Premier Lig
Mısır

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo 33 27 5 1 71:8 63 86 W
FC Masr FC Masr
23.09.20 0 : 3 Zafer
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
W
Tanta Tanta
26.09.20 0 : 1 Zafer
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
W
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
04.10.20 1 : 0 Zafer
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
W
ENPPI Club ENPPI Club
07.10.20 0 : 3 Zafer
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
D
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Pyramids Pyramids
2 Zamalek SC Zamalek SC 33 20 8 5 47:26 21 68 W
Zamalek SC Zamalek SC
22.09.20 3 : 1 Zafer
Tanta Tanta
W
Zamalek SC Zamalek SC
27.09.20 4 : 3 Zafer
El Gouna FC El Gouna FC
W
Al Masry Al Masry
01.10.20 0 : 1 Zafer
Zamalek SC Zamalek SC
D
Zamalek SC Zamalek SC
08.10.20 0 : 0 Beraberlik
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
W
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
12.10.20 1 : 2 Zafer
Zamalek SC Zamalek SC
3 Pyramids Pyramids 33 19 7 7 52:31 21 64 W
Ismaily SC Ismaily SC
24.09.20 1 : 3 Zafer
Pyramids Pyramids
W
Pyramids Pyramids
29.09.20 1 : 0 Zafer
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
W
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
03.10.20 2 : 3 Zafer
Pyramids Pyramids
W
Pyramids Pyramids
07.10.20 1 : 0 Zafer
FC Masr FC Masr
D
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
Pyramids Pyramids
4 Arab Contractors SC Arab Contractors SC 33 15 8 10 43:32 11 53 L
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
W
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
29.09.20 6 : 0 Zafer
FC Masr FC Masr
L
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
D
Tanta Tanta
09.10.20 2 : 2 Beraberlik
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
L
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
15.10.20 0 : 2 Kaybetmek
ENPPI Club ENPPI Club
5 Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club 33 10 18 5 42:33 9 48 D
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
24.09.20 0 : 0 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
W
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
28.09.20 2 : 0 Zafer
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
D
Ismaily SC Ismaily SC
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
W
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
09.10.20 2 : 1 Zafer
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
D
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
6 ENPPI Club ENPPI Club 33 12 12 9 33:31 2 48 W
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
25.09.20 0 : 2 Zafer
ENPPI Club ENPPI Club
W
ENPPI Club ENPPI Club
29.09.20 1 : 0 Zafer
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
D
FC Masr FC Masr
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
ENPPI Club ENPPI Club
L
ENPPI Club ENPPI Club
07.10.20 0 : 3 Kaybetmek
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
W
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
15.10.20 0 : 2 Zafer
ENPPI Club ENPPI Club
7 Al Masry Al Masry 33 12 9 12 34:34 -1 45 L
Al Masry Al Masry
01.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Zamalek SC Zamalek SC
W
El Gouna FC El Gouna FC
05.10.20 0 : 2 Zafer
Al Masry Al Masry
W
Al Masry Al Masry
09.10.20 2 : 0 Zafer
Ismaily SC Ismaily SC
W
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
12.10.20 1 : 2 Zafer
Al Masry Al Masry
W
Tanta Tanta
18.10.20 1 : 2 Zafer
Al Masry Al Masry
8 El Entag El Harby El Entag El Harby 33 11 10 12 35:38 -3 43 L
El Entag El Harby El Entag El Harby
28.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
W
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
02.10.20 1 : 3 Zafer
El Entag El Harby El Entag El Harby
L
El Entag El Harby El Entag El Harby
06.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Ismaily SC Ismaily SC
W
FC Masr FC Masr
12.10.20 0 : 3 Zafer
El Entag El Harby El Entag El Harby
W
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
17.10.20 1 : 2 Zafer
El Entag El Harby El Entag El Harby
9 Misr El-Makasa Misr El-Makasa 33 10 11 12 40:39 1 41 W
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
25.09.20 1 : 0 Zafer
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
L
ENPPI Club ENPPI Club
29.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
L
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
03.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Pyramids Pyramids
L
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
D
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
16.10.20 0 : 0 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
10 Ismaily SC Ismaily SC 33 11 8 14 37:45 -8 41 W
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
28.09.20 0 : 1 Zafer
Ismaily SC Ismaily SC
D
Ismaily SC Ismaily SC
02.10.20 1 : 1 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
W
El Entag El Harby El Entag El Harby
06.10.20 0 : 1 Zafer
Ismaily SC Ismaily SC
