Kakkonen Grup A
Finlandiya

Kakkonen Grup A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 PK-35 PK-35 13 10 1 2 30:8 22 31 W
JaPS JaPS
15.08.20 0 : 1 Zafer
PK-35 PK-35
L
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
PK-35 PK-35
W
PK-35 PK-35
11.09.20 1 : 0 Zafer
Pkku Pkku
W
PK-35 PK-35
19.09.20 3 : 1 Zafer
JaPS JaPS
W
PK-35 PK-35
26.09.20 2 : 0 Zafer
Pkku Pkku
FC Kiffen 08
2 JaPS JaPS 13 8 1 4 29:18 11 25 L
JaPS JaPS
15.08.20 0 : 1 Kaybetmek
PK-35 PK-35
W
Pkku Pkku
29.08.20 1 : 3 Zafer
JaPS JaPS
W
JaPS JaPS
12.09.20 3 : 2 Zafer
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
L
PK-35 PK-35
19.09.20 3 : 1 Kaybetmek
JaPS JaPS
W
JaPS JaPS
26.09.20 3 : 1 Zafer
EPS EPS
Nurmijärven Jalkapalloseura
3 PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta 13 7 3 3 20:14 6 24 L
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
14.08.20 0 : 1 Kaybetmek
MiPK MiPK
W
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
10.09.20 2 : 0 Zafer
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
D
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
W
MiPK MiPK
17.09.20 1 : 2 Zafer
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
W
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
26.09.20 3 : 1 Zafer
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
Kultsu
4 MiPK MiPK 13 7 2 4 24:21 3 23 D
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
MiPK MiPK
W
MiPK MiPK
10.09.20 3 : 2 Zafer
Kultsu Kultsu
L
MiPK MiPK
17.09.20 1 : 2 Kaybetmek
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
D
MiPK MiPK
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
D
FC Viikingit FC Viikingit
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
MiPK MiPK
EPS
5 Honka Akatemia Honka Akatemia 13 6 4 3 20:11 9 22 W
Honka Akatemia Honka Akatemia
16.08.20 6 : 2 Zafer
FC Viikingit FC Viikingit
W
Honka Akatemia Honka Akatemia
28.08.20 1 : 0 Zafer
EPS EPS
L
Honka Akatemia Honka Akatemia
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
W
FC Viikingit FC Viikingit
20.09.20 0 : 4 Zafer
Honka Akatemia Honka Akatemia
L
Honka Akatemia Honka Akatemia
28.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
FC Viikingit
6 FC Kiffen 08 FC Kiffen 08 13 6 4 3 19:11 8 22 W
EPS EPS
15.08.20 0 : 1 Zafer
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
W
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
25.08.20 4 : 1 Zafer
FC Viikingit FC Viikingit
W
Honka Akatemia Honka Akatemia
13.09.20 0 : 1 Zafer
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
L
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
EPS EPS
L
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
PK-35
7 EPS EPS 13 6 4 3 18:12 6 22 L
Honka Akatemia Honka Akatemia
28.08.20 1 : 0 Kaybetmek
EPS EPS
D
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
EPS EPS
W
EPS EPS
12.09.20 4 : 1 Zafer
FC Viikingit FC Viikingit
W
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
19.09.20 0 : 1 Zafer
EPS EPS
L
JaPS JaPS
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
EPS EPS
JaPS
8 FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti 13 5 1 7 22:21 1 16 D
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
22.08.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
D
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
MiPK MiPK
L
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
10.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
W
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
20.09.20 7 : 1 Zafer
Kultsu Kultsu
W
Honka Akatemia Honka Akatemia
28.09.20 0 : 1 Zafer
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
Nurmijärven Jalkapalloseura
9 Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura 13 4 2 7 17:24 -7 14 D
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
W
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
30.08.20 2 : 1 Zafer
PK-35 PK-35
L
JaPS JaPS
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
L
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Pkku Pkku
D
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
Kultsu Kultsu
JaPS
10 Pkku Pkku 13 2 2 9 15:29 -14 8 L
Pkku Pkku
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
L
Pkku Pkku
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
JaPS JaPS
L
PK-35 PK-35
11.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Pkku Pkku
W
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
19.09.20 0 : 2 Zafer
Pkku Pkku
L
PK-35 PK-35
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Pkku Pkku
JaPS
11 Kultsu Kultsu 13 2 1 10 15:36 -21 7 L
PEPO Lappeenranta PEPO Lappeenranta
07.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Kultsu Kultsu
W
Kultsu Kultsu
13.08.20 2 : 0 Zafer
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
L
MiPK MiPK
10.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Kultsu Kultsu
L
FC Reipas Lahti FC Reipas Lahti
20.09.20 7 : 1 Kaybetmek
Kultsu Kultsu
D
Nurmijärven Jalkapalloseura Nurmijärven Jalkapalloseura
26.09.20 3 : 3 Beraberlik
Kultsu Kultsu
PEPO Lappeenranta
12 FC Viikingit FC Viikingit 13 1 3 9 12:36 -24 6 L
Honka Akatemia Honka Akatemia
16.08.20 6 : 2 Kaybetmek
FC Viikingit FC Viikingit
L
FC Kiffen 08 FC Kiffen 08
25.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Viikingit FC Viikingit
L
EPS EPS
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Viikingit FC Viikingit
L
FC Viikingit FC Viikingit
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Honka Akatemia Honka Akatemia
D
FC Viikingit FC Viikingit
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
MiPK MiPK
Honka Akatemia
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Kakkonen Grup A - turnuva, organize eden Finlandiya. Kayıt yaptıran şampiyona 12 futbol takımları. Bu sezonda en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
PK-35 - 31 puan, yengi 10, yenilmeler 2, beraberlik 1.
JaPS - 25 sayı, parlak başarılar 8, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 1.
PEPO Lappeenranta - 24 madde, yengi 7, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kakkonen Grup A (Finlandiya) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Kakkonen Grup A (Finlandiya):
Kultsu - PEPO Lappeenranta (01.10.2020 11:30)
MiPK - EPS (01.10.2020 11:30)
FC Viikingit - MiPK (03.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Kakkonen Grup A (Finlandiya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.