Kupa - Futbol -  Estonya

Kupa

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/32
    team logoKadrina
    team logoTallinna Depoo
    team logoFC Sillamae
     
    team logoNomme Kalju
     
    28:06FC -NOMDetails
    team logoLevadia
    team logoJK Nomme United
    team logoSk Imavere Forss
    team logoTrans Narva
    29:06SK -TRADetails
    team logoSillamae Kalev
    team logoViljandi JK Tulevik II
    team logoFC Helios Tartu
    0
    team logoFlora Tallinn
    13
    04:07FC -FLO0:13Details
    team logoTallinna JK Augur
    team logoPaide Flora
    team logoLevadia
    4
    team logoJK Nomme United
    1
    07:07LEV-JK 4:1Details
    team logoTeleios
    team logoKohtla-Nomme
    team logoJk Jalgpallihaigla
    0
    team logoWarrior Valga
    7
    08:07JK -WAR0:7Details
    team logoRumori Calcio
    team logoTallinna Kalev
    team logoTartu JK Welco Elekter
     
    team logoTallinna FC Flora
     
    16:07TAR-TALDetails
    team logoFC Helios Tartu
    team logoFlora Tallinn
    team logoSillamae Kalev
    4
    team logoViljandi JK Tulevik II
    2
    17:07SIL-VIL4:2Details
    team logoRaasiku FC Joker
    team logoParnu Jk Poseidon Nirvaana
    team logoRumori Calcio
    1
    team logoTallinna Kalev
    8
    17:07RUM-TAL1:8Details
    team logoJogeva Sk Noorus 96
    team logoFc Otepää
    team logoTallinna JK Augur
    1
    team logoPaide Flora
    15
    13:07TAL-PAI1:15Details
    team logoFc Eston Villa
    team logoFC Elva
    team logoFcf Jarva-Jaani
     
    team logoTallinna FC Zapoos
     
    18:07FCF-TALDetails
    team logoMarjamaa Kompanii
    team logoZenit Tallinn
    team logoKuressaare
     
    team logoVaimastvere SK Illi
     
    25:07KUR-VAIDetails
    team logoVastseliina Fc Tannem
    team logoTartu FC Santos
    team logoFc Eston Villa
     
    team logoFC Elva
     
    18:07FC -FC Details
    team logoJk Tabasalu
    team logoFc Lelle
    team logoTallinna Charma
     
    team logoFc Lelle
     
    18:07QPR-FC Details
    team logoViimsi-2
    team logoFC Maksatransport
    team logoMaardu Linnameeskond
     
    team logoPohja-Tallinna JK Volta II
     
    18:07MAA-POHDetails
    team logoLaanemaa Jk Haapsalu
    team logoNomme Kalju Fc III
    team logoVastseliina Fc Tannem
     
    team logoTartu FC Santos
     
    18:07VAS-TARDetails
    team logoJk Jalgpallihaigla
    team logoWarrior Valga
    team logoViimsi-2
     
    team logoFC Maksatransport
     
    18:07VII-FC Details
    team logoJk Piraaja Tallinn
    team logoHelios II
    team logoNpm Silmet
     
    team logoPärnu Vaprus
     
    18:07NPM-PÄRDetails
    team logoFcf Jarva-Jaani
    team logoTallinna FC Zapoos
    team logoJogeva Sk Noorus 96
     
    team logoFc Otepää
     
    18:07JOG-FC Details
    team logoMaarjamäe FC Igiliikur
    team logoQPR
    team logoLootus
    2
    team logoJK Tammeka Tartu
    2
    18:07QPR-JK 0:2Details
    team logoKadrina
     
    team logoTallinna Depoo
     
    18:07KAD-TALDetails
    team logoAmbla Vallameeskond
     
    team logoViimsi JK
     
    18:07AMB-VIIDetails
    team logoLaanemaa Jk Haapsalu
     
    team logoNomme Kalju Fc III
     
    18:07LAA-NOMDetails
    team logoRaasiku FC Joker
     
    team logoParnu Jk Poseidon Nirvaana
     
    25:07RAA-PARDetails
    team logoTallinna Fc Flora U21
     
    team logoMaardu United II
     
    18:07TAL-MAADetails
    team logoFc Kose
     
    team logoKoeru SK
     
    18:07FC -KOEDetails
    team logoMarjamaa Kompanii
     
    team logoZenit Tallinn
     
    18:07MAR-ZENDetails
    team logoRakvere JK Tarvas
    0
    team logoTallinna JK Legion
    3
    18:07RAK-TAL0:3Details
    team logoAksi Wolves
     