L
Al Masry Al Masry
09.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Ismaily SC Ismaily SC
W
Ismaily SC Ismaily SC
15.10.20 4 : 2 Zafer
Aswan Aswan
11 Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary 33 8 15 10 33:35 -2 39 L
Pyramids Pyramids
29.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
D
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
L
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
09.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
L
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
12.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Al Masry Al Masry
L
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
El Entag El Harby El Entag El Harby
12 Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC 32 8 14 10 31:34 -3 38 D
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
L
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
28.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Ismaily SC Ismaily SC
D
Al Ittihad Al Sakndary Al Ittihad Al Sakndary
04.10.20 2 : 2 Beraberlik
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
W
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
10.10.20 1 : 0 Zafer
Misr El-Makasa Misr El-Makasa
W
FC Masr FC Masr
19.10.20 0 : 1 Zafer
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
13 El Gouna FC El Gouna FC 33 10 7 16 31:43 -12 37 W
El Gouna FC El Gouna FC
24.09.20 1 : 0 Zafer
Aswan Aswan
L
Zamalek SC Zamalek SC
27.09.20 4 : 3 Kaybetmek
El Gouna FC El Gouna FC
W
El Gouna FC El Gouna FC
01.10.20 2 : 0 Zafer
Tanta Tanta
L
El Gouna FC El Gouna FC
05.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Al Masry Al Masry
W
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
14.10.20 0 : 2 Zafer
El Gouna FC El Gouna FC
14 Aswan Aswan 33 9 10 14 38:47 -9 37 L
El Gouna FC El Gouna FC
24.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Aswan Aswan
L
Aswan Aswan
28.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Al Masry Al Masry
L
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Aswan Aswan
W
Aswan Aswan
08.10.20 2 : 1 Zafer
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
L
Ismaily SC Ismaily SC
15.10.20 4 : 2 Kaybetmek
Aswan Aswan
15 Wadi Degla FC Wadi Degla FC 33 8 11 14 31:41 -10 35 D
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
24.09.20 0 : 0 Beraberlik
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
W
El Entag El Harby El Entag El Harby
28.09.20 1 : 4 Zafer
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
W
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
03.10.20 1 : 0 Zafer
Aswan Aswan
D
Zamalek SC Zamalek SC
08.10.20 0 : 0 Beraberlik
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
L
Wadi Degla FC Wadi Degla FC
14.10.20 0 : 2 Kaybetmek
El Gouna FC El Gouna FC
16 Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC 33 6 12 15 29:40 -11 30 D
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
L
Smouha Sporting Club Smouha Sporting Club
28.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
L
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
02.10.20 1 : 3 Kaybetmek
El Entag El Harby El Entag El Harby
L
Aswan Aswan
08.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
L
Haras El-Hodood SC Haras El-Hodood SC
12.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Zamalek SC Zamalek SC
17 FC Masr FC Masr 32 3 12 17 18:54 -36 21 L
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
29.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Masr FC Masr
D
FC Masr FC Masr
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
ENPPI Club ENPPI Club
L
Pyramids Pyramids
07.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Masr FC Masr
L
FC Masr FC Masr
12.10.20 0 : 3 Kaybetmek
El Entag El Harby El Entag El Harby
L
FC Masr FC Masr
19.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Tala'ea El-Gaish SC Tala'ea El-Gaish SC
18 Tanta Tanta 33 2 13 18 20:54 -34 19 L
Zamalek SC Zamalek SC
22.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Tanta Tanta
L
Tanta Tanta
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo
L
El Gouna FC El Gouna FC
01.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Tanta Tanta
D
Tanta Tanta
09.10.20 2 : 2 Beraberlik
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
L
Tanta Tanta
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Al Masry Al Masry
Champions League Qualification
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, düzenleyen Mısır. Iştirak eden yarışma 18 katılan takımlar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Al Ahly Cairo - 86 sayı, kazanılan maçlar 27, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Zamalek SC - 68 sayı, parlak başarılar 20, skorsuz maçlar 5, beraberlik 8.
Pyramids - 64 madde, kazanılan yarışmalar 19, skorsuz yarışmalar 7, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Mısır) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Mısır) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.