Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
İngiltere

Isthmian League, Premier Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Isthmian League, Pr. Div
1 Worthing FC 34 21 8 5 72:41 31 71 L
Worthing FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Folkestone Invicta
W
Lewes
19.02.20 1 : 3 Zafer
Worthing FC
D
Kingstonian
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Worthing FC
D
Worthing FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Potters Bar Town
W
Worthing FC
07.03.20 4 : 2 Zafer
Wingate & Finchley
2 Cray Wanderers 33 18 10 5 63:45 18 64 W
Worthing FC
08.02.20 1 : 2 Zafer
Cray Wanderers
D
Cray Wanderers
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kingstonian
W
Easy Thurrock
22.02.20 0 : 1 Zafer
Cray Wanderers
W
Cray Wanderers
01.03.20 3 : 1 Zafer
Merstham
W
Cray Wanderers
07.03.20 1 : 0 Zafer
Brightlingsea Regent
3 Hornchurch 33 17 11 5 62:28 34 62 D
Hornchurch
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Merstham
D
Margate
18.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hornchurch
W
Bishop's Stortford
22.02.20 0 : 2 Zafer
Hornchurch
W
Hornchurch
29.02.20 2 : 1 Zafer
Haringey Borough
D
Corinthian Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hornchurch
4 Folkestone Invicta 32 18 8 6 60:34 26 62 W
Easy Thurrock
01.02.20 1 : 3 Zafer
Folkestone Invicta
L
Folkestone Invicta
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Carshalton Ath
W
Worthing FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Folkestone Invicta
L
Folkestone Invicta
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Wingate & Finchley
D
Folkestone Invicta
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Enfield Town
5 Carshalton Ath 34 18 8 8 59:38 21 62 W
Carshalton Ath
15.02.20 5 : 1 Zafer
Potters Bar Town
L
Easy Thurrock
18.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Carshalton Ath
D
Margate
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carshalton Ath
W
Carshalton Ath
29.02.20 4 : 0 Zafer
Horsham
W
Carshalton Ath
07.03.20 2 : 0 Zafer
Cheshunt FC
6 Horsham 33 17 6 10 51:35 16 57 W
Horsham
08.02.20 2 : 0 Zafer
Haringey Borough
W
Horsham
22.02.20 2 : 0 Zafer
Cheshunt FC
L
Carshalton Ath
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Horsham
W
Horsham
07.03.20 2 : 0 Zafer
Potters Bar Town
L
Horsham
10.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Bognor Regis
7 Enfield Town 32 16 8 8 61:51 10 56 W
Enfield Town
08.02.20 2 : 0 Zafer
Bognor Regis
W
Merstham
22.02.20 1 : 4 Zafer
Enfield Town
D
Enfield Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes
D
Folkestone Invicta
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Enfield Town
W
Bishop's Stortford
10.03.20 0 : 1 Zafer
Enfield Town
8 Bognor Regis 32 16 5 11 58:46 12 53 L
Enfield Town
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Bognor Regis
L
Haringey Borough
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bognor Regis
W
Lewes
26.02.20 0 : 1 Zafer
Bognor Regis
D
Merstham
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bognor Regis
W
Horsham
10.03.20 0 : 2 Zafer
Bognor Regis
9 Leatherhead 31 15 7 9 48:42 6 52 W
Leatherhead
08.02.20 3 : 1 Zafer
Bishop's Stortford
D
Leatherhead
11.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kingstonian
L
Bowers & Pitsea FC
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Leatherhead
W
Leatherhead
03.03.20 4 : 0 Zafer
Potters Bar Town
W
Leatherhead
07.03.20 3 : 0 Zafer
Easy Thurrock
10 Kingstonian 31 11 14 6 42:36 6 47 D
Cray Wanderers
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kingstonian
D
Kingstonian
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Worthing FC
W
Kingstonian
26.02.20 3 : 1 Zafer
Corinthian Casuals
W
Lewes
07.03.20 1 : 2 Zafer
Kingstonian
L
Kingstonian
11.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Cheshunt FC
11 Easy Thurrock 30 14 4 12 47:40 7 46 L
Wingate & Finchley
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Easy Thurrock
W
Easy Thurrock
18.02.20 2 : 0 Zafer
Carshalton Ath
L
Easy Thurrock
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cray Wanderers
L
Corinthian Casuals
03.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Easy Thurrock
L
Leatherhead
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Easy Thurrock
12 Margate 33 11 10 12 47:54 -7 43 D
Brightlingsea Regent
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Margate
D
Margate
18.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hornchurch
D
Margate
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carshalton Ath
W
Margate
07.03.20 1 : 0 Zafer
Bowers & Pitsea FC
W
Margate
10.03.20 1 : 0 Zafer
Wingate & Finchley
13 Potters Bar Town 32 11 8 13 47:56 -9 41 L
Carshalton Ath
15.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Potters Bar Town
W
Potters Bar Town
