Southern Football League, Premier Division Central
İngiltere

Southern Football League, Premier Division Central

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southern Football League,Premier Division Central
1 Coalville Town F.C. Coalville Town F.C. 7 5 2 0 21:5 16 17 D
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Redditch United Redditch United
W
Hednesford Town Hednesford Town
06.10.20 0 : 3 Zafer
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
W
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
10.10.20 0 : 2 Zafer
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
W
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
17.10.20 6 : 1 Zafer
Banbueng Banbueng
W
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
24.10.20 4 : 1 Zafer
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
Biggleswade Town F.C.
2 Needham Market F.C. Needham Market F.C. 7 5 2 0 17:7 10 17 W
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
29.09.20 3 : 1 Zafer
Royston Town Royston Town
W
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
03.10.20 3 : 1 Zafer
Lowestoft Town Lowestoft Town
D
Banbueng Banbueng
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
17.10.20 3 : 0 Zafer
Bromsgrove Bromsgrove
W
Alvechurch Alvechurch
24.10.20 1 : 2 Zafer
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
Peterborough Sports
3 Tamworth Tamworth 7 3 3 1 13:8 5 12 W
Tamworth Tamworth
29.09.20 2 : 1 Zafer
Barwell F.C. Barwell F.C.
D
Bromsgrove Bromsgrove
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tamworth Tamworth
L
Alvechurch Alvechurch
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Tamworth Tamworth
D
Tamworth Tamworth
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Royston Town Royston Town
W
Tamworth Tamworth
24.10.20 3 : 0 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
Rushden & Diamonds
4 Redditch United Redditch United 7 3 3 1 13:9 4 12 D
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Redditch United Redditch United
D
Redditch United Redditch United
06.10.20 3 : 3 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
W
Redditch United Redditch United
10.10.20 4 : 1 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
St Ives Town St Ives Town
17.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Redditch United Redditch United
W
Redditch United Redditch United
24.10.20 2 : 0 Zafer
Nuneaton Town Nuneaton Town
Stratford Town
5 Stratford Town Stratford Town 7 4 0 3 15:15 -1 12 W
Alvechurch Alvechurch
29.09.20 1 : 3 Zafer
Stratford Town Stratford Town
W
Stratford Town Stratford Town
06.10.20 2 : 1 Zafer
Stourbridge Stourbridge
L
Hednesford Town Hednesford Town
10.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Stratford Town Stratford Town
L
Stratford Town Stratford Town
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
W
Lowestoft Town Lowestoft Town
24.10.20 2 : 3 Zafer
Stratford Town Stratford Town
Redditch United
6 Stourbridge Stourbridge 7 2 4 1 10:7 3 10 D
Stourbridge Stourbridge
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Nuneaton Town Nuneaton Town
D
Stourbridge Stourbridge
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Stratford Town Stratford Town
06.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
D
Royston Town Royston Town
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Stourbridge Stourbridge
D
Stourbridge Stourbridge
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
Banbueng
7 Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C. 6 3 1 2 12:12 -2 10 L
Stourbridge Stourbridge
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
L
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
29.09.20 7 : 1 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
D
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
10.10.20 2 : 2 Beraberlik
Leiston F.C. Leiston F.C.
W
Stratford Town Stratford Town
17.10.20 1 : 2 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
W
Bromsgrove Bromsgrove
24.10.20 0 : 2 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
Royston Town
8 Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C. 7 2 4 1 11:11 2 10 W
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
29.09.20 4 : 3 Zafer
Bromsgrove Bromsgrove
D
Redditch United Redditch United
06.10.20 3 : 3 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
L
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
D
Lowestoft Town Lowestoft Town
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
D
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
Barwell F.C.
9 Peterborough Sports Peterborough Sports 6 2 3 1 10:5 5 9 D
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Peterborough Sports Peterborough Sports
L
Lowestoft Town Lowestoft Town
29.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Peterborough Sports Peterborough Sports
D
Peterborough Sports Peterborough Sports
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
W
Peterborough Sports Peterborough Sports
10.10.20 3 : 0 Zafer
Barwell F.C. Barwell F.C.
W
Leiston F.C. Leiston F.C.
17.10.20 1 : 4 Zafer
Peterborough Sports Peterborough Sports
Nuneaton Town
10 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds 7 2 3 2 14:11 3 9 W
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
29.09.20 7 : 1 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
D
Leiston F.C. Leiston F.C.
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
L
Bromsgrove Bromsgrove
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
W
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
17.10.20 2 : 1 Zafer
Hednesford Town Hednesford Town
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
24.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
Tamworth
11 Lowestoft Town Lowestoft Town 7 2 3 2 8:9 -1 9 W
Lowestoft Town Lowestoft Town
29.09.20 1 : 0 Zafer
Peterborough Sports Peterborough Sports
L
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Lowestoft Town Lowestoft Town
D
Kings Langley Kings Langley
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lowestoft Town Lowestoft Town
D
Lowestoft Town Lowestoft Town
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
L
Lowestoft Town Lowestoft Town
24.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Stratford Town Stratford Town
Biggleswade Town F.C.
12 Kings Langley Kings Langley 7 1 5 1 9:9 -1 8 D
Kings Langley Kings Langley
29.09.20 2 : 2 Beraberlik
St Ives Town St Ives Town
D
Peterborough Sports Peterborough Sports
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
D
Kings Langley Kings Langley
