Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
06
İngiltere

Ulusal Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National League
1 Barrow AFC 37 21 7 9 68:39 29 70 L
Dover Athletic FC
04.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Barrow AFC
W
Barrow AFC
18.02.20 1 : 0 Zafer
Dover Athletic FC
D
Sutton United FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Barrow AFC
W
Barrow AFC
29.02.20 2 : 1 Zafer
Dagenham & Redbridge FC
L
Barrow AFC
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Notts County
2 Harrogate Town FC 37 19 9 9 61:44 17 66 W
Harrogate Town FC
11.02.20 3 : 0 Zafer
Yeovil Town
D
Barnet FC
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
Harrogate Town FC
W
Harrogate Town FC
22.02.20 3 : 0 Zafer
Eastleigh
W
Chesterfield FC
03.03.20 3 : 4 Zafer
Harrogate Town FC
D
Harrogate Town FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bromley
3 Notts County 38 17 12 9 61:38 23 63 L
Hartlepool United FC
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Notts County
W
AFC Fylde
03.03.20 1 : 2 Zafer
Notts County
W
Barrow AFC
07.03.20 0 : 2 Zafer
Notts County
W
Notts County
10.03.20 3 : 1 Zafer
Aldershot Town FC
W
Notts County
14.03.20 4 : 0 Zafer
Eastleigh
4 Yeovil Town 37 17 9 11 61:44 17 60 D
Yeovil Town
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Chorley FC
L
Harrogate Town FC
11.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Yeovil Town
L
Boreham Wood FC
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Yeovil Town
W
Yeovil Town
29.02.20 3 : 0 Zafer
Wrexham
W
Dover Athletic FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Yeovil Town
5 Boreham Wood FC 37 16 12 9 55:40 15 60 W
Boreham Wood FC
22.02.20 1 : 0 Zafer
Yeovil Town
L
Aldershot Town FC
25.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Boreham Wood FC
D
Boreham Wood FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hartlepool United FC
D
Barnet FC
03.03.20 2 : 2 Beraberlik
Boreham Wood FC
W
Maidenhead United FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Boreham Wood FC
6 Halifax Town 37 17 7 13 50:49 1 58 W
Halifax Town
01.02.20 2 : 1 Zafer
Bromley
L
Torquay United
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Halifax Town
W
Halifax Town
03.03.20 1 : 0 Zafer
Sutton United FC
L
Halifax Town
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Woking
L
Halifax Town
14.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ebbsfleet United FC
7 Stockport County FC 39 16 10 13 51:54 -3 58 W
Stockport County FC
15.02.20 1 : 0 Zafer
Bromley
D
Woking
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stockport County FC
W
Ebbsfleet United FC
29.02.20 0 : 1 Zafer
Stockport County FC
D
Stockport County FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Barnet FC
W
Maidenhead United FC
14.03.20 1 : 2 Zafer
Stockport County FC
8 Solihull Moors FC 38 15 10 13 48:37 11 55 W
Solihull Moors FC
11.02.20 1 : 0 Zafer
Barnet FC
L
Dagenham & Redbridge FC
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Solihull Moors FC
W
Solihull Moors FC
29.02.20 3 : 0 Zafer
Dover Athletic FC
L
Solihull Moors FC
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Hartlepool United FC
D
AFC Fylde
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Solihull Moors FC
9 Hartlepool United FC 39 14 13 12 56:50 6 55 W
Hartlepool United FC
22.02.20 2 : 0 Zafer
Notts County
D
Boreham Wood FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Hartlepool United FC
W
Solihull Moors FC
03.03.20 0 : 1 Zafer
Hartlepool United FC
L
Hartlepool United FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ebbsfleet United FC
D
Sutton United FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hartlepool United FC
10 Woking 38 15 10 13 50:55 -5 55 D
Notts County
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Woking
D
Woking
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stockport County FC
W
Woking
29.02.20 2 : 0 Zafer
Maidenhead United FC
W
Halifax Town
07.03.20 0 : 2 Zafer
Woking
L
Woking
10.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Barnet FC
11 Barnet FC 35 14 12 9 52:42 10 54 D
Barnet FC
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
Harrogate Town FC
W
Chorley FC
22.02.20 0 : 1 Zafer
Barnet FC
D
Barnet FC
03.03.20 2 : 2 Beraberlik
Boreham Wood FC
D
Stockport County FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Barnet FC
W
Woking
10.03.20 1 : 3 Zafer
Barnet FC
12 Dover Athletic FC 38 15 9 14 49:49 1 54 L
Barrow AFC
18.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Dover Athletic FC
W
Dover Athletic FC
22.02.20 5 : 1 Zafer
AFC Fylde
L
Solihull Moors FC
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Dover Athletic FC
L
Dover Athletic FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Yeovil Town
D
Dover Athletic FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Chesterfield FC
13 Bromley 38 14 10 14 57:52 5 52 D
Bromley
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Solihull Moors FC
L
Stockport County FC
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bromley
L
Bromley
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Wrexham
L
Bromley
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sutton United FC
D
Harrogate Town FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Bromley
14 Sutton United FC 38 12 14 12 47:42 5 50 D
Sutton United FC
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Barrow AFC
W
Bromley
