Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
Lig Bir
İngiltere

Lig Bir

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
League One
1 Coventry City Coventry City 34 18 13 3 48:30 18 67 W
Southend United Southend United
15.02.20 0 : 2 Zafer
Coventry City Coventry City
W
Rochdale Rochdale
22.02.20 1 : 2 Zafer
Coventry City Coventry City
D
Coventry City Coventry City
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rotherham United Rotherham United
W
Coventry City Coventry City
01.03.20 1 : 0 Zafer
Sunderland AFC Sunderland AFC
W
Ipswich Town Ipswich Town
07.03.20 0 : 1 Zafer
Coventry City Coventry City
2 Rotherham United Rotherham United 35 18 8 9 61:38 23 62 D
Rotherham United Rotherham United
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Wimbledon Wimbledon
W
Accrington Stanley Accrington Stanley
22.02.20 1 : 2 Zafer
Rotherham United Rotherham United
D
Coventry City Coventry City
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rotherham United Rotherham United
D
Rotherham United Rotherham United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
L
Rochdale Rochdale
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Rotherham United Rotherham United
3 Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers 34 17 8 9 45:40 5 59 W
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
22.02.20 3 : 1 Zafer
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
L
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
D
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
W
Fleetwood Town Fleetwood Town
03.07.20 1 : 4 Zafer
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
D
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
Oxford United
4 Oxford United Oxford United 35 17 9 9 61:37 24 60 W
Oxford United Oxford United
25.02.20 3 : 0 Zafer
Accrington Stanley Accrington Stanley
W
Oxford United Oxford United
29.02.20 2 : 1 Zafer
Southend United Southend United
W
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
07.03.20 2 : 3 Zafer
Oxford United Oxford United
D
Portsmouth Portsmouth
03.07.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford United Oxford United
D
Oxford United Oxford United
06.07.20 1 : 1 Beraberlik
Portsmouth Portsmouth
Wycombe Wanderers
5 Portsmouth Portsmouth 35 17 9 9 53:36 17 60 L
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Portsmouth Portsmouth
D
Portsmouth Portsmouth
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
D
Portsmouth Portsmouth
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
D
Portsmouth Portsmouth
03.07.20 1 : 1 Beraberlik
Oxford United Oxford United
D
Oxford United Oxford United
06.07.20 1 : 1 Beraberlik
Portsmouth Portsmouth
6 Fleetwood Town Fleetwood Town 35 16 12 7 51:38 13 60 D
Fleetwood Town Fleetwood Town
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Blackpool FC Blackpool FC
D
Portsmouth Portsmouth
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
D
Bury Bury
03.05.20 0 : 0 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
L
Fleetwood Town Fleetwood Town
03.07.20 1 : 4 Kaybetmek
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
D
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
06.07.20 2 : 2 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
7 Peterborough Utd. Peterborough Utd. 35 17 8 10 68:40 28 59 W
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
11.02.20 4 : 0 Zafer
Southend United Southend United
L
Fleetwood Town Fleetwood Town
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
D
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
D
Burton Albion Burton Albion
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
W
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
07.03.20 2 : 0 Zafer
Portsmouth Portsmouth
8 Sunderland AFC Sunderland AFC 36 16 11 9 48:32 16 59 D
Sunderland AFC Sunderland AFC
25.02.20 1 : 1 Beraberlik
Fleetwood Town Fleetwood Town
L
Coventry City Coventry City
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sunderland AFC Sunderland AFC
D
Sunderland AFC Sunderland AFC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gillingham Gillingham
L
Bristol Rovers Bristol Rovers
10.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Sunderland AFC Sunderland AFC
D
Sunderland AFC Sunderland AFC
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
9 Doncaster Rovers Doncaster Rovers 34 15 9 10 51:33 18 54 L
Gillingham Gillingham
15.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
L
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
W
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
29.02.20 3 : 1 Zafer
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
W
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
07.03.20 0 : 1 Zafer
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
D
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
13.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
10 Gillingham Gillingham 35 12 15 8 42:34 8 51 W
Gillingham Gillingham
15.02.20 2 : 1 Zafer
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
W
Southend United Southend United
18.02.20 0 : 1 Zafer
Gillingham Gillingham
D
Lincoln City Lincoln City
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gillingham Gillingham
L
Gillingham Gillingham
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Wimbledon Wimbledon
D
Sunderland AFC Sunderland AFC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Gillingham Gillingham
11 Ipswich Town Ipswich Town 36 14 10 12 46:36 10 52 L
Ipswich Town Ipswich Town
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Oxford United Oxford United
L
Blackpool FC Blackpool FC
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Ipswich Town Ipswich Town
L
Ipswich Town Ipswich Town
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Fleetwood Town Fleetwood Town
L
Ipswich Town Ipswich Town
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Coventry City Coventry City
D
Bury Bury
28.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ipswich Town Ipswich Town
12 Burton Albion Burton Albion 35 12 12 11 50:50 1 48 L
Ipswich Town Ipswich Town
15.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Burton Albion Burton Albion
W
Southend United Southend United
22.02.20 2 : 3 Zafer
Burton Albion Burton Albion
D
Burton Albion Burton Albion
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Peterborough Utd. Peterborough Utd.
L
Lincoln City Lincoln City
07.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Burton Albion Burton Albion
D
Burton Albion Burton Albion
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
