Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
Avrupa

Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Sezon seçin:
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 İngiltere 8 7 0 1 37:6 31 21 W
İngiltere
10.09.19 5 : 3 Zafer
Kosova
L
Çek Cumhuriyeti
11.10.19 2 : 1 Kaybetmek
İngiltere
W
Bulgaristan
14.10.19 0 : 6 Zafer
İngiltere
W
İngiltere
14.11.19 7 : 0 Zafer
Karadağ
W
Kosova
17.11.19 0 : 4 Zafer
İngiltere
2 Çek Cumhuriyeti 8 5 0 3 13:11 2 15 L
Kosova
07.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti
W
Karadağ
10.09.19 0 : 3 Zafer
Çek Cumhuriyeti
W
Çek Cumhuriyeti
11.10.19 2 : 1 Zafer
İngiltere
W
Çek Cumhuriyeti
14.11.19 2 : 1 Zafer
Kosova
L
Bulgaristan
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti
3 Kosova 8 3 2 3 13:16 -3 11 W
Kosova
07.09.19 2 : 1 Zafer
Çek Cumhuriyeti
L
İngiltere
10.09.19 5 : 3 Kaybetmek
Kosova
W
Kosova
14.10.19 2 : 0 Zafer
Karadağ
L
Çek Cumhuriyeti
14.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Kosova
L
Kosova
17.11.19 0 : 4 Kaybetmek
İngiltere
4 Bulgaristan 8 1 3 4 6:17 -11 6 L
Bulgaristan
10.06.19 2 : 3 Kaybetmek
Kosova
L
İngiltere
07.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Bulgaristan
D
Karadağ
11.10.19 0 : 0 Beraberlik
Bulgaristan
L
Bulgaristan
14.10.19 0 : 6 Kaybetmek
İngiltere
W
Bulgaristan
17.11.19 1 : 0 Zafer
Çek Cumhuriyeti
5 Karadağ 8 0 3 5 3:22 -19 3 L
Çek Cumhuriyeti
10.06.19 3 : 0 Kaybetmek
Karadağ
L
Karadağ
10.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Çek Cumhuriyeti
D
Karadağ
11.10.19 0 : 0 Beraberlik
Bulgaristan
L
Kosova
14.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Karadağ
L
İngiltere
14.11.19 7 : 0 Kaybetmek
Karadağ
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Ukrayna 8 6 2 0 17:4 13 20 W
Ukrayna
10.06.19 1 : 0 Zafer
Lüksemburg
W
Litvanya
07.09.19 0 : 3 Zafer
Ukrayna
W
Ukrayna
11.10.19 2 : 0 Zafer
Litvanya
W
Ukrayna
14.10.19 2 : 1 Zafer
Portekiz
D
Sırbistan
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ukrayna
2 Portekiz 8 5 2 1 22:6 16 17 W
Litvanya
10.09.19 1 : 5 Zafer
Portekiz
W
Portekiz
11.10.19 3 : 0 Zafer
Lüksemburg
L
Ukrayna
14.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Portekiz
W
Portekiz
14.11.19 6 : 0 Zafer
Litvanya
W
Lüksemburg
17.11.19 0 : 2 Zafer
Portekiz
3 Sırbistan 8 4 2 2 17:17 -1 14 L
Sırbistan
07.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Portekiz
W
Lüksemburg
10.09.19 1 : 3 Zafer
Sırbistan
W
Litvanya
14.10.19 1 : 2 Zafer
Sırbistan
W
Sırbistan
14.11.19 3 : 2 Zafer
Lüksemburg
D
Sırbistan
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ukrayna
4 Lüksemburg 8 1 1 6 7:16 -9 4 L
Ukrayna
10.06.19 1 : 0 Kaybetmek
Lüksemburg
L
Lüksemburg
10.09.19 1 : 3 Kaybetmek
Sırbistan
L
Portekiz
11.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Lüksemburg
L
Sırbistan
14.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Lüksemburg
L
Lüksemburg
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Portekiz
5 Litvanya 8 0 1 7 5:25 -20 1 L
Litvanya
07.09.19 0 : 3 Kaybetmek
Ukrayna
L
Litvanya
10.09.19 1 : 5 Kaybetmek
Portekiz
L
Ukrayna
11.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Litvanya
L
Litvanya
14.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Sırbistan
L
Portekiz
14.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Litvanya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Almanya 8 7 0 1 30:7 23 21 L
Almanya
06.09.19 2 : 4 Kaybetmek
Hollanda
W
Kuzey İrlanda
09.09.19 0 : 2 Zafer
Almanya
W
Estonya
13.10.19 0 : 3 Zafer
Almanya
W
Almanya
16.11.19 4 : 0 Zafer
Beyaz Rusya
W
Almanya
19.11.19 6 : 1 Zafer
Kuzey İrlanda
2 Hollanda 8 6 1 1 24:7 17 19 W
Estonya
09.09.19 0 : 4 Zafer
Hollanda
W
Hollanda
10.10.19 3 : 1 Zafer
Kuzey İrlanda
W
Beyaz Rusya
13.10.19 1 : 2 Zafer
Hollanda
D
Kuzey İrlanda
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hollanda
W
Hollanda
19.11.19 5 : 0 Zafer
Estonya
3 Kuzey İrlanda 8 4 1 3 9:13 -4 13 W
Beyaz Rusya
11.06.19 0 : 1 Zafer
Kuzey İrlanda
L
Kuzey İrlanda
