Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
İngiltere

Lig İki

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
League Two
1 Crewe Alexandra 37 20 9 8 67:43 24 69 L
Plymouth Argyle
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Crewe Alexandra
W
Crewe Alexandra
22.02.20 2 : 0 Zafer
Macclesfield Town
D
Morecambe
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crewe Alexandra
D
Exeter City
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Crewe Alexandra
W
Crewe Alexandra
07.03.20 3 : 1 Zafer
Stevenage FC
2 Swindon Town 36 21 6 9 62:39 23 69 D
Carlisle United
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Swindon Town
W
Northampton Town
11.02.20 0 : 1 Zafer
Swindon Town
W
Swindon Town
22.02.20 3 : 1 Zafer
Grimsby Town
W
Swindon Town
03.03.20 2 : 0 Zafer
Scunthorpe
L
Swindon Town
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
F. Green Rovers
3 Plymouth Argyle 37 20 8 9 61:39 22 68 D
Macclesfield Town
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
Plymouth Argyle
D
Plymouth Argyle
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cambridge United
L
Bradford City
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Plymouth Argyle
W
Plymouth Argyle
03.03.20 3 : 0 Zafer
Grimsby Town
W
Plymouth Argyle
07.03.20 3 : 0 Zafer
Macclesfield Town
4 Exeter City 37 18 11 8 53:43 10 65 W
Macclesfield Town
15.02.20 2 : 3 Zafer
Exeter City
L
Northampton Town
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Exeter City
D
Exeter City
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crawley Town
D
Exeter City
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Crewe Alexandra
L
Walsall
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Exeter City
5 Cheltenham Town 36 17 13 6 52:27 25 64 W
Cheltenham Town
15.02.20 2 : 1 Zafer
Leyton Orient
W
Cheltenham Town
22.02.20 1 : 0 Zafer
Mansfield Town
W
Cheltenham Town
25.02.20 2 : 1 Zafer
Northampton Town
W
Colchester United
29.02.20 0 : 2 Zafer
Cheltenham Town
D
Cheltenham Town
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Port Vale
6 Colchester United 37 15 13 9 52:37 15 58 L
Colchester United
11.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Grimsby Town
L
Port Vale
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Colchester United
W
Salford City FC
22.02.20 1 : 2 Zafer
Colchester United
L
Colchester United
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cheltenham Town
W
Carlisle United
07.03.20 0 : 3 Zafer
Colchester United
7 Northampton Town 37 17 7 13 54:40 14 58 L
Walsall
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Northampton Town
W
Northampton Town
22.02.20 2 : 0 Zafer
Exeter City
L
Cheltenham Town
25.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Northampton Town
W
Grimsby Town
29.02.20 0 : 3 Zafer
Northampton Town
L
Northampton Town
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Mansfield Town
8 Port Vale 37 14 15 8 50:44 6 57 W
F. Green Rovers
11.02.20 2 : 3 Zafer
Port Vale
W
Port Vale
15.02.20 3 : 0 Zafer
Colchester United
D
Walsall
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Port Vale
D
Port Vale
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Scunthorpe
D
Cheltenham Town
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Port Vale
9 Bradford City 37 14 12 11 44:40 4 54 W
Bradford City
11.02.20 3 : 1 Zafer
Stevenage FC
L
Cambridge United
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bradford City
L
Newport County
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bradford City
W
Bradford City
29.02.20 2 : 1 Zafer
Plymouth Argyle
L
Salford City FC
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Bradford City
10 Salford City FC 37 13 11 13 49:46 3 50 L
Salford City FC
11.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Plymouth Argyle
W
Stevenage FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Salford City FC
L
Salford City FC
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Colchester United
W
Macclesfield Town
29.02.20 0 : 2 Zafer
Salford City FC
W
Salford City FC
07.03.20 2 : 0 Zafer
Bradford City
11 F. Green Rovers 36 13 10 13 43:40 3 49 L
F. Green Rovers
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Walsall
L
F. Green Rovers
11.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Port Vale
D
Oldham Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
F. Green Rovers
L
Scunthorpe
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
F. Green Rovers
W
Swindon Town
07.03.20 0 : 2 Zafer
F. Green Rovers
12 Crawley Town 37 11 15 11 51:47 4 48 L
Crewe Alexandra
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Crawley Town
D
Crawley Town
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Carlisle United
W
Crawley Town
22.02.20 2 : 0 Zafer
Stevenage FC
D
Exeter City
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crawley Town
W
Crawley Town
07.03.20 3 : 0 Zafer
Oldham Athletic
13 Grimsby Town 37 12 11 14 45:51 -6 47 L
Swindon Town
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Grimsby Town
W
Grimsby Town
25.02.20 4 : 2 Zafer
Newport County
L
Grimsby Town
29.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Northampton Town
L
Plymouth Argyle
03.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Grimsby Town
W
Scunthorpe
07.03.20 0 : 2 Zafer
Grimsby Town
14 Walsall 36 13 8 15 40:49 -9 47 W
F. Green Rovers
08.02.20 1 : 2 Zafer
