Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Kakkonen Grup A
Finlandiya

Kakkonen Grup A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group A
1 JAPS JAPS 4 4 0 0 14:2 12 12 W
Kultsu Kultsu
13.06.20 0 : 5 Zafer
JAPS JAPS
W
JAPS JAPS
17.06.20 3 : 2 Zafer
Lahden Reipas Lahden Reipas
W
Viikingit Viikingit
27.06.20 0 : 2 Zafer
JAPS JAPS
D
PK-35 PK-35
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
JAPS JAPS
W
JAPS JAPS
04.07.20 4 : 0 Zafer
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
Pepo Lappeenranta
2 Kiffen Kiffen 4 2 2 0 6:2 4 8 D
Kiffen Kiffen
05.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
D
Kiffen Kiffen
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Eps Eps
D
Pkku Pkku
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
Kiffen Kiffen
W
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
28.06.20 0 : 3 Zafer
Kiffen Kiffen
D
Eps Eps
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
Kiffen Kiffen
Viikingit
3 Eps Eps 4 2 2 0 6:4 2 8 D
Kiffen Kiffen
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
Eps Eps
D
Eps Eps
14.06.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
W
Eps Eps
17.06.20 2 : 1 Zafer
Kultsu Kultsu
W
Lahden Reipas Lahden Reipas
27.06.20 0 : 1 Zafer
Eps Eps
D
Eps Eps
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
Viikingit Viikingit
Nurmijarven Jalkapalloseura
4 PK-35 PK-35 4 2 1 1 8:2 6 7 W
PK-35 PK-35
17.06.20 3 : 0 Zafer
Viikingit Viikingit
D
Viikingit Viikingit
27.06.20 0 : 0 Beraberlik
PK-35 PK-35
D
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
PK-35 PK-35
D
PK-35 PK-35
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
JAPS JAPS
W
PK-35 PK-35
04.07.20 4 : 0 Zafer
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
Mipk Mikkeli
5 Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli 4 2 0 2 7:7 2 6 D
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
W
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
11.06.20 3 : 0 Zafer
Pkku Pkku
W
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
17.06.20 0 : 1 Zafer
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
L
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
28.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Kiffen Kiffen
L
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
02.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
PK-35
6 Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta 3 2 0 1 4:4 -2 6 W
Viikingit Viikingit
13.06.20 0 : 1 Zafer
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
D
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
23.06.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
L
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
28.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
W
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
02.07.20 3 : 1 Zafer
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
D
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
JAPS
7 FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia 3 1 1 1 2:4 -2 4 D
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
24.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
W
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
14.06.20 2 : 0 Zafer
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
D
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
PK-35 PK-35
L
JAPS JAPS
04.07.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
D
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
Pkku
8 Pkku Pkku 4 1 1 2 6:9 -3 4 D
Pkku Pkku
14.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
L
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
11.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Pkku Pkku
D
Pkku Pkku
17.06.20 1 : 1 Beraberlik
Kiffen Kiffen
L
Kultsu Kultsu
28.06.20 4 : 3 Kaybetmek
Pkku Pkku
W
Pkku Pkku
04.07.20 2 : 1 Zafer
Lahden Reipas Lahden Reipas
FC Honka/Akatemia
9 Lahden Reipas Lahden Reipas 4 1 0 3 5:7 -2 3 W
Lahden Reipas Lahden Reipas
13.06.20 2 : 1 Zafer
PK-35 PK-35
L
JAPS JAPS
17.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Lahden Reipas Lahden Reipas
L
Lahden Reipas Lahden Reipas
27.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Eps Eps
L
Pkku Pkku
04.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Lahden Reipas Lahden Reipas
D
Lahden Reipas Lahden Reipas
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Kultsu Kultsu
Kultsu
10 Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura 4 1 0 3 4:9 -5 3 D
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
29.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pk 35 Vantaa Pk 35 Vantaa
L
FC Honka/Akatemia FC Honka/Akatemia
14.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
L
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
17.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Mipk Mikkeli Mipk Mikkeli
W
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
28.06.20 3 : 0 Zafer
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
D
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
Pkku Pkku
Eps
11 Kultsu Kultsu 4 1 0 3 5:11 -6 3 L
Kultsu Kultsu
13.06.20 0 : 5 Kaybetmek
JAPS JAPS
L
Eps Eps
17.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Kultsu Kultsu
W
Kultsu Kultsu
28.06.20 4 : 3 Zafer
Pkku Pkku
L
Kiffen Kiffen
04.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Kultsu Kultsu
D
Lahden Reipas Lahden Reipas
05.07.20 0 : 0 Beraberlik
Kultsu Kultsu
Lahden Reipas
12 Viikingit Viikingit 4 0 1 3 2:8 -6 1 L
Viikingit Viikingit
13.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
L
PK-35 PK-35
17.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Viikingit Viikingit
L
Viikingit Viikingit
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
JAPS JAPS
D
Eps Eps
04.07.20 2 : 2 Beraberlik
Viikingit Viikingit
Kiffen
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Kakkonen Grup A - turnuva, düzenleyen Finlandiya. Katılmak için başvuru veren lig 12 kulüpler. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
JAPS - 12 sayı, yengi 4, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Kiffen - 8 puan, parlak başarılar 2, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Eps - 8 sayı, yengi 2, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kakkonen Grup A (Finlandiya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Kakkonen Grup A (Finlandiya):
JAPS - Pepo Lappeenranta (10.07.2020 11:30)
Kultsu - Lahden Reipas (11.07.2020 07:00)
Pkku - FC Honka/Akatemia (11.07.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Kakkonen Grup A (Finlandiya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.