29.02.20 0 : 1 Zafer
Sutton United FC
L
Halifax Town
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sutton United FC
W
Sutton United FC
07.03.20 2 : 0 Zafer
Torquay United
D
Sutton United FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hartlepool United FC
15 Torquay United 36 14 6 16 56:61 -5 48 D
Torquay United
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Ebbsfleet United FC
L
Barrow AFC
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Torquay United
W
Torquay United
22.02.20 1 : 0 Zafer
Halifax Town
W
Torquay United
29.02.20 2 : 0 Zafer
Chorley FC
L
Sutton United FC
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Torquay United
16 Aldershot Town FC 39 12 10 17 43:55 -12 46 W
Maidenhead United FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
Aldershot Town FC
W
Aldershot Town FC
25.02.20 3 : 2 Zafer
Boreham Wood FC
L
Aldershot Town FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Dagenham & Redbridge FC
L
Notts County
10.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Aldershot Town FC
L
AFC Fylde
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Aldershot Town FC
17 Eastleigh 37 11 13 13 43:55 -12 46 D
Eastleigh
11.02.20 2 : 2 Beraberlik
AFC Fylde
L
Harrogate Town FC
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Eastleigh
W
Chorley FC
03.03.20 1 : 2 Zafer
Eastleigh
D
Wrexham
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastleigh
L
Notts County
14.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Eastleigh
18 Dagenham & Redbridge FC 37 11 11 15 40:44 -4 44 D
Dagenham & Redbridge FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Stockport County FC
W
Dagenham & Redbridge FC
22.02.20 2 : 0 Zafer
Solihull Moors FC
L
Barrow AFC
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dagenham & Redbridge FC
W
Aldershot Town FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Dagenham & Redbridge FC
L
Dagenham & Redbridge FC
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AFC Fylde
19 Chesterfield FC 38 11 11 16 55:65 -10 44 W
Chesterfield FC
08.02.20 3 : 2 Zafer
Wrexham
W
Chesterfield FC
22.02.20 4 : 0 Zafer
Ebbsfleet United FC
L
Chesterfield FC
03.03.20 3 : 4 Kaybetmek
Harrogate Town FC
W
Chorley FC
07.03.20 1 : 2 Zafer
Chesterfield FC
D
Dover Athletic FC
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Chesterfield FC
20 Wrexham 37 11 10 16 46:49 -3 43 D
Wrexham
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
Dagenham & Redbridge FC
L
Chesterfield FC
08.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Wrexham
W
Bromley
22.02.20 0 : 2 Zafer
Wrexham
L
Yeovil Town
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Wrexham
D
Wrexham
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Eastleigh
21 Ebbsfleet United FC 39 10 12 17 47:68 -21 42 L
Chesterfield FC
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Ebbsfleet United FC
W
Maidenhead United FC
25.02.20 1 : 3 Zafer
Ebbsfleet United FC
L
Ebbsfleet United FC
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Stockport County FC
W
Hartlepool United FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Ebbsfleet United FC
W
Halifax Town
14.03.20 0 : 1 Zafer
Ebbsfleet United FC
22 Maidenhead United FC 38 12 5 21 44:58 -14 41 L
Maidenhead United FC
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Aldershot Town FC
L
Maidenhead United FC
25.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Ebbsfleet United FC
L
Woking
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Maidenhead United FC
L
Maidenhead United FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Boreham Wood FC
L
Maidenhead United FC
14.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Stockport County FC
23 AFC Fylde 37 9 12 16 44:60 -16 39 L
Dover Athletic FC
22.02.20 5 : 1 Kaybetmek
AFC Fylde
L
AFC Fylde
03.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Notts County
D
AFC Fylde
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Solihull Moors FC
W
Dagenham & Redbridge FC
10.03.20 1 : 2 Zafer
AFC Fylde
W
AFC Fylde
14.03.20 1 : 0 Zafer
Aldershot Town FC
24 Chorley FC 38 4 14 20 31:65 -34 26 L
Ebbsfleet United FC
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Chorley FC
L
Chorley FC
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Barnet FC
L
Torquay United
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Chorley FC
L
Chorley FC
03.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Eastleigh
L
Chorley FC
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Chesterfield FC
Promotion
Playoffs
Qualification Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Lig - şampiyona, organize eden İngiltere. Katılmak için başvuru veren şampiyona 24 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Barrow AFC - 70 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 21, yenilmeler 9, beraberlik 7.
Harrogate Town FC - 66 kabul edilen puan, yengi 19, yenilme 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
Notts County - 63 sayı, kazanılan maçlar 17, skorsuz maçlar 9, beraberlik 12.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Lig (İngiltere) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Ulusal Lig (İngiltere):
Barnet FC - Dagenham & Redbridge FC (07.04.2020 15:45)
Sutton United FC - Aldershot Town FC (10.04.2020 10:00)
Torquay United - Barnet FC (10.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Lig (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.