Avrupa Şampiyonası Elemeleri
Avrupa

Avrupa Şampiyonası Elemeleri

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 İspanya İspanya 10 8 2 0 31:5 26 26 W
İspanya İspanya
08.09.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
D
Norveç Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
D
İsveç İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
W
İspanya İspanya
15.11.19 7 : 0 Zafer
Malta Malta
W
İspanya İspanya
18.11.19 5 : 0 Zafer
Romanya Romanya
2 İsveç İsveç 10 6 3 1 23:9 14 21 D
İsveç İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
W
Malta Malta
12.10.19 0 : 4 Zafer
İsveç İsveç
D
İsveç İsveç
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
W
Romanya Romanya
15.11.19 0 : 2 Zafer
İsveç İsveç
W
İsveç İsveç
18.11.19 3 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
3 Norveç Norveç 10 4 5 1 19:11 8 17 D
İsveç İsveç
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
D
Norveç Norveç
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
İspanya İspanya
D
Romanya Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
W
Norveç Norveç
15.11.19 4 : 0 Zafer
Faroe Adaları Faroe Adaları
W
Malta Malta
18.11.19 1 : 2 Zafer
Norveç Norveç
Sırbistan
4 Romanya Romanya 10 4 2 4 17:15 2 14 W
Romanya Romanya
08.09.19 1 : 0 Zafer
Malta Malta
W
Faroe Adaları Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Zafer
Romanya Romanya
D
Romanya Romanya
15.10.19 1 : 1 Beraberlik
Norveç Norveç
L
Romanya Romanya
15.11.19 0 : 2 Kaybetmek
İsveç İsveç
L
İspanya İspanya
18.11.19 5 : 0 Kaybetmek
Romanya Romanya
İzlanda
5 Faroe Adaları Faroe Adaları 10 1 0 9 4:30 -26 3 L
İspanya İspanya
08.09.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
L
Faroe Adaları Faroe Adaları
12.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Romanya Romanya
W
Faroe Adaları Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Zafer
Malta Malta
L
Norveç Norveç
15.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
L
İsveç İsveç
18.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Faroe Adaları Faroe Adaları
6 Malta Malta 10 1 0 9 3:27 -24 3 L
Romanya Romanya
08.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
Malta Malta
12.10.19 0 : 4 Kaybetmek
İsveç İsveç
L
Faroe Adaları Faroe Adaları
15.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
İspanya İspanya
15.11.19 7 : 0 Kaybetmek
Malta Malta
L
Malta Malta
18.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Norveç Norveç
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 Polonya Polonya 10 8 1 1 18:5 13 25 D
Polonya Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Avusturya
W
Letonya Letonya
10.10.19 0 : 3 Zafer
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
13.10.19 2 : 0 Zafer
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
W
İsrail İsrail
16.11.19 1 : 2 Zafer
Polonya Polonya
W
Polonya Polonya
19.11.19 3 : 2 Zafer
Slovenya Slovenya
2 Avusturya Avusturya 10 6 1 3 19:9 10 19 D
Polonya Polonya
09.09.19 0 : 0 Beraberlik
Avusturya Avusturya
W
Avusturya Avusturya
10.10.19 3 : 1 Zafer
İsrail İsrail
W
Slovenya Slovenya
13.10.19 0 : 1 Zafer
Avusturya Avusturya
W
Avusturya Avusturya
16.11.19 2 : 1 Zafer
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
L
Letonya Letonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
3 Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya 10 4 2 4 12:13 -1 14 W
Letonya Letonya
09.09.19 0 : 2 Zafer
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
W
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
10.10.19 2 : 1 Zafer
Slovenya Slovenya
L
Polonya Polonya
13.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
L
Avusturya Avusturya
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
W
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
İsrail İsrail
Kosova
4 Slovenya Slovenya 10 4 2 4 16:11 5 14 W
Slovenya Slovenya
09.09.19 3 : 2 Zafer
İsrail İsrail
L
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
10.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
L
Slovenya Slovenya
13.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Avusturya Avusturya
W
Slovenya Slovenya
16.11.19 1 : 0 Zafer
Letonya Letonya
L
Polonya Polonya
19.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Slovenya Slovenya
5 İsrail İsrail 10 3 2 5 16:18 -2 11 L
Slovenya Slovenya
09.09.19 3 : 2 Kaybetmek
İsrail İsrail
L
Avusturya Avusturya
10.10.19 3 : 1 Kaybetmek
İsrail İsrail
W
İsrail İsrail
15.10.19 3 : 1 Zafer
Letonya Letonya
L
İsrail İsrail