Walsall
D
Newport County
11.02.20 0 : 0 Beraberlik
Walsall
W
Walsall
15.02.20 3 : 2 Zafer
Northampton Town
D
Walsall
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Port Vale
W
Walsall
07.03.20 3 : 1 Zafer
Exeter City
15 Newport County 36 12 10 14 32:39 -7 46 W
Newport County
22.02.20 2 : 1 Zafer
Bradford City
L
Grimsby Town
25.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Newport County
L
Oldham Athletic
29.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Newport County
W
Newport County
07.03.20 1 : 0 Zafer
Morecambe
L
Carlisle United
10.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Newport County
16 Cambridge United 37 12 9 16 40:48 -8 45 W
Scunthorpe
11.02.20 0 : 2 Zafer
Cambridge United
W
Cambridge United
15.02.20 2 : 1 Zafer
Bradford City
D
Plymouth Argyle
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cambridge United
L
Cambridge United
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Carlisle United
L
Leyton Orient
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cambridge United
17 Leyton Orient 36 10 12 14 47:55 -8 42 D
Leyton Orient
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Macclesfield Town
W
Leyton Orient
11.02.20 2 : 1 Zafer
Mansfield Town
L
Cheltenham Town
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Leyton Orient
D
Leyton Orient
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Oldham Athletic
W
Leyton Orient
07.03.20 2 : 1 Zafer
Cambridge United
18 Carlisle United 37 10 12 15 39:56 -17 42 D
Crawley Town
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Carlisle United
D
Carlisle United
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Morecambe
W
Cambridge United
29.02.20 1 : 2 Zafer
Carlisle United
L
Carlisle United
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
Colchester United
W
Carlisle United
10.03.20 2 : 0 Zafer
Newport County
19 Oldham Athletic 37 9 14 14 44:57 -13 41 L
Exeter City
11.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Oldham Athletic
D
Oldham Athletic
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
F. Green Rovers
D
Leyton Orient
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Oldham Athletic
W
Oldham Athletic
29.02.20 5 : 0 Zafer
Newport County
L
Crawley Town
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Oldham Athletic
20 Scunthorpe 37 10 10 17 44:56 -12 40 L
Scunthorpe
11.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cambridge United
W
Scunthorpe
22.02.20 1 : 0 Zafer
F. Green Rovers
D
Port Vale
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Scunthorpe
L
Swindon Town
03.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Scunthorpe
L
Scunthorpe
07.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Grimsby Town
21 Mansfield Town 36 9 11 16 48:55 -7 38 D
Morecambe
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Mansfield Town
L
Leyton Orient
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Mansfield Town
W
Mansfield Town
15.02.20 1 : 0 Zafer
Newport County
L
Cheltenham Town
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Mansfield Town
W
Northampton Town
07.03.20 1 : 2 Zafer
Mansfield Town
22 Morecambe 37 7 11 19 35:60 -25 32 W
Morecambe
11.02.20 2 : 0 Zafer
Macclesfield Town
L
Grimsby Town
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Morecambe
D
Carlisle United
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Morecambe
D
Morecambe
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Crewe Alexandra
L
Newport County
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Morecambe
23 Macclesfield Town 37 7 15 15 32:47 -15 30 L
Macclesfield Town
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Exeter City
D
Macclesfield Town
18.02.20 1 : 1 Beraberlik
Plymouth Argyle
L
Crewe Alexandra
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Macclesfield Town
L
Macclesfield Town
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Salford City FC
L
Plymouth Argyle
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Macclesfield Town
24 Stevenage FC 36 3 13 20 24:50 -26 22 L
Exeter City
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stevenage FC
L
Bradford City
11.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Stevenage FC
L
Stevenage FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Salford City FC
L
Crawley Town
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Stevenage FC
L
Crewe Alexandra
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Stevenage FC
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Lig İki - turnuva, organize eden İngiltere. Kayıt yaptıran şampiyona 24 takımlar. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Crewe Alexandra - 69 kabul edilen puan, yengi 20, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 9.
Swindon Town - 69 kabul edilen puan, yengi 21, yenilmeler 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Plymouth Argyle - 68 kabul edilen puan, yengi 20, skorsuz yarışmalar 9, beraberlik 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig İki (İngiltere) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken müsabakalar - Lig İki (İngiltere):
Salford City FC - Carlisle United (10.04.2020 10:00)
Scunthorpe - Macclesfield Town (10.04.2020 10:00)
Stevenage FC - Mansfield Town (10.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Lig İki (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.