Southern Football League, Premier Division South
İngiltere

Southern Football League, Premier Division South

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southern Football League, Premier Division South
1 Poole Town F.C. Poole Town F.C. 7 6 1 0 16:7 9 19 W
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
06.10.20 2 : 1 Zafer
Truro City Truro City
D
Salisbury City Salisbury City
10.10.20 2 : 2 Beraberlik
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
W
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
17.10.20 1 : 0 Zafer
Hendon F.C. Hendon F.C.
W
Yate Town Yate Town
24.10.20 2 : 6 Zafer
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
W
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
27.10.20 1 : 0 Zafer
Gosport Borough Gosport Borough
Tiverton Town F.C.
2 Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C. 7 6 0 1 21:4 17 18 W
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
30.09.20 3 : 1 Zafer
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
W
Yate Town Yate Town
06.10.20 0 : 3 Zafer
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
L
Dorchester Town Dorchester Town
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
W
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
17.10.20 3 : 1 Zafer
Farnborough Farnborough
W
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
24.10.20 5 : 0 Zafer
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
Poole Town F.C.
3 Salisbury City Salisbury City 7 5 2 0 17:7 10 17 W
Salisbury City Salisbury City
03.10.20 1 : 0 Zafer
Beaconsfield Beaconsfield
D
Salisbury City Salisbury City
10.10.20 2 : 2 Beraberlik
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
W
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
17.10.20 0 : 2 Zafer
Salisbury City Salisbury City
W
Dorchester Town Dorchester Town
24.10.20 1 : 6 Zafer
Salisbury City Salisbury City
W
Salisbury City Salisbury City
27.10.20 2 : 1 Zafer
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Gosport Borough
4 Truro City Truro City 8 5 1 2 17:9 8 16 L
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Truro City Truro City
W
Truro City Truro City
10.10.20 2 : 0 Zafer
Yate Town Yate Town
L
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Truro City Truro City
W
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
24.10.20 2 : 3 Zafer
Truro City Truro City
W
Truro City Truro City
27.10.20 4 : 1 Zafer
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
Dorchester Town
5 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 7 4 0 3 12:10 2 12 L
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
29.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
W
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
06.10.20 2 : 1 Zafer
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
W
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
10.10.20 0 : 1 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
W
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
17.10.20 2 : 0 Zafer
Dorchester Town Dorchester Town
L
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
24.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Truro City Truro City
Hartley Wintney F.C.
6 Chesham United F.C. Chesham United F.C. 7 3 3 1 6:4 2 12 D
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
W
Harrow Borough Harrow Borough
06.10.20 1 : 2 Zafer
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
L
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
W
Yate Town Yate Town
17.10.20 0 : 1 Zafer
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
D
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
27.10.20 2 : 2 Beraberlik
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
Beaconsfield
7 Hendon F.C. Hendon F.C. 7 3 2 2 12:9 3 11 W
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
29.09.20 1 : 3 Zafer
Hendon F.C. Hendon F.C.
D
Hendon F.C. Hendon F.C.
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
W
Hendon F.C. Hendon F.C.
10.10.20 4 : 0 Zafer
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
L
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Hendon F.C. Hendon F.C.
W
Hendon F.C. Hendon F.C.
27.10.20 2 : 0 Zafer
Farnborough Farnborough
Metropolitan Police F.C.
8 Taunton Town F.C. Taunton Town F.C. 6 3 2 1 8:5 3 11 W
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
26.09.20 2 : 0 Zafer
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
D
Truro City Truro City
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
W
Farnborough Farnborough
10.10.20 0 : 1 Zafer
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
L
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
W
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
27.10.20 2 : 1 Zafer
Dorchester Town Dorchester Town
Yate Town
9 Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C. 7 3 2 2 13:11 2 11 W
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
29.09.20 5 : 2 Zafer
Harrow Borough Harrow Borough
L
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
W
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
10.10.20 3 : 1 Zafer
Gosport Borough Gosport Borough
W
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
17.10.20 1 : 2 Zafer
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
L
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
27.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
Hendon F.C.
10 Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United 7 2 4 1 11:8 3 10 W
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
29.09.20 3 : 1 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
D
Hendon F.C. Hendon F.C.
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
D
Beaconsfield Beaconsfield
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
W
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
17.10.20 3 : 1 Zafer
Truro City Truro City
D
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
27.10.20 2 : 2 Beraberlik
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
Harrow Borough
11 Gosport Borough Gosport Borough 7 2 2 3 11:9 2 8 W
Beaconsfield Beaconsfield
28.09.20 0 : 2 Zafer
Gosport Borough Gosport Borough
L
Gosport Borough Gosport Borough
07.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
L
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Gosport Borough Gosport Borough
D
Gosport Borough Gosport Borough
