Dünya Şampiyonası Elemeler,Avrupa
Avrupa

Dünya Şampiyonası Elemeler,Avrupa

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Fransa Fransa 10 7 2 1 18:6 12 23 L
İsveç İsveç
09.06.17 2 : 1 Kaybetmek
Fransa Fransa
W
Fransa Fransa
31.08.17 4 : 0 Zafer
Hollanda Hollanda
D
Fransa Fransa
03.09.17 0 : 0 Beraberlik
Lüksemburg Lüksemburg
W
Bulgaristan Bulgaristan
07.10.17 0 : 1 Zafer
Fransa Fransa
W
Fransa Fransa
10.10.17 2 : 1 Zafer
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
2 İsveç İsveç 10 6 1 3 26:9 17 19 W
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
03.09.17 0 : 4 Zafer
İsveç İsveç
W
İsveç İsveç
07.10.17 8 : 0 Zafer
Lüksemburg Lüksemburg
L
Hollanda Hollanda
10.10.17 2 : 0 Kaybetmek
İsveç İsveç
W
İsveç İsveç
10.11.17 1 : 0 Zafer
İtalya İtalya
D
İtalya İtalya
13.11.17 0 : 0 Beraberlik
İsveç İsveç
3 Hollanda Hollanda 10 6 1 3 21:12 9 19 W
Hollanda Hollanda
09.06.17 5 : 0 Zafer
Lüksemburg Lüksemburg
L
Fransa Fransa
31.08.17 4 : 0 Kaybetmek
Hollanda Hollanda
W
Hollanda Hollanda
03.09.17 3 : 1 Zafer
Bulgaristan Bulgaristan
W
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
07.10.17 1 : 3 Zafer
Hollanda Hollanda
W
Hollanda Hollanda
10.10.17 2 : 0 Zafer
İsveç İsveç
4 Bulgaristan Bulgaristan 10 4 1 5 14:19 -5 13 L
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
09.06.17 2 : 1 Kaybetmek
Bulgaristan Bulgaristan
W
Bulgaristan Bulgaristan
31.08.17 3 : 2 Zafer
İsveç İsveç
L
Hollanda Hollanda
03.09.17 3 : 1 Kaybetmek
Bulgaristan Bulgaristan
L
Bulgaristan Bulgaristan
07.10.17 0 : 1 Kaybetmek
Fransa Fransa
D
Lüksemburg Lüksemburg
10.10.17 1 : 1 Beraberlik
Bulgaristan Bulgaristan
5 Lüksemburg Lüksemburg 10 1 3 6 8:26 -18 6 L
Hollanda Hollanda
09.06.17 5 : 0 Kaybetmek
Lüksemburg Lüksemburg
W
Lüksemburg Lüksemburg
31.08.17 1 : 0 Zafer
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
D
Fransa Fransa
03.09.17 0 : 0 Beraberlik
Lüksemburg Lüksemburg
L
İsveç İsveç
07.10.17 8 : 0 Kaybetmek
Lüksemburg Lüksemburg
D
Lüksemburg Lüksemburg
10.10.17 1 : 1 Beraberlik
Bulgaristan Bulgaristan
6 Beyaz Rusya Beyaz Rusya 10 1 2 7 6:21 -15 5 W
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
09.06.17 2 : 1 Zafer
Bulgaristan Bulgaristan
L
Lüksemburg Lüksemburg
31.08.17 1 : 0 Kaybetmek
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
L
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
03.09.17 0 : 4 Kaybetmek
İsveç İsveç
L
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
07.10.17 1 : 3 Kaybetmek
Hollanda Hollanda
L
Fransa Fransa
10.10.17 2 : 1 Kaybetmek
Beyaz Rusya Beyaz Rusya
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Portekiz Portekiz 10 9 0 1 32:4 28 27 W
Letonya Letonya
09.06.17 0 : 3 Zafer
Portekiz Portekiz
W
Portekiz Portekiz
31.08.17 5 : 1 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
W
Macaristan Macaristan
03.09.17 0 : 1 Zafer
Portekiz Portekiz
W
Andorra Andorra
07.10.17 0 : 2 Zafer
Portekiz Portekiz
W
Portekiz Portekiz
10.10.17 2 : 0 Zafer
İsviçre İsviçre
2 İsviçre İsviçre 10 9 0 1 23:7 16 27 W
Letonya Letonya
03.09.17 0 : 3 Zafer
İsviçre İsviçre
W
İsviçre İsviçre
07.10.17 5 : 2 Zafer
Macaristan Macaristan
L
Portekiz Portekiz
10.10.17 2 : 0 Kaybetmek
İsviçre İsviçre
W
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
