Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
Konferans Kuzey
İngiltere

Konferans Kuzey

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League North
1 York City FC York City FC 34 19 9 6 52:28 24 66 L
Boston United FC Boston United FC
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
York City FC York City FC
W
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
22.02.20 0 : 1 Zafer
York City FC York City FC
D
York City FC York City FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Curzon Ashton Curzon Ashton
L
York City FC York City FC
03.03.20 1 : 4 Kaybetmek
Hereford FC Hereford FC
W
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
07.03.20 1 : 3 Zafer
York City FC York City FC
2 Kings Lynn Town Kings Lynn Town 32 19 7 6 63:39 24 64 L
Chester FC Chester FC
18.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
D
Leamington FC Leamington FC
03.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
W
Gateshead Gateshead
07.03.20 1 : 2 Zafer
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
L
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
L
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Guiseley AFC Guiseley AFC
3 Brackley Town FC Brackley Town FC 34 16 12 6 61:25 36 60 W
Chester FC Chester FC
22.02.20 2 : 3 Zafer
Brackley Town FC Brackley Town FC
D
Darlington Darlington
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Brackley Town FC Brackley Town FC
D
Brackley Town FC Brackley Town FC
03.03.20 0 : 0 Beraberlik
Boston United FC Boston United FC
W
Brackley Town FC Brackley Town FC
07.03.20 5 : 2 Zafer
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
W
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
14.03.20 2 : 4 Zafer
Brackley Town FC Brackley Town FC
4 Boston United FC Boston United FC 32 17 7 8 46:32 14 58 W
Boston United FC Boston United FC
08.02.20 3 : 1 Zafer
York City FC York City FC
W
Boston United FC Boston United FC
22.02.20 1 : 0 Zafer
AFC Telford United AFC Telford United
L
Boston United FC Boston United FC
25.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Gateshead Gateshead
D
Brackley Town FC Brackley Town FC
03.03.20 0 : 0 Beraberlik
Boston United FC Boston United FC
D
Curzon Ashton Curzon Ashton
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Boston United FC Boston United FC
5 Altringham Altringham 33 16 9 8 62:40 22 57 D
Altringham Altringham
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kettering Forest Kettering Forest
L
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
11.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Altringham Altringham
W
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
15.02.20 0 : 3 Zafer
Altringham Altringham
W
Hereford FC Hereford FC
29.02.20 0 : 2 Zafer
Altringham Altringham
W
Altringham Altringham
07.03.20 4 : 1 Zafer
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
6 Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC 34 15 10 9 63:45 18 55 W
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
11.02.20 3 : 2 Zafer
Altringham Altringham
W
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
22.02.20 5 : 0 Zafer
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
D
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
29.02.20 3 : 3 Beraberlik
AFC Telford United AFC Telford United
L
Altringham Altringham
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
W
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
14.03.20 4 : 0 Zafer
Hereford FC Hereford FC
7 Chester FC Chester FC 32 15 9 8 58:38 20 54 L
York City FC York City FC
01.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Chester FC Chester FC
W
Chester FC Chester FC
08.02.20 2 : 1 Zafer
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
W
Chester FC Chester FC
18.02.20 3 : 2 Zafer
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
L
Chester FC Chester FC
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Brackley Town FC Brackley Town FC
L
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Chester FC Chester FC
8 Gateshead Gateshead 31 14 10 7 47:31 16 52 W
Curzon Ashton Curzon Ashton
08.02.20 0 : 1 Zafer
Gateshead Gateshead
D
Gateshead Gateshead
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
D
Guiseley AFC Guiseley AFC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gateshead Gateshead
W
Boston United FC Boston United FC
25.02.20 0 : 3 Zafer
Gateshead Gateshead
L
Gateshead Gateshead
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
9 Guiseley AFC Guiseley AFC 33 14 8 11 52:41 11 50 W
Darlington Darlington
01.02.20 0 : 3 Zafer
Guiseley AFC Guiseley AFC
L
Guiseley AFC Guiseley AFC
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AFC Telford United AFC Telford United
D
Guiseley AFC Guiseley AFC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Gateshead Gateshead
W
Guiseley AFC Guiseley AFC
07.03.20 3 : 0 Zafer
Leamington FC Leamington FC
W
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
14.03.20 0 : 1 Zafer
Guiseley AFC Guiseley AFC
10 Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC 34 14 6 14 50:45 5 48 L
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
11.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
W
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
22.02.20 2 : 0 Zafer
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
L
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Hereford FC Hereford FC
L
Gloucester Gloucester
09.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
W
Darlington Darlington
14.03.20 2 : 4 Zafer
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
11 Darlington Darlington 33 14 6 13 43:50 -7 48 D
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Darlington Darlington
D
Hereford FC Hereford FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Darlington Darlington
D
Darlington Darlington
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Brackley Town FC Brackley Town FC
W
AFC Telford United AFC Telford United
07.03.20 1 : 2 Zafer
Darlington Darlington
L
Darlington Darlington
14.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
12 Southport Southport 32 12 7 13 40:41 -1 43 D
Southport Southport
01.02.20 3 : 3 Beraberlik
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
D
Hereford FC Hereford FC
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Southport Southport
D
Brackley Town FC Brackley Town FC
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
Southport Southport
L
Leamington FC Leamington FC
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Southport Southport
L
Southport Southport
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
