Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Avrupa

UEFA Uluslar Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A1
1 Bosna Hersek 0 0 0 0 0:0 0 0
2 İtalya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Hollanda 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Polonya 0 0 0 0 0:0 0 0
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A2
1 Belçika 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Danimarka 0 0 0 0 0:0 0 0
3 İngiltere 0 0 0 0 0:0 0 0
4 İzlanda 0 0 0 0 0:0 0 0
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A3
1 Hırvatístan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Fransa 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Portekiz 0 0 0 0 0:0 0 0
4 İsveç 0 0 0 0 0:0 0 0
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A4
1 Almanya 0 0 0 0 0:0 0 0
2 İspanya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 İsviçre 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Ukrayna 0 0 0 0 0:0 0 0
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B1
1 Avusturya 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Kuzey İrlanda 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Norveç 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Romanya 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B2
1 Çek Cumhuriyeti 0 0 0 0 0:0 0 0
2 İsrail 0 0 0 0 0:0 0 0
3 İskoçya 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Slovakya 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B3
1 Macaristan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Rusya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Sırbistan 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Türkiye 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B4
1 Bulgaristan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Finlandiya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 İrlanda 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Galler 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C1
1 Azerbaycan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Kıbrıs Rum Kesimi 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Lüksemburg 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Karadağ 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C2
1 Ermenistan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Estonya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Gürcistan 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Makedonya 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C3
1 Yunanistan 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Kosova 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Moldova 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Slovenya 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C4
1 Arnavutluk 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Beyaz Rusya 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Kazakistan 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Litvanya 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D1
1 Andorra 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Faroe Adaları 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Letonya 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Malta 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D2
1 Cebelitarık 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Liechtenstein 0 0 0 0 0:0 0 0
3 San Marino 0 0 0 0 0:0 0 0
Promotion
Daha fazla göster

Daha fazla göster

UEFA Uluslar Ligi - şampiyona, düzenleyen Avrupa.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca UEFA Uluslar Ligi (Avrupa) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - UEFA Uluslar Ligi (Avrupa):
Almanya - İspanya (03.09.2020 14:45)
Ukrayna - İsviçre (03.09.2020 14:45)
Rusya - Sırbistan (03.09.2020 14:45)

skorexpress.com internet sayfasında UEFA Uluslar Ligi (Avrupa) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.