09.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Almanya
L
Hollanda
10.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Kuzey İrlanda
D
Kuzey İrlanda
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hollanda
L
Almanya
19.11.19 6 : 1 Kaybetmek
Kuzey İrlanda
4 Beyaz Rusya 8 1 1 6 4:16 -12 4 L
Beyaz Rusya
11.06.19 0 : 1 Kaybetmek
Kuzey İrlanda
W
Estonya
06.09.19 1 : 2 Zafer
Beyaz Rusya
D
Beyaz Rusya
10.10.19 0 : 0 Beraberlik
Estonya
L
Beyaz Rusya
13.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Hollanda
L
Almanya
16.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Beyaz Rusya
5 Estonya 8 0 1 7 2:26 -24 1 L
Estonya
06.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Beyaz Rusya
L
Estonya
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Hollanda
D
Beyaz Rusya
10.10.19 0 : 0 Beraberlik
Estonya
L
Estonya
13.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Almanya
L
Hollanda
19.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Estonya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 İsviçre 8 5 2 1 19:6 13 17 W
İsviçre
08.09.19 4 : 0 Zafer
Cebelitarık
L
Danimarka
12.10.19 1 : 0 Kaybetmek
İsviçre
W
İsviçre
15.10.19 2 : 0 Zafer
İrlanda
W
İsviçre
15.11.19 1 : 0 Zafer
Gürcistan
W
Cebelitarık
18.11.19 1 : 6 Zafer
İsviçre
2 Danimarka 8 4 4 0 23:6 17 16 W
Cebelitarık
05.09.19 0 : 6 Zafer
Danimarka
D
Gürcistan
08.09.19 0 : 0 Beraberlik
Danimarka
W
Danimarka
12.10.19 1 : 0 Zafer
İsviçre
W
Danimarka
15.11.19 6 : 0 Zafer
Cebelitarık
D
İrlanda
18.11.19 1 : 1 Beraberlik
Danimarka
3 İrlanda 8 3 4 1 7:5 2 13 W
İrlanda
10.06.19 2 : 0 Zafer
Cebelitarık
D
İrlanda
05.09.19 1 : 1 Beraberlik
İsviçre
D
Gürcistan
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
İrlanda
L
İsviçre
15.10.19 2 : 0 Kaybetmek
İrlanda
D
İrlanda
18.11.19 1 : 1 Beraberlik
Danimarka
4 Gürcistan 8 2 2 4 7:11 -4 8 L
Danimarka
10.06.19 5 : 1 Kaybetmek
Gürcistan
D
Gürcistan
08.09.19 0 : 0 Beraberlik
Danimarka
D
Gürcistan
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
İrlanda
W
Cebelitarık
15.10.19 2 : 3 Zafer
Gürcistan
L
İsviçre
15.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Gürcistan
5 Cebelitarık 8 0 0 8 3:31 -28 0 L
Cebelitarık
05.09.19 0 : 6 Kaybetmek
Danimarka
L
İsviçre
08.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Cebelitarık
L
Cebelitarık
15.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Gürcistan
L
Danimarka
15.11.19 6 : 0 Kaybetmek
Cebelitarık
L
Cebelitarık
18.11.19 1 : 6 Kaybetmek
İsviçre
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
E
1 Hırvatístan 8 5 2 1 17:7 10 17 W
Slovakya
06.09.19 0 : 4 Zafer
Hırvatístan
D
Azerbaycan
09.09.19 1 : 1 Beraberlik
Hırvatístan
W
Hırvatístan
10.10.19 3 : 0 Zafer
Macaristan
D
Galler
13.10.19 1 : 1 Beraberlik
Hırvatístan
W
Hırvatístan
16.11.19 3 : 1 Zafer
Slovakya
2 Galler 8 4 2 2 10:6 4 14 W
Galler
06.09.19 2 : 1 Zafer
Azerbaycan
D
Slovakya
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
Galler
D
Galler
13.10.19 1 : 1 Beraberlik
Hırvatístan
W
Azerbaycan
16.11.19 0 : 2 Zafer
Galler
W
Galler
19.11.19 2 : 0 Zafer
Macaristan
3 Slovakya 8 4 1 3 13:11 2 13 L
Slovakya
06.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Hırvatístan
W
Macaristan
09.09.19 1 : 2 Zafer
Slovakya
D
Slovakya
10.10.19 1 : 1 Beraberlik
Galler
L
Hırvatístan
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Slovakya
W
Slovakya
19.11.19 2 : 0 Zafer
Azerbaycan
4 Macaristan 8 4 0 4 8:11 -3 12 W
Macaristan
11.06.19 1 : 0 Zafer
Galler
L
Macaristan
09.09.19 1 : 2 Kaybetmek
Slovakya
L
Hırvatístan
10.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Macaristan
W
Macaristan
13.10.19 1 : 0 Zafer
Azerbaycan
L
Galler
19.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Macaristan
5 Azerbaycan 8 0 1 7 5:18 -13 1 L
Galler
06.09.19 2 : 1 Kaybetmek
Azerbaycan
D
Azerbaycan
09.09.19 1 : 1 Beraberlik
Hırvatístan
L
Macaristan
13.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Azerbaycan
L
Azerbaycan
16.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Galler
L
Slovakya