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lowestoft Town Lowestoft Town
D
Stourbridge Stourbridge
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
D
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Kings Langley Kings Langley
Banbueng
13 Royston Town Royston Town 7 1 5 1 10:11 -1 8 L
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
29.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Royston Town Royston Town
D
Royston Town Royston Town
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
D
Royston Town Royston Town
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Stourbridge Stourbridge
D
Tamworth Tamworth
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Royston Town Royston Town
W
Royston Town Royston Town
24.10.20 2 : 1 Zafer
Hednesford Town Hednesford Town
Hitchin Town F.C.
14 Banbueng Banbueng 6 2 2 2 8:11 -3 8 L
Banbueng Banbueng
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Redditch United Redditch United
W
Banbueng Banbueng
29.09.20 2 : 0 Zafer
Hednesford Town Hednesford Town
W
Nuneaton Town Nuneaton Town
06.10.20 1 : 2 Zafer
Banbueng Banbueng
D
Banbueng Banbueng
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
17.10.20 6 : 1 Kaybetmek
Banbueng Banbueng
Stourbridge
15 Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C. 8 2 2 4 13:17 -4 8 D
Stourbridge Stourbridge
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
D
Royston Town Royston Town
06.10.20 1 : 1 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Redditch United Redditch United
10.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
W
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
17.10.20 2 : 1 Zafer
Alvechurch Alvechurch
L
Tamworth Tamworth
24.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
Coalville Town F.C.
16 Bromsgrove Bromsgrove 7 2 2 3 8:12 -4 8 L
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
29.09.20 4 : 3 Kaybetmek
Bromsgrove Bromsgrove
D
Bromsgrove Bromsgrove
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tamworth Tamworth
W
Bromsgrove Bromsgrove
10.10.20 1 : 0 Zafer
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
L
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
17.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Bromsgrove Bromsgrove
L
Bromsgrove Bromsgrove
24.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
Hednesford Town
17 Alvechurch Alvechurch 7 2 1 4 12:14 -2 7 L
Alvechurch Alvechurch
29.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Stratford Town Stratford Town
W
Barwell F.C. Barwell F.C.
06.10.20 0 : 5 Zafer
Alvechurch Alvechurch
W
Alvechurch Alvechurch
10.10.20 1 : 0 Zafer
Tamworth Tamworth
L
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Alvechurch Alvechurch
L
Alvechurch Alvechurch
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
Stourbridge
18 St Ives Town St Ives Town 5 2 1 2 10:13 -3 7 W
St Ives Town St Ives Town
19.09.20 1 : 0 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Tamworth Tamworth
26.09.20 4 : 2 Kaybetmek
St Ives Town St Ives Town
D
Kings Langley Kings Langley
29.09.20 2 : 2 Beraberlik
St Ives Town St Ives Town
W
St Ives Town St Ives Town
17.10.20 3 : 1 Zafer
Redditch United Redditch United
L
Nuneaton Town Nuneaton Town
20.10.20 6 : 2 Kaybetmek
St Ives Town St Ives Town
Nuneaton Town
19 Nuneaton Town Nuneaton Town 7 1 2 4 12:13 -1 5 D
Stourbridge Stourbridge
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Nuneaton Town Nuneaton Town
L
Nuneaton Town Nuneaton Town
06.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Banbueng Banbueng
L
Barwell F.C. Barwell F.C.
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Nuneaton Town Nuneaton Town
W
Nuneaton Town Nuneaton Town
20.10.20 6 : 2 Zafer
St Ives Town St Ives Town
L
Redditch United Redditch United
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Nuneaton Town Nuneaton Town
St Ives Town
20 Hednesford Town Hednesford Town 7 1 1 5 7:15 -8 4 L
Banbueng Banbueng
29.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Hednesford Town Hednesford Town
L
Hednesford Town Hednesford Town
06.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
W
Hednesford Town Hednesford Town
10.10.20 4 : 2 Zafer
Stratford Town Stratford Town
L
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Hednesford Town Hednesford Town
L
Royston Town Royston Town
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Hednesford Town Hednesford Town
Bromsgrove
21 Barwell F.C. Barwell F.C. 6 1 1 4 5:14 -9 4 D
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barwell F.C. Barwell F.C.
L
Tamworth Tamworth
29.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Barwell F.C. Barwell F.C.
L
Barwell F.C. Barwell F.C.
06.10.20 0 : 5 Kaybetmek
Alvechurch Alvechurch
L
Peterborough Sports Peterborough Sports
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Barwell F.C. Barwell F.C.
W
Barwell F.C. Barwell F.C.
17.10.20 2 : 1 Zafer
Nuneaton Town Nuneaton Town
Rushall Olympic F.C.
22 Leiston F.C. Leiston F.C. 6 0 2 4 10:20 -10 2 L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Leiston F.C. Leiston F.C.
L
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
29.09.20 7 : 4 Kaybetmek
Leiston F.C. Leiston F.C.
D
Leiston F.C. Leiston F.C.
06.10.20 2 : 2 Beraberlik
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
D
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
10.10.20 2 : 2 Beraberlik
Leiston F.C. Leiston F.C.
L
Leiston F.C. Leiston F.C.
17.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Peterborough Sports Peterborough Sports
St Ives Town
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Southern Football League, Premier Division Central - şampiyona, düzenleyen İngiltere. Iştirak eden lig 22 katılımcılar. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
Coalville Town F.C. - 17 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 5, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.
Needham Market F.C. - 17 puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 0, beraberlik 2.
Tamworth - 12 kabul edilen puan, parlak başarılar 3, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Southern Football League, Premier Division Central (İngiltere) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Southern Football League, Premier Division Central (İngiltere):
Stourbridge - Alvechurch (26.10.2020 15:30)
Hitchin Town F.C. - Royston Town (26.10.2020 15:45)
Hednesford Town - Bromsgrove (27.10.2020 15:30)

skorexpress.com internet sayfasında Southern Football League, Premier Division Central (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.