Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
Isthmian League, Premier Division
İngiltere

Isthmian League, Premier Division

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Isthmian League, Pr. Div
1 Worthing FC Worthing FC 34 21 8 5 72:41 31 71 L
Worthing FC Worthing FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
W
Lewes Lewes
19.02.20 1 : 3 Zafer
Worthing FC Worthing FC
D
Kingstonian Kingstonian
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Worthing FC Worthing FC
D
Worthing FC Worthing FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Potters Bar Town Potters Bar Town
W
Worthing FC Worthing FC
07.03.20 4 : 2 Zafer
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
2 Cray Wanderers Cray Wanderers 33 18 10 5 63:45 18 64 W
Worthing FC Worthing FC
08.02.20 1 : 2 Zafer
Cray Wanderers Cray Wanderers
D
Cray Wanderers Cray Wanderers
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kingstonian Kingstonian
W
Easy Thurrock Easy Thurrock
22.02.20 0 : 1 Zafer
Cray Wanderers Cray Wanderers
W
Cray Wanderers Cray Wanderers
01.03.20 3 : 1 Zafer
Merstham Merstham
W
Cray Wanderers Cray Wanderers
07.03.20 1 : 0 Zafer
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
3 Hornchurch Hornchurch 33 17 11 5 62:28 34 62 D
Hornchurch Hornchurch
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Merstham Merstham
D
Margate Margate
18.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hornchurch Hornchurch
W
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
22.02.20 0 : 2 Zafer
Hornchurch Hornchurch
W
Hornchurch Hornchurch
29.02.20 2 : 1 Zafer
Haringey Borough Haringey Borough
D
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hornchurch Hornchurch
4 Folkestone Invicta Folkestone Invicta 32 18 8 6 60:34 26 62 W
Easy Thurrock Easy Thurrock
01.02.20 1 : 3 Zafer
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
L
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
08.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Carshalton Ath Carshalton Ath
W
Worthing FC Worthing FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
L
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
D
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Enfield Town Enfield Town
5 Carshalton Ath Carshalton Ath 34 18 8 8 59:38 21 62 W
Carshalton Ath Carshalton Ath
15.02.20 5 : 1 Zafer
Potters Bar Town Potters Bar Town
L
Easy Thurrock Easy Thurrock
18.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Carshalton Ath Carshalton Ath
D
Margate Margate
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carshalton Ath Carshalton Ath
W
Carshalton Ath Carshalton Ath
29.02.20 4 : 0 Zafer
Horsham Horsham
W
Carshalton Ath Carshalton Ath
07.03.20 2 : 0 Zafer
Cheshunt FC Cheshunt FC
6 Horsham Horsham 33 17 6 10 51:35 16 57 W
Horsham Horsham
08.02.20 2 : 0 Zafer
Haringey Borough Haringey Borough
W
Horsham Horsham
22.02.20 2 : 0 Zafer
Cheshunt FC Cheshunt FC
L
Carshalton Ath Carshalton Ath
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Horsham Horsham
W
Horsham Horsham
07.03.20 2 : 0 Zafer
Potters Bar Town Potters Bar Town
L
Horsham Horsham
10.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Bognor Regis Bognor Regis
7 Enfield Town Enfield Town 32 16 8 8 61:51 10 56 W
Enfield Town Enfield Town
08.02.20 2 : 0 Zafer
Bognor Regis Bognor Regis
W
Merstham Merstham
22.02.20 1 : 4 Zafer
Enfield Town Enfield Town
D
Enfield Town Enfield Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes Lewes
D
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Enfield Town Enfield Town
W
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
10.03.20 0 : 1 Zafer
Enfield Town Enfield Town
8 Bognor Regis Bognor Regis 32 16 5 11 58:46 12 53 L
Enfield Town Enfield Town
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Bognor Regis Bognor Regis
L
Haringey Borough Haringey Borough
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Bognor Regis Bognor Regis
W
Lewes Lewes
26.02.20 0 : 1 Zafer
Bognor Regis Bognor Regis
D
Merstham Merstham
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bognor Regis Bognor Regis
W
Horsham Horsham
10.03.20 0 : 2 Zafer
Bognor Regis Bognor Regis
9 Leatherhead Leatherhead 31 15 7 9 48:42 6 52 W
Leatherhead Leatherhead
08.02.20 3 : 1 Zafer
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
D
Leatherhead Leatherhead
11.02.20 1 : 1 Beraberlik
Kingstonian Kingstonian
L
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Leatherhead Leatherhead
W
Leatherhead Leatherhead
03.03.20 4 : 0 Zafer
Potters Bar Town Potters Bar Town
W
Leatherhead Leatherhead
07.03.20 3 : 0 Zafer
Easy Thurrock Easy Thurrock
10 Kingstonian Kingstonian 31 11 14 6 42:36 6 47 D
Cray Wanderers Cray Wanderers
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Kingstonian Kingstonian
D
Kingstonian Kingstonian
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Worthing FC Worthing FC
W
Kingstonian Kingstonian
26.02.20 3 : 1 Zafer
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
W
Lewes Lewes
07.03.20 1 : 2 Zafer
Kingstonian Kingstonian
L
Kingstonian Kingstonian
11.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Cheshunt FC Cheshunt FC
11 Easy Thurrock Easy Thurrock 30 14 4 12 47:40 7 46 L
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Easy Thurrock Easy Thurrock
W
Easy Thurrock Easy Thurrock
18.02.20 2 : 0 Zafer
Carshalton Ath Carshalton Ath
L
Easy Thurrock Easy Thurrock
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cray Wanderers Cray Wanderers
L
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
03.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Easy Thurrock Easy Thurrock
L
Leatherhead Leatherhead
07.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Easy Thurrock Easy Thurrock
12 Margate Margate 33 11 10 12 47:54 -7 43 D
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Margate Margate
D
Margate Margate
18.02.20 2 : 2 Beraberlik
Hornchurch Hornchurch
D
Margate Margate
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carshalton Ath Carshalton Ath
W
Margate Margate
07.03.20 1 : 0 Zafer
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
W
Margate Margate
10.03.20 1 : 0 Zafer
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