09.11.17 0 : 1 Zafer
İsviçre İsviçre
D
İsviçre İsviçre
12.11.17 0 : 0 Beraberlik
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
3 Macaristan Macaristan 10 4 1 5 14:14 0 13 L
Andorra Andorra
09.06.17 1 : 0 Kaybetmek
Macaristan Macaristan
W
Macaristan Macaristan
31.08.17 3 : 1 Zafer
Letonya Letonya
L
Macaristan Macaristan
03.09.17 0 : 1 Kaybetmek
Portekiz Portekiz
L
İsviçre İsviçre
07.10.17 5 : 2 Kaybetmek
Macaristan Macaristan
W
Macaristan Macaristan
10.10.17 1 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
4 Faroe Adaları Faroe Adaları 10 2 3 5 4:16 -12 9 L
Faroe Adaları Faroe Adaları
09.06.17 0 : 2 Kaybetmek
İsviçre İsviçre
L
Portekiz Portekiz
31.08.17 5 : 1 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
W
Faroe Adaları Faroe Adaları
03.09.17 1 : 0 Zafer
Andorra Andorra
D
Faroe Adaları Faroe Adaları
07.10.17 0 : 0 Beraberlik
Letonya Letonya
L
Macaristan Macaristan
10.10.17 1 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
5 Letonya Letonya 10 2 1 7 7:18 -11 7 L
Letonya Letonya
09.06.17 0 : 3 Kaybetmek
Portekiz Portekiz
L
Macaristan Macaristan
31.08.17 3 : 1 Kaybetmek
Letonya Letonya
L
Letonya Letonya
03.09.17 0 : 3 Kaybetmek
İsviçre İsviçre
D
Faroe Adaları Faroe Adaları
07.10.17 0 : 0 Beraberlik
Letonya Letonya
W
Letonya Letonya
10.10.17 4 : 0 Zafer
Andorra Andorra
6 Andorra Andorra 10 1 1 8 2:23 -21 4 W
Andorra Andorra
09.06.17 1 : 0 Zafer
Macaristan Macaristan
L
İsviçre İsviçre
31.08.17 3 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
L
Faroe Adaları Faroe Adaları
03.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
L
Andorra Andorra
07.10.17 0 : 2 Kaybetmek
Portekiz Portekiz
L
Letonya Letonya
10.10.17 4 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Almanya Almanya 10 10 0 0 43:4 39 30 W
Almanya Almanya
10.06.17 7 : 0 Zafer
San Marino San Marino
W
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
01.09.17 1 : 2 Zafer
Almanya Almanya
W
Almanya Almanya
04.09.17 6 : 0 Zafer
Norveç Norveç
W
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
05.10.17 1 : 3 Zafer
Almanya Almanya
W
Almanya Almanya
08.10.17 5 : 1 Zafer
Azerbaycan Azerbaycan
2 Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda 10 6 1 3 17:6 11 19 W
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
04.09.17 2 : 0 Zafer
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
L
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
05.10.17 1 : 3 Kaybetmek
Almanya Almanya
L
Norveç Norveç
08.10.17 1 : 0 Kaybetmek
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
L
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
09.11.17 0 : 1 Kaybetmek
İsviçre İsviçre
D
İsviçre İsviçre
12.11.17 0 : 0 Beraberlik
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
3 Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti 10 4 3 3 17:10 7 15 D
Norveç Norveç
10.06.17 1 : 1 Beraberlik
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
L
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
01.09.17 1 : 2 Kaybetmek
Almanya Almanya
L
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
04.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
W
Azerbaycan Azerbaycan
05.10.17 1 : 2 Zafer
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
