Championnat National U19
Fransa

Championnat National U19

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19 7 6 1 0 19:5 14 19 W
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
20.09.20 6 : 1 Zafer
RC Lens U19 RC Lens U19
W
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
27.09.20 0 : 2 Zafer
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
W
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
04.10.20 2 : 1 Zafer
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
D
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
L
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
18.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Caen SM U19 Caen SM U19
Entente Feignies Aulnoye FC U19
2 US Orleans U19 US Orleans U19 7 6 0 1 16:7 9 18 W
US Orleans U19 US Orleans U19
19.09.20 1 : 0 Zafer
Lille U19 Lille U19
W
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
27.09.20 0 : 1 Zafer
US Orleans U19 US Orleans U19
W
US Orleans U19 US Orleans U19
03.10.20 3 : 1 Zafer
RC Lens U19 RC Lens U19
W
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
11.10.20 0 : 6 Zafer
US Orleans U19 US Orleans U19
D
US Orleans U19 US Orleans U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
Montfermeil FC Youth
3 Caen SM U19 Caen SM U19 7 5 1 1 12:4 8 16 W
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
27.09.20 0 : 3 Zafer
Caen SM U19 Caen SM U19
D
Evreux FC U19 Evreux FC U19
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Caen SM U19 Caen SM U19
W
Caen SM U19 Caen SM U19
11.10.20 1 : 0 Zafer
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
L
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
14.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Caen SM U19 Caen SM U19
W
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
18.10.20 1 : 3 Zafer
Caen SM U19 Caen SM U19
Paris Saint-Germain U19
4 Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19 7 4 2 1 14:10 4 14 D
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
W
RC Lens U19 RC Lens U19
27.09.20 1 : 2 Zafer
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
W
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
04.10.20 4 : 2 Zafer
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
W
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
11.10.20 1 : 3 Zafer
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
W
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
18.10.20 8 : 1 Zafer
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
Caen SM U19
5 Amiens U19 Amiens U19 7 3 2 2 10:5 5 11 D
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Amiens U19 Amiens U19
W
Amiens U19 Amiens U19
27.09.20 5 : 1 Zafer
Evreux FC U19 Evreux FC U19
W
Amiens U19 Amiens U19
04.10.20 1 : 0 Zafer
Lille U19 Lille U19
D
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Amiens U19 Amiens U19
W
Amiens U19 Amiens U19
17.10.20 3 : 2 Zafer
RC Lens U19 RC Lens U19
FC St Pryve St Hilaire Youth
6 Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı 7 3 1 3 11:12 -1 10 L
Caen SM U19 Caen SM U19
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
D
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
L
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
L
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
11.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
D
US Orleans U19 US Orleans U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
Jeanne  d'Arc Drancy U19
7 Le Havre AC U19 Le Havre AC U19 6 2 2 2 7:8 -1 8 L
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
US Orleans U19 US Orleans U19
W
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
04.10.20 1 : 2 Zafer
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
D
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Amiens U19 Amiens U19
W
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
14.10.20 1 : 0 Zafer
Caen SM U19 Caen SM U19
W
Lille U19 Lille U19
18.10.20 1 : 2 Zafer
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
Evreux FC U19
8 Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19 6 2 2 2 13:6 7 8 W
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
20.09.20 3 : 0 Zafer
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
D
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
D
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
L
Caen SM U19 Caen SM U19
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
W
Evreux FC U19 Evreux FC U19
18.10.20 2 : 3 Zafer
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
Valenciennes FC U19
9 Jeanne  d'Arc Drancy U19 Jeanne d'Arc Drancy U19 6 2 2 2 8:7 1 8 D
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Amiens U19 Amiens U19
W
Lille U19 Lille U19
27.09.20 1 : 3 Zafer
Jeanne  d'Arc Drancy U19 Jeanne d'Arc Drancy U19
L
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
W
RC Lens U19 RC Lens U19
11.10.20 0 : 1 Zafer
Jeanne  d'Arc Drancy U19 Jeanne d'Arc Drancy U19
W
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
18.10.20 2 : 0 Zafer
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
Chambly Thelle, 19 yaş altı
10 Lille U19 Lille U19 7 2 0 5 8:15 -7 6 L
US Orleans U19 US Orleans U19
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lille U19 Lille U19
L
Lille U19 Lille U19
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Jeanne  d'Arc Drancy U19 Jeanne d'Arc Drancy U19
L
Amiens U19 Amiens U19
