Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
Esiliiga
Estonya

Esiliiga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Esiliiga
1 Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond 10 9 0 1 22:8 14 27 W
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
11.06.20 1 : 0 Zafer
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
W
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
18.06.20 2 : 1 Zafer
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
W
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
21.06.20 0 : 1 Zafer
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
W
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
28.06.20 1 : 0 Zafer
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
W
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
05.07.20 3 : 1 Zafer
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
Lootus
2 FC Nomme United FC Nomme United 10 6 4 0 27:10 17 22 W
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
18.06.20 2 : 3 Zafer
FC Nomme United FC Nomme United
D
FC Nomme United FC Nomme United
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lootus Lootus
W
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
28.06.20 1 : 3 Zafer
FC Nomme United FC Nomme United
D
FC Nomme United FC Nomme United
02.07.20 2 : 2 Beraberlik
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
W
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
07.07.20 0 : 4 Zafer
FC Nomme United FC Nomme United
Tallinna Fc Flora II
3 Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus 10 4 4 2 24:12 12 16 L
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
18.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
L
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
W
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
27.06.20 3 : 0 Zafer
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
D
FC Nomme United FC Nomme United
02.07.20 2 : 2 Beraberlik
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
D
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
Lootus
4 Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus 11 5 1 5 21:23 -2 16 L
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
L
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Elva FC Elva
W
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
02.07.20 1 : 2 Zafer
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
L
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
05.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
W
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
09.07.20 3 : 2 Zafer
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
FCI Levadia Tallinn II
5 FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II 10 4 1 5 13:15 -2 13 D
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Elva FC Elva
L
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
18.06.20 3 : 2 Kaybetmek
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
W
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
21.06.20 2 : 1 Zafer
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
L
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
28.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
W
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
05.07.20 1 : 0 Zafer
Lootus Lootus
Parnu Jalgpalliklubi
6 Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II 10 3 3 4 11:11 1 12 L
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
18.06.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Nomme United FC Nomme United
W
FC Elva FC Elva
23.06.20 0 : 1 Zafer
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
D
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lootus Lootus
L
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
02.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
D
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
FC Nomme United
7 FC Elva FC Elva 9 3 3 3 13:13 1 12 D
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
14.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Elva FC Elva
W
Lootus Lootus
17.06.20 0 : 1 Zafer
FC Elva FC Elva
L
FC Elva FC Elva
23.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
W
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
28.06.20 2 : 3 Zafer
FC Elva FC Elva
L
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
05.07.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Elva FC Elva
FCI Levadia Tallinn II
8 Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii 9 4 0 5 11:18 -7 12 L
FC Nomme United FC Nomme United
14.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
W
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
18.06.20 6 : 1 Zafer
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
W
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
21.06.20 1 : 0 Zafer
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
L
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
27.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
L
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
07.07.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Nomme United FC Nomme United
Maardu Linnameeskond
9 Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi 11 2 2 7 14:26 -12 8 L
Jk Tammeka Tartu ii Jk Tammeka Tartu ii
18.06.20 6 : 1 Kaybetmek
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
L
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
21.06.20 0 : 1 Kaybetmek
Maardu Linnameeskond Maardu Linnameeskond
L
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
28.06.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Nomme United FC Nomme United
W
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
05.07.20 3 : 2 Zafer
FC Elva FC Elva
L
Vandra Jk Vaprus Vandra Jk Vaprus
09.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
FCI Levadia Tallinn II
10 Lootus Lootus 10 0 2 8 1:21 -20 -1 L
Parnu JK Vaprus Parnu JK Vaprus
13.06.20 7 : 0 Kaybetmek
Lootus Lootus
L
Lootus Lootus
17.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Elva FC Elva
D
FC Nomme United FC Nomme United
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lootus Lootus
D
Tallinna Fc Flora II Tallinna Fc Flora II
28.06.20 0 : 0 Beraberlik
Lootus Lootus
L
FCI Levadia Tallinn II FCI Levadia Tallinn II
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Lootus Lootus
Maardu Linnameeskond
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Esiliiga - şampiyona, organize eden Estonya. Iştirak eden şampiyona 10 katılımcılar. Bugün favoriler turnuva. Bunlar:
Maardu Linnameeskond - 27 puan, kazanılan yarışmalar 9, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 0.
FC Nomme United - 22 sayı, kazanılan yarışmalar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 4.
Parnu JK Vaprus - 16 madde, yengi 4, yenilmeler 2, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Esiliiga (Estonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - Esiliiga (Estonya):
FC Nomme United - Tallinna Fc Flora II (10.07.2020 12:00)
Jk Tammeka Tartu ii - Maardu Linnameeskond (10.07.2020 12:00)
FC Elva - FCI Levadia Tallinn II (10.07.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Esiliiga (Estonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.