W
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
08.10.17 5 : 0 Zafer
San Marino San Marino
4 Norveç Norveç 10 4 1 5 17:16 1 13 D
Norveç Norveç
10.06.17 1 : 1 Beraberlik
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
W
Norveç Norveç
01.09.17 2 : 0 Zafer
Azerbaycan Azerbaycan
L
Almanya Almanya
04.09.17 6 : 0 Kaybetmek
Norveç Norveç
W
San Marino San Marino
05.10.17 0 : 8 Zafer
Norveç Norveç
W
Norveç Norveç
08.10.17 1 : 0 Zafer
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
5 Azerbaycan Azerbaycan 10 3 1 6 10:19 -9 10 L
Azerbaycan Azerbaycan
10.06.17 0 : 1 Kaybetmek
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
L
Norveç Norveç
01.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Azerbaycan Azerbaycan
W
Azerbaycan Azerbaycan
04.09.17 5 : 1 Zafer
San Marino San Marino
L
Azerbaycan Azerbaycan
05.10.17 1 : 2 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
L
Almanya Almanya
08.10.17 5 : 1 Kaybetmek
Azerbaycan Azerbaycan
6 San Marino San Marino 10 0 0 10 2:51 -49 0 L
Almanya Almanya
10.06.17 7 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
San Marino San Marino
01.09.17 0 : 3 Kaybetmek
Kuzey İrlanda Kuzey İrlanda
L
Azerbaycan Azerbaycan
04.09.17 5 : 1 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
San Marino San Marino
05.10.17 0 : 8 Kaybetmek
Norveç Norveç
L
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
08.10.17 5 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 Sırbistan Sırbistan 10 6 3 1 20:10 10 21 D
Sırbistan Sırbistan
11.06.17 1 : 1 Beraberlik
Galler Galler
W
Sırbistan Sırbistan
02.09.17 3 : 0 Zafer
Moldova Moldova
W
İrlanda İrlanda
05.09.17 0 : 1 Zafer
Sırbistan Sırbistan
L
Avusturya Avusturya
06.10.17 3 : 2 Kaybetmek
Sırbistan Sırbistan
W
Sırbistan Sırbistan
09.10.17 1 : 0 Zafer
Gürcistan Gürcistan
2 İrlanda İrlanda 10 5 4 1 12:6 6 19 L
İrlanda İrlanda
05.09.17 0 : 1 Kaybetmek
Sırbistan Sırbistan
W
İrlanda İrlanda
06.10.17 2 : 0 Zafer
Moldova Moldova
W
Galler Galler
09.10.17 0 : 1 Zafer
İrlanda İrlanda
D
Danimarka Danimarka
11.11.17 0 : 0 Beraberlik
İrlanda İrlanda
L
İrlanda İrlanda
14.11.17 1 : 5 Kaybetmek
Danimarka Danimarka
3 Galler Galler 10 4 5 1 13:6 7 17 D
Sırbistan Sırbistan
11.06.17 1 : 1 Beraberlik
Galler Galler
W
Galler Galler
02.09.17 1 : 0 Zafer
Avusturya Avusturya
W
Moldova Moldova
05.09.17 0 : 2 Zafer
Galler Galler
W
Gürcistan Gürcistan
06.10.17 0 : 1 Zafer
Galler Galler
L
Galler Galler
09.10.17 0 : 1 Kaybetmek
İrlanda İrlanda
4 Avusturya Avusturya 10 4 3 3 14:12 2 15 D
İrlanda İrlanda
11.06.17 1 : 1 Beraberlik
Avusturya Avusturya
L
Galler Galler
02.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
D
Avusturya Avusturya
05.09.17 1 : 1 Beraberlik
Gürcistan Gürcistan
W
Avusturya Avusturya
06.10.17 3 : 2 Zafer
Sırbistan Sırbistan
W
Moldova Moldova
09.10.17 0 : 1 Zafer
Avusturya Avusturya
5 Gürcistan Gürcistan 10 0 5 5 8:14 -6 5 D
Moldova Moldova
11.06.17 2 : 2 Beraberlik
Gürcistan Gürcistan
D
Gürcistan Gürcistan
02.09.17 1 : 1 Beraberlik
İrlanda İrlanda
D
Avusturya Avusturya
05.09.17 1 : 1 Beraberlik
Gürcistan Gürcistan
L
Gürcistan Gürcistan
06.10.17 0 : 1 Kaybetmek
Galler Galler
L
Sırbistan Sırbistan
09.10.17 1 : 0 Kaybetmek
Gürcistan Gürcistan
6 Moldova Moldova 10 0 2 8 4:23 -19 2 D
