Federasyon Kupası - Futbol -  İngiltere

Federasyon Kupası: playoff

  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
team logoGuiseley AFC
4
team logoCambridge United
3
11:11GUI-CAM4:3Details
team logoAlfreton Town
1
team logoFleetwood Town
4
11:11ALF-FLE1:4Details
team logoMorecambe
00
team logoHalifax Town
01
10:11MOR-HAL0:0Details20:11HAL-MOR1:0Details
team logoHaringey Borough
0
team logoWimbledon
1
09:11HAR-WIM0:1Details
team logoBarnet
12
team logoBristol Rovers
11
11:11BAR-BRI1:1Details21:11BRI-BAR1:2Details
team logoYeovil Town
1
team logoStockport County
3
10:11YEO-STO1:3Details
team logoPlymouth Argyle
1
team logoStevenage FC
0
10:11PLY-STE1:0Details
team logoOxford United
03
team logoF. Green Rovers
00
10:11OXF-F. 0:0Details20:11F. -OXF0:3Details
team logoBromley
1
team logoPeterborough Utd.
3
10:11BRO-PET1:3Details
team logoAldershot Town
11
team logoBradford City
12
10:11ALD-BRA1:1Details20:11BRA-ALD2:1Details
team logoWeston Super Mare
0
team logoWrexham
2
11:11WES-WRE0:2Details
team logoMetropolitan Police
0
team logoNewport County
2
10:11MET-NEW0:2Details
team logoRochdale
2
team logoGateshead
1
10:11ROC-GAT2:1Details
team logoMaidenhead United
 
team logoPortsmouth
 
10:11MAI-PORDetails
team logoMansfield Town
10
team logoCharlton
15
11:11MAN-CHA1:1Details20:11CHA-MAN5:0Details
team logoChorley FC
20
team logoDoncaster Rovers
27
11:11CHO-DON2:2Details20:11DON-CHO7:0Details
team logoMaidstone United
2
team logoMacclesfield Town
1
10:11MAI-MAC2:1Details
team logoHampton & Richmond Borough FC
1
team logoOldham Athletic
2
12:11HAM-OLD1:2Details
team logoSutton United
00
team logoSlough Town
01
10:11SUT-SLO0:0Details20:11SLO-SUT1:0Details
team logoGillingham
02
team logoHartlepool United
01
10:11GIL-HAR0:0Details21:11HAR-GIL1:2Details
team logoLincoln City
3
team logoNorthampton Town
2
10:11LIN-NOR3:2Details
team logoCrewe Alexandra
0
team logoCarlisle United
1
10:11CRE-CAR0:1Details
team logoHitchin Town
0
team logoSolihull Moors
2
11:11HIT-SOL0:2Details
team logoExeter City
2
team logoBlackpool FC
3
10:11EXE-BLA2:3Details
team logoWalsall
3
team logoCoventry City
2
10:11WAL-COV3:2Details
team logoPort Vale
1
team logoSunderland AFC
2
11:11POR-SUN1:2Details
team logoChesterfield
13
team logoBillericay Town
11
10:11CHE-BIL1:1Details20:11BIL-CHE1:3Details
team logoGrimsby Town
3
team logoMilton Keynes Dons
1
10:11GRI-MIL3:1Details
team logoTranmere Rovers
32
team logoOxford City
30
10:11TRA-OXF3:3Details20:11OXF-TRA0:2Details
team logoSouthport
2
team logoBoreham Wood
0
10:11SOU-BOR2:0Details
team logoSouthend United
14
team logoCrawley Town
10
10:11SOU-CRA1:1Details20:11CRA-SOU0:4Details
team logoBarnsley
4
team logoNotts County
0
10:11BAR-NOT4:0Details
team logoShrewsbury Town
13
team logoSalfrod City
11
11:11SHR-SAL1:1Details21:11SAL-SHR1:3Details
team logoScunthorpe
2
team logoBurton Albion
1
10:11SCU-BUR2:1Details
team logoBury
5
team logoDover Athletic
0
10:11BUR-DOV5:0Details
team logoLuton Town
2
team logoWycombe Wanderers
0
10:11LUT-WYC2:0Details
team logoSwindon Town
 
team logoYork City
 
10:11SWI-YORDetails
team logoTorquay United
0
team logoWoking
1
10:11TOR-WOK0:1Details
team logoGuiseley AFC
1
team logoFleetwood Town
2
03:12GUI-FLE1:2Details
team logoHalifax Town
1
team logoWimbledon
3
01:12HAL-WIM1:3Details
team logoBarnet
 