13 Potters Bar Town Potters Bar Town 32 11 8 13 47:56 -9 41 L
Carshalton Ath Carshalton Ath
15.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Potters Bar Town Potters Bar Town
W
Potters Bar Town Potters Bar Town
22.02.20 3 : 1 Zafer
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
D
Worthing FC Worthing FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Potters Bar Town Potters Bar Town
L
Leatherhead Leatherhead
03.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Potters Bar Town Potters Bar Town
L
Horsham Horsham
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Potters Bar Town Potters Bar Town
14 Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC 33 11 7 15 49:42 7 40 W
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
11.02.20 3 : 2 Zafer
Haringey Borough Haringey Borough
D
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
W
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
18.02.20 7 : 0 Zafer
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
W
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
22.02.20 3 : 0 Zafer
Leatherhead Leatherhead
L
Margate Margate
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
15 Haringey Borough Haringey Borough 30 11 6 13 44:47 -3 39 L
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
11.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Haringey Borough Haringey Borough
W
Haringey Borough Haringey Borough
22.02.20 2 : 1 Zafer
Bognor Regis Bognor Regis
L
Hornchurch Hornchurch
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Haringey Borough Haringey Borough
W
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
07.03.20 1 : 2 Zafer
Haringey Borough Haringey Borough
L
Lewes Lewes
11.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Haringey Borough Haringey Borough
16 Lewes Lewes 34 8 7 19 35:55 -20 31 L
Lewes Lewes
26.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bognor Regis Bognor Regis
D
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes Lewes
D
Enfield Town Enfield Town
03.03.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes Lewes
L
Lewes Lewes
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Kingstonian Kingstonian
W
Lewes Lewes
11.03.20 2 : 1 Zafer
Haringey Borough Haringey Borough
17 Bishop's Stortford Bishop's Stortford 32 8 4 20 37:63 -26 28 L
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
04.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Worthing FC Worthing FC
L
Leatherhead Leatherhead
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
L
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Hornchurch Hornchurch
L
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Haringey Borough Haringey Borough
L
Bishop's Stortford Bishop's Stortford
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Enfield Town Enfield Town
18 Cheshunt FC Cheshunt FC 31 8 3 20 39:59 -20 27 L
Hornchurch Hornchurch
04.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC Cheshunt FC
W
Lewes Lewes
08.02.20 1 : 6 Zafer
Cheshunt FC Cheshunt FC
L
Horsham Horsham
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC Cheshunt FC
L
Carshalton Ath Carshalton Ath
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cheshunt FC Cheshunt FC
W
Kingstonian Kingstonian
11.03.20 2 : 4 Zafer
Cheshunt FC Cheshunt FC
19 Corinthian Casuals Corinthian Casuals 31 6 8 17 33:44 -11 26 D
Margate Margate
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
L
Potters Bar Town Potters Bar Town
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
L
Kingstonian Kingstonian
26.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
W
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
03.03.20 2 : 1 Zafer
Easy Thurrock Easy Thurrock
D
Corinthian Casuals Corinthian Casuals
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Hornchurch Hornchurch
20 Wingate & Finchley Wingate & Finchley 33 5 10 18 34:58 -24 25 D
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
W
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
22.02.20 0 : 1 Zafer
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
D
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lewes Lewes
L
Worthing FC Worthing FC
07.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
L
Margate Margate
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
21 Merstham Merstham 33 6 7 20 34:70 -36 25 D
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Merstham Merstham
D
Hornchurch Hornchurch
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Merstham Merstham
L
Merstham Merstham
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Enfield Town Enfield Town
L
Cray Wanderers Cray Wanderers
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Merstham Merstham
D
Merstham Merstham
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Bognor Regis Bognor Regis
22 Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent 33 5 9 19 24:62 -38 24 L
Kingstonian Kingstonian
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
D
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Margate Margate
L
Bowers & Pitsea FC Bowers & Pitsea FC
18.02.20 7 : 0 Kaybetmek
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
W
Lewes Lewes
22.02.20 0 : 1 Zafer
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
L
Cray Wanderers Cray Wanderers
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Brightlingsea Regent Brightlingsea Regent
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Isthmian League, Premier Division - turnuva, organize eden İngiltere. Katılmak için başvuru veren şampiyona 22 futbol kulüpleri. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar lig. Bunlar:
Worthing FC - 71 kabul edilen puan, parlak başarılar 21, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 8.
Cray Wanderers - 64 puan, kazanılan yarışmalar 18, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 10.
Hornchurch - 62 kabul edilen puan, yengi 17, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 11.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Isthmian League, Premier Division (İngiltere) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Isthmian League, Premier Division (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.