22.02.20 3 : 1 Zafer
Corinthian Casuals
D
Worthing FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Potters Bar Town
L
Leatherhead
03.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Potters Bar Town
L
Horsham
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Potters Bar Town
14 Bowers & Pitsea FC 33 11 7 15 49:42 7 40 W
Bowers & Pitsea FC
11.02.20 3 : 2 Zafer
Haringey Borough
D
Wingate & Finchley
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Bowers & Pitsea FC
W
Bowers & Pitsea FC
18.02.20 7 : 0 Zafer
Brightlingsea Regent
W
Bowers & Pitsea FC
22.02.20 3 : 0 Zafer
Leatherhead
L
Margate
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bowers & Pitsea FC
15 Haringey Borough 30 11 6 13 44:47 -3 39 L
Bowers & Pitsea FC
11.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Haringey Borough
W
Haringey Borough
22.02.20 2 : 1 Zafer
Bognor Regis
L
Hornchurch
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Haringey Borough
W
Bishop's Stortford
07.03.20 1 : 2 Zafer
Haringey Borough
L
Lewes
11.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Haringey Borough
16 Lewes 34 8 7 19 35:55 -20 31 L
Lewes
26.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bognor Regis
D
Wingate & Finchley
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes
D
Enfield Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes
L
Lewes
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Kingstonian
W
Lewes
11.03.20 2 : 1 Zafer
Haringey Borough
17 Bishop's Stortford 32 8 4 20 37:63 -26 28 L
Bishop's Stortford
04.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Worthing FC
L
Leatherhead
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Bishop's Stortford
L
Bishop's Stortford
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Hornchurch
L
Bishop's Stortford
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Haringey Borough
L
Bishop's Stortford
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Enfield Town
18 Cheshunt FC 31 8 3 20 39:59 -20 27 L
Hornchurch
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC
W
Lewes
08.02.20 1 : 6 Zafer
Cheshunt FC
L
Horsham
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC
L
Carshalton Ath
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC
W
Kingstonian
11.03.20 2 : 4 Zafer
Cheshunt FC
19 Corinthian Casuals 31 6 8 17 33:44 -11 26 D
Margate
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Corinthian Casuals
L
Potters Bar Town
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Corinthian Casuals
L
Kingstonian
26.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Corinthian Casuals
W
Corinthian Casuals
03.03.20 2 : 1 Zafer
Easy Thurrock
D
Corinthian Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hornchurch
20 Wingate & Finchley 33 5 10 18 34:58 -24 25 D
Wingate & Finchley
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Bowers & Pitsea FC
W
Folkestone Invicta
22.02.20 0 : 1 Zafer
Wingate & Finchley
D
Wingate & Finchley
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes
L
Worthing FC
07.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Wingate & Finchley
L
Margate
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Wingate & Finchley
21 Merstham 33 6 7 20 34:70 -36 25 D
Bowers & Pitsea FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Merstham
D
Hornchurch
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Merstham
L
Merstham
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Enfield Town
L
Cray Wanderers
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Merstham
D
Merstham
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bognor Regis
22 Brightlingsea Regent 33 5 9 19 24:62 -38 24 L
Kingstonian
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Brightlingsea Regent
D
Brightlingsea Regent
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Margate
L
Bowers & Pitsea FC
18.02.20 7 : 0 Kaybetmek
Brightlingsea Regent
W
Lewes
22.02.20 0 : 1 Zafer
Brightlingsea Regent
L
Cray Wanderers
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Brightlingsea Regent
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Isthmian League, Premier Division - turnuva, düzenleyen İngiltere. Kayıt yaptıran turnuva 22 kulüpler. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Worthing FC - 71 puan, kazanılan maçlar 21, skorsuz maçlar 5, beraberlik 8.
Cray Wanderers - 64 madde, kazanılan maçlar 18, kaybedilen oyunlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.
Hornchurch - 62 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 17, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 11.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Isthmian League, Premier Division (İngiltere) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Isthmian League, Premier Division (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.