Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Premium Liiga
Estonya

Premium Liiga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premium Liiga
1 FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn 4 4 0 0 10:2 8 12 W
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
07.03.20 1 : 0 Zafer
Kuressaare Kuressaare
W
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
19.05.20 0 : 2 Zafer
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
24.05.20 1 : 3 Zafer
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
31.05.20 4 : 1 Zafer
Paide Flora Paide Flora
Nomme Kalju
2 Flora Tallinn Flora Tallinn 4 3 1 0 9:3 6 10 W
Flora Tallinn Flora Tallinn
06.03.20 3 : 1 Zafer
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
D
Flora Tallinn Flora Tallinn
20.05.20 0 : 0 Beraberlik
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
W
Trans Narva Trans Narva
24.05.20 2 : 3 Zafer
Flora Tallinn Flora Tallinn
W
Flora Tallinn Flora Tallinn
30.05.20 1 : 0 Zafer
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Paide Flora
3 Nomme Kalju Nomme Kalju 4 3 0 1 10:2 8 9 W
Trans Narva Trans Narva
07.03.20 0 : 1 Zafer
Nomme Kalju Nomme Kalju
W
Kuressaare Kuressaare
19.05.20 0 : 2 Zafer
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Nomme Kalju Nomme Kalju
23.05.20 1 : 2 Kaybetmek
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
W
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
31.05.20 0 : 3 Zafer
Nomme Kalju Nomme Kalju
FC Levadia Tallinn
4 Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka 4 2 1 1 3:3 -1 7 W
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
08.03.20 2 : 1 Zafer
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
D
Flora Tallinn Flora Tallinn
20.05.20 0 : 0 Beraberlik
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
L
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
24.05.20 0 : 2 Kaybetmek
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
W
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
30.05.20 0 : 1 Zafer
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
Kuressaare
5 Paide Flora Paide Flora 4 2 0 2 12:7 5 6 W
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
07.03.20 1 : 8 Zafer
Paide Flora Paide Flora
L
Paide Flora Paide Flora
19.05.20 1 : 2 Kaybetmek
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
W
Paide Flora Paide Flora
23.05.20 2 : 0 Zafer
Kuressaare Kuressaare
L
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
31.05.20 4 : 1 Kaybetmek
Paide Flora Paide Flora
Flora Tallinn
6 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 4 1 1 2 4:12 -8 4 L
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
07.03.20 1 : 8 Kaybetmek
Paide Flora Paide Flora
D
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
20.05.20 1 : 1 Beraberlik
Trans Narva Trans Narva
W
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
24.05.20 0 : 2 Zafer
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
L
Flora Tallinn Flora Tallinn
30.05.20 1 : 0 Kaybetmek
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Tallinna JK Legion
7 Kuressaare Kuressaare 4 1 0 3 3:7 -4 3 L
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Kuressaare Kuressaare
L
Kuressaare Kuressaare
19.05.20 0 : 2 Kaybetmek
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Paide Flora Paide Flora
23.05.20 2 : 0 Kaybetmek
Kuressaare Kuressaare
W
Kuressaare Kuressaare
30.05.20 3 : 2 Zafer
Trans Narva Trans Narva
Jalgpallikool Tammeka
8 Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion 4 1 0 3 3:7 -4 3 L
Flora Tallinn Flora Tallinn
06.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
L
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
19.05.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
Nomme Kalju Nomme Kalju
23.05.20 1 : 2 Zafer
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
L
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
30.05.20 0 : 1 Kaybetmek
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
Tallinna Kalev
9 Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik 4 1 0 3 4:12 -8 3 L
Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
W
Paide Flora Paide Flora
19.05.20 1 : 2 Zafer
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
L
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
24.05.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
L
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
31.05.20 0 : 3 Kaybetmek
Nomme Kalju Nomme Kalju
Trans Narva
10 Trans Narva Trans Narva 4 0 1 3 5:8 -3 1 L
Trans Narva Trans Narva
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Nomme Kalju Nomme Kalju
D
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
20.05.20 1 : 1 Beraberlik
Trans Narva Trans Narva
L
Trans Narva Trans Narva
24.05.20 2 : 3 Kaybetmek
Flora Tallinn Flora Tallinn
L
Kuressaare Kuressaare
30.05.20 3 : 2 Kaybetmek
Trans Narva Trans Narva
Viljandi JK Tulevik
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premium Liiga - turnuva, düzenleyen Estonya. Katılmak için başvuru veren yarışma 10 katılan takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FC Levadia Tallinn - 12 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Flora Tallinn - 10 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Nomme Kalju - 9 madde, kazanılan yarışmalar 3, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premium Liiga (Estonya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Premium Liiga (Estonya):
Tallinna Kalev - Tallinna JK Legion (02.06.2020 12:00)
Jalgpallikool Tammeka - Kuressaare (02.06.2020 12:30)
Nomme Kalju - FC Levadia Tallinn (03.06.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premium Liiga (Estonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.