3 20 L
SC Toulon U19
22.12.19 0 : 2 Kaybetmek
AS Monaco U19
L
AC Ajaccio U19
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Toulon U19
L
SC Toulon U19
26.01.20 0 : 2 Kaybetmek
US Colomiers U19
L
AS Cannes U19
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SC Toulon U19
W
SC Toulon U19
16.02.20 4 : 0 Zafer
Bastia SC U19
12 Castelnau Le Cres U19 18 4 5 9 28:30 -2 17 D
Castelnau Le Cres U19
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
US Colomiers U19
D
AS Cannes U19
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Castelnau Le Cres U19
W
Castelnau Le Cres U19
26.01.20 2 : 1 Zafer
Bastia SC U19
D
Toulouse U19
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Castelnau Le Cres U19
L
Castelnau Le Cres U19
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Saint-Etienne U19
13 Bastia SC U19 18 2 5 11 15:34 -19 11 D
Toulouse U19
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
Bastia SC U19
L
Castelnau Le Cres U19
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Bastia SC U19
D
AS Cannes U19
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bastia SC U19
L
Bastia SC U19
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
OGC Nice U19
L
SC Toulon U19
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Bastia SC U19
14 AS Porto Vecchio U19 18 1 1 16 11:64 -53 4 L
Istres FC U19
07.12.19 6 : 1 Kaybetmek
AS Porto Vecchio U19
L
AS Porto Vecchio U19
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Toulouse U19
L
Montpellier HSC U19
01.02.20 4 : 2 Kaybetmek
AS Porto Vecchio U19
W
AS Porto Vecchio U19
08.02.20 1 : 0 Zafer
AS Saint-Etienne U19
L
Nimes Olympique U19
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AS Porto Vecchio U19
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Championnat National U19 - turnuva, düzenleyen Fransa.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Championnat National U19 (Fransa) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Championnat National U19 (Fransa):
Lille U19 - Jeanne d'Arc Drancy U19 (01.03.2020 08:30)
Chamois Niortais FC U19 - Aviron Bayonnais FC U19 (01.03.2020 08:30)
Quevilly RM U19 - Le Havre AC U19 (01.03.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında Championnat National U19 (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.