Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
İngiltere

Konferans Güney

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League South
1 Wealdstone 33 22 4 7 69:35 34 70 W
Wealdstone
22.02.20 3 : 1 Zafer
Dorking Wanderers
L
Wealdstone
25.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Chelmsford City
D
Dartford FC
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Wealdstone
W
Wealdstone
07.03.20 2 : 1 Zafer
Dulwich Hamlet
D
Chippenham Town
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Wealdstone
2 Havant & Waterlooville FC 34 19 10 5 64:37 27 67 W
Havant & Waterlooville FC
26.02.20 1 : 0 Zafer
Slough Town
W
Billericay Town
03.03.20 0 : 1 Zafer
Havant & Waterlooville FC
W
Havant & Waterlooville FC
07.03.20 2 : 0 Zafer
Hampton & Richmond Borough FC
W
Dorking Wanderers
14.03.20 1 : 2 Zafer
Havant & Waterlooville FC
D
Chelmsford City
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Havant & Waterlooville FC
3 Weymouth FC 35 17 12 6 60:35 25 63 D
Weymouth FC
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Billericay Town
W
Weymouth FC
29.02.20 5 : 1 Zafer
Maidstone United FC
D
Bath City FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Weymouth FC
W
Weymouth FC
14.03.20 2 : 0 Zafer
Slough Town
D
Dartford FC
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Weymouth FC
4 Bath City FC 35 18 9 8 50:37 13 63 W
Maidstone United FC
18.02.20 0 : 2 Zafer
Bath City FC
W
Bath City FC
22.02.20 3 : 2 Zafer
Dulwich Hamlet
L
Braintree Town FC
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Bath City FC
D
Bath City FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Weymouth FC
W
Hungerford Town
14.03.20 0 : 1 Zafer
Bath City FC
5 Slough Town 35 17 9 9 51:38 13 60 L
Havant & Waterlooville FC
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Slough Town
W
Dorking Wanderers
29.02.20 3 : 5 Zafer
Slough Town
L
Slough Town
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Hungerford Town
L
Weymouth FC
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Slough Town
D
Slough Town
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Maidstone United FC
6 Dartford FC 34 16 8 10 60:46 14 56 W
Dartford FC
22.02.20 2 : 1 Zafer
Eastbourne Borough
D
Dartford FC
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Wealdstone
W
ST Albans City
07.03.20 1 : 2 Zafer
Dartford FC
W
Dartford FC
14.03.20 3 : 0 Zafer
Chelmsford City
D
Dartford FC
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Weymouth FC
7 Dorking Wanderers 35 14 8 13 58:56 2 50 L
Oxford City
18.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dorking Wanderers
L
Wealdstone
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Dorking Wanderers
L
Dorking Wanderers
29.02.20 3 : 5 Kaybetmek
Slough Town
L
Hemel Hempstead
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Dorking Wanderers
L
Dorking Wanderers
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Havant & Waterlooville FC
8 Hampton & Richmond Borough FC 33 14 5 14 51:50 1 47 D
Hampton & Richmond Borough FC
11.02.20 1 : 1 Beraberlik
Welling United
L
Hampton & Richmond Borough FC
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Weymouth FC
W
Maidstone United FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
Hampton & Richmond Borough FC
L
Havant & Waterlooville FC
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Hampton & Richmond Borough FC
D
Hampton & Richmond Borough FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford City
9 Maidstone United FC 33 12 9 12 48:44 4 45 L
Maidstone United FC
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Hampton & Richmond Borough FC
L
Weymouth FC
29.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Maidstone United FC
W
Maidstone United FC
07.03.20 3 : 1 Zafer
Welling United
L
Eastbourne Borough
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Maidstone United FC
D
Slough Town
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Maidstone United FC
10 Chelmsford City 34 11 11 12 55:56 -1 44 W
Chelmsford City
17.02.20 3 : 1 Zafer
Tonbridge Angels
D
Chelmsford City
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Slough Town
W
Wealdstone
25.02.20 0 : 1 Zafer
Chelmsford City
D
Chelmsford City
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Concord Rangers
L
Dartford FC
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Chelmsford City
11 Hemel Hempstead 34 12 8 14 36:43 -7 44 L
Hemel Hempstead
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Chippenham Town
D
Braintree Town FC
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hemel Hempstead
W
Hemel Hempstead
22.02.20 1 : 0 Zafer
Concord Rangers
W
Hemel Hempstead
07.03.20 1 : 0 Zafer
Dorking Wanderers
L
Dulwich Hamlet
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Hemel Hempstead
12 Chippenham Town 35 10 12 13 39:45 -6 42 L
Welling United
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Chippenham Town
W
Chippenham Town
25.02.20 3 : 0 Zafer
Concord Rangers
W
Chippenham Town
29.02.20 2 : 1 Zafer
ST Albans City
W
Oxford City
07.03.20 1 : 3 Zafer
Chippenham Town
D
Chippenham Town