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Polonya Polonya
L
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
19.11.19 1 : 0 Kaybetmek
İsrail İsrail
İskoçya
6 Letonya Letonya 10 1 0 9 3:28 -25 3 L
Letonya Letonya
09.09.19 0 : 2 Kaybetmek
Kuzey Makedonya Kuzey Makedonya
L
Letonya Letonya
10.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Polonya Polonya
L
İsrail İsrail
15.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Letonya Letonya
L
Slovenya Slovenya
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Letonya Letonya
W
Letonya Letonya
19.11.19 1 : 0 Zafer
Avusturya Avusturya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 Fransa Fransa 10 8 1 1 25:6 19 25 W
Fransa Fransa
10.09.19 3 : 0 Zafer
Andorra Andorra
W
İzlanda İzlanda
11.10.19 0 : 1 Zafer
Fransa Fransa
D
Fransa Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye Türkiye
W
Fransa Fransa
14.11.19 2 : 1 Zafer
Moldova Moldova
W
Arnavutluk Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Zafer
Fransa Fransa
2 Türkiye Türkiye 10 7 2 1 18:3 15 23 W
Moldova Moldova
10.09.19 0 : 4 Zafer
Türkiye Türkiye
W
Türkiye Türkiye
11.10.19 1 : 0 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
D
Fransa Fransa
14.10.19 1 : 1 Beraberlik
Türkiye Türkiye
D
Türkiye Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda İzlanda
W
Andorra Andorra
17.11.19 0 : 2 Zafer
Türkiye Türkiye
3 İzlanda İzlanda 10 6 1 3 14:11 3 19 L
Arnavutluk Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
L
İzlanda İzlanda
11.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Fransa Fransa
W
İzlanda İzlanda
14.10.19 2 : 0 Zafer
Andorra Andorra
D
Türkiye Türkiye
14.11.19 0 : 0 Beraberlik
İzlanda İzlanda
W
Moldova Moldova
17.11.19 1 : 2 Zafer
İzlanda İzlanda
Romanya
4 Arnavutluk Arnavutluk 10 4 1 5 16:14 2 13 W
Arnavutluk Arnavutluk
10.09.19 4 : 2 Zafer
İzlanda İzlanda
L
Türkiye Türkiye
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
W
Moldova Moldova
14.10.19 0 : 4 Zafer
Arnavutluk Arnavutluk
D
Arnavutluk Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra Andorra
L
Arnavutluk Arnavutluk
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Fransa Fransa
5 Andorra Andorra 10 1 1 8 3:20 -17 4 L
Fransa Fransa
10.09.19 3 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
W
Andorra Andorra
11.10.19 1 : 0 Zafer
Moldova Moldova
L
İzlanda İzlanda
14.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Andorra Andorra
D
Arnavutluk Arnavutluk
14.11.19 2 : 2 Beraberlik
Andorra Andorra
L
Andorra Andorra
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
6 Moldova Moldova 10 1 0 9 4:26 -22 3 L
Moldova Moldova
10.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Türkiye Türkiye
L
Andorra Andorra
11.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
14.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Arnavutluk Arnavutluk
L
Fransa Fransa
14.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Moldova Moldova
L
Moldova Moldova
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İzlanda İzlanda
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I
1 Belçika Belçika 10 10 0 0 40:3 37 30 W
İskoçya İskoçya
09.09.19 0 : 4 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
10.10.19 9 : 0 Zafer
San Marino San Marino
W
Kazakistan Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Zafer
Belçika Belçika
W
Rusya Rusya
16.11.19 1 : 4 Zafer
Belçika Belçika
W
Belçika Belçika
19.11.19 6 : 1 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
2 Rusya Rusya 10 8 0 2 33:8 25 24 W
Rusya Rusya
09.09.19 1 : 0 Zafer
Kazakistan Kazakistan
W
Rusya Rusya
10.10.19 4 : 0 Zafer
İskoçya İskoçya
W
Kıbrıs Kıbrıs
13.10.19 0 : 5 Zafer
Rusya Rusya
L
Rusya Rusya
16.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
San Marino San Marino
19.11.19 0 : 5 Zafer
Rusya Rusya
3 İskoçya İskoçya 10 5 0 5 16:19 -3 15 L
İskoçya İskoçya
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Belçika Belçika
L
Rusya Rusya
10.10.19 4 : 0 Kaybetmek
İskoçya İskoçya
W
İskoçya İskoçya
13.10.19 6 : 0 Zafer
San Marino San Marino
W
Kıbrıs Kıbrıs
16.11.19 1 : 2 Zafer
İskoçya İskoçya
W
İskoçya İskoçya
19.11.19 3 : 1 Zafer
Kazakistan Kazakistan
İsrail
4 Kıbrıs Kıbrıs 10 3 1 6 15:20 -5 10 W
San Marino San Marino
09.09.19 0 : 4 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
W
Kazakistan Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Zafer
Kıbrıs Kıbrıs
L
Kıbrıs Kıbrıs