Moldova Moldova
11.06.17 2 : 2 Beraberlik
Gürcistan Gürcistan
L
Sırbistan Sırbistan
02.09.17 3 : 0 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
05.09.17 0 : 2 Kaybetmek
Galler Galler
L
İrlanda İrlanda
06.10.17 2 : 0 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
09.10.17 0 : 1 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
E
1 Polonya Polonya 10 8 1 1 28:14 14 25 W
Polonya Polonya
10.06.17 3 : 1 Zafer
Romanya Romanya
L
Danimarka Danimarka
01.09.17 4 : 0 Kaybetmek
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
04.09.17 3 : 0 Zafer
Kazakistan Kazakistan
W
Ermenistan Ermenistan
05.10.17 1 : 6 Zafer
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
08.10.17 4 : 2 Zafer
Karadağ Karadağ
2 Danimarka Danimarka 10 6 2 2 20:8 12 20 W
Ermenistan Ermenistan
04.09.17 1 : 4 Zafer
Danimarka Danimarka
W
Karadağ Karadağ
05.10.17 0 : 1 Zafer
Danimarka Danimarka
D
Danimarka Danimarka
08.10.17 1 : 1 Beraberlik
Romanya Romanya
D
Danimarka Danimarka
11.11.17 0 : 0 Beraberlik
İrlanda İrlanda
W
İrlanda İrlanda
14.11.17 1 : 5 Zafer
Danimarka Danimarka
3 Karadağ Karadağ 10 5 1 4 20:12 8 16 W
Karadağ Karadağ
10.06.17 4 : 1 Zafer
Ermenistan Ermenistan
W
Kazakistan Kazakistan
01.09.17 0 : 3 Zafer
Karadağ Karadağ
W
Karadağ Karadağ
04.09.17 1 : 0 Zafer
Romanya Romanya
L
Karadağ Karadağ
05.10.17 0 : 1 Kaybetmek
Danimarka Danimarka
L
Polonya Polonya
08.10.17 4 : 2 Kaybetmek
Karadağ Karadağ
4 Romanya Romanya 10 3 4 3 12:10 2 13 L
Polonya Polonya
10.06.17 3 : 1 Kaybetmek
Romanya Romanya
W
Romanya Romanya
01.09.17 1 : 0 Zafer
Ermenistan Ermenistan
L
Karadağ Karadağ
04.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Romanya Romanya
W
Romanya Romanya
05.10.17 3 : 1 Zafer
Kazakistan Kazakistan
D
Danimarka Danimarka
08.10.17 1 : 1 Beraberlik
Romanya Romanya
5 Ermenistan Ermenistan 10 2 1 7 10:26 -16 7 L
Karadağ Karadağ
10.06.17 4 : 1 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
L
Romanya Romanya
01.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
L
Ermenistan Ermenistan
04.09.17 1 : 4 Kaybetmek
Danimarka Danimarka
L
Ermenistan Ermenistan
05.10.17 1 : 6 Kaybetmek
Polonya Polonya
D
Kazakistan Kazakistan
08.10.17 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
6 Kazakistan Kazakistan 10 0 3 7 6:26 -20 3 L
Kazakistan Kazakistan
10.06.17 1 : 3 Kaybetmek
Danimarka Danimarka
L
Kazakistan Kazakistan
01.09.17 0 : 3 Kaybetmek
Karadağ Karadağ
L
Polonya Polonya
04.09.17 3 : 0 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
L
Romanya Romanya
05.10.17 3 : 1 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
D
Kazakistan Kazakistan
08.10.17 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 İngiltere İngiltere 10 8 2 0 18:3 15 26 D
İskoçya İskoçya
10.06.17 2 : 2 Beraberlik
İngiltere İngiltere
W
Malta Malta
01.09.17 0 : 4 Zafer
İngiltere İngiltere
W
İngiltere İngiltere
04.09.17 2 : 1 Zafer
Slovakya Slovakya
W
İngiltere İngiltere
05.10.17 1 : 0 Zafer
Slovenya Slovenya
W
Litvanya Litvanya
08.10.17 0 : 1 Zafer
İngiltere İngiltere
2 Slovakya Slovakya 10 6 0 4 17:7 10 18 W
Litvanya Litvanya
10.06.17 1 : 2 Zafer
Slovakya Slovakya
W
Slovakya Slovakya
01.09.17 1 : 0 Zafer
Slovenya Slovenya
L
İngiltere İngiltere
04.09.17 2 : 1 Kaybetmek
