Avrupa Bayanlar, Elemeler
Avrupa

Avrupa Bayanlar, Elemeler

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar) 7 7 0 0 29:3 26 21 W
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
04.10.19 2 : 4 Zafer
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
W
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
08.10.19 2 : 0 Zafer
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
W
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
08.11.19 0 : 8 Zafer
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
W
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
12.11.19 4 : 1 Zafer
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
W
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
18.09.20 0 : 1 Zafer
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
Estonya (Bayanlar)
2 Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar) 6 4 0 2 13:3 10 12 W
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
03.09.19 4 : 0 Zafer
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
L
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
08.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
W
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
06.03.20 0 : 5 Zafer
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
L
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
18.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
W
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 3 Zafer
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
Slovenya (Bayanlar)
3 Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar) 7 4 0 3 20:11 9 12 L
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
04.10.19 2 : 4 Kaybetmek
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
W
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
08.10.19 1 : 6 Zafer
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
L
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
12.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
W
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
10.03.20 0 : 3 Zafer
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
W
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
18.09.20 3 : 1 Zafer
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
Rusya (Bayanlar)
4 Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar) 6 3 0 3 6:14 -8 9 L
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
03.09.19 5 : 0 Kaybetmek
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
W
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
08.10.19 1 : 2 Zafer
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
L
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
06.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
L
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
10.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
W
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
18.09.20 2 : 0 Zafer
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
Türkiye (Bayanlar)
5 Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar) 6 0 1 5 1:18 -17 1 L
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
03.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
D
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
L
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
08.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
L
Kosova (Bayanlar) Kosova (Bayanlar)
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
L
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Rusya (Bayanlar) Rusya (Bayanlar)
Hollanda (Bayanlar)
6 Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar) 6 0 1 5 2:22 -20 1 L
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
03.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
D
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
04.10.19 0 : 0 Beraberlik
Estonya (Bayanlar) Estonya (Bayanlar)
L
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
08.10.19 1 : 6 Kaybetmek
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
L
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
08.11.19 0 : 8 Kaybetmek
Hollanda (Bayanlar) Hollanda (Bayanlar)
L
Slovenya (Bayanlar) Slovenya (Bayanlar)
18.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Türkiye (Bayanlar) Türkiye (Bayanlar)
Kosova (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar) 7 7 0 0 41:0 41 21 W
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
04.10.19 2 : 0 Zafer
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
W
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 2 Zafer
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
W
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
12.11.19 14 : 0 Zafer
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
W
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
17.09.20 0 : 4 Zafer
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
W
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
22.09.20 0 : 8 Zafer
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
İsrail (Bayanlar)
2 İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar) 7 7 0 0 24:2 22 21 W
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
04.10.19 0 : 2 Zafer
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
W
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
08.10.19 2 : 0 Zafer
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
W
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
08.11.19 6 : 0 Zafer
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
W
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
12.11.19 5 : 0 Zafer
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
W
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Zafer
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
Danimarka (Bayanlar)
3 Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar) 9 5 0 4 16:17 -1 15 W
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
12.11.19 1 : 3 Zafer
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
W
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
05.03.20 1 : 0 Zafer
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
W
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
10.03.20 2 : 3 Zafer
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
L
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
17.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
L
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Kaybetmek
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
Gürcistan (Bayanlar)
4 İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar) 6 1 1 4 8:11 -3 4 L
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
03.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
D
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
07.11.19 1 : 1 Beraberlik
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
L
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
12.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
L
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
W
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
10.03.20 4 : 0 Zafer
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
Danimarka (Bayanlar)
5 Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar) 8 1 1 6 5:30 -25 4 D
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
07.11.19 1 : 1 Beraberlik
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
L
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
12.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