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Lille U19 Lille U19
W
Lille U19 Lille U19
11.10.20 3 : 0 Zafer
Evreux FC U19 Evreux FC U19
L
Lille U19 Lille U19
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Le Havre AC U19 Le Havre AC U19
RC Lens U19
11 RC Lens U19 RC Lens U19 7 2 0 5 7:15 -8 6 L
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
20.09.20 6 : 1 Kaybetmek
RC Lens U19 RC Lens U19
L
RC Lens U19 RC Lens U19
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
L
US Orleans U19 US Orleans U19
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
RC Lens U19 RC Lens U19
L
RC Lens U19 RC Lens U19
11.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Jeanne  d'Arc Drancy U19 Jeanne d'Arc Drancy U19
L
Amiens U19 Amiens U19
17.10.20 3 : 2 Kaybetmek
RC Lens U19 RC Lens U19
Lille U19
12 FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth 7 1 0 6 7:20 -13 3 L
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
L
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
L
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
04.10.20 4 : 2 Kaybetmek
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
L
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
11.10.20 0 : 6 Kaybetmek
US Orleans U19 US Orleans U19
L
Jeanne d'Arc Drancy U19 Jeanne  d'Arc Drancy U19
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FC St Pryve St Hilaire Youth FC St Pryve St Hilaire Youth
Amiens U19
13 Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth 6 0 2 4 1:9 -8 2 L
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
L
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Caen SM U19 Caen SM U19
D
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
D
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Valenciennes FC U19 Valenciennes FC U19
L
Paris Saint-Germain U19 Paris Saint-Germain U19
18.10.20 8 : 1 Kaybetmek
Montfermeil FC Youth Montfermeil FC Youth
Evreux FC U19
14 Evreux FC U19 Evreux FC U19 5 0 1 4 4:14 -10 1 L
Evreux FC U19 Evreux FC U19
06.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Chambly Thelle, 19 yaş altı Chambly Thelle, 19 yaş altı
L
Amiens U19 Amiens U19
27.09.20 5 : 1 Kaybetmek
Evreux FC U19 Evreux FC U19
D
Evreux FC U19 Evreux FC U19
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Caen SM U19 Caen SM U19
L
Lille U19 Lille U19
11.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Evreux FC U19 Evreux FC U19
L
Evreux FC U19 Evreux FC U19
18.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Entente Feignies Aulnoye FC U19 Entente Feignies Aulnoye FC U19
Montfermeil FC Youth
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group B
1 Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19 7 5 1 1 16:6 10 16 W
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
13.09.20 5 : 0 Zafer
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
W
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
20.09.20 0 : 1 Zafer
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
W
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
27.09.20 5 : 2 Zafer
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
W
Paris FC U19 Paris FC U19
04.10.20 0 : 1 Zafer
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
D
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
Clermont Foot U19
2 FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19 7 4 3 0 17:7 10 15 W
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
20.09.20 4 : 1 Zafer
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
D
Troyes AC U19 Troyes AC U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
W
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
04.10.20 4 : 2 Zafer
Metz U19 Metz U19
D
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
D
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lyon U19 Lyon U19
Strasbourg U19
3 Lyon U19 Lyon U19 7 4 1 2 17:10 7 13 W
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
20.09.20 0 : 3 Zafer
Lyon U19 Lyon U19
W
Lyon U19 Lyon U19
27.09.20 2 : 1 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
L
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Lyon U19 Lyon U19
D
Lyon U19 Lyon U19
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Paris FC U19 Paris FC U19
D
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lyon U19 Lyon U19
CA Pontarlier Youth
4 Metz U19 Metz U19 7 3 3 1 16:6 10 12 W
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
20.09.20 0 : 2 Zafer
Metz U19 Metz U19
D
Metz U19 Metz U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19 Paris FC U19
L
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
04.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Metz U19 Metz U19
W
Metz U19 Metz U19
11.10.20 5 : 0 Zafer
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
D
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Metz U19 Metz U19
Dijon FCO U19
5 Strasbourg U19 Strasbourg U19 7 3 3 1 14:13 1 12 D
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Strasbourg U19 Strasbourg U19
W
Strasbourg U19 Strasbourg U19
27.09.20 3 : 1 Zafer
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
W
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
04.10.20 0 : 2 Zafer
Strasbourg U19 Strasbourg U19
D
Strasbourg U19 Strasbourg U19
11.10.20 3 : 3 Beraberlik
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
L
Paris FC U19 Paris FC U19
18.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Strasbourg U19 Strasbourg U19