team logoStockport County
 
02:12BAR-STODetails
team logoPlymouth Argyle
1
team logoOxford United
2
01:12PLY-OXF1:2Details
team logoPeterborough Utd.
21
team logoBradford City
20
01:12PET-BRA2:2Details11:12BRA-PET0:1Details
team logoWrexham
00
team logoNewport County
04
01:12WRE-NEW0:0Details11:12NEW-WRE4:0Details
team logoRochdale
0
team logoPortsmouth
1
02:12ROC-POR0:1Details
team logoCharlton
0
team logoDoncaster Rovers
2
01:12CHA-DON0:2Details
team logoMaidstone United
0
team logoOldham Athletic
2
01:12MAI-OLD0:2Details
team logoSlough Town
0
team logoGillingham
1
02:12SLO-GIL0:1Details
team logoLincoln City
2
team logoCarlisle United
0
01:12LIN-CAR2:0Details
team logoSolihull Moors
00
team logoBlackpool FC
01
30:11SOL-BLA0:0Details18:12BLA-SOL1:0Details
team logoWalsall
11
team logoSunderland AFC
10
01:12WAL-SUN1:1Details11:12SUN-WAL0:1Details
team logoChesterfield
0
team logoGrimsby Town
2
02:12CHE-GRI0:2Details
team logoTranmere Rovers
12
team logoSouthport
10
02:12TRA-SOU1:1Details17:12SOU-TRA0:2Details
team logoSouthend United
2
team logoBarnsley
4
01:12SOU-BAR2:4Details
team logoShrewsbury Town
1
team logoScunthorpe
0
02:12SHR-SCU1:0Details
team logoBury
0
team logoLuton Town
1
02:12BUR-LUT0:1Details
team logoSwindon Town
0
team logoWoking
1
02:12SWI-WOK0:1Details
team logoFleetwood Town
2
team logoWimbledon
3
05:01FLE-WIM2:3Details
team logoWest Ham United
2
team logoBirmingham City
0
05:01WES-BIR2:0Details
team logoSheffield United
0
team logoBarnet
1
06:01SHE-BAR0:1Details
team logoBrentford
1
team logoOxford United
0
05:01BRE-OXF1:0Details
team logoMiddlesbrough
5
team logoPeterborough Utd.
0
05:01MID-PET5:0Details
team logoNewport County
2
team logoLeicester City
1
06:01NEW-LEI2:1Details
team logoNorwich City
0
team logoPortsmouth
1
05:01NOR-POR0:1Details
team logoQPR
2
team logoLeeds United
1
06:01QPR-LEE2:1Details
team logoPreston North End
1
team logoDoncaster Rovers
3
06:01PRE-DON1:3Details
team logoFulham FC
1
team logoOldham Athletic
2
06:01FUL-OLD1:2Details
team logoAston Villa
0
team logoSwansea City
3
05:01AST-SWA0:3Details
team logoGillingham
1
team logoCardiff City
0
05:01GIL-CAR1:0Details
team logoMillwall
2
team logoHull City
1
06:01MIL-HUL2:1Details
team logoEverton FC
2
team logoLincoln City
1
05:01EVE-LIN2:1Details
team logoBlackpool FC
0
team logoArsenal
3
05:01BLA-ARS0:3Details
team logoManchester United
2
team logoReading
0
05:01MAN-REA2:0Details
team logoBristol City
1
team logoHuddersfield Town
0
05:01BRI-HUD1:0Details
team logoBolton Wanderers
5
team logoWalsall
2
05:01BOL-WAL5:2Details
team logoBournemouth
1
team logoBrighton
3
05:01BOU-BRI1:3Details
team logoWest Bromwich Albion
1
team logoWigan Athletic
0
05:01WES-WIG1:0Details
team logoCrystal Palace
1
team logoGrimsby Town
0
05:01CRY-GRI1:0Details
team logoTranmere Rovers
0
team logoTottenham
7
04:01TRA-TOT0:7Details
team logoManchester City
7
team logoRotherham United
0
06:01MAN-ROT7:0Details
team logoBurnley
1
team logoBarnsley
0
05:01BUR-BAR1:0Details
team logoShrewsbury Town
13
team logoStoke City
12
05:01SHR-STO1:1Details15:01STO-SHR2:3Details
team logoWolverhampton
2
team logoLiverpool FC
1
07:01WOL-LIV2:1Details
team logoChelsea FC
2
team logoNottingham Forest
0
05:01CHE-NOT2:0Details
team logoS. Wednesday
01
team logoLuton Town
00
05:01S. -LUT0:0Details15:01LUT-S. 0:1Details
team logoNewcastle United
12
team logoBlackburn Rovers
10
05:01NEW-BLA1:1Details15:01BLA-NEW0:2Details
team logoWoking
0
team logoWatford
2
06:01WOK-WAT0:2Details
team logoWimbledon
 
team logoWest Ham United
 
26:01WIM-WESDetails
team logoBarnet
 
team logoBrentford
 
28:01BAR-BREDetails
team logoMiddlesbrough
 
team logoNewport County
 
26:01MID-NEWDetails
team logoPortsmouth
 
team logoQPR
 
26:01POR-QPRDetails
team logoDoncaster Rovers
 
team logoOldham Athletic
 
26:01DON-OLDDetails
team logoSwansea City
 
team logoGillingham
 
26:01SWA-GILDetails
team logoMillwall
 
team logoEverton FC
 
26:01MIL-EVEDetails
team logoArsenal
 
team logoManchester United
 
25:01ARS-MANDetails
team logoBristol City
 
team logoBolton Wanderers
 
25:01BRI-BOLDetails
team logoBrighton
 
team logoWest Bromwich Albion
 
26:01BRI-WESDetails
team logoCrystal Palace
 
team logoTottenham
 
27:01CRY-TOTDetails
team logoManchester City
 
team logoBurnley
 
26:01MAN-BURDetails
team logoShrewsbury Town
 
team logoWolverhampton
 
26:01SHR-WOLDetails
team logoChelsea FC
 
team logoS. Wednesday
 
27:01CHE-S. Details
team logoNewcastle United
 
team logoWatford
 
26:01NEW-WATDetails
  

Federasyon Kupası İngiltere canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Federasyon Kupası İngiltere Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Federasyon Kupası İngiltere ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Federasyon Kupası İngiltere gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Federasyon Kupası İngiltere ve Federasyon Kupası İngiltere futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Federasyon Kupası İngiltere 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.