13 AFC Telford United AFC Telford United 34 11 9 14 51:56 -5 42 W
Guiseley AFC Guiseley AFC
08.02.20 1 : 2 Zafer
AFC Telford United AFC Telford United
L
Boston United FC Boston United FC
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AFC Telford United AFC Telford United
D
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
29.02.20 3 : 3 Beraberlik
AFC Telford United AFC Telford United
L
AFC Telford United AFC Telford United
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Darlington Darlington
W
AFC Telford United AFC Telford United
14.03.20 3 : 1 Zafer
Kettering Forest Kettering Forest
14 Alfreton Town FC Alfreton Town FC 32 12 4 16 48:55 -7 40 D
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
W
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
18.02.20 1 : 0 Zafer
Leamington FC Leamington FC
L
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
22.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
L
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
York City FC York City FC
L
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
14.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Brackley Town FC Brackley Town FC
15 Hereford FC Hereford FC 35 9 12 14 39:56 -17 39 L
Hereford FC Hereford FC
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Altringham Altringham
W
York City FC York City FC
03.03.20 1 : 4 Zafer
Hereford FC Hereford FC
W
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Hereford FC Hereford FC
D
Kettering Forest Kettering Forest
10.03.20 0 : 0 Beraberlik
Hereford FC Hereford FC
L
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
14.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Hereford FC Hereford FC
16 Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC 33 10 8 15 39:43 -4 38 D
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Darlington Darlington
W
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
11.02.20 0 : 1 Zafer
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
D
Gateshead Gateshead
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
L
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
York City FC York City FC
W
Southport Southport
07.03.20 1 : 2 Zafer
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
17 Leamington FC Leamington FC 32 9 8 15 39:51 -12 35 L
Gateshead Gateshead
01.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Leamington FC Leamington FC
L
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
18.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Leamington FC Leamington FC
W
Leamington FC Leamington FC
22.02.20 1 : 0 Zafer
Southport Southport
D
Leamington FC Leamington FC
03.03.20 0 : 0 Beraberlik
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
L
Guiseley AFC Guiseley AFC
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Leamington FC Leamington FC
18 Curzon Ashton Curzon Ashton 33 8 10 15 34:42 -8 34 D
Kettering Forest Kettering Forest
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Curzon Ashton Curzon Ashton
L
Curzon Ashton Curzon Ashton
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gateshead Gateshead
D
York City FC York City FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Curzon Ashton Curzon Ashton
D
Curzon Ashton Curzon Ashton
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Boston United FC Boston United FC
W
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
14.03.20 0 : 2 Zafer
Curzon Ashton Curzon Ashton
19 Gloucester Gloucester 30 9 6 15 39:57 -18 33 L
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
28.01.20 6 : 1 Kaybetmek
Gloucester Gloucester
L
Gloucester Gloucester
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
W
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
08.02.20 1 : 2 Zafer
Gloucester Gloucester
D
Kettering Forest Kettering Forest
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gloucester Gloucester
W
Gloucester Gloucester
09.03.20 2 : 1 Zafer
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
20 Kettering Forest Kettering Forest 31 7 11 13 36:46 -10 32 D
Kettering Forest Kettering Forest
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Curzon Ashton Curzon Ashton
D
Altringham Altringham
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kettering Forest Kettering Forest
D
Kettering Forest Kettering Forest
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gloucester Gloucester
D
Kettering Forest Kettering Forest
10.03.20 0 : 0 Beraberlik
Hereford FC Hereford FC
L
AFC Telford United AFC Telford United
14.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Kettering Forest Kettering Forest
21 Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC 33 6 5 22 32:78 -46 23 L
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Boston United FC Boston United FC
L
Chester FC Chester FC
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
L
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Altringham Altringham
L
Farsley Celtic FC Farsley Celtic FC
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
L
Brackley Town FC Brackley Town FC
07.03.20 5 : 2 Kaybetmek
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
22 Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC 33 5 5 23 25:80 -55 20 D
Southport Southport
01.02.20 3 : 3 Beraberlik
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
L
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Gloucester Gloucester
W
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
07.03.20 2 : 1 Zafer
Chester FC Chester FC
W
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
10.03.20 0 : 1 Zafer
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
L
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
14.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Curzon Ashton Curzon Ashton
Promotion
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Konferans Kuzey - turnuva, düzenleyen İngiltere. Kayıt yaptıran şampiyona 22 futbol kulüpleri. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
York City FC - 66 kabul edilen puan, yengi 19, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 9.
Kings Lynn Town - 64 puan, parlak başarılar 19, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 7.
Brackley Town FC - 60 madde, kazanılan yarışmalar 16, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 12.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Konferans Kuzey (İngiltere) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki maçlar - Konferans Kuzey (İngiltere):
Brackley Town FC - Gateshead (19.07.2020 10:00)
Altringham - Chester FC (19.07.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Konferans Kuzey (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.