19.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Azerbaycan
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 İspanya 10 8 2 0 31:5 26 26 W
İspanya
08.09.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları
D
Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya
D
İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya
W
İspanya
15.11.19 7 : 0 Zafer
Malta
W
İspanya
18.11.19 5 : 0 Zafer
Romanya
2 İsveç 10 6 3 1 23:9 14 21 D
İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç
W
Malta
12.10.19 0 : 4 Zafer
İsveç
D
İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya
W
Romanya
15.11.19 0 : 2 Zafer
İsveç
W
İsveç
18.11.19 3 : 0 Zafer
Faroe Adaları
3 Norveç 10 4 5 1 19:11 8 17 D
İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç
D
Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya
D
Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç
W
Norveç
15.11.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları
W
Malta
18.11.19 1 : 2 Zafer
Norveç
4 Romanya 10 4 2 4 17:15 2 14 W
Romanya
08.09.19 1 : 0 Zafer
Malta
W
Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Zafer
Romanya
D
Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç
L
Romanya
15.11.19 0 : 2 Kaybetmek
İsveç
L
İspanya
18.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Romanya
5 Faroe Adaları 10 1 0 9 4:30 -26 3 L
İspanya
08.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları
L
Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Romanya
W
Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Zafer
Malta
L
Norveç
15.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları
L
İsveç
18.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları
6 Malta 10 1 0 9 3:27 -24 3 L
Romanya
08.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta
L
Malta
12.10.19 0 : 4 Kaybetmek
İsveç
L
Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta
L
İspanya
15.11.19 7 : 0 Kaybetmek
Malta
L
Malta
18.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Norveç
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 Polonya 10 8 1 1 18:5 13 25 D
Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya
W
Letonya
10.10.19 0 : 3 Zafer
Polonya
W
Polonya
13.10.19 2 : 0 Zafer
Makedonya
W
İsrail
16.11.19 1 : 2 Zafer
Polonya
W
Polonya
19.11.19 3 : 2 Zafer
Slovenya
2 Avusturya 10 6 1 3 19:9 10 19 D
Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya
W
Avusturya
10.10.19 3 : 1 Zafer
İsrail
W
Slovenya
13.10.19 0 : 1 Zafer
Avusturya
W
Avusturya
16.11.19 2 : 1 Zafer
Makedonya
L
Letonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Avusturya
3 Makedonya 10 4 2 4 12:13 -1 14 W
Letonya
09.09.19 0 : 2 Zafer
Makedonya
W
Makedonya
10.10.19 2 : 1 Zafer
Slovenya
L
Polonya
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Makedonya
L
Avusturya
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Makedonya
W
Makedonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
İsrail
4 Slovenya 10 4 2 4 16:11 5 14 W
Slovenya
09.09.19 3 : 2 Zafer
İsrail
L
Makedonya
10.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Slovenya
L
Slovenya
13.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Avusturya
W
Slovenya
16.11.19 1 : 0 Zafer
Letonya
L
Polonya
19.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Slovenya
5 İsrail 10 3 2 5 16:18 -2 11 L
Slovenya
09.09.19 3 : 2 Kaybetmek
İsrail
L
Avusturya
10.10.19 3 : 1 Kaybetmek
İsrail
W
İsrail
15.10.19 3 : 1 Zafer
Letonya
L
İsrail
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Polonya
L
Makedonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
İsrail
6 Letonya 10 1 0 9 3:28 -25 3 L
Letonya
09.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Makedonya
L
Letonya
10.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Polonya
L
İsrail
15.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Letonya
L
Slovenya
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Letonya
W
Letonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
Avusturya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 Fransa 10 8 1 1 25:6 19 25 W
