Federasyon Kupası - Futbol -  İngiltere

Federasyon Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
  • fixtures
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • Round 2
    team logoSwindon Town
     
    team logoYork City
     
    10:11SWI-YORDetails
    team logoTorquay United
    0
    team logoWoking
    1
    10:11TOR-WOK0:1Details
    team logoWalsall
    3
    team logoCoventry City
    2
    10:11WAL-COV3:2Details
    team logoPort Vale
    1
    team logoSunderland AFC
    2
    11:11POR-SUN1:2Details
    team logoGuiseley AFC
    4
    team logoCambridge United
    3
    11:11GUI-CAM4:3Details
    team logoAlfreton Town
    1
    team logoFleetwood Town
    4
    11:11ALF-FLE1:4Details
    team logoBury
    5
    team logoDover Athletic
    0
    10:11BUR-DOV5:0Details
    team logoLuton Town
    2
    team logoWycombe Wanderers
    0
    10:11LUT-WYC2:0Details
    team logoWeston Super Mare
    0
    team logoWrexham
    2
    11:11WES-WRE0:2Details
    team logoMetropolitan Police
    0
    team logoNewport County
    2
    10:11MET-NEW0:2Details
    team logoRochdale
    2
    team logoGateshead
    1
    10:11ROC-GAT2:1Details
    team logoMaidenhead United
     
    team logoPortsmouth
     
    10:11MAI-PORDetails
    team logoHitchin Town
    0
    team logoSolihull Moors
    2
    11:11HIT-SOL0:2Details
    team logoExeter City
    2
    team logoBlackpool FC
    3
    10:11EXE-BLA2:3Details
    team logoLincoln City
    3
    team logoNorthampton Town
    2
    10:11LIN-NOR3:2Details
    team logoCrewe Alexandra
    0
    team logoCarlisle United
    1
    10:11CRE-CAR0:1Details
    team logoMaidstone United
    2
    team logoMacclesfield Town
    1
    10:11MAI-MAC2:1Details
    team logoHampton & Richmond Borough FC
    1
    team logoOldham Athletic
    2
    12:11HAM-OLD1:2Details
    team logoSwindon Town
     
    team logoWoking
     
    01:12SWI-WOKDetails
    team logoWalsall
     
    team logoSunderland AFC
     
    01:12WAL-SUNDetails
    team logoGuiseley AFC
     
    team logoFleetwood Town
     
    03:12GUI-FLEDetails
    team logoBury
     
    team logoLuton Town
     
    01:12BUR-LUTDetails
    team logoWrexham
     
    team logoNewport County
     
    01:12WRE-NEWDetails
    team logoRochdale
     
    team logoPortsmouth
     
    01:12ROC-PORDetails
    team logoSolihull Moors
     
    team logoBlackpool FC
     
    30:11SOL-BLADetails
    team logoLincoln City
     
    team logoCarlisle United
     
    01:12LIN-CARDetails
    team logoMaidstone United
     
    team logoOldham Athletic
     
    01:12MAI-OLDDetails
      
    Federasyon Kupası turnuva organize eden İngiltere.
    15.11.2018 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda kulüpler aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Round 2 - Swindon Town, Woking

    Round 2 - Walsall, Sunderland AFC

    Round 2 - Guiseley AFC, Fleetwood Town

    Round 2 - Bury, Luton Town

    Round 2 - Wrexham, Newport County

    Round 2 - Rochdale, Portsmouth

    Round 2 - Solihull Moors, Blackpool FC

    Round 2 - Lincoln City, Carlisle United

    Round 2 - Maidstone United, Oldham Athletic

    En verimli forvet şampiyona Federasyon Kupası (İngiltere). Bunlar:

    Tshimanga, Kabongo (Oxford City) 3 top sahiptir

    Moore, Byron (Bury) 2 gol sahiptir

    Patrick, Madden (Fleetwood Town) 2 verimli atış sahiptir

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Federasyon Kupası (İngiltere) maçları online yanında bulundurabilirsiniz
    Program sonraki maçlar - Federasyon Kupası (İngiltere):

    F. Green Rovers - Oxford United (20.11.2018 19:45)

    Halifax Town - Morecambe (20.11.2018 19:45)

    Cheltenham Town - Ebbsfleed United (20.11.2018 19:45)

    skorexpress.com internet sayfasında Federasyon Kupası (İngiltere) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.