W
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
05.03.20 2 : 1 Zafer
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
L
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
10.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Bosna Hersek (Bayanlar) Bosna Hersek (Bayanlar)
L
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
22.09.20 0 : 8 Kaybetmek
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
Gürcistan (Bayanlar)
6 Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar) 7 0 0 7 2:36 -34 0 L
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
L
İtalya (Bayanlar) İtalya (Bayanlar)
08.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
L
Danimarka (Bayanlar) Danimarka (Bayanlar)
12.11.19 14 : 0 Kaybetmek
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
L
Malta (Bayanlar) Malta (Bayanlar)
05.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
L
İsrail (Bayanlar) İsrail (Bayanlar)
10.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Gürcistan (Bayanlar) Gürcistan (Bayanlar)
İsrail (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar) 5 5 0 0 33:1 32 15 W
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
30.08.19 0 : 6 Zafer
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
W
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
04.10.19 1 : 7 Zafer
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
W
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
08.10.19 0 : 13 Zafer
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
W
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
08.11.19 6 : 0 Zafer
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
W
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
22.09.20 1 : 0 Zafer
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
Beyaz Rusya (Bayanlar)
2 Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar) 5 2 2 1 9:3 6 8 W
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
29.08.19 0 : 6 Zafer
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
D
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
03.09.19 2 : 2 Beraberlik
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
W
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Zafer
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
D
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
12.11.19 0 : 0 Beraberlik
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
L
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
22.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
Faroe Islands (Bayanlar)
3 Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar) 4 2 0 2 9:8 1 6 W
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
03.09.19 6 : 0 Zafer
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
L
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
04.10.19 1 : 7 Kaybetmek
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
L
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
W
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
22.09.20 0 : 2 Zafer
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
Norveç (Bayanlar)
4 Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar) 5 1 2 2 8:14 -6 5 L
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
30.08.19 0 : 6 Kaybetmek
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
D
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
03.09.19 2 : 2 Beraberlik
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
L
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
08.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
D
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
12.11.19 0 : 0 Beraberlik
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
W
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
18.09.20 0 : 6 Zafer
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
Beyaz Rusya (Bayanlar)
5 Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar) 5 0 0 5 0:33 -33 0 L
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
29.08.19 0 : 6 Kaybetmek
Galler (Bayanlar) Galler (Bayanlar)
L
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
03.09.19 6 : 0 Kaybetmek
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
L
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
08.10.19 0 : 13 Kaybetmek
Norveç (Bayanlar) Norveç (Bayanlar)
L
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
18.09.20 0 : 6 Kaybetmek
Kuzey İrlanda (Bayanlar) Kuzey İrlanda (Bayanlar)
L
Faroe Islands (Bayanlar) Faroe Islands (Bayanlar)
22.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Beyaz Rusya (Bayanlar) Beyaz Rusya (Bayanlar)
Galler (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar) 4 3 1 0 18:1 17 10 W
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
04.10.19 4 : 0 Zafer
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
W
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
08.10.19 1 : 5 Zafer
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
D
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
12.11.19 0 : 0 Beraberlik
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
W
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
19.09.20 0 : 9 Zafer
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
2 Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) 5 3 1 1 14:5 9 10 W
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
30.08.19 0 : 7 Zafer
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
L
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
08.10.19 1 : 5 Kaybetmek
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
W
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
07.11.19 0 : 4 Zafer
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
D
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
W
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 2 Zafer
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
İspanya (Bayanlar)
3 Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar) 5 2 2 1 10:2 8 8 D
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
12.11.19 0 : 0 Beraberlik
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
W
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
07.03.20 5 : 0 Zafer
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
W
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
11.03.20 0 : 5 Zafer
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
D
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
L
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
Azerbaycan (Bayanlar)
4 Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar) 4 1 0 3 3:22 -19 3 L
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
30.08.19 0 : 7 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
W
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
10.11.19 3 : 1 Zafer
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
L
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
07.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
L
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
19.09.20 0 : 9 Kaybetmek
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
Polonya (Bayanlar)
5 Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar) 4 0 0 4 1:16 -15 0 L
İspanya (Bayanlar) İspanya (Bayanlar)
04.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
L
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
07.11.19 0 : 4 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti (Bayanlar) Çek Cumhuriyeti (Bayanlar)
