Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Finlandiya

Suomen Kupası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 HJK Helsinki 5 4 1 0 10:3 7 13 W
HIFK
01.02.20 1 : 2 Zafer
HJK Helsinki
W
HJK Helsinki
08.02.20 1 : 0 Zafer
FC Inter Turku
W
HJK Helsinki
15.02.20 3 : 1 Zafer
IFK Mariehamn
W
HJK Helsinki
16.02.20 4 : 0 Zafer
RoPS II
D
FC Honka
27.02.20 1 : 1 Beraberlik
HJK Helsinki
2 FC Inter Turku 5 3 1 1 6:2 4 10 W
FC Inter Turku
25.01.20 3 : 0 Zafer
IFK Mariehamn
W
FC Inter Turku
01.02.20 1 : 0 Zafer
FC Honka
L
HJK Helsinki
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Inter Turku
D
HIFK
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Inter Turku
W
FC Inter Turku
29.02.20 1 : 0 Zafer
TPS Turku
3 FC Honka 5 1 3 1 4:4 -1 6 D
FC Honka
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
HIFK
L
FC Inter Turku
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Honka
W
FC Honka
08.02.20 2 : 1 Zafer
IFK Mariehamn
D
TPS Turku
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Honka
D
FC Honka
27.02.20 1 : 1 Beraberlik
HJK Helsinki
4 TPS Turku 5 1 2 2 2:5 -3 5 L
HJK Helsinki
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
TPS Turku
D
IFK Mariehamn
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
TPS Turku
W
TPS Turku
07.02.20 1 : 0 Zafer
HIFK
D
TPS Turku
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Honka
L
FC Inter Turku
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
TPS Turku
5 HIFK 5 0 3 2 5:7 -2 3 D
FC Honka
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
HIFK
L
HIFK
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
HJK Helsinki
L
TPS Turku
07.02.20 1 : 0 Kaybetmek
HIFK
D
HIFK
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Inter Turku
D
IFK Mariehamn
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
HIFK
6 IFK Mariehamn 5 0 2 3 5:11 -6 2 L
FC Inter Turku
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
IFK Mariehamn
D
IFK Mariehamn
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
TPS Turku
L
FC Honka
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
IFK Mariehamn
L
HJK Helsinki
15.02.20 3 : 1 Kaybetmek
IFK Mariehamn
D
IFK Mariehamn
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
HIFK
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Tampereen Ilves 5 3 2 0 10:4 6 11 W
FC Lahti
25.01.20 1 : 2 Zafer
Tampereen Ilves
W
Tampereen Ilves
01.02.20 3 : 1 Zafer
Rops Rovaniemi
D
Tampereen Ilves
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kuopio PS
D
FC Haka Valkeakoski
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampereen Ilves
W
Tampereen Ilves
22.02.20 3 : 0 Zafer
Seinöjoen
2 Kuopio PS 5 3 2 0 8:2 6 11 D
FC Haka Valkeakoski
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Kuopio PS
W
Kuopio PS
31.01.20 1 : 0 Zafer
FC Lahti
D
Tampereen Ilves
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kuopio PS
W
Kuopio PS
14.02.20 1 : 0 Zafer
Seinöjoen
W
Kuopio PS
28.02.20 4 : 0 Zafer
Rops Rovaniemi
3 FC Haka Valkeakoski 5 3 2 0 7:3 4 11 D
FC Haka Valkeakoski
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Kuopio PS
W
Seinöjoen
01.02.20 1 : 3 Zafer
FC Haka Valkeakoski
W
Rops Rovaniemi
09.02.20 0 : 1 Zafer
FC Haka Valkeakoski
D
FC Haka Valkeakoski
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Tampereen Ilves
W
FC Lahti
22.02.20 0 : 1 Zafer
FC Haka Valkeakoski
4 FC Lahti 5 2 0 3 6:7 -1 6 L
FC Lahti
25.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Tampereen Ilves
L
Kuopio PS
31.01.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Lahti
W
Seinöjoen
08.02.20 2 : 3 Zafer
FC Lahti
W
FC Lahti
15.02.20 2 : 1 Zafer
Rops Rovaniemi
L
FC Lahti
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Haka Valkeakoski
5 Seinöjoen 5 0 1 4 4:11 -7 1 D
Rops Rovaniemi
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Seinöjoen
L
Seinöjoen
01.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Haka Valkeakoski
L
Seinöjoen
08.02.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Lahti
L
Kuopio PS
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Seinöjoen
L
Tampereen Ilves
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Seinöjoen
6 Rops Rovaniemi 5 0 1 4 3:11 -8 1 D
Rops Rovaniemi
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Seinöjoen
L
Tampereen Ilves
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Rops Rovaniemi
L
Rops Rovaniemi
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Haka Valkeakoski
L
FC Lahti
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rops Rovaniemi
L
Kuopio PS
28.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Rops Rovaniemi
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ykkonen Group A
1 FC KTP 5 4 1 0 9:3 6 13 W
Musan Salama
26.01.20 1 : 2 Zafer
FC KTP
W
FC KTP
01.02.20 2 : 1 Zafer
EIF
D
FC KTP
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gnistan
W
Mypa Myllykoski
15.02.20 0 : 1 Zafer
FC KTP
W
FC KTP
22.02.20 4 : 1 Zafer
Mikkeli
2 Mikkeli 5 3 0 2 11:8 3 9 W
Mikkeli
25.01.20 5 : 1 Zafer
Mypa Myllykoski
W
Gnistan
01.02.20 1 : 2 Zafer
Mikkeli
W
Musan Salama
07.02.20 0 : 3 Zafer
Mikkeli
L
Mikkeli
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
EIF
L
FC KTP
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Mikkeli
3 EIF 5 2 1 2 7:8 -1 7 L
EIF
25.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Gnistan
L
FC KTP
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
EIF
W
EIF
08.02.20 2 : 0 Zafer
Mypa Myllykoski
W
Mikkeli
15.02.20 0 : 2 Zafer
EIF
D
EIF
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Musan Salama
4 Gnistan 5 1 2 2 8:8 3 5 W
EIF
25.01.20 0 : 4 Zafer
Gnistan
L
Gnistan
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mikkeli
D
FC KTP
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gnistan
D
Musan Salama
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gnistan
L
Gnistan
22.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Mypa Myllykoski
5 Musan Salama 5 1 2 2 6:9 -3 5 L
Musan Salama
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
FC KTP
W
Mypa Myllykoski
02.02.20 1 : 2 Zafer
Musan Salama
L
Musan Salama
07.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Mikkeli
D
Musan Salama
14.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gnistan
D
EIF
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Musan Salama
6 Mypa Myllykoski 5 1 0 4 7:12 -5 3 L
Mikkeli
25.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Mypa Myllykoski
L
Mypa Myllykoski
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Musan Salama
L
EIF
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Mypa Myllykoski
L
Mypa Myllykoski
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC KTP
W
Gnistan
22.02.20 2 : 5 Zafer
Mypa Myllykoski
Playoffs
Daha fazla göster

Suomen Kupası - turnuva, düzenleyen Finlandiya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Suomen Kupası (Finlandiya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Suomen Kupası (Finlandiya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.