Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
Northern Premier League
İngiltere

Northern Premier League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Northern League, Pr. Div
1 South Shields South Shields 33 21 6 6 64:34 30 69 D
South Shields South Shields
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Buxton FC Buxton FC
W
G'borough Trinity G'borough Trinity
29.02.20 1 : 4 Zafer
South Shields South Shields
W
Bamber Bridge Bamber Bridge
07.03.20 1 : 2 Zafer
South Shields South Shields
W
Nantwich Town Nantwich Town
10.03.20 0 : 1 Zafer
South Shields South Shields
W
South Shields South Shields
14.03.20 5 : 3 Zafer
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
2 FC United Of Manchester FC United Of Manchester 32 16 9 7 73:51 22 57 L
Bamber Bridge Bamber Bridge
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
W
Nantwich Town Nantwich Town
25.02.20 0 : 1 Zafer
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
D
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
29.02.20 4 : 4 Beraberlik
Warrington Town Warrington Town
W
Mickeover Sports Mickeover Sports
07.03.20 0 : 4 Zafer
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
L
South Shields South Shields
14.03.20 5 : 3 Kaybetmek
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
3 Warrington Town Warrington Town 32 14 13 5 57:44 13 55 W
Warrington Town Warrington Town
22.02.20 2 : 0 Zafer
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
D
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
29.02.20 4 : 4 Beraberlik
Warrington Town Warrington Town
D
Ashton United FC Ashton United FC
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Warrington Town Warrington Town
W
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
07.03.20 0 : 2 Zafer
Warrington Town Warrington Town
W
Warrington Town Warrington Town
10.03.20 3 : 2 Zafer
Matlock Town Matlock Town
4 Basford United Basford United 32 16 7 9 49:39 10 55 D
Basford United Basford United
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
W
Basford United Basford United
22.02.20 2 : 1 Zafer
Atherton Collieries Atherton Collieries
L
Basford United Basford United
02.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Nantwich Town Nantwich Town
L
Basford United Basford United
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Buxton FC Buxton FC
L
Basford United Basford United
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
5 Lancaster City Lancaster City 34 15 8 11 58:46 12 53 D
Lancaster City Lancaster City
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nantwich Town Nantwich Town
L
Lancaster City Lancaster City
25.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Whitby Town Whitby Town
L
Hyde United Hyde United
29.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Lancaster City Lancaster City
L
Lancaster City Lancaster City
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
G'borough Trinity G'borough Trinity
D
Lancaster City Lancaster City
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Witton Albion Witton Albion
6 Nantwich Town Nantwich Town 31 15 7 9 55:39 16 52 D
Lancaster City Lancaster City
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Nantwich Town Nantwich Town
L
Nantwich Town Nantwich Town
25.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
W
Basford United Basford United
02.03.20 0 : 2 Zafer
Nantwich Town Nantwich Town
D
Radcliffe FC Radcliffe FC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Nantwich Town Nantwich Town
L
Nantwich Town Nantwich Town
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
South Shields South Shields
7 Whitby Town Whitby Town 31 14 8 9 54:42 12 50 D
Whitby Town Whitby Town
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ashton United FC Ashton United FC
D
Whitby Town Whitby Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Mickeover Sports Mickeover Sports
L
Stafford Rangers Stafford Rangers
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Whitby Town Whitby Town
D
Whitby Town Whitby Town
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Grantham Town Grantham Town
D
Radcliffe FC Radcliffe FC
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Whitby Town Whitby Town
8 Scarborough Athletic Scarborough Athletic 35 14 8 13 44:47 -3 50 W
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
15.02.20 5 : 0 Zafer
Bamber Bridge Bamber Bridge
L
Warrington Town Warrington Town
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
W
