Southern Football League, Premier Division Central
İngiltere

Southern Football League, Premier Division Central

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Southern Football League,Premier Division Central
1 Peterborough Sports Peterborough Sports 33 19 8 6 90:46 44 65 W
Nuneaton Town Nuneaton Town
15.02.20 0 : 3 Zafer
Peterborough Sports Peterborough Sports
W
Peterborough Sports Peterborough Sports
22.02.20 5 : 0 Zafer
St Ives Town St Ives Town
D
Hednesford Town Hednesford Town
25.02.20 3 : 3 Beraberlik
Peterborough Sports Peterborough Sports
D
Peterborough Sports Peterborough Sports
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
09.03.20 0 : 2 Zafer
Peterborough Sports Peterborough Sports
2 Tamworth Tamworth 30 21 2 7 63:27 36 65 W
Tamworth Tamworth
01.02.20 1 : 0 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
W
Alvechurch Alvechurch
04.02.20 0 : 2 Zafer
Tamworth Tamworth
W
Redditch United Redditch United
08.02.20 0 : 2 Zafer
Tamworth Tamworth
W
Tamworth Tamworth
22.02.20 4 : 0 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
W
Tamworth Tamworth
07.03.20 4 : 1 Zafer
Stratford Town Stratford Town
3 Royston Town Royston Town 30 19 6 5 61:28 33 63 W
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
01.02.20 1 : 3 Zafer
Royston Town Royston Town
W
Royston Town Royston Town
18.02.20 3 : 0 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
W
Royston Town Royston Town
22.02.20 1 : 0 Zafer
Hednesford Town Hednesford Town
W
Royston Town Royston Town
25.02.20 3 : 1 Zafer
Stourbridge Stourbridge
W
Royston Town Royston Town
07.03.20 5 : 0 Zafer
St Ives Town St Ives Town
4 Bromsgrove Bromsgrove 32 17 6 9 80:43 37 57 L
Bromsgrove Bromsgrove
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
W
Banbury United Banbury United
01.02.20 0 : 1 Zafer
Bromsgrove Bromsgrove
W
Bromsgrove Bromsgrove
08.02.20 6 : 0 Zafer
Lowestoft Town Lowestoft Town
L
Bromsgrove Bromsgrove
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
L
Bromsgrove Bromsgrove
07.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Barwell F.C. Barwell F.C.
5 Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C. 33 15 8 10 58:43 15 53 L
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
01.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Royston Town Royston Town
W
St Ives Town St Ives Town
08.02.20 2 : 4 Zafer
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
D
Barwell F.C. Barwell F.C.
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
L
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kings Langley Kings Langley
W
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
07.03.20 2 : 0 Zafer
Stourbridge Stourbridge
6 Stourbridge Stourbridge 32 16 5 11 53:52 1 53 L
Lowestoft Town Lowestoft Town
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
L
Banbury United Banbury United
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
L
Royston Town Royston Town
25.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
W
Stourbridge Stourbridge
29.02.20 2 : 0 Zafer
Lowestoft Town Lowestoft Town
L
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
7 Banbury United Banbury United 32 14 10 8 48:31 17 52 L
Banbury United Banbury United
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bromsgrove Bromsgrove
D
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Banbury United Banbury United
W
Banbury United Banbury United
22.02.20 2 : 0 Zafer
Stourbridge Stourbridge
W
Banbury United Banbury United
03.03.20 4 : 2 Zafer
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Banbury United Banbury United
07.03.20 2 : 1 Zafer
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
8 Coalville Town F.C. Coalville Town F.C. 30 14 9 7 51:32 19 51 W
Bromsgrove Bromsgrove
25.01.20 0 : 3 Zafer
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
St Ives Town St Ives Town
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
11.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
22.02.20 1 : 0 Zafer
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
9 Nuneaton Town Nuneaton Town 33 14 8 11 57:46 11 50 W
Hednesford Town Hednesford Town
04.02.20 0 : 3 Zafer
Nuneaton Town Nuneaton Town
D
Nuneaton Town Nuneaton Town
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Nuneaton Town Nuneaton Town
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Peterborough Sports Peterborough Sports
L
Redditch United Redditch United
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Nuneaton Town Nuneaton Town
W
Alvechurch Alvechurch
07.03.20 0 : 2 Zafer
Nuneaton Town Nuneaton Town
10 Kings Langley Kings Langley 30 15 5 10 51:41 10 50 D
Kings Langley Kings Langley
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Barwell F.C. Barwell F.C.
W
Kings Langley Kings Langley
04.02.20 2 : 1 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
W
Hednesford Town Hednesford Town
08.02.20 1 : 3 Zafer
Kings Langley Kings Langley
W
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
22.02.20 0 : 1 Zafer
Kings Langley Kings Langley
W
Leiston F.C. Leiston F.C.
07.03.20 0 : 4 Zafer
Kings Langley Kings Langley
11 Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds 30 14 7 9 50:45 5 49 W
Nuneaton Town Nuneaton Town
25.01.20 0 : 1 Zafer
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
L
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
28.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
01.02.20 3 : 0 Zafer
Redditch United Redditch United
L
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
L
Banbury United Banbury United
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
12 Barwell F.C. Barwell F.C. 32 14 6 12 58:53 5 48 D
Stourbridge Stourbridge
03.02.20 1 : 1 Beraberlik
Barwell F.C. Barwell F.C.
W
Barwell F.C. Barwell F.C.
08.02.20 1 : 0 Zafer
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
D
Barwell F.C. Barwell F.C.
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
D
Leiston F.C. Leiston F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Barwell F.C. Barwell F.C.
W
Bromsgrove Bromsgrove
07.03.20 1 : 4 Zafer
Barwell F.C. Barwell F.C.
13 Needham Market F.C. Needham Market F.C. 33 13 9 11 43:40 3 48 W
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
11.02.20 0 : 1 Zafer
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