L
Moldova (Bayanlar) Moldova (Bayanlar)
10.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
L
Azerbaycan (Bayanlar) Azerbaycan (Bayanlar)
11.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Polonya (Bayanlar) Polonya (Bayanlar)
Polonya (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar) 5 4 1 0 25:2 23 13 W
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
03.09.19 1 : 4 Zafer
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
W
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
04.10.19 0 : 5 Zafer
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
W
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
08.10.19 7 : 0 Zafer
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
W
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
17.09.20 8 : 0 Zafer
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
D
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
Letonya (Bayanlar)
2 İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar) 5 4 1 0 21:2 19 13 W
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
29.08.19 4 : 1 Zafer
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
W
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
02.09.19 1 : 0 Zafer
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
W
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 6 Zafer
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
W
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
17.09.20 9 : 0 Zafer
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
D
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
İsveç (Bayanlar)
3 Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar) 6 2 1 3 10:17 -7 7 L
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
04.10.19 0 : 5 Kaybetmek
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
D
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
W
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
12.11.19 4 : 0 Zafer
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
L
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
17.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
W
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Zafer
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
Slovakya (Bayanlar)
4 Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar) 4 1 1 2 2:9 -7 4 L
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
02.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
W
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
04.10.19 1 : 2 Zafer
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
L
İsveç (Bayanlar) İsveç (Bayanlar)
08.10.19 7 : 0 Kaybetmek
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
D
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
08.11.19 0 : 0 Beraberlik
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
Macaristan (Bayanlar)
5 Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar) 6 0 0 6 2:30 -28 0 L
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
04.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Slovakya (Bayanlar) Slovakya (Bayanlar)
L
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 6 Kaybetmek
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
L
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
12.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
L
İzlanda(Bayanlar) İzlanda(Bayanlar)
17.09.20 9 : 0 Kaybetmek
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
L
Letonya (Bayanlar) Letonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Macaristan (Bayanlar) Macaristan (Bayanlar)
İsveç (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar) 5 5 0 0 21:0 21 15 W
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
03.09.19 3 : 0 Zafer
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
W
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Zafer
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
W
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
08.11.19 0 : 3 Zafer
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
W
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
12.11.19 9 : 0 Zafer
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
W
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Zafer
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
Fransa (Bayanlar)
2 Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar) 4 4 0 0 18:0 18 12 W
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 3 Zafer
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
W
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
09.11.19 6 : 0 Zafer
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
W
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
18.09.20 0 : 2 Zafer
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
W
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 7 Zafer
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
Makedonya (Bayanlar)
3 Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar) 6 3 0 3 17:10 7 9 W
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
05.10.19 0 : 6 Zafer
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
L
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
L
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
09.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
W
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
06.03.20 8 : 1 Zafer
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
L
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
18.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
Kazakistan (Bayanlar)
4 Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar) 6 1 0 5 5:28 -23 3 W
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
02.10.19 4 : 1 Zafer
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
L
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
05.10.19 0 : 6 Kaybetmek
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
L
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
08.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
L
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
06.03.20 8 : 1 Kaybetmek
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
L
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
22.09.20 0 : 7 Kaybetmek
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
Fransa (Bayanlar)
5 Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar) 5 0 0 5 1:24 -23 0 L
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
01.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Sırbistan (Bayanlar) Sırbistan (Bayanlar)
L
Makedonya (Bayanlar) Makedonya (Bayanlar)
02.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
L
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Fransa (Bayanlar) Fransa (Bayanlar)
L
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
12.11.19 9 : 0 Kaybetmek
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
L
Kazakistan (Bayanlar) Kazakistan (Bayanlar)
22.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Avusturya (Bayanlar) Avusturya (Bayanlar)
Sırbistan (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar) 6 5 1 0 18:2 16 16 W
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
04.10.19 0 : 3 Zafer
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
W
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
08.10.19 2 : 0 Zafer
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
W
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
12.11.19 6 : 0 Zafer
