1st deild
Faroe Adaları

1st deild

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1st deild
1 Vikingur Gota II Vikingur Gota II 24 15 6 3 60:30 30 51 D
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
W
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
06.10.20 4 : 2 Zafer
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
L
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
B68 Toftir B68 Toftir
L
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
24.10.20 1 : 3 Kaybetmek
07 Vestur 07 Vestur
W
Hoyvik Hoyvik
27.10.20 1 : 5 Zafer
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
Argja Boltfelag II
2 07 Vestur 07 Vestur 24 13 6 5 46:30 16 45 W
07 Vestur 07 Vestur
02.10.20 2 : 0 Zafer
B68 Toftir B68 Toftir
W
07 Vestur 07 Vestur
17.10.20 5 : 2 Zafer
NSI Runavik II NSI Runavik II
W
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
20.10.20 1 : 2 Zafer
07 Vestur 07 Vestur
W
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
24.10.20 1 : 3 Zafer
07 Vestur 07 Vestur
W
07 Vestur 07 Vestur
27.10.20 1 : 0 Zafer
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
B 71 Sandoy
3 NSI Runavik II NSI Runavik II 23 13 5 5 73:37 36 44 L
B68 Toftir B68 Toftir
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NSI Runavik II NSI Runavik II
W
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
29.09.20 1 : 9 Zafer
NSI Runavik II NSI Runavik II
W
Hoyvik Hoyvik
02.10.20 1 : 7 Zafer
NSI Runavik II NSI Runavik II
L
07 Vestur 07 Vestur
17.10.20 5 : 2 Kaybetmek
NSI Runavik II NSI Runavik II
W
NSI Runavik II NSI Runavik II
24.10.20 4 : 1 Zafer
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
KI Klaksvik II
4 B68 Toftir B68 Toftir 24 12 4 8 48:31 17 40 W
B68 Toftir B68 Toftir
22.09.20 1 : 0 Zafer
NSI Runavik II NSI Runavik II
L
07 Vestur 07 Vestur
02.10.20 2 : 0 Kaybetmek
B68 Toftir B68 Toftir
W
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
17.10.20 1 : 3 Zafer
B68 Toftir B68 Toftir
W
B68 Toftir B68 Toftir
20.10.20 4 : 1 Zafer
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
L
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
B68 Toftir B68 Toftir
Hoyvik
5 KI Klaksvik II KI Klaksvik II 23 10 3 10 49:47 2 33 L
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
18.09.20 0 : 2 Kaybetmek
07 Vestur 07 Vestur
D
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
02.10.20 2 : 2 Beraberlik
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
W
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
17.10.20 2 : 0 Zafer
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
W
Hoyvik Hoyvik
24.10.20 0 : 6 Zafer
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
W
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
27.10.20 1 : 7 Zafer
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
NSI Runavik II
6 Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II 25 10 3 12 49:70 -21 33 L
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
02.10.20 0 : 4 Kaybetmek
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
L
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
06.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
W
Hoyvik Hoyvik
17.10.20 1 : 2 Zafer
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
L
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
L
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
27.10.20 1 : 7 Kaybetmek
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
B36 Torshavn II
7 B36 Torshavn II B36 Torshavn II 24 9 4 11 39:47 -8 31 D
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
L
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
L
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
20.10.20 1 : 2 Kaybetmek
07 Vestur 07 Vestur
W
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
24.10.20 1 : 0 Zafer
B68 Toftir B68 Toftir
W
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
27.10.20 3 : 1 Zafer
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
Havnar Boltfelag II
8 B 71 Sandoy B 71 Sandoy 22 7 5 10 42:42 2 26 L
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
18.09.20 3 : 2 Kaybetmek
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
W
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
02.10.20 0 : 4 Zafer
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
L
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
L
NSI Runavik II NSI Runavik II
24.10.20 4 : 1 Kaybetmek
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
L
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
27.10.20 3 : 1 Kaybetmek
B 71 Sandoy B 71 Sandoy
07 Vestur
9 Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II 25 6 4 15 35:53 -18 22 W
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
10.10.20 1 : 0 Zafer
Hoyvik Hoyvik
W
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
17.10.20 3 : 1 Zafer
B36 Torshavn II B36 Torshavn II
L
B68 Toftir B68 Toftir
20.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
W
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
24.10.20 3 : 2 Zafer
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
L
07 Vestur 07 Vestur
27.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
Vikingur Gota II
10 Hoyvik Hoyvik 24 2 4 18 28:82 -54 10 L
Hoyvik Hoyvik
02.10.20 1 : 7 Kaybetmek
NSI Runavik II NSI Runavik II
L
Argja Boltfelag II Argja Boltfelag II
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Hoyvik Hoyvik
L
Hoyvik Hoyvik
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Havnar Boltfelag II Havnar Boltfelag II
L
Hoyvik Hoyvik
24.10.20 0 : 6 Kaybetmek
KI Klaksvik II KI Klaksvik II
L
Hoyvik Hoyvik
27.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Vikingur Gota II Vikingur Gota II
B68 Toftir
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

1st deild - turnuva, düzenleyen Faroe Adaları. Katılan lig 10 katılan takımlar. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Vikingur Gota II - 51 madde, kazanılan yarışmalar 15, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
07 Vestur - 45 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 13, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
NSI Runavik II - 44 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 13, yenilme 5, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1st deild (Faroe Adaları) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın maçlar - 1st deild (Faroe Adaları):
NSI Runavik II - Havnar Boltfelag II (31.10.2020 09:00)
Argja Bóltfelag - KI Klaksvik II (31.10.2020 09:00)
B36 Torshavn II - B68 Toftir (31.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında 1st deild (Faroe Adaları) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.