W
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
15.02.20 1 : 0 Zafer
Lowestoft Town Lowestoft Town
W
Alvechurch Alvechurch
22.02.20 1 : 2 Zafer
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
L
Banbury United Banbury United
03.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
D
Peterborough Sports Peterborough Sports
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
14 Hednesford Town Hednesford Town 32 14 5 13 50:44 6 47 L
Hednesford Town Hednesford Town
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Kings Langley Kings Langley
L
Royston Town Royston Town
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hednesford Town Hednesford Town
D
Hednesford Town Hednesford Town
25.02.20 3 : 3 Beraberlik
Peterborough Sports Peterborough Sports
W
Redditch United Redditch United
07.03.20 0 : 1 Zafer
Hednesford Town Hednesford Town
D
St Ives Town St Ives Town
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hednesford Town Hednesford Town
15 Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C. 30 13 4 13 45:46 -1 43 D
Nuneaton Town Nuneaton Town
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Royston Town Royston Town
18.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
L
Tamworth Tamworth
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
W
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
25.02.20 3 : 0 Zafer
Lowestoft Town Lowestoft Town
L
Lowestoft Town Lowestoft Town
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
16 Lowestoft Town Lowestoft Town 33 13 2 18 48:62 -14 41 W
Lowestoft Town Lowestoft Town
18.02.20 2 : 1 Zafer
Stourbridge Stourbridge
W
Lowestoft Town Lowestoft Town
22.02.20 2 : 0 Zafer
Stratford Town Stratford Town
L
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
25.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Lowestoft Town Lowestoft Town
L
Stourbridge Stourbridge
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Lowestoft Town Lowestoft Town
W
Lowestoft Town Lowestoft Town
07.03.20 2 : 1 Zafer
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
17 Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C. 32 10 9 13 43:49 -6 39 L
Tamworth Tamworth
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
D
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Banbury United Banbury United
W
Bromsgrove Bromsgrove
22.02.20 1 : 2 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
W
Coalville Town F.C. Coalville Town F.C.
07.03.20 1 : 2 Zafer
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
L
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
09.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Peterborough Sports Peterborough Sports
18 Stratford Town Stratford Town 33 8 4 21 42:74 -32 28 D
Stratford Town Stratford Town
28.01.20 3 : 3 Beraberlik
Hitchin Town F.C. Hitchin Town F.C.
W
Biggleswade Town F.C. Biggleswade Town F.C.
01.02.20 0 : 1 Zafer
Stratford Town Stratford Town
W
Stratford Town Stratford Town
15.02.20 2 : 0 Zafer
Redditch United Redditch United
L
Lowestoft Town Lowestoft Town
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Stratford Town Stratford Town
L
Tamworth Tamworth
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Stratford Town Stratford Town
19 Leiston F.C. Leiston F.C. 32 6 8 18 39:87 -48 26 D
Alvechurch Alvechurch
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Leiston F.C. Leiston F.C.
L
Leiston F.C. Leiston F.C.
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Stourbridge Stourbridge
D
Leiston F.C. Leiston F.C.
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Barwell F.C. Barwell F.C.
L
St Ives Town St Ives Town
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Leiston F.C. Leiston F.C.
L
Leiston F.C. Leiston F.C.
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Kings Langley Kings Langley
20 St Ives Town St Ives Town 33 6 5 22 33:76 -43 23 L
St Ives Town St Ives Town
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Rushall Olympic F.C. Rushall Olympic F.C.
L
Peterborough Sports Peterborough Sports
22.02.20 5 : 0 Kaybetmek
St Ives Town St Ives Town
W
St Ives Town St Ives Town
03.03.20 1 : 0 Zafer
Leiston F.C. Leiston F.C.
L
Royston Town Royston Town
07.03.20 5 : 0 Kaybetmek
St Ives Town St Ives Town
D
St Ives Town St Ives Town
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hednesford Town Hednesford Town
21 Alvechurch Alvechurch 30 4 5 21 25:58 -33 17 L
Alvechurch Alvechurch
04.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Tamworth Tamworth
L
Peterborough Sports Peterborough Sports
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Alvechurch Alvechurch
L
Stourbridge Stourbridge
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Alvechurch Alvechurch
L
Alvechurch Alvechurch
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Needham Market F.C. Needham Market F.C.
L
Alvechurch Alvechurch
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Nuneaton Town Nuneaton Town
22 Redditch United Redditch United 33 3 3 27 24:89 -65 12 L
Rushden & Diamonds Rushden & Diamonds
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Redditch United Redditch United
L
Redditch United Redditch United
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Tamworth Tamworth
L
Stratford Town Stratford Town
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Redditch United Redditch United
W
Redditch United Redditch United
22.02.20 3 : 2 Zafer
Nuneaton Town Nuneaton Town
L
Redditch United Redditch United
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Hednesford Town Hednesford Town
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation Playoff
Daha fazla göster

Southern Football League, Premier Division Central - turnuva, organize eden İngiltere. Kayıt yaptıran şampiyona 22 katılımcılar. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
Peterborough Sports - 65 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Tamworth - 65 puan, kazanılan yarışmalar 21, yenilmeler 7, beraberlik 2.
Royston Town - 63 sayı, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Southern Football League, Premier Division Central (İngiltere) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Southern Football League, Premier Division Central (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.