FC Sochaux-Montbeliard U19
6 Paris FC U19 Paris FC U19 7 3 2 2 9:6 3 11 W
Paris FC U19 Paris FC U19
19.09.20 1 : 0 Zafer
Troyes AC U19 Troyes AC U19
D
Metz U19 Metz U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Paris FC U19 Paris FC U19
L
Paris FC U19 Paris FC U19
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
D
Lyon U19 Lyon U19
11.10.20 2 : 2 Beraberlik
Paris FC U19 Paris FC U19
W
Paris FC U19 Paris FC U19
18.10.20 4 : 2 Zafer
Strasbourg U19 Strasbourg U19
Dijon ASPTT U19
7 Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19 7 2 3 2 9:8 1 9 D
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Strasbourg U19 Strasbourg U19
D
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
W
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
04.10.20 3 : 1 Zafer
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
D
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
L
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Troyes AC U19
8 Clermont Foot U19 Clermont Foot U19 5 2 2 1 12:7 5 8 L
Paris FC U19 Paris FC U19
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
D
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
W
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
20.09.20 1 : 6 Zafer
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
D
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
D
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
Metz U19 Metz U19
Auxerre AJ U19
9 Dijon FCO U19 Dijon FCO U19 6 2 1 3 5:8 -3 7 W
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
13.09.20 1 : 0 Zafer
Paris FC U19 Paris FC U19
L
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
L
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
D
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
D
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Troyes AC U19 Troyes AC U19
Metz U19
10 AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19 7 2 1 4 10:15 -5 7 L
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Metz U19 Metz U19
L
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
27.09.20 5 : 2 Kaybetmek
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
W
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
04.10.20 1 : 0 Zafer
Lyon U19 Lyon U19
D
Strasbourg U19 Strasbourg U19
11.10.20 3 : 3 Beraberlik
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
L
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
18.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
11 Troyes AC U19 Troyes AC U19 5 2 1 2 5:5 1 7 W
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
06.09.20 0 : 1 Zafer
Troyes AC U19 Troyes AC U19
L
Troyes AC U19 Troyes AC U19
13.09.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
L
Paris FC U19 Paris FC U19
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Troyes AC U19 Troyes AC U19
D
Troyes AC U19 Troyes AC U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
D
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Troyes AC U19 Troyes AC U19
Torcy PVMF U19
12 Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19 7 1 1 5 3:8 -5 4 L
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Auxerre AJ U19 Auxerre AJ U19
L
Lyon U19 Lyon U19
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
L
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Strasbourg U19 Strasbourg U19
L
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
W
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
18.10.20 1 : 2 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
AS Nancy Lorraine U19
13 CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth 6 1 0 5 2:18 -16 3 L
FC Sochaux-Montbeliard U19 FC Sochaux-Montbeliard U19
06.09.20 4 : 0 Kaybetmek
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
L
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
L
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
20.09.20 1 : 6 Kaybetmek
Clermont Foot U19 Clermont Foot U19
W
Dijon FCO U19 Dijon FCO U19
27.09.20 0 : 1 Zafer
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
L
Metz U19 Metz U19
11.10.20 5 : 0 Kaybetmek
CA Pontarlier Youth CA Pontarlier Youth
Lyon U19
14 Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19 7 1 0 6 3:21 -18 3 L
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
20.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Lyon U19 Lyon U19
L
Strasbourg U19 Strasbourg U19
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
L
Torcy PVMF U19 Torcy PVMF U19
04.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
W
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
11.10.20 1 : 0 Zafer
Bourg-en-Bresse Peronnas U19 Bourg-en-Bresse Peronnas U19
W
AS Nancy Lorraine U19 AS Nancy Lorraine U19
18.10.20 0 : 1 Zafer
Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19
Paris FC U19
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group C
1 FC Nantes U19 FC Nantes U19 8 5 3 0 18:8 10 18 D
FC Nantes U19 FC Nantes U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Angers SCO Angers SCO
W
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
27.09.20 1 : 2 Zafer
FC Nantes U19 FC Nantes U19
W
FC Nantes U19 FC Nantes U19
03.10.20 1 : 0 Zafer
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
W
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
11.10.20 1 : 3 Zafer
FC Nantes U19 FC Nantes U19
D
FC Nantes U19 FC Nantes U19
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
