Premium Liiga
Estonya

Premium Liiga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premium Liiga
1 FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn 23 21 1 1 62:16 46 64 W
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
12.09.20 1 : 4 Zafer
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
D
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
15.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
W
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
04.10.20 2 : 1 Zafer
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
W
JK Narva Trans JK Narva Trans
21.10.20 1 : 2 Zafer
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
W
FC Kuressaare FC Kuressaare
25.10.20 0 : 4 Zafer
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
Legion Tallinna
2 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 24 18 0 6 60:25 35 54 W
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
12.09.20 1 : 4 Zafer
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
W
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
26.09.20 4 : 1 Zafer
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
W
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
04.10.20 1 : 0 Zafer
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
Legion Tallinna Legion Tallinna
18.10.20 0 : 2 Zafer
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
W
Nomme Kalju Nomme Kalju
25.10.20 1 : 3 Zafer
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FC Flora Tallinn
3 Nomme Kalju Nomme Kalju 25 14 5 6 47:18 29 47 W
Nomme Kalju Nomme Kalju
27.09.20 2 : 1 Zafer
JK Narva Trans JK Narva Trans
D
Nomme Kalju Nomme Kalju
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
D
Nomme Kalju Nomme Kalju
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Legion Tallinna Legion Tallinna
W
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
17.10.20 1 : 4 Zafer
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Nomme Kalju Nomme Kalju
25.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FC Flora Tallinn
4 FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn 24 14 5 5 57:30 27 47 W
FC Kuressaare FC Kuressaare
13.09.20 1 : 5 Zafer
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
20.09.20 2 : 1 Zafer
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
W
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
17.10.20 2 : 0 Zafer
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
W
JK Narva Trans JK Narva Trans
25.10.20 1 : 2 Zafer
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
JK Viljandi Tulevik
5 Tammeka Tartu Tammeka Tartu 25 8 7 10 28:37 -9 31 D
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Legion Tallinna Legion Tallinna
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
D
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
JK Narva Trans JK Narva Trans
W
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
18.10.20 4 : 2 Zafer
FC Kuressaare FC Kuressaare
W
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
24.10.20 0 : 1 Zafer
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
FC Levadia Tallinn
6 JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik 25 9 2 14 27:42 -15 29 D
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kuressaare FC Kuressaare
D
Nomme Kalju Nomme Kalju
30.09.20 0 : 0 Beraberlik
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
L
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
L
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
L
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
FC Kuressaare
7 Legion Tallinna Legion Tallinna 25 6 6 13 20:40 -20 24 D
FC Kuressaare FC Kuressaare
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Legion Tallinna Legion Tallinna
W
Legion Tallinna Legion Tallinna
27.09.20 3 : 1 Zafer
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
D
Nomme Kalju Nomme Kalju
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Legion Tallinna Legion Tallinna
L
Legion Tallinna Legion Tallinna
18.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
W
Legion Tallinna Legion Tallinna
24.10.20 2 : 0 Zafer
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
FC Flora Tallinn
8 JK Narva Trans JK Narva Trans 25 5 6 14 23:37 -14 21 L
JK Narva Trans JK Narva Trans
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
L
Nomme Kalju Nomme Kalju
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
JK Narva Trans JK Narva Trans
D
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
JK Narva Trans JK Narva Trans
L
JK Narva Trans JK Narva Trans
21.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
L
JK Narva Trans JK Narva Trans
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Levadia Tallinn FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn
9 FC Kuressaare FC Kuressaare 25 4 7 14 23:52 -29 19 D
FC Kuressaare FC Kuressaare
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
Legion Tallinna Legion Tallinna
D
JK Viljandi Tulevik JK Viljandi Tulevik
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kuressaare FC Kuressaare
L
FC Kuressaare FC Kuressaare
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
L
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
18.10.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Kuressaare FC Kuressaare
L
FC Kuressaare FC Kuressaare
25.10.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Flora Tallinn FC Flora Tallinn
JK Viljandi Tulevik
10 JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev 25 3 3 19 13:63 -50 12 L
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Tammeka Tartu Tammeka Tartu
L
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
W
FC Kuressaare FC Kuressaare
03.10.20 0 : 1 Zafer
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
L
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
17.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Nomme Kalju Nomme Kalju
L
Legion Tallinna Legion Tallinna
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
JK Narva Trans
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premium Liiga - turnuva, organize eden Estonya. Katılan lig 10 katılan takımlar. Bugün en iyi takımlar lig. Bunlar:
FC Flora Tallinn - 64 puan, kazanılan yarışmalar 21, yenilme 1, beraberlik 1.
Paide Linnameeskond - 54 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz yarışmalar 6, beraberlik 0.
Nomme Kalju - 47 madde, yengi 14, skorsuz maçlar 6, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premium Liiga (Estonya) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Premium Liiga (Estonya):
FC Flora Tallinn - Paide Linnameeskond (28.10.2020 12:00)
JK Tallinna Kalev - Nomme Kalju (31.10.2020 06:00)
JK Viljandi Tulevik - JK Narva Trans (31.10.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premium Liiga (Estonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.