Fransa
10.09.19 3 : 0 Zafer
Andorra
W
İzlanda
11.10.19 0 : 1 Zafer
Fransa
D
Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye
W
Fransa
14.11.19 2 : 1 Zafer
Moldova
W
Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Zafer
Fransa
2 Türkiye 10 7 2 1 18:3 15 23 W
Moldova
10.09.19 0 : 4 Zafer
Türkiye
W
Türkiye
11.10.19 1 : 0 Zafer
Arnavutluk
D
Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye
D
Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda
W
Andorra
17.11.19 0 : 2 Zafer
Türkiye
3 İzlanda 10 6 1 3 14:11 3 19 L
Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Kaybetmek
İzlanda
L
İzlanda
11.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Fransa
W
İzlanda
14.10.19 2 : 0 Zafer
Andorra
D
Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda
W
Moldova
17.11.19 1 : 2 Zafer
İzlanda
4 Arnavutluk 10 4 1 5 16:14 2 13 W
Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Zafer
İzlanda
L
Türkiye
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Arnavutluk
W
Moldova
14.10.19 0 : 4 Zafer
Arnavutluk
D
Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra
L
Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Fransa
5 Andorra 10 1 1 8 3:20 -17 4 L
Fransa
10.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Andorra
W
Andorra
11.10.19 1 : 0 Zafer
Moldova
L
İzlanda
14.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Andorra
D
Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra
L
Andorra
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Türkiye
6 Moldova 10 1 0 9 4:26 -22 3 L
Moldova
10.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Türkiye
L
Andorra
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Moldova
L
Moldova
14.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Arnavutluk
L
Fransa
14.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Moldova
L
Moldova
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İzlanda
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I
1 Belçika 10 10 0 0 40:3 37 30 W
İskoçya
09.09.19 0 : 4 Zafer
Belçika
W
Belçika
10.10.19 9 : 0 Zafer
San Marino
W
Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Zafer
Belçika
W
Rusya
16.11.19 1 : 4 Zafer
Belçika
W
Belçika
19.11.19 6 : 1 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi
2 Rusya 10 8 0 2 33:8 25 24 W
Rusya
09.09.19 1 : 0 Zafer
Kazakistan
W
Rusya
10.10.19 4 : 0 Zafer
İskoçya
W
Kıbrıs Rum Kesimi
13.10.19 0 : 5 Zafer
Rusya
L
Rusya
16.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Belçika
W
San Marino
19.11.19 0 : 5 Zafer
Rusya
3 İskoçya 10 5 0 5 16:19 -3 15 L
İskoçya
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Belçika
L
Rusya
10.10.19 4 : 0 Kaybetmek
İskoçya
W
İskoçya
13.10.19 6 : 0 Zafer
San Marino
W
Kıbrıs Rum Kesimi
16.11.19 1 : 2 Zafer
İskoçya
W
İskoçya
19.11.19 3 : 1 Zafer
Kazakistan
4 Kıbrıs Rum Kesimi 10 3 1 6 15:20 -5 10 W
San Marino
09.09.19 0 : 4 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi
W
Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Zafer
Kıbrıs Rum Kesimi
L
Kıbrıs Rum Kesimi
13.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya
L
Kıbrıs Rum Kesimi
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İskoçya
L
Belçika
19.11.19 6 : 1 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi
5 Kazakistan 10 3 1 6 13:17 -4 10 L
Rusya
09.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Kazakistan
L
Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi
L
Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Belçika
W
San Marino
16.11.19 1 : 3 Zafer
Kazakistan
L
İskoçya
19.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Kazakistan
6 San Marino 10 0 0 10 1:51 -50 0 L
San Marino
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Kıbrıs Rum Kesimi
L
Belçika
10.10.19 9 : 0 Kaybetmek
San Marino
L
İskoçya
13.10.19 6 : 0 Kaybetmek
San Marino
L
San Marino
16.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Kazakistan
L
San Marino
19.11.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya
Qualified