Le Mmans FC U19
2 Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19 5 4 1 0 7:2 5 13 D
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
W
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
27.09.20 2 : 0 Zafer
Vertou Ussa Vertou Ussa
W
US Concarneau U19 US Concarneau U19
04.10.20 0 : 1 Zafer
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
W
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
11.10.20 1 : 0 Zafer
Tours FC U19 Tours FC U19
L
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
Girondins de Bordeaux U19
3 Avranches U 19 Avranches U 19 8 3 3 2 15:11 4 12 L
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
20.09.20 5 : 4 Kaybetmek
Avranches U 19 Avranches U 19
W
Avranches U 19 Avranches U 19
27.09.20 1 : 0 Zafer
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
L
Avranches U 19 Avranches U 19
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Angers SCO Angers SCO
D
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Avranches U 19 Avranches U 19
D
Avranches U 19 Avranches U 19
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
Merignac Sa Youth
4 En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19 8 3 2 3 15:10 5 11 L
Vertou Ussa Vertou Ussa
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
W
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
27.09.20 4 : 0 Zafer
US Concarneau U19 US Concarneau U19
L
Tours FC U19 Tours FC U19
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
W
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
11.10.20 4 : 1 Zafer
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
D
FC Nantes U19 FC Nantes U19
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
LB Chateauroux U19
5 Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19 6 3 2 1 11:7 4 11 W
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
19.09.20 0 : 1 Zafer
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
L
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Nantes U19 FC Nantes U19
D
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
D
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
11.10.20 1 : 1 Beraberlik
Avranches U 19 Avranches U 19
L
Angers SCO Angers SCO
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
Stade Lavallois U19
6 Angers SCO Angers SCO 5 2 3 0 8:6 2 9 D
Tours FC U19 Tours FC U19
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Angers SCO Angers SCO
D
FC Nantes U19 FC Nantes U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Angers SCO Angers SCO
W
Angers SCO Angers SCO
27.09.20 1 : 0 Zafer
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
W
Avranches U 19 Avranches U 19
04.10.20 1 : 2 Zafer
Angers SCO Angers SCO
W
Angers SCO Angers SCO
17.10.20 3 : 1 Zafer
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
Stade Lavallois U19
7 LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19 7 2 2 3 14:19 -5 8 W
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
20.09.20 5 : 4 Zafer
Avranches U 19 Avranches U 19
L
Angers SCO Angers SCO
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
D
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
L
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
W
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
18.10.20 5 : 2 Zafer
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
En Avant de Guingamp U19
8 Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth 6 2 1 3 6:12 -6 7 L
US Concarneau U19 US Concarneau U19
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
W
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
27.09.20 2 : 1 Zafer
Tours FC U19 Tours FC U19
L
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
04.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
L
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
11.10.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Nantes U19 FC Nantes U19
L
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
18.10.20 5 : 2 Kaybetmek
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
Avranches U 19
9 Vertou Ussa Vertou Ussa 7 2 1 4 6:11 -5 7 W
Vertou Ussa Vertou Ussa
20.09.20 2 : 1 Zafer
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
L
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Vertou Ussa Vertou Ussa
L
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
04.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Vertou Ussa Vertou Ussa
W
Vertou Ussa Vertou Ussa
11.10.20 2 : 1 Zafer
US Concarneau U19 US Concarneau U19
L
Tours FC U19 Tours FC U19
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Vertou Ussa Vertou Ussa
Stade Rennias U19
10 Stade Rennias U19 Stade Rennias U19 6 2 0 4 8:10 -2 6 L
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Stade Brestois 29 U19 Stade Brestois 29 U19
W
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
27.09.20 0 : 1 Zafer
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
W
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
04.10.20 4 : 1 Zafer
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
L
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
11.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
W
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
17.10.20 3 : 1 Zafer
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
Vertou Ussa
11 Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19 6 1 3 2 3:4 -1 6 D
Tours FC U19 Tours FC U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