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Wealdstone
13 Welling United 34 12 6 16 38:46 -8 42 W
Dulwich Hamlet
15.02.20 0 : 1 Zafer
Welling United
W
Welling United
22.02.20 1 : 0 Zafer
Chippenham Town
L
Maidstone United FC
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Welling United
W
Welling United
14.03.20 2 : 0 Zafer
Billericay Town
D
Oxford City
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Welling United
14 Oxford City 34 11 9 14 47:60 -13 42 W
Oxford City
18.02.20 2 : 1 Zafer
Dorking Wanderers
L
Oxford City
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Tonbridge Angels
D
Billericay Town
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford City
L
Oxford City
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Chippenham Town
D
Hampton & Richmond Borough FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford City
15 Eastbourne Borough 33 8 14 11 38:54 -16 38 D
Eastbourne Borough
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hemel Hempstead
D
Weymouth FC
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Eastbourne Borough
L
Dartford FC
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Eastbourne Borough
D
Eastbourne Borough
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Billericay Town
W
Eastbourne Borough
14.03.20 3 : 0 Zafer
Maidstone United FC
16 Dulwich Hamlet 35 9 10 16 51:50 1 37 L
Dulwich Hamlet
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Welling United
L
Bath City FC
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Dulwich Hamlet
L
Dulwich Hamlet
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Tonbridge Angels
L
Wealdstone
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Dulwich Hamlet
W
Dulwich Hamlet
14.03.20 2 : 1 Zafer
Hemel Hempstead
17 Concord Rangers 32 10 7 15 44:48 -4 37 L
Concord Rangers
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bath City FC
L
Hemel Hempstead
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Concord Rangers
L
Chippenham Town
25.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Concord Rangers
D
Chelmsford City
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Concord Rangers
D
Concord Rangers
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tonbridge Angels
18 Billericay Town 32 8 13 11 46:55 -9 37 D
Billericay Town
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford City
D
Eastbourne Borough
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Billericay Town
L
Billericay Town
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Havant & Waterlooville FC
W
Billericay Town
07.03.20 2 : 1 Zafer
Braintree Town FC
L
Welling United
14.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Billericay Town
19 ST Albans City 35 9 10 16 41:54 -13 37 D
ST Albans City
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Oxford City
W
Havant & Waterlooville FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
ST Albans City
L
Chippenham Town
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
ST Albans City
L
ST Albans City
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Dartford FC
W
Braintree Town FC
14.03.20 0 : 1 Zafer
ST Albans City
20 Tonbridge Angels 31 9 9 13 46:54 -8 36 D
Tonbridge Angels
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hungerford Town
L
Chelmsford City
17.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Tonbridge Angels
W
Oxford City
22.02.20 0 : 3 Zafer
Tonbridge Angels
W
Dulwich Hamlet
29.02.20 0 : 1 Zafer
Tonbridge Angels
D
Concord Rangers
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Tonbridge Angels
21 Braintree Town FC 35 10 5 20 44:67 -23 35 D
Braintree Town FC
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hemel Hempstead
L
Hungerford Town
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Braintree Town FC
W
Braintree Town FC
29.02.20 2 : 0 Zafer
Bath City FC
L
Billericay Town
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Braintree Town FC
L
Braintree Town FC
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
ST Albans City
22 Hungerford Town 33 8 4 21 38:64 -26 28 L
Hungerford Town
04.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Dorking Wanderers
D
Tonbridge Angels
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hungerford Town
W
Hungerford Town
22.02.20 2 : 0 Zafer
Braintree Town FC
W
Slough Town
07.03.20 0 : 2 Zafer
Hungerford Town
L
Hungerford Town
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Bath City FC
Promotion
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Konferans Güney - turnuva, düzenleyen İngiltere. Kayıt yaptıran turnuva 22 katılan takımlar. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Wealdstone - 70 madde, kazanılan yarışmalar 22, yenilmeler 7, beraberlik 4.
Havant & Waterlooville FC - 67 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 19, yenilme 5, beraberlik 10.
Weymouth FC - 63 madde, kazanılan yarışmalar 17, yenilme 6, beraberlik 12.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Konferans Güney (İngiltere) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Konferans Güney (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.