Ykkonen Ligi
Finlandiya

Ykkonen Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ykkonen
1 AC Oulu AC Oulu 15 10 4 1 23:9 14 34 W
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
30.08.20 0 : 1 Zafer
AC Oulu AC Oulu
W
AC Oulu AC Oulu
05.09.20 4 : 0 Zafer
MYPA MYPA
D
SJK Akatemia SJK Akatemia
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Oulu AC Oulu
W
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
16.09.20 1 : 2 Zafer
AC Oulu AC Oulu
L
AC Oulu AC Oulu
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
KPV KPV
FF Jaro
2 KTP Kotka KTP Kotka 14 9 4 1 33:9 24 31 W
AC Kajaani AC Kajaani
22.08.20 2 : 3 Zafer
KTP Kotka KTP Kotka
D
KTP Kotka KTP Kotka
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FF Jaro FF Jaro
W
KTP Kotka KTP Kotka
07.09.20 4 : 0 Zafer
SJK Akatemia SJK Akatemia
W
Musan Salama Musan Salama
12.09.20 0 : 6 Zafer
KTP Kotka KTP Kotka
W
KTP Kotka KTP Kotka
16.09.20 4 : 0 Zafer
IF Gnistan IF Gnistan
Ekenäs IF
3 FF Jaro FF Jaro 15 9 4 2 38:20 18 31 D
KTP Kotka KTP Kotka
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FF Jaro FF Jaro
D
FF Jaro FF Jaro
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
IF Gnistan IF Gnistan
W
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
11.09.20 1 : 2 Zafer
FF Jaro FF Jaro
W
FF Jaro FF Jaro
16.09.20 4 : 2 Zafer
Ekenäs IF Ekenäs IF
D
MYPA MYPA
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
FF Jaro FF Jaro
AC Oulu
4 Ekenäs IF Ekenäs IF 15 7 4 4 28:13 15 25 W
Ekenäs IF Ekenäs IF
29.08.20 3 : 0 Zafer
MYPA MYPA
L
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ekenäs IF Ekenäs IF
W
Ekenäs IF Ekenäs IF
12.09.20 2 : 0 Zafer
KPV KPV
L
FF Jaro FF Jaro
16.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Ekenäs IF Ekenäs IF
W
Ekenäs IF Ekenäs IF
20.09.20 5 : 0 Zafer
AC Kajaani AC Kajaani
KTP Kotka
5 Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura 15 6 5 4 24:22 2 23 W
IF Gnistan IF Gnistan
30.08.20 1 : 2 Zafer
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
W
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
05.09.20 1 : 0 Zafer
Ekenäs IF Ekenäs IF
W
MYPA MYPA
12.09.20 3 : 6 Zafer
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
L
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
16.09.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Oulu AC Oulu
D
SJK Akatemia SJK Akatemia
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
KPV
6 Musan Salama Musan Salama 15 7 2 6 26:30 -4 23 W
Musan Salama Musan Salama
29.08.20 3 : 2 Zafer
KPV KPV
L
AC Kajaani AC Kajaani
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Musan Salama Musan Salama
L
Musan Salama Musan Salama
12.09.20 0 : 6 Kaybetmek
KTP Kotka KTP Kotka
W
Musan Salama Musan Salama
16.09.20 3 : 2 Zafer
SJK Akatemia SJK Akatemia
L
IF Gnistan IF Gnistan
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Musan Salama Musan Salama
Mikkelin Palloilijat
7 KPV KPV 15 6 3 6 29:23 6 21 D
MYPA MYPA
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
KPV KPV
L
KPV KPV
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
L
Ekenäs IF Ekenäs IF
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
KPV KPV
W
KPV KPV
16.09.20 6 : 0 Zafer
MYPA MYPA
W
AC Oulu AC Oulu
20.09.20 1 : 2 Zafer
KPV KPV
Vaasan Palloseura
8 Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat 14 5 3 6 15:18 -3 18 W
MYPA MYPA
26.08.20 0 : 1 Zafer
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
L
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
AC Oulu AC Oulu
W
KPV KPV
05.09.20 1 : 2 Zafer
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
L
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
11.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FF Jaro FF Jaro
D
AC Kajaani AC Kajaani
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
Musan Salama
9 AC Kajaani AC Kajaani 15 3 6 6 17:21 -4 15 W
SJK Akatemia SJK Akatemia
30.08.20 1 : 4 Zafer
AC Kajaani AC Kajaani
W
AC Kajaani AC Kajaani
05.09.20 3 : 1 Zafer
Musan Salama Musan Salama
L
IF Gnistan IF Gnistan
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Kajaani AC Kajaani
D
AC Kajaani AC Kajaani
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
L
Ekenäs IF Ekenäs IF
20.09.20 5 : 0 Kaybetmek
AC Kajaani AC Kajaani
MYPA
10 IF Gnistan IF Gnistan 15 3 3 9 17:35 -18 12 L
IF Gnistan IF Gnistan
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
D
FF Jaro FF Jaro
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
IF Gnistan IF Gnistan
W
IF Gnistan IF Gnistan
12.09.20 1 : 0 Zafer
AC Kajaani AC Kajaani
L
KTP Kotka KTP Kotka
16.09.20 4 : 0 Kaybetmek
IF Gnistan IF Gnistan
W
IF Gnistan IF Gnistan
20.09.20 3 : 1 Zafer
Musan Salama Musan Salama
SJK Akatemia
11 MYPA MYPA 15 1 3 11 15:38 -23 6 D
MYPA MYPA
02.09.20 1 : 1 Beraberlik
KPV KPV
L
AC Oulu AC Oulu
05.09.20 4 : 0 Kaybetmek
MYPA MYPA
L
MYPA MYPA
12.09.20 3 : 6 Kaybetmek
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
L
KPV KPV
16.09.20 6 : 0 Kaybetmek
MYPA MYPA
D
MYPA MYPA
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
FF Jaro FF Jaro
AC Kajaani
12 SJK Akatemia SJK Akatemia 15 1 3 11 11:38 -27 6 L
SJK Akatemia SJK Akatemia
30.08.20 1 : 4 Kaybetmek
AC Kajaani AC Kajaani
L
KTP Kotka KTP Kotka
07.09.20 4 : 0 Kaybetmek
SJK Akatemia SJK Akatemia
D
SJK Akatemia SJK Akatemia
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
AC Oulu AC Oulu
L
Musan Salama Musan Salama
16.09.20 3 : 2 Kaybetmek
SJK Akatemia SJK Akatemia
D
SJK Akatemia SJK Akatemia
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Vaasan Palloseura Vaasan Palloseura
IF Gnistan
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ykkonen Ligi - turnuva, düzenleyen Finlandiya. Kayıt yaptıran şampiyona 12 kulüpler. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
AC Oulu - 34 puan, kazanılan maçlar 10, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
KTP Kotka - 31 sayı, kazanılan maçlar 9, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
FF Jaro - 31 madde, kazanılan yarışmalar 9, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ykkonen Ligi (Finlandiya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Ykkonen Ligi (Finlandiya):
FF Jaro - AC Oulu (25.09.2020 11:30)
KTP Kotka - Ekenäs IF (25.09.2020 11:30)
KPV - Vaasan Palloseura (26.09.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ykkonen Ligi (Finlandiya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.