Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Premier Lig
Faroe Adaları

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 HB Torshavn HB Torshavn 10 8 1 1 26:9 17 25 W
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
06.06.20 0 : 1 Zafer
HB Torshavn HB Torshavn
W
HB Torshavn HB Torshavn
13.06.20 3 : 0 Zafer
Skala Skala
D
HB Torshavn HB Torshavn
17.06.20 3 : 3 Beraberlik
Klaksvik Klaksvik
L
Runavik Runavik
22.06.20 2 : 0 Kaybetmek
HB Torshavn HB Torshavn
W
Skala Skala
28.06.20 1 : 3 Zafer
HB Torshavn HB Torshavn
IF Fuglafjordur
2 Runavik Runavik 10 7 2 1 25:6 19 23 D
Klaksvik Klaksvik
07.06.20 1 : 1 Beraberlik
Runavik Runavik
W
Runavik Runavik
12.06.20 3 : 0 Zafer
AB Argir AB Argir
D
B36 Torshavn B36 Torshavn
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
Runavik Runavik
W
Runavik Runavik
22.06.20 2 : 0 Zafer
HB Torshavn HB Torshavn
W
AB Argir AB Argir
28.06.20 2 : 3 Zafer
Runavik Runavik
EB/STREYMUR
3 Klaksvik Klaksvik 10 7 2 1 28:10 18 23 D
Klaksvik Klaksvik
07.06.20 1 : 1 Beraberlik
Runavik Runavik
W
Klaksvik Klaksvik
13.06.20 4 : 1 Zafer
Gota Gota
D
HB Torshavn HB Torshavn
17.06.20 3 : 3 Beraberlik
Klaksvik Klaksvik
W
Klaksvik Klaksvik
21.06.20 3 : 0 Zafer
Skala Skala
W
Gota Gota
28.06.20 1 : 2 Zafer
Klaksvik Klaksvik
TB Tvoeroyri
4 B36 Torshavn B36 Torshavn 10 7 1 2 29:13 16 22 L
Gota Gota
07.06.20 4 : 2 Kaybetmek
B36 Torshavn B36 Torshavn
W
B36 Torshavn B36 Torshavn
12.06.20 4 : 1 Zafer
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
D
B36 Torshavn B36 Torshavn
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
Runavik Runavik
W
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
21.06.20 0 : 3 Zafer
B36 Torshavn B36 Torshavn
W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
26.06.20 0 : 3 Zafer
B36 Torshavn B36 Torshavn
AB Argir
5 IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur 10 5 1 4 13:20 -7 16 W
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
07.06.20 4 : 2 Zafer
AB Argir AB Argir
D
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
W
Gota Gota
17.06.20 1 : 2 Zafer
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
L
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
21.06.20 0 : 3 Kaybetmek
B36 Torshavn B36 Torshavn
W
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
28.06.20 1 : 0 Zafer
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
HB Torshavn
6 Gota Gota 10 4 2 4 15:15 1 14 D
Gota Gota
01.06.20 0 : 0 Beraberlik
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
W
Gota Gota
07.06.20 4 : 2 Zafer
B36 Torshavn B36 Torshavn
L
Klaksvik Klaksvik
13.06.20 4 : 1 Kaybetmek
Gota Gota
L
Gota Gota
17.06.20 1 : 2 Kaybetmek
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
L
Gota Gota
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Klaksvik Klaksvik
Skala
7 EB/STREYMUR EB/STREYMUR 10 2 1 7 6:19 -13 7 L
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
02.06.20 2 : 1 Kaybetmek
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
07.06.20 1 : 0 Zafer
Skala Skala
L
B36 Torshavn B36 Torshavn
12.06.20 4 : 1 Kaybetmek
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
D
AB Argir AB Argir
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
26.06.20 0 : 3 Kaybetmek
B36 Torshavn B36 Torshavn
Runavik
8 TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri 10 1 3 6 6:13 -7 6 L
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
06.06.20 0 : 1 Kaybetmek
HB Torshavn HB Torshavn
D
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
W
Skala Skala
17.06.20 0 : 2 Zafer
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
D
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
AB Argir AB Argir
L
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
28.06.20 1 : 0 Kaybetmek
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
Klaksvik
9 AB Argir AB Argir 10 0 4 6 7:27 -20 4 L
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
07.06.20 4 : 2 Kaybetmek
AB Argir AB Argir
L
Runavik Runavik
12.06.20 3 : 0 Kaybetmek
AB Argir AB Argir
D
AB Argir AB Argir
16.06.20 1 : 1 Beraberlik
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
D
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
AB Argir AB Argir
L
AB Argir AB Argir
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Runavik Runavik
B36 Torshavn
10 Skala Skala 10 0 1 9 7:30 -23 1 L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
07.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Skala Skala
L
HB Torshavn HB Torshavn
13.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Skala Skala
L
Skala Skala
17.06.20 0 : 2 Kaybetmek
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
L
Klaksvik Klaksvik
21.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Skala Skala
L
Skala Skala
28.06.20 1 : 3 Kaybetmek
HB Torshavn HB Torshavn
Gota
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, organize eden Faroe Adaları. Katılmak için başvuru veren lig 10 futbol takımları. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
HB Torshavn - 25 madde, parlak başarılar 8, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Runavik - 23 kabul edilen puan, parlak başarılar 7, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 2.
Klaksvik - 23 sayı, parlak başarılar 7, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Faroe Adaları) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Premier Lig (Faroe Adaları):
IF Fuglafjordur - HB Torshavn (04.07.2020 10:00)
Skala - Gota (04.07.2020 12:00)
AB Argir - B36 Torshavn (04.07.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Faroe Adaları) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.