Slovakya Slovakya
L
İskoçya İskoçya
05.10.17 1 : 0 Kaybetmek
Slovakya Slovakya
W
Slovakya Slovakya
08.10.17 3 : 0 Zafer
Malta Malta
3 İskoçya İskoçya 10 5 3 2 17:12 5 18 D
İskoçya İskoçya
10.06.17 2 : 2 Beraberlik
İngiltere İngiltere
W
Litvanya Litvanya
01.09.17 0 : 3 Zafer
İskoçya İskoçya
W
İskoçya İskoçya
04.09.17 2 : 0 Zafer
Malta Malta
W
İskoçya İskoçya
05.10.17 1 : 0 Zafer
Slovakya Slovakya
D
Slovenya Slovenya
08.10.17 2 : 2 Beraberlik
İskoçya İskoçya
4 Slovenya Slovenya 10 4 3 3 12:7 5 15 W
Slovenya Slovenya
10.06.17 2 : 0 Zafer
Malta Malta
L
Slovakya Slovakya
01.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
W
Slovenya Slovenya
04.09.17 4 : 0 Zafer
Litvanya Litvanya
L
İngiltere İngiltere
05.10.17 1 : 0 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
D
Slovenya Slovenya
08.10.17 2 : 2 Beraberlik
İskoçya İskoçya
5 Litvanya Litvanya 10 1 3 6 7:20 -13 6 L
Litvanya Litvanya
10.06.17 1 : 2 Kaybetmek
Slovakya Slovakya
L
Litvanya Litvanya
01.09.17 0 : 3 Kaybetmek
İskoçya İskoçya
L
Slovenya Slovenya
04.09.17 4 : 0 Kaybetmek
Litvanya Litvanya
D
Malta Malta
05.10.17 1 : 1 Beraberlik
Litvanya Litvanya
L
Litvanya Litvanya
08.10.17 0 : 1 Kaybetmek
İngiltere İngiltere
6 Malta Malta 10 0 1 9 3:25 -22 1 L
Slovenya Slovenya
10.06.17 2 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
Malta Malta
01.09.17 0 : 4 Kaybetmek
İngiltere İngiltere
L
İskoçya İskoçya
04.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
D
Malta Malta
05.10.17 1 : 1 Beraberlik
Litvanya Litvanya
L
Slovakya Slovakya
08.10.17 3 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 İspanya İspanya 10 9 1 0 36:3 33 28 W
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
11.06.17 1 : 2 Zafer
İspanya İspanya
W
İspanya İspanya
02.09.17 3 : 0 Zafer
İtalya İtalya
W
Lihtenştayn Lihtenştayn
05.09.17 0 : 8 Zafer
İspanya İspanya
W
İspanya İspanya
06.10.17 3 : 0 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
W
İsrail İsrail
09.10.17 0 : 1 Zafer
İspanya İspanya
2 İtalya İtalya 10 7 2 1 21:8 13 23 W
İtalya İtalya
05.09.17 1 : 0 Zafer
İsrail İsrail
D
İtalya İtalya
06.10.17 1 : 1 Beraberlik
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
W
Arnavutluk Arnavutluk
09.10.17 0 : 1 Zafer
İtalya İtalya
L
İsveç İsveç
10.11.17 1 : 0 Kaybetmek
İtalya İtalya
D
İtalya İtalya
13.11.17 0 : 0 Beraberlik
İsveç İsveç
3 Arnavutluk Arnavutluk 10 4 1 5 10:13 -3 13 W
İsrail İsrail
11.06.17 0 : 3 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
W
Arnavutluk Arnavutluk
02.09.17 2 : 0 Zafer
Lihtenştayn Lihtenştayn
D
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
05.09.17 1 : 1 Beraberlik
Arnavutluk Arnavutluk
L
İspanya İspanya
06.10.17 3 : 0 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
L
Arnavutluk Arnavutluk
09.10.17 0 : 1 Kaybetmek
İtalya İtalya
4 İsrail İsrail 10 4 0 6 10:15 -5 12 L
İsrail İsrail
11.06.17 0 : 3 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
L
İsrail İsrail
02.09.17 0 : 1 Kaybetmek
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
L
İtalya İtalya
05.09.17 1 : 0 Kaybetmek
İsrail İsrail
W
Lihtenştayn Lihtenştayn
06.10.17 0 : 1 Zafer
İsrail İsrail
L
İsrail İsrail
09.10.17 0 : 1 Kaybetmek
İspanya İspanya
5 Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya 10 3 2 5 15:15 0 11 L