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
29.02.20 3 : 1 Zafer
Radcliffe FC Radcliffe FC
L
Ashton United FC Ashton United FC
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
W
Basford United Basford United
14.03.20 0 : 1 Zafer
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
9 Morpeth Town Morpeth Town 27 14 6 7 48:37 11 48 W
Atherton Collieries Atherton Collieries
08.02.20 1 : 5 Zafer
Morpeth Town Morpeth Town
W
Stafford Rangers Stafford Rangers
22.02.20 0 : 2 Zafer
Morpeth Town Morpeth Town
D
Matlock Town Matlock Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Morpeth Town Morpeth Town
W
Morpeth Town Morpeth Town
07.03.20 3 : 2 Zafer
Witton Albion Witton Albion
W
Morpeth Town Morpeth Town
10.03.20 2 : 1 Zafer
Hyde United Hyde United
10 Hyde United Hyde United 33 12 7 14 55:55 1 43 D
Matlock Town Matlock Town
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hyde United Hyde United
L
Hyde United Hyde United
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
W
Hyde United Hyde United
29.02.20 5 : 2 Zafer
Lancaster City Lancaster City
W
Hyde United Hyde United
07.03.20 3 : 1 Zafer
Matlock Town Matlock Town
L
Morpeth Town Morpeth Town
10.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Hyde United Hyde United
11 G'borough Trinity G'borough Trinity 32 11 9 12 53:50 3 42 L
G'borough Trinity G'borough Trinity
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
L
G'borough Trinity G'borough Trinity
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
South Shields South Shields
W
G'borough Trinity G'borough Trinity
03.03.20 4 : 1 Zafer
Radcliffe FC Radcliffe FC
W
Lancaster City Lancaster City
07.03.20 0 : 1 Zafer
G'borough Trinity G'borough Trinity
D
Stafford Rangers Stafford Rangers
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
G'borough Trinity G'borough Trinity
12 Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic 33 12 6 15 42:50 -8 42 L
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
04.02.20 1 : 2 Kaybetmek
G'borough Trinity G'borough Trinity
D
Stafford Rangers Stafford Rangers
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
W
G'borough Trinity G'borough Trinity
15.02.20 1 : 3 Zafer
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
L
Grantham Town Grantham Town
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
L
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Warrington Town Warrington Town
13 Bamber Bridge Bamber Bridge 33 12 4 17 53:64 -11 40 L
Nantwich Town Nantwich Town
01.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Bamber Bridge Bamber Bridge
W
Bamber Bridge Bamber Bridge
08.02.20 2 : 1 Zafer
Grantham Town Grantham Town
L
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
15.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Bamber Bridge Bamber Bridge
W
Bamber Bridge Bamber Bridge
22.02.20 3 : 0 Zafer
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
L
Bamber Bridge Bamber Bridge
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
South Shields South Shields
14 Witton Albion Witton Albion 31 10 9 12 40:43 -3 39 L
Basford United Basford United
27.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Witton Albion Witton Albion
D
Witton Albion Witton Albion
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Stafford Rangers Stafford Rangers
L
Ashton United FC Ashton United FC
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Witton Albion Witton Albion
L
Morpeth Town Morpeth Town
07.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Witton Albion Witton Albion
D
Lancaster City Lancaster City
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Witton Albion Witton Albion
15 Mickeover Sports Mickeover Sports 29 11 5 13 42:52 -10 38 D
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
01.02.20 3 : 3 Beraberlik
Mickeover Sports Mickeover Sports
L
Mickeover Sports Mickeover Sports
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Whitby Town Whitby Town
D
Whitby Town Whitby Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Mickeover Sports Mickeover Sports
L
Mickeover Sports Mickeover Sports
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
L
Ashton United FC Ashton United FC
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Mickeover Sports Mickeover Sports
16 Radcliffe FC Radcliffe FC 32 11 5 16 34:50 -16 38 D
Matlock Town Matlock Town
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Radcliffe FC Radcliffe FC
L
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Radcliffe FC Radcliffe FC