L
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Stade Rennias U19 Stade Rennias U19
L
FC Nantes U19 FC Nantes U19
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
W
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
11.10.20 2 : 1 Zafer
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
D
Avranches U 19 Avranches U 19
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
Le Mmans FC U19
12 Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19 6 1 2 3 10:11 -1 5 D
LB Chateauroux U19 LB Chateauroux U19
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
D
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
L
Avranches U 19 Avranches U 19
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
W
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
04.10.20 4 : 1 Zafer
Vertou Ussa Vertou Ussa
W
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
18.10.20 1 : 0 Zafer
US Concarneau U19 US Concarneau U19
Angers SCO
13 Tours FC U19 Tours FC U19 7 1 2 4 7:14 -7 5 D
Tours FC U19 Tours FC U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Girondins de Bordeaux U19 Girondins de Bordeaux U19
L
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Tours FC U19 Tours FC U19
W
Tours FC U19 Tours FC U19
04.10.20 2 : 0 Zafer
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
L
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Tours FC U19 Tours FC U19
W
Tours FC U19 Tours FC U19
18.10.20 2 : 1 Zafer
Vertou Ussa Vertou Ussa
US Concarneau U19
14 US Concarneau U19 US Concarneau U19 5 1 1 3 6:9 -3 4 W
US Concarneau U19 US Concarneau U19
20.09.20 3 : 0 Zafer
Merignac Sa Youth Merignac Sa Youth
L
En Avant de Guingamp U19 En Avant de Guingamp U19
27.09.20 4 : 0 Kaybetmek
US Concarneau U19 US Concarneau U19
L
US Concarneau U19 US Concarneau U19
04.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Le Mmans FC U19 Le Mmans FC U19
L
Vertou Ussa Vertou Ussa
11.10.20 2 : 1 Kaybetmek
US Concarneau U19 US Concarneau U19
L
Stade Lavallois U19 Stade Lavallois U19
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
US Concarneau U19 US Concarneau U19
Tours FC U19
Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group D
1 AS Monaco U19 AS Monaco U19 7 5 2 0 24:7 17 17 W
Toulouse U19 Toulouse U19
20.09.20 2 : 3 Zafer
AS Monaco U19 AS Monaco U19
D
AS Monaco U19 AS Monaco U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
W
AS Monaco U19 AS Monaco U19
03.10.20 1 : 0 Zafer
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
W
OGC Nice U19 OGC Nice U19
10.10.20 3 : 4 Zafer
AS Monaco U19 AS Monaco U19
W
AS Monaco U19 AS Monaco U19
18.10.20 7 : 1 Zafer
Istres FC U19 Istres FC U19
AS Beziers U19
2 Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19 7 5 1 1 22:8 14 16 W
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
27.09.20 4 : 1 Zafer
Toulouse U19 Toulouse U19
L
AS Monaco U19 AS Monaco U19
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
D
SC Toulon U19 SC Toulon U19
07.10.20 3 : 3 Beraberlik
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
W
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
11.10.20 3 : 1 Zafer
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
W
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
17.10.20 2 : 1 Zafer
OGC Nice U19 OGC Nice U19
Istres FC U19
3 Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19 5 3 2 0 7:3 4 11 D
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
D
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
W
AS Cannes U19 AS Cannes U19
04.10.20 1 : 2 Zafer
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
W
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
11.10.20 1 : 0 Zafer
SC Toulon U19 SC Toulon U19
W
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
17.10.20 1 : 4 Zafer
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
US Colomiers U19
4 Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19 6 2 4 0 11:6 5 10 W
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
19.09.20 3 : 0 Zafer
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
D
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
D
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
D
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
AS Cannes U19 AS Cannes U19
W
SC Toulon U19 SC Toulon U19
18.10.20 1 : 2 Zafer
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
AS Pieve Di Lota Youth
5 AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19 6 3 1 2 17:8 9 10 L
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
W
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
27.09.20 4 : 0 Zafer
AS Cannes U19 AS Cannes U19
D
SC Toulon U19 SC Toulon U19
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
W
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
11.10.20 8 : 0 Zafer
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
L
US Colomiers U19 US Colomiers U19
18.10.20 4 : 0 Kaybetmek
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
Toulouse U19
6 AS Cannes U19 AS Cannes U19 8 2 2 4 7:12 -5 8 D
AS Cannes U19 AS Cannes U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
AS Beziers U19 AS Beziers U19
L
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
27.09.20 4 : 0 Kaybetmek
AS Cannes U19 AS Cannes U19
L
AS Cannes U19 AS Cannes U19
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
D
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