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
11.06.17 1 : 2 Kaybetmek
İspanya İspanya
W
İsrail İsrail
02.09.17 0 : 1 Zafer
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
D
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
05.09.17 1 : 1 Beraberlik
Arnavutluk Arnavutluk
D
İtalya İtalya
06.10.17 1 : 1 Beraberlik
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
W
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
09.10.17 4 : 0 Zafer
Lihtenştayn Lihtenştayn
6 Lihtenştayn Lihtenştayn 10 0 0 10 1:39 -38 0 L
İtalya İtalya
11.06.17 5 : 0 Kaybetmek
Lihtenştayn Lihtenştayn
L
Arnavutluk Arnavutluk
02.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Lihtenştayn Lihtenştayn
L
Lihtenştayn Lihtenştayn
05.09.17 0 : 8 Kaybetmek
İspanya İspanya
L
Lihtenştayn Lihtenştayn
06.10.17 0 : 1 Kaybetmek
İsrail İsrail
L
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
09.10.17 4 : 0 Kaybetmek
Lihtenştayn Lihtenştayn
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 Belçika Belçika 10 9 1 0 43:6 37 28 W
Estonya Estonya
09.06.17 0 : 2 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
31.08.17 9 : 0 Zafer
Cebelitarık Cebelitarık
W
Yunanistan Yunanistan
03.09.17 1 : 2 Zafer
Belçika Belçika
W
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
07.10.17 3 : 4 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
10.10.17 4 : 0 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
2 Yunanistan Yunanistan 10 5 4 1 17:6 11 19 L
Yunanistan Yunanistan
03.09.17 1 : 2 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
Kıbrıs Kıbrıs
07.10.17 1 : 2 Zafer
Yunanistan Yunanistan
W
Yunanistan Yunanistan
10.10.17 4 : 0 Zafer
Cebelitarık Cebelitarık
L
Hırvatistan Hırvatistan
09.11.17 4 : 1 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
D
Yunanistan Yunanistan
12.11.17 0 : 0 Beraberlik
Hırvatistan Hırvatistan
3 Bosna-Hersek Bosna-Hersek 10 5 2 3 24:13 11 17 D
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
09.06.17 0 : 0 Beraberlik
Yunanistan Yunanistan
L
Kıbrıs Kıbrıs
31.08.17 3 : 2 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
W
Cebelitarık Cebelitarık
03.09.17 0 : 4 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
L
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
07.10.17 3 : 4 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
Estonya Estonya
10.10.17 1 : 2 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
4 Estonya Estonya 10 3 2 5 13:19 -6 11 L
Estonya Estonya
09.06.17 0 : 2 Kaybetmek
Belçika Belçika
D
Yunanistan Yunanistan
31.08.17 0 : 0 Beraberlik
Estonya Estonya
W
Estonya Estonya
03.09.17 1 : 0 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
W
Cebelitarık Cebelitarık
07.10.17 0 : 6 Zafer
Estonya Estonya
L
Estonya Estonya
10.10.17 1 : 2 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
5 Kıbrıs Kıbrıs 10 3 1 6 9:18 -9 10 W
Cebelitarık Cebelitarık
09.06.17 1 : 2 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
W
Kıbrıs Kıbrıs
31.08.17 3 : 2 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
L
Estonya Estonya
03.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
L
Kıbrıs Kıbrıs
07.10.17 1 : 2 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
L