L
G'borough Trinity G'borough Trinity
03.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Radcliffe FC Radcliffe FC
D
Radcliffe FC Radcliffe FC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Nantwich Town Nantwich Town
D
Radcliffe FC Radcliffe FC
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Whitby Town Whitby Town
17 Ashton United FC Ashton United FC 29 10 7 12 40:45 -5 36 W
Ashton United FC Ashton United FC
08.02.20 3 : 1 Zafer
Witton Albion Witton Albion
D
Whitby Town Whitby Town
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Ashton United FC Ashton United FC
D
Ashton United FC Ashton United FC
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Warrington Town Warrington Town
W
Ashton United FC Ashton United FC
07.03.20 2 : 0 Zafer
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
W
Ashton United FC Ashton United FC
10.03.20 3 : 1 Zafer
Mickeover Sports Mickeover Sports
18 Buxton FC Buxton FC 32 8 11 13 56:52 4 35 D
Stafford Rangers Stafford Rangers
04.02.20 0 : 0 Beraberlik
Buxton FC Buxton FC
D
Buxton FC Buxton FC
08.02.20 3 : 3 Beraberlik
G'borough Trinity G'borough Trinity
D
South Shields South Shields
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Buxton FC Buxton FC
W
Buxton FC Buxton FC
29.02.20 5 : 1 Zafer
Stafford Rangers Stafford Rangers
W
Basford United Basford United
07.03.20 0 : 2 Zafer
Buxton FC Buxton FC
19 Grantham Town Grantham Town 32 7 9 16 38:71 -33 30 L
Grantham Town Grantham Town
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
South Shields South Shields
D
Warrington Town Warrington Town
18.02.20 3 : 3 Beraberlik
Grantham Town Grantham Town
W
Grantham Town Grantham Town
29.02.20 2 : 0 Zafer
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
L
Atherton Collieries Atherton Collieries
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Grantham Town Grantham Town
D
Whitby Town Whitby Town
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Grantham Town Grantham Town
20 Matlock Town Matlock Town 28 8 5 15 36:43 -7 29 D
Matlock Town Matlock Town
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Radcliffe FC Radcliffe FC
L
Matlock Town Matlock Town
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Whitby Town Whitby Town
D
Matlock Town Matlock Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Morpeth Town Morpeth Town
L
Hyde United Hyde United
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Matlock Town Matlock Town
L
Warrington Town Warrington Town
10.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Matlock Town Matlock Town
21 Atherton Collieries Atherton Collieries 26 8 4 14 36:49 -13 28 L
Atherton Collieries Atherton Collieries
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
G'borough Trinity G'borough Trinity
L
Whitby Town Whitby Town
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Atherton Collieries Atherton Collieries
L
Atherton Collieries Atherton Collieries
08.02.20 1 : 5 Kaybetmek
Morpeth Town Morpeth Town
L
Basford United Basford United
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Atherton Collieries Atherton Collieries
W
Atherton Collieries Atherton Collieries
07.03.20 2 : 0 Zafer
Grantham Town Grantham Town
22 Stafford Rangers Stafford Rangers 33 4 11 18 29:53 -24 23 L
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stafford Rangers Stafford Rangers
L
Stafford Rangers Stafford Rangers
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Morpeth Town Morpeth Town
L
Buxton FC Buxton FC
29.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Stafford Rangers Stafford Rangers
W
Stafford Rangers Stafford Rangers
07.03.20 2 : 1 Zafer
Whitby Town Whitby Town
D
Stafford Rangers Stafford Rangers
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
G'borough Trinity G'borough Trinity
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Northern Premier League - turnuva, düzenleyen İngiltere. Kayıt yaptıran şampiyona 22 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
South Shields - 69 sayı, kazanılan maçlar 21, yenilmeler 6, beraberlik 6.
FC United Of Manchester - 57 madde, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 7, beraberlik 9.
Warrington Town - 55 puan, yengi 14, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 13.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Northern Premier League (İngiltere) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Northern Premier League (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.