13 Blackpool FC Blackpool FC 35 11 12 12 44:43 1 45 D
Wimbledon Wimbledon
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Blackpool FC Blackpool FC
W
Blackpool FC Blackpool FC
25.02.20 2 : 1 Zafer
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
W
Blackpool FC Blackpool FC
29.02.20 2 : 1 Zafer
Ipswich Town Ipswich Town
D
Fleetwood Town Fleetwood Town
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Blackpool FC Blackpool FC
L
Blackpool FC Blackpool FC
10.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
14 Bristol Rovers Bristol Rovers 35 12 9 14 38:49 -11 45 W
Bristol Rovers Bristol Rovers
15.02.20 2 : 1 Zafer
Blackpool FC Blackpool FC
L
Sunderland AFC Sunderland AFC
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Bristol Rovers Bristol Rovers
L
Bristol Rovers Bristol Rovers
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
L
Southend United Southend United
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Bristol Rovers Bristol Rovers
W
Bristol Rovers Bristol Rovers
10.03.20 2 : 0 Zafer
Sunderland AFC Sunderland AFC
15 Shrewsbury Town Shrewsbury Town 34 10 11 13 31:42 -11 41 L
Portsmouth Portsmouth
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
W
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
22.02.20 1 : 0 Zafer
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
L
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
25.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
W
Bristol Rovers Bristol Rovers
29.02.20 0 : 1 Zafer
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
L
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Oxford United Oxford United
16 Lincoln City Lincoln City 35 12 6 17 44:46 -2 42 D
Lincoln City Lincoln City
11.02.20 1 : 1 Beraberlik
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
L
Accrington Stanley Accrington Stanley
15.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Lincoln City Lincoln City
D
Lincoln City Lincoln City
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Gillingham Gillingham
D
Bury Bury
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Lincoln City Lincoln City
W
Lincoln City Lincoln City
07.03.20 3 : 2 Zafer
Burton Albion Burton Albion
17 Accrington Stanley Accrington Stanley 35 10 10 15 47:53 -6 40 W
Accrington Stanley Accrington Stanley
15.02.20 4 : 3 Zafer
Lincoln City Lincoln City
L
Accrington Stanley Accrington Stanley
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Rotherham United Rotherham United
L
Oxford United Oxford United
25.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Accrington Stanley Accrington Stanley
D
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Accrington Stanley Accrington Stanley
L
Accrington Stanley Accrington Stanley
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
18 Rochdale Rochdale 34 10 6 18 39:57 -18 36 L
Sunderland AFC Sunderland AFC
11.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Rochdale Rochdale
L
Rochdale Rochdale
22.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Coventry City Coventry City
L
Portsmouth Portsmouth
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Rochdale Rochdale
W
Rochdale Rochdale
07.03.20 3 : 1 Zafer
Rotherham United Rotherham United
D
Bury Bury
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rochdale Rochdale
19 Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons 35 10 7 18 36:47 -11 37 D
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
W
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
22.02.20 1 : 0 Zafer
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
L
Portsmouth Portsmouth
25.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
D
Rotherham United Rotherham United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
L
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
20 Wimbledon Wimbledon 35 8 11 16 39:52 -13 35 L
Oxford United Oxford United
18.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Wimbledon Wimbledon
D
Wimbledon Wimbledon
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Blackpool FC Blackpool FC
W
Gillingham Gillingham
29.02.20 1 : 2 Zafer
Wimbledon Wimbledon
D
Wimbledon Wimbledon
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
D
Wimbledon Wimbledon
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bury Bury
21 Tranmere Rovers Tranmere Rovers 34 8 8 18 36:60 -24 32 L
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
W
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
25.02.20 2 : 3 Zafer
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
W
Accrington Stanley Accrington Stanley
07.03.20 1 : 2 Zafer
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
W
Blackpool FC Blackpool FC
10.03.20 1 : 2 Zafer
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
D
Bury Bury
09.04.20 0 : 0 Beraberlik
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
22 Southend United Southend United 35 4 7 24 39:85 -46 19 L
Southend United Southend United
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Coventry City Coventry City
L
Southend United Southend United
18.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gillingham Gillingham
L
Southend United Southend United
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Burton Albion Burton Albion
L
Oxford United Oxford United
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Southend United Southend United
W
Southend United Southend United
07.03.20 3 : 1 Zafer
Bristol Rovers Bristol Rovers
23 Bolton Wanderers Bolton Wanderers 34 5 11 18 27:66 -39 14 L
Blackpool FC Blackpool FC
25.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
D
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Accrington Stanley Accrington Stanley
D
Wimbledon Wimbledon
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
D
Burton Albion Burton Albion
10.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
D
Bury Bury
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster


Lig Bir - şampiyona, organize eden İngiltere. Kayıt yaptıran lig 23 futbol kulüpleri. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Coventry City - 67 sayı, kazanılan maçlar 18, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 13.
Rotherham United - 62 puan, yengi 18, skorsuz maçlar 9, beraberlik 8.
Wycombe Wanderers - 59 madde, yengi 17, skorsuz maçlar 9, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig Bir (İngiltere) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın maçlar - Lig Bir (İngiltere):
Oxford United - Wycombe Wanderers (13.07.2020 14:30)

skorexpress.com internet sayfasında Lig Bir (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.