Belçika Belçika
10.10.17 4 : 0 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
6 Cebelitarık Cebelitarık 10 0 0 10 3:47 -44 0 L
Cebelitarık Cebelitarık
09.06.17 1 : 2 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
L
Belçika Belçika
31.08.17 9 : 0 Kaybetmek
Cebelitarık Cebelitarık
L
Cebelitarık Cebelitarık
03.09.17 0 : 4 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
L
Cebelitarık Cebelitarık
07.10.17 0 : 6 Kaybetmek
Estonya Estonya
L
Yunanistan Yunanistan
10.10.17 4 : 0 Kaybetmek
Cebelitarık Cebelitarık
Qualified
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I
1 İzlanda İzlanda 10 7 1 2 16:7 9 22 W
İzlanda İzlanda
11.06.17 1 : 0 Zafer
Hırvatistan Hırvatistan
L
Finlandiya Finlandiya
02.09.17 1 : 0 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
W
İzlanda İzlanda
05.09.17 2 : 0 Zafer
Ukrayna Ukrayna
W
Türkiye Türkiye
06.10.17 0 : 3 Zafer
İzlanda İzlanda
W
İzlanda İzlanda
09.10.17 2 : 0 Zafer
Kosova Kosova
2 Hırvatistan Hırvatistan 10 6 2 2 15:4 11 20 L
Türkiye Türkiye
05.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Hırvatistan Hırvatistan
D
Hırvatistan Hırvatistan
06.10.17 1 : 1 Beraberlik
Finlandiya Finlandiya
W
Ukrayna Ukrayna
09.10.17 0 : 2 Zafer
Hırvatistan Hırvatistan
W
Hırvatistan Hırvatistan
09.11.17 4 : 1 Zafer
Yunanistan Yunanistan
D
Yunanistan Yunanistan
12.11.17 0 : 0 Beraberlik
Hırvatistan Hırvatistan
3 Ukrayna Ukrayna 10 5 2 3 13:9 4 17 W
Finlandiya Finlandiya
11.06.17 1 : 2 Zafer
Ukrayna Ukrayna
W
Ukrayna Ukrayna
02.09.17 2 : 0 Zafer
Türkiye Türkiye
L
İzlanda İzlanda
05.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Ukrayna Ukrayna
W
Kosova Kosova
06.10.17 0 : 2 Zafer
Ukrayna Ukrayna
L
Ukrayna Ukrayna
09.10.17 0 : 2 Kaybetmek
Hırvatistan Hırvatistan
4 Türkiye Türkiye 10 4 3 3 14:13 1 15 W
Kosova Kosova
11.06.17 1 : 4 Zafer
Türkiye Türkiye
L
Ukrayna Ukrayna
02.09.17 2 : 0 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
W
Türkiye Türkiye
05.09.17 1 : 0 Zafer
Hırvatistan Hırvatistan
L
Türkiye Türkiye
06.10.17 0 : 3 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
D
Finlandiya Finlandiya
09.10.17 2 : 2 Beraberlik
Türkiye Türkiye
5 Finlandiya Finlandiya 10 2 3 5 9:13 -4 9 L
Finlandiya Finlandiya
11.06.17 1 : 2 Kaybetmek
Ukrayna Ukrayna
W
Finlandiya Finlandiya
02.09.17 1 : 0 Zafer
İzlanda İzlanda
W
Kosova Kosova
05.09.17 0 : 1 Zafer
Finlandiya Finlandiya
D
Hırvatistan Hırvatistan
06.10.17 1 : 1 Beraberlik
Finlandiya Finlandiya
D
Finlandiya Finlandiya
09.10.17 2 : 2 Beraberlik
Türkiye Türkiye
6 Kosova Kosova 10 0 1 9 3:24 -21 1 L
Kosova Kosova
11.06.17 1 : 4 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
L
Hırvatistan Hırvatistan
02.09.17 1 : 0 Kaybetmek
Kosova Kosova
L
Kosova Kosova
05.09.17 0 : 1 Kaybetmek
Finlandiya Finlandiya
L
Kosova Kosova
06.10.17 0 : 2 Kaybetmek
Ukrayna Ukrayna
L
İzlanda İzlanda
09.10.17 2 : 0 Kaybetmek
Kosova Kosova
Qualified
Playoffs
Daha fazla göster

Dünya Şampiyonası Elemeler,Avrupa - şampiyona, organize eden Avrupa.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Dünya Şampiyonası Elemeler,Avrupa (Avrupa) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Dünya Şampiyonası Elemeler,Avrupa (Avrupa) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.