Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Southern Football League, Premier Division South
İngiltere

Southern Football League, Premier Division South

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southern Football League, Premier Division South
1 Truro City Truro City 31 21 4 6 65:30 35 67 L
Gosport Borough Gosport Borough
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Truro City Truro City
W
Salisbury City Salisbury City
18.02.20 0 : 3 Zafer
Truro City Truro City
W
Truro City Truro City
22.02.20 4 : 1 Zafer
Harrow Borough Harrow Borough
W
Hendon Hendon
29.02.20 1 : 4 Zafer
Truro City Truro City
D
Truro City Truro City
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Taunton Town Taunton Town
2 Chesham UTD Chesham UTD 33 21 3 9 70:44 26 66 L
Chesham UTD Chesham UTD
11.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
D
Harrow Borough Harrow Borough
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Chesham UTD Chesham UTD
W
Chesham UTD Chesham UTD
22.02.20 3 : 0 Zafer
Gosport Borough Gosport Borough
W
Wimborne Town Wimborne Town
29.02.20 1 : 2 Zafer
Chesham UTD Chesham UTD
L
Chesham UTD Chesham UTD
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Hartley Wintney Hartley Wintney
3 Heyes & Yeading Heyes & Yeading 32 17 6 9 65:42 23 57 W
Yate Town Yate Town
08.02.20 0 : 2 Zafer
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
W
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
18.02.20 6 : 0 Zafer
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
D
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Taunton Town Taunton Town
D
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
W
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
07.03.20 1 : 0 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
4 Swindon Supermarine Swindon Supermarine 32 17 6 9 50:41 9 57 W
Chesham UTD Chesham UTD
11.02.20 1 : 2 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
L
Yate Town Yate Town
18.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
W
Farnborough FC Farnborough FC
22.02.20 0 : 1 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
D
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
L
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
5 Tiverton Town Tiverton Town 29 16 7 6 69:41 28 55 D
Tiverton Town Tiverton Town
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Walton Casuals Walton Casuals
D
Salisbury City Salisbury City
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Tiverton Town Tiverton Town
W
Tiverton Town Tiverton Town
08.02.20 2 : 0 Zafer
Hartley Wintney Hartley Wintney
D
Tiverton Town Tiverton Town
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Wimborne Town Wimborne Town
L
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
03.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Tiverton Town Tiverton Town
6 Taunton Town Taunton Town 31 15 8 8 63:53 10 53 L
Merthyr Town Merthyr Town
11.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Taunton Town Taunton Town
D
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Taunton Town Taunton Town
D
Taunton Town Taunton Town
04.03.20 3 : 3 Beraberlik
Hendon Hendon
D
Truro City Truro City
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Taunton Town Taunton Town
L
Farnborough FC Farnborough FC
11.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Taunton Town Taunton Town
7 Salisbury City Salisbury City 30 14 9 7 57:42 15 51 L
Salisbury City Salisbury City
18.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Truro City Truro City
W
Salisbury City Salisbury City
22.02.20 2 : 0 Zafer
Hendon Hendon
D
Gosport Borough Gosport Borough
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
Salisbury City Salisbury City
W
Salisbury City Salisbury City
07.03.20 2 : 1 Zafer
Merthyr Town Merthyr Town
D
Harrow Borough Harrow Borough
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Salisbury City Salisbury City
8 Gosport Borough Gosport Borough 33 13 10 10 35:32 3 49 W
Gosport Borough Gosport Borough
08.02.20 1 : 0 Zafer
Truro City Truro City
W
Gosport Borough Gosport Borough
15.02.20 2 : 1 Zafer
Walton Casuals Walton Casuals
L
Chesham UTD Chesham UTD
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Gosport Borough Gosport Borough
D
Gosport Borough Gosport Borough
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
Salisbury City Salisbury City
W
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
07.03.20 0 : 1 Zafer
Gosport Borough Gosport Borough
9 Poole Town Poole Town 27 14 6 7 46:28 18 48 D
Poole Town Poole Town
04.02.20 1 : 1 Beraberlik
Merthyr Town Merthyr Town
D
Harrow Borough Harrow Borough
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Poole Town Poole Town
L
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Poole Town Poole Town
D
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Poole Town Poole Town
W
Poole Town Poole Town
10.03.20 3 : 1 Zafer
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
10 Weston Super Mare Weston Super Mare 29 13 6 10 54:45 9 45 L
Gosport Borough Gosport Borough
28.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Weston Super Mare Weston Super Mare
D
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Weston Super Mare Weston Super Mare
W
Weston Super Mare Weston Super Mare
08.02.20 1 : 0 Zafer
Walton Casuals Walton Casuals
W
Weston Super Mare Weston Super Mare
11.02.20 5 : 0 Zafer
Wimborne Town Wimborne Town
W
Dorchester Town Dorchester Town
22.02.20 1 : 2 Zafer
Weston Super Mare Weston Super Mare
11 Metropolitan Police Metropolitan Police 30 13 4 13 46:48 -2 43 W
Merthyr Town Merthyr Town
01.02.20 1 : 2 Zafer
Metropolitan Police Metropolitan Police
W
Metropolitan Police Metropolitan Police
04.02.20 3 : 1 Zafer
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
W
Metropolitan Police Metropolitan Police
08.02.20 3 : 2 Zafer
Salisbury City Salisbury City
W
Metropolitan Police Metropolitan Police
22.02.20 2 : 0 Zafer
Yate Town Yate Town
L
Metropolitan Police Metropolitan Police
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Harrow Borough Harrow Borough
12 Farnborough FC Farnborough FC 30 13 3 14 41:43 -2 42 L
Truro City Truro City
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Farnborough FC Farnborough FC
D
Farnborough FC Farnborough FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
L
Farnborough FC Farnborough FC
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