    team logoMardu United
     
    18:07AKS-MARDetails
    team logoJk Piraaja Tallinn
     
    team logoHelios II
     
    24:07JK -HELDetails
    team logoTeleios
    4
    team logoKohtla-Nomme
    1
    16:07TEL-KOH4:1Details
    team logoMaarjamäe FC Igiliikur
    team logoQPR
      
    Kupa turnuva düzenleyen Estonya.
    20.09.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    1/32 - Kadrina, Tallinna Depoo

    1/32 - FC Sillamae, Nomme Kalju

    1/32 - Levadia, JK Nomme United

    1/32 - Sk Imavere Forss, Trans Narva

    1/32 - Sillamae Kalev, Viljandi JK Tulevik II

    1/32 - FC Helios Tartu, Flora Tallinn

    1/32 - Tallinna JK Augur, Paide Flora

    1/32 - Levadia, JK Nomme United

    1/32 - Teleios, Kohtla-Nomme

    1/32 - Jk Jalgpallihaigla, Warrior Valga

    1/32 - Rumori Calcio, Tallinna Kalev

    1/32 - Tartu JK Welco Elekter, Tallinna FC Flora

    1/32 - FC Helios Tartu, Flora Tallinn

    1/32 - Sillamae Kalev, Viljandi JK Tulevik II

    1/32 - Raasiku FC Joker, Parnu Jk Poseidon Nirvaana

    1/32 - Rumori Calcio, Tallinna Kalev

    1/32 - Jogeva Sk Noorus 96, Fc Otepää

    1/32 - Tallinna JK Augur, Paide Flora

    1/32 - Fc Eston Villa, FC Elva

    1/32 - Fcf Jarva-Jaani, Tallinna FC Zapoos

    1/32 - Marjamaa Kompanii, Zenit Tallinn

    1/32 - Kuressaare, Vaimastvere SK Illi

    1/32 - Vastseliina Fc Tannem, Tartu FC Santos

    1/32 - Fc Eston Villa, FC Elva

    1/32 - Jk Tabasalu, Fc Lelle

    1/32 - Tallinna Charma, Fc Lelle

    1/32 - Viimsi-2, FC Maksatransport

    1/32 - Maardu Linnameeskond, Pohja-Tallinna JK Volta II

    1/32 - Laanemaa Jk Haapsalu, Nomme Kalju Fc III

    1/32 - Vastseliina Fc Tannem, Tartu FC Santos

    1/32 - Jk Jalgpallihaigla, Warrior Valga

    1/32 - Viimsi-2, FC Maksatransport

    1/32 - Jk Piraaja Tallinn, Helios II

    1/32 - Npm Silmet, Pärnu Vaprus

    1/32 - Fcf Jarva-Jaani, Tallinna FC Zapoos

    1/32 - Jogeva Sk Noorus 96, Fc Otepää

    1/32 - Maarjamäe FC Igiliikur, QPR

    1/32 - Lootus, JK Tammeka Tartu

    1/32 - Kadrina, Tallinna Depoo

    1/32 - Ambla Vallameeskond, Viimsi JK

    1/32 - Laanemaa Jk Haapsalu, Nomme Kalju Fc III

    1/32 - Raasiku FC Joker, Parnu Jk Poseidon Nirvaana

    1/32 - Tallinna Fc Flora U21, Maardu United II

    1/32 - Fc Kose, Koeru SK

    1/32 - Marjamaa Kompanii, Zenit Tallinn

    1/32 - Rakvere JK Tarvas, Tallinna JK Legion

    1/32 - Aksi Wolves, Mardu United

    1/32 - Jk Piraaja Tallinn, Helios II

    1/32 - Teleios, Kohtla-Nomme

    1/32 - Maarjamäe FC Igiliikur, QPR

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Kupa (Estonya) maçları online bulabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Kupa (Estonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.