AS Cannes U19 AS Cannes U19
W
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
17.10.20 1 : 3 Zafer
AS Cannes U19 AS Cannes U19
SC Toulon U19
7 AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19 8 1 5 2 10:12 -2 8 D
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
D
AS Monaco U19 AS Monaco U19
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
D
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
L
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
11.10.20 3 : 1 Kaybetmek
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
L
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Cannes U19 AS Cannes U19
OGC Nice U19
8 US Colomiers U19 US Colomiers U19 6 1 4 1 6:7 -1 7 D
AS Monaco U19 AS Monaco U19
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
US Colomiers U19 US Colomiers U19
L
US Colomiers U19 US Colomiers U19
20.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
W
US Colomiers U19 US Colomiers U19
04.10.20 2 : 0 Zafer
Istres FC U19 Istres FC U19
D
AS Beziers U19 AS Beziers U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
US Colomiers U19 US Colomiers U19
W
US Colomiers U19 US Colomiers U19
18.10.20 4 : 0 Zafer
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
Olympique Marseille U19
9 OGC Nice U19 OGC Nice U19 4 2 1 1 7:5 2 7 W
AS Cannes U19 AS Cannes U19
05.09.20 0 : 2 Zafer
OGC Nice U19 OGC Nice U19
W
OGC Nice U19 OGC Nice U19
13.09.20 1 : 0 Zafer
SC Toulon U19 SC Toulon U19
D
Toulouse U19 Toulouse U19
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
OGC Nice U19 OGC Nice U19
L
OGC Nice U19 OGC Nice U19
10.10.20 3 : 4 Kaybetmek
AS Monaco U19 AS Monaco U19
L
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
OGC Nice U19 OGC Nice U19
AC Ajaccio U19
10 Istres FC U19 Istres FC U19 7 2 1 4 17:12 5 7 D
SC Toulon U19 SC Toulon U19
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Istres FC U19 Istres FC U19
W
Istres FC U19 Istres FC U19
27.09.20 10 : 0 Zafer
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
L
US Colomiers U19 US Colomiers U19
04.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Istres FC U19 Istres FC U19
W
Istres FC U19 Istres FC U19
11.10.20 3 : 1 Zafer
Toulouse U19 Toulouse U19
L
AS Monaco U19 AS Monaco U19
18.10.20 7 : 1 Kaybetmek
Istres FC U19 Istres FC U19
Montpellier HSC U19
11 SC Toulon U19 SC Toulon U19 7 1 3 3 8:14 -6 6 W
AS Beziers U19 AS Beziers U19
27.09.20 0 : 2 Zafer
SC Toulon U19 SC Toulon U19
D
SC Toulon U19 SC Toulon U19
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
D
SC Toulon U19 SC Toulon U19
07.10.20 3 : 3 Beraberlik
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
L
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SC Toulon U19 SC Toulon U19
L
SC Toulon U19 SC Toulon U19
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
AS Cannes U19
12 Toulouse U19 Toulouse U19 7 1 3 3 17:15 2 6 D
Toulouse U19 Toulouse U19
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Ajaccio U19 AC Ajaccio U19
L
Toulouse U19 Toulouse U19
20.09.20 2 : 3 Kaybetmek
AS Monaco U19 AS Monaco U19
L
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
27.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Toulouse U19 Toulouse U19
D
Toulouse U19 Toulouse U19
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
OGC Nice U19 OGC Nice U19
L
Istres FC U19 Istres FC U19
11.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Toulouse U19 Toulouse U19
AS Saint-Etienne U19
13 AS Beziers U19 AS Beziers U19 6 1 3 2 5:7 -2 6 D
AS Beziers U19 AS Beziers U19
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Nimes Olympique U19 Nimes Olympique U19
D
AS Cannes U19 AS Cannes U19
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
AS Beziers U19 AS Beziers U19
L
AS Beziers U19 AS Beziers U19
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Toulon U19 SC Toulon U19
W
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
03.10.20 0 : 2 Zafer
AS Beziers U19 AS Beziers U19
D
AS Beziers U19 AS Beziers U19
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
US Colomiers U19 US Colomiers U19
AS Monaco U19
14 AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth 6 0 0 6 3:45 -42 0 L
Montpellier HSC U19 Montpellier HSC U19
13.09.20 7 : 1 Kaybetmek
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
L
Istres FC U19 Istres FC U19
27.09.20 10 : 0 Kaybetmek
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
L
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
03.10.20 0 : 2 Kaybetmek
AS Beziers U19 AS Beziers U19
L
AS Saint-Etienne U19 AS Saint-Etienne U19
11.10.20 8 : 0 Kaybetmek
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
L
AS Pieve Di Lota Youth AS Pieve Di Lota Youth
17.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Olympique Marseille U19 Olympique Marseille U19
Nimes Olympique U19
Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Championnat National U19 - turnuva, organize eden Fransa.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Championnat National U19 (Fransa) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Championnat National U19 (Fransa):
Evreux FC U19 - Montfermeil FC Youth (21.10.2020 09:00)
Girondins de Bordeaux U19 - Le Mmans FC U19 (21.10.2020 09:00)
Angers U19 - Stade Lavallois U19 (21.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Championnat National U19 (Fransa) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.