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
D
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
W
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
22.09.20 2 : 1 Zafer
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
Romanya (Bayanlar)
2 Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar) 6 5 0 1 24:5 19 15 W
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Zafer
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
W
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
08.11.19 1 : 4 Zafer
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
W
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
12.11.19 6 : 0 Zafer
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
W
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
18.09.20 6 : 1 Zafer
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
L
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
22.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
Litvanya (Bayanlar)
3 Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar) 5 2 0 3 8:14 -6 6 L
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
08.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
W
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
08.11.19 3 : 0 Zafer
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
L
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
12.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
L
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
18.09.20 6 : 1 Kaybetmek
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
W
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
22.09.20 4 : 1 Zafer
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
Litvanya (Bayanlar)
4 Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar) 6 1 1 4 6:18 -12 4 L
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
03.09.19 6 : 1 Kaybetmek
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
L
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
08.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
L
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
08.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
D
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
18.09.20 1 : 1 Beraberlik
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
L
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
22.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
Litvanya (Bayanlar)
5 Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar) 5 0 0 5 1:18 -17 0 L
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
29.08.19 1 : 2 Kaybetmek
Hırvatístan (Bayanlar) Hırvatístan (Bayanlar)
L
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
03.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
L
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
04.10.19 0 : 3 Kaybetmek
İsviçre (Bayanlar) İsviçre (Bayanlar)
L
Romanya (Bayanlar) Romanya (Bayanlar)
08.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
L
Belçika (Bayanlar) Belçika (Bayanlar)
12.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Litvanya (Bayanlar) Litvanya (Bayanlar)
Romanya (Bayanlar)
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I
1 Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar) 6 6 0 0 37:0 37 18 W
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
03.09.19 0 : 8 Zafer
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
W
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
05.10.19 8 : 0 Zafer
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
W
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 5 Zafer
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
W
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
19.09.20 3 : 0 Zafer
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
W
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
22.09.20 0 : 3 Zafer
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
Yunanistan (Bayanlar)
2 İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar) 6 4 1 1 10:6 4 13 W
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
08.10.19 3 : 2 Zafer
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
D
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
12.11.19 1 : 1 Beraberlik
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
W
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
05.03.20 1 : 0 Zafer
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
W
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
11.03.20 0 : 3 Zafer
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
L
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
Ukrayna (Bayanlar)
3 Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar) 5 2 0 3 9:20 -11 6 L
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
03.09.19 0 : 8 Kaybetmek
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
L
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
05.10.19 8 : 0 Kaybetmek
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
L
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
08.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
W
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
18.09.20 1 : 3 Zafer
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
W
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
22.09.20 4 : 0 Zafer
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
İrlanda (Bayanlar)
4 Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar) 5 1 1 3 5:11 -6 4 L
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
08.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
W
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
06.11.19 0 : 4 Zafer
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
D
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
12.11.19 1 : 1 Beraberlik
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
L
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
05.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
L
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
22.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
Karadağ (Bayanlar)
5 Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar) 6 0 0 6 1:25 -24 0 L
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
03.09.19 2 : 0 Kaybetmek
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
L
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
06.11.19 0 : 4 Kaybetmek
Yunanistan (Bayanlar) Yunanistan (Bayanlar)
L
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
11.03.20 0 : 3 Kaybetmek
İrlanda (Bayanlar) İrlanda (Bayanlar)
L
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
18.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Ukrayna (Bayanlar) Ukrayna (Bayanlar)
L
Karadağ (Bayanlar) Karadağ (Bayanlar)
22.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Almanya (Bayanlar) Almanya (Bayanlar)
Yunanistan (Bayanlar)
Qualified
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Avrupa Bayanlar, Elemeler - şampiyona, düzenleyen Avrupa.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Avrupa Bayanlar, Elemeler (Avrupa) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın maçlar - Avrupa Bayanlar, Elemeler (Avrupa):
Danimarka (Bayanlar) - İsrail (Bayanlar) (21.10.2020 12:00)
Norveç (Bayanlar) - Beyaz Rusya (Bayanlar) (21.10.2020 12:00)
İsveç (Bayanlar) - Letonya (Bayanlar) (22.10.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Avrupa Bayanlar, Elemeler (Avrupa) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.