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Harrow Borough Harrow Borough
L
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
27.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Gosport Borough Gosport Borough
Salisbury City
12 Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C. 6 2 1 3 8:13 -5 7 L
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
L
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
29.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hendon F.C. Hendon F.C.
W
Gosport Borough Gosport Borough
07.10.20 2 : 3 Zafer
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
L
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
24.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
W
Walton Casuals F.C. Walton Casuals F.C.
27.10.20 3 : 0 Zafer
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
Farnborough
13 Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C. 6 2 1 3 5:12 -7 7 L
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
D
Dorchester Town Dorchester Town
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
W
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
06.10.20 2 : 1 Zafer
Farnborough Farnborough
W
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
17.10.20 1 : 2 Zafer
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
L
Truro City Truro City
27.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
Hartley Wintney F.C.
14 Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C. 6 1 3 2 5:9 -4 6 D
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
D
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Beaconsfield Beaconsfield
L
Hendon F.C. Hendon F.C.
10.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
L
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Salisbury City Salisbury City
W
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
27.10.20 3 : 1 Zafer
Yate Town Yate Town
Swindon Supermarine
15 Weston-super-Mare Weston-super-Mare 6 1 2 3 8:10 -2 5 D
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
L
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
30.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
D
Harrow Borough Harrow Borough
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
L
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
L
Salisbury City Salisbury City
27.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
Merthyr Town FC
16 Harrow Borough Harrow Borough 7 1 2 4 11:14 -3 5 L
Metropolitan Police F.C. Metropolitan Police F.C.
29.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Harrow Borough Harrow Borough
L
Harrow Borough Harrow Borough
06.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
D
Harrow Borough Harrow Borough
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Weston-super-Mare Weston-super-Mare
D
Gosport Borough Gosport Borough
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Harrow Borough Harrow Borough
W
Beaconsfield Beaconsfield
26.10.20 1 : 4 Zafer
Harrow Borough Harrow Borough
Hayes & Yeading United
17 Yate Town Yate Town 8 1 2 5 8:17 -9 5 L
Yate Town Yate Town
06.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
L
Truro City Truro City
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Yate Town Yate Town
L
Yate Town Yate Town
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Chesham United F.C. Chesham United F.C.
L
Yate Town Yate Town
24.10.20 2 : 6 Kaybetmek
Poole Town F.C. Poole Town F.C.
L
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
27.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Yate Town Yate Town
Taunton Town F.C.
18 Farnborough Farnborough 8 1 1 6 7:16 -9 4 L
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Farnborough Farnborough
L
Farnborough Farnborough
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
L
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Farnborough Farnborough
W
Farnborough Farnborough
24.10.20 4 : 1 Zafer
Beaconsfield Beaconsfield
L
Hendon F.C. Hendon F.C.
27.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Farnborough Farnborough
Walton Casuals F.C.
19 Dorchester Town Dorchester Town 7 1 1 5 5:17 -12 4 D
Dorchester Town Dorchester Town
29.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wimborne Town F.C. Wimborne Town F.C.
W
Dorchester Town Dorchester Town
10.10.20 1 : 0 Zafer
Tiverton Town F.C. Tiverton Town F.C.
L
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Dorchester Town Dorchester Town
L
Dorchester Town Dorchester Town
24.10.20 1 : 6 Kaybetmek
Salisbury City Salisbury City
L
Taunton Town F.C. Taunton Town F.C.
27.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Dorchester Town Dorchester Town
Truro City
20 Beaconsfield Beaconsfield 7 0 2 5 4:14 -10 2 L
Salisbury City Salisbury City
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Beaconsfield Beaconsfield
D
Hartley Wintney F.C. Hartley Wintney F.C.
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Beaconsfield Beaconsfield
D
Beaconsfield Beaconsfield
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Hayes & Yeading United Hayes & Yeading United
L
Farnborough Farnborough
24.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Beaconsfield Beaconsfield
L
Beaconsfield Beaconsfield
26.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Harrow Borough Harrow Borough
Chesham United F.C.
21 Merthyr Town FC Merthyr Town FC 0 0 0 0 0:0 0 0 Weston-super-Mare
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Southern Football League, Premier Division South - şampiyona, düzenleyen İngiltere. Iştirak eden turnuva 21 takımlar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Poole Town F.C. - 19 madde, kazanılan yarışmalar 6, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Tiverton Town F.C. - 18 sayı, yengi 6, yenilme 1, beraberlik 0.
Salisbury City - 17 kabul edilen puan, parlak başarılar 5, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Southern Football League, Premier Division South (İngiltere) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Southern Football League, Premier Division South (İngiltere):
Dorchester Town - Truro City (03.11.2020 13:30)
Chesham United F.C. - Beaconsfield (03.11.2020 13:30)
Yate Town - Taunton Town F.C. (03.11.2020 13:30)

skorexpress.com internet sayfasında Southern Football League, Premier Division South (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.