Premier Lig
Faroe Adaları

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag 20 17 1 2 62:17 45 52 W
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
06.08.20 1 : 3 Zafer
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
W
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
12.08.20 11 : 0 Zafer
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
L
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
W
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
20.09.20 4 : 2 Zafer
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
23.09.20 1 : 5 Zafer
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
IF Fuglafjordur
2 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 20 15 3 2 58:18 40 48 W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
06.08.20 0 : 7 Zafer
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
W
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
11.08.20 6 : 0 Zafer
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
W
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
12.09.20 2 : 1 Zafer
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
W
Skála ÍF Skála ÍF
15.09.20 0 : 1 Zafer
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
D
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
Víkingur Gøta
3 NSÍ Runavík NSÍ Runavík 21 15 2 4 43:16 27 47 L
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
12.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
12.09.20 4 : 2 Zafer
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
W
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
19.09.20 4 : 1 Zafer
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
W
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
23.09.20 0 : 1 Zafer
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
W
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
27.09.20 4 : 1 Zafer
Skála ÍF Skála ÍF
Argja Bóltfelag
4 Víkingur Gøta Víkingur Gøta 21 13 2 6 43:29 14 41 W
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
23.08.20 1 : 2 Zafer
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
28.08.20 1 : 2 Zafer
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
13.09.20 2 : 3 Zafer
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
20.09.20 2 : 1 Zafer
Skála ÍF Skála ÍF
W
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
27.09.20 0 : 2 Zafer
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
Argja Bóltfelag
5 B36 Tórshavn B36 Tórshavn 18 13 1 4 54:24 30 40 W
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
29.07.20 4 : 2 Zafer
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
02.08.20 2 : 0 Zafer
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
W
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
06.08.20 4 : 1 Zafer
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
L
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
12.09.20 4 : 2 Kaybetmek
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
W
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
20.09.20 3 : 0 Zafer
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
Havnar Bóltfelag
6 IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur 21 6 4 11 27:45 -18 22 L
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
28.08.20 1 : 0 Kaybetmek
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
L
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
20.09.20 4 : 2 Kaybetmek
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
D
Skála ÍF Skála ÍF
23.09.20 4 : 4 Beraberlik
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
D
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
Havnar Bóltfelag
7 EB/STREYMUR EB/STREYMUR 22 6 2 14 19:50 -31 20 W
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
28.08.20 1 : 0 Zafer
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
L
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
23.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
D
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
B36 Tórshavn
8 TB Tvøroyri TB Tvøroyri 22 3 5 14 14:30 -16 14 L
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
28.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
W
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
13.09.20 0 : 3 Zafer
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
D
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
L
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
L
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
IF Fuglafjordur
9 Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag 20 0 7 13 12:58 -46 7 D
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
07.08.20 1 : 1 Beraberlik
Skála ÍF Skála ÍF
L
Havnar Bóltfelag Havnar Bóltfelag
12.08.20 11 : 0 Kaybetmek
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
L
EB/STREYMUR EB/STREYMUR
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
L
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
L
B36 Tórshavn B36 Tórshavn
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Argja Bóltfelag Argja Bóltfelag
Víkingur Gøta
10 Skála ÍF Skála ÍF 21 0 3 18 15:60 -45 3 L
TB Tvøroyri TB Tvøroyri
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Skála ÍF Skála ÍF
L
Skála ÍF Skála ÍF
15.09.20 0 : 1 Kaybetmek
KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
L
Víkingur Gøta Víkingur Gøta
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Skála ÍF Skála ÍF
D
Skála ÍF Skála ÍF
23.09.20 4 : 4 Beraberlik
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
L
NSÍ Runavík NSÍ Runavík
27.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Skála ÍF Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, organize eden Faroe Adaları. Katılmak için başvuru veren lig 10 futbol takımları. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Havnar Bóltfelag - 52 puan, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 1.
KÍ Klaksvík - 48 puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
NSÍ Runavík - 47 sayı, kazanılan maçlar 15, yenilmeler 4, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Faroe Adaları) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - Premier Lig (Faroe Adaları):
B36 Tórshavn - Havnar Bóltfelag (28.09.2020 14:00)
Víkingur Gøta - Argja Bóltfelag (01.10.2020 13:00)
EB/STREYMUR - B36 Tórshavn (03.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Faroe Adaları) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.