W
Farnborough FC Farnborough FC
07.03.20 4 : 0 Zafer
Yate Town Yate Town
W
Farnborough FC Farnborough FC
11.03.20 4 : 0 Zafer
Taunton Town Taunton Town
13 Merthyr Town Merthyr Town 31 9 11 11 37:37 1 38 W
Merthyr Town Merthyr Town
11.02.20 4 : 2 Zafer
Taunton Town Taunton Town
D
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Merthyr Town Merthyr Town
D
Wimborne Town Wimborne Town
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
Merthyr Town Merthyr Town
D
Merthyr Town Merthyr Town
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
L
Salisbury City Salisbury City
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Merthyr Town Merthyr Town
14 Hendon Hendon 31 10 8 13 47:51 -4 38 W
Dorchester Town Dorchester Town
08.02.20 0 : 3 Zafer
Hendon Hendon
L
Salisbury City Salisbury City
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hendon Hendon
L
Hendon Hendon
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Truro City Truro City
D
Taunton Town Taunton Town
04.03.20 3 : 3 Beraberlik
Hendon Hendon
D
Walton Casuals Walton Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hendon Hendon
15 Wimborne Town Wimborne Town 33 10 7 16 39:52 -13 37 L
Weston Super Mare Weston Super Mare
11.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Wimborne Town Wimborne Town
D
Tiverton Town Tiverton Town
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Wimborne Town Wimborne Town
D
Wimborne Town Wimborne Town
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
Merthyr Town Merthyr Town
L
Wimborne Town Wimborne Town
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Chesham UTD Chesham UTD
L
Dorchester Town Dorchester Town
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Wimborne Town Wimborne Town
16 Hartley Wintney Hartley Wintney 27 10 6 11 38:39 -1 36 W
Harrow Borough Harrow Borough
25.01.20 1 : 4 Zafer
Hartley Wintney Hartley Wintney
W
Hartley Wintney Hartley Wintney
01.02.20 2 : 0 Zafer
Dorchester Town Dorchester Town
L
Tiverton Town Tiverton Town
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Hartley Wintney Hartley Wintney
W
Walton Casuals Walton Casuals
22.02.20 0 : 3 Zafer
Hartley Wintney Hartley Wintney
W
Chesham UTD Chesham UTD
07.03.20 1 : 2 Zafer
Hartley Wintney Hartley Wintney
17 Harrow Borough Harrow Borough 34 9 9 16 44:62 -18 36 D
Harrow Borough Harrow Borough
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Poole Town Poole Town
D
Harrow Borough Harrow Borough
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Chesham UTD Chesham UTD
L
Truro City Truro City
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Harrow Borough Harrow Borough
W
Metropolitan Police Metropolitan Police
07.03.20 1 : 3 Zafer
Harrow Borough Harrow Borough
D
Harrow Borough Harrow Borough
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Salisbury City Salisbury City
18 Blackfield & Langley Blackfield & Langley 31 8 9 14 33:50 -17 33 L
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Chesham UTD Chesham UTD
D
Farnborough FC Farnborough FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
L
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
18.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
D
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Merthyr Town Merthyr Town
D
Blackfield & Langley Blackfield & Langley
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Poole Town Poole Town
19 Yate Town Yate Town 31 8 5 18 38:56 -18 29 L
Hendon Hendon
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Yate Town Yate Town
L
Yate Town Yate Town
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
W
Yate Town Yate Town
18.02.20 2 : 0 Zafer
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
L
Metropolitan Police Metropolitan Police
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Yate Town Yate Town
L
Farnborough FC Farnborough FC
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Yate Town Yate Town
20 Walton Casuals Walton Casuals 33 7 6 20 40:71 -31 27 L
Walton Casuals Walton Casuals
01.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Wimborne Town Wimborne Town
L
Weston Super Mare Weston Super Mare
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Walton Casuals Walton Casuals
L
Gosport Borough Gosport Borough
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Walton Casuals Walton Casuals
L
Walton Casuals Walton Casuals
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Hartley Wintney Hartley Wintney
D
Walton Casuals Walton Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hendon Hendon
21 Beaconsfield Town Beaconsfield Town 32 6 7 19 29:54 -25 25 W
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
22.02.20 2 : 1 Zafer
Poole Town Poole Town
D
Merthyr Town Merthyr Town
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
W
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
03.03.20 4 : 0 Zafer
Tiverton Town Tiverton Town
L
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Gosport Borough Gosport Borough
L
Poole Town Poole Town
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
22 Dorchester Town Dorchester Town 32 4 6 22 36:81 -45 18 L
Dorchester Town Dorchester Town
25.01.20 0 : 5 Kaybetmek
Salisbury City Salisbury City
L
Hartley Wintney Hartley Wintney
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Dorchester Town Dorchester Town
L
Dorchester Town Dorchester Town
08.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Hendon Hendon
L
Dorchester Town Dorchester Town
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Weston Super Mare Weston Super Mare
W
Dorchester Town Dorchester Town
07.03.20 1 : 0 Zafer
Wimborne Town Wimborne Town
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Southern Football League, Premier Division South - şampiyona, düzenleyen İngiltere. Iştirak eden yarışma 22 katılımcılar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Truro City - 67 sayı, kazanılan yarışmalar 21, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Chesham UTD - 66 sayı, kazanılan maçlar 21, skorsuz maçlar 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Heyes & Yeading - 57 puan, yengi 17, yenilme 9, beraberlik 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Southern Football League, Premier Division South (İngiltere) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Southern Football League, Premier Division South (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.