13.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya Rusya
L
Kıbrıs Kıbrıs
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
İskoçya İskoçya
L
Belçika Belçika
19.11.19 6 : 1 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
5 Kazakistan Kazakistan 10 3 1 6 13:17 -4 10 L
Rusya Rusya
09.09.19 1 : 0 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
L
Kazakistan Kazakistan
10.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
L
Kazakistan Kazakistan
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Belçika Belçika
W
San Marino San Marino
16.11.19 1 : 3 Zafer
Kazakistan Kazakistan
L
İskoçya İskoçya
19.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
6 San Marino San Marino 10 0 0 10 1:51 -50 0 L
San Marino San Marino
09.09.19 0 : 4 Kaybetmek
Kıbrıs Kıbrıs
L
Belçika Belçika
10.10.19 9 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
İskoçya İskoçya
13.10.19 6 : 0 Kaybetmek
San Marino San Marino
L
San Marino San Marino
16.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Kazakistan Kazakistan
L
San Marino San Marino
19.11.19 0 : 5 Kaybetmek
Rusya Rusya
Qualified
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
J
1 İtalya İtalya 10 10 0 0 37:4 33 30 W
Finlandiya Finlandiya
08.09.19 1 : 2 Zafer
İtalya İtalya
W
İtalya İtalya
12.10.19 2 : 0 Zafer
Yunanistan Yunanistan
W
Lihtenştayn Lihtenştayn
15.10.19 0 : 5 Zafer
İtalya İtalya
W
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
15.11.19 0 : 3 Zafer
İtalya İtalya
W
İtalya İtalya
18.11.19 9 : 1 Zafer
Ermenistan Ermenistan
2 Finlandiya Finlandiya 10 6 0 4 16:10 6 18 L
Finlandiya Finlandiya
08.09.19 1 : 2 Kaybetmek
İtalya İtalya
L
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
12.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Finlandiya Finlandiya
W
Finlandiya Finlandiya
15.10.19 3 : 0 Zafer
Ermenistan Ermenistan
W
Finlandiya Finlandiya
15.11.19 3 : 0 Zafer
Lihtenştayn Lihtenştayn
L
Yunanistan Yunanistan
18.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Finlandiya Finlandiya
3 Yunanistan Yunanistan 10 4 2 4 12:14 -2 14 D
Yunanistan Yunanistan
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Lihtenştayn Lihtenştayn
L
İtalya İtalya
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
W
Yunanistan Yunanistan
15.10.19 2 : 1 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
W
Ermenistan Ermenistan
15.11.19 0 : 1 Zafer
Yunanistan Yunanistan
W
Yunanistan Yunanistan
18.11.19 2 : 1 Zafer
Finlandiya Finlandiya
4 Bosna-Hersek Bosna-Hersek 10 4 1 5 20:17 3 13 L
Ermenistan Ermenistan
08.09.19 4 : 2 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
W
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
12.10.19 4 : 1 Zafer
Finlandiya Finlandiya
L
Yunanistan Yunanistan
15.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
L
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
15.11.19 0 : 3 Kaybetmek
İtalya İtalya
W
Lihtenştayn Lihtenştayn
18.11.19 0 : 3 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
Kuzey İrlanda
5 Ermenistan Ermenistan 10 3 1 6 14:25 -11 10 W
Ermenistan Ermenistan
08.09.19 4 : 2 Zafer
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
D
Lihtenştayn Lihtenştayn
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
L
Finlandiya Finlandiya
15.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
L
Ermenistan Ermenistan
15.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Yunanistan Yunanistan
L
İtalya İtalya
18.11.19 9 : 1 Kaybetmek
Ermenistan Ermenistan
6 Lihtenştayn Lihtenştayn 10 0 2 8 2:31 -29 2 D
Yunanistan Yunanistan
08.09.19 1 : 1 Beraberlik
Lihtenştayn Lihtenştayn
D
Lihtenştayn Lihtenştayn
12.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ermenistan Ermenistan
L
Lihtenştayn Lihtenştayn
15.10.19 0 : 5 Kaybetmek
İtalya İtalya
L
Finlandiya Finlandiya
15.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Lihtenştayn Lihtenştayn
L
Lihtenştayn Lihtenştayn
18.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Bosna-Hersek Bosna-Hersek
Qualified
Daha fazla göster


Avrupa Şampiyonası Elemeleri - turnuva, düzenleyen Avrupa.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Avrupa Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Avrupa Şampiyonası Elemeleri (Avrupa):
Gürcistan - Beyaz Rusya (08.10.2020 12:00)
Kuzey Makedonya - Kosova (08.10.2020 14:45)
Norveç - Sırbistan (08.10.2020 14:45)

skorexpress.com internet sayfasında Avrupa Şampiyonası Elemeleri (Avrupa) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.