LigaPro Primera A
Ekvador

LigaPro Primera A

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
First stage
1 Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito 14 10 2 2 27:13 14 32 W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Zafer
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Mushuc Runa Sporting Club
2 Independiente del Valle Independiente del Valle 14 8 5 1 33:21 12 29 W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Zafer
Delfin Delfin
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Orense Sporting Club
3 Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador 14 8 4 2 28:13 15 28 W
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Sport Emelec
4 Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club 14 8 4 2 23:13 10 28 W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Club Deportivo El Nacional
5 Técnico Universitario Técnico Universitario 14 6 4 4 17:15 2 22 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Zafer
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Guayaquil City
6 Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará 13 5 5 3 15:14 1 20 L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
W
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Zafer
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
Delfin
7 SD Aucas SD Aucas 14 6 2 6 22:22 1 20 L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
W
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
W
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
L
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
LDU de Portoviejo
8 Delfin Delfin 14 5 3 6 16:17 -1 18 L
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Social y Deportivo Macará
9 Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club 14 5 3 6 16:20 -4 18 W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Zafer
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
L
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
Liga Deportiva Universitaria de Quito
10 Club Sport Emelec Club Sport Emelec 14 4 4 6 19:18 1 16 L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Universidad Católica del Ecuador
11 Olmedo Olmedo 14 4 2 8 23:29 -6 14 W
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Zafer
Delfin Delfin
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
W
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
Deportivo Cuenca
12 Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional 13 3 4 6 15:22 -7 13 L
Delfin Delfin
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Zafer
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Guayaquil City
13 LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo 13 3 3 7 16:24 -8 12 L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Kaybetmek
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
SD Aucas
14 Guayaquil City Guayaquil City 13 3 3 7 14:22 -8 12 L
Independiente del Valle Independiente del Valle
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
L
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
Club Deportivo El Nacional
15 Orense Sporting Club Orense Sporting Club 14 1 7 6 14:24 -10 10 L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Independiente del Valle
16 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 14 1 5 8 16:27 -11 8 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
L
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Olmedo
Finals
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Overall
1 Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito 14 10 2 2 27:13 14 32 W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Zafer
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Mushuc Runa Sporting Club
2 Independiente del Valle Independiente del Valle 14 8 5 1 33:21 12 29 W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Zafer
Delfin Delfin
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Orense Sporting Club
3 Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador 14 8 4 2 28:13 15 28 W
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Sport Emelec
4 Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club 14 8 4 2 23:13 10 28 W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Club Deportivo El Nacional
5 Técnico Universitario Técnico Universitario 14 6 4 4 17:15 2 22 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Zafer
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Guayaquil City
6 Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará 13 5 5 3 15:14 1 20 L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
W
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Zafer
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
Delfin
7 SD Aucas SD Aucas 14 6 2 6 22:22 1 20 L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
W
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
W
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
L
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
LDU de Portoviejo
8 Delfin Delfin 14 5 3 6 16:17 -1 18 L
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Social y Deportivo Macará
9 Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club 14 5 3 6 16:20 -4 18 W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Zafer
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
L
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
Liga Deportiva Universitaria de Quito
10 Club Sport Emelec Club Sport Emelec 14 4 4 6 19:18 1 16 L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Universidad Católica del Ecuador
11 Olmedo Olmedo 14 4 2 8 23:29 -6 14 W
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Zafer
Delfin Delfin
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
W
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
Deportivo Cuenca
12 Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional 13 3 4 6 15:22 -7 13 L
Delfin Delfin
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Zafer
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Guayaquil City
13 LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo 13 3 3 7 16:24 -8 12 L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Kaybetmek
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
SD Aucas
14 Guayaquil City Guayaquil City 13 3 3 7 14:22 -8 12 L
Independiente del Valle Independiente del Valle
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
L
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
Club Deportivo El Nacional
15 Orense Sporting Club Orense Sporting Club 14 1 7 6 14:24 -10 10 L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Independiente del Valle
16 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 14 1 5 8 16:27 -11 8 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
L
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Olmedo
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
Relegation Playoff
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Second stage
1 Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Club Deportivo El Nacional
2 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
L
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Olmedo
3 Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Delfin Delfin
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Zafer
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Guayaquil City
4 Olmedo Olmedo 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Zafer
Delfin Delfin
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Olmedo Olmedo
W
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Zafer
SD Aucas SD Aucas
Deportivo Cuenca
5 Técnico Universitario Técnico Universitario 0 0 0 0 0:0 0 0 D
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
01.09.20 2 : 2 Beraberlik
Técnico Universitario Técnico Universitario
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Zafer
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
W
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
12.09.20 0 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Técnico Universitario Técnico Universitario
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Kaybetmek
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Guayaquil City
6 Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Zafer
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
05.09.20 3 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
W
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
20.09.20 2 : 1 Zafer
Técnico Universitario Técnico Universitario
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Sport Emelec
7 Independiente del Valle Independiente del Valle 0 0 0 0 0:0 0 0 W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
09.09.20 1 : 3 Zafer
Independiente del Valle Independiente del Valle
W
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Zafer
Delfin Delfin
D
Independiente del Valle Independiente del Valle
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
Orense Sporting Club
8 Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
W
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
05.09.20 1 : 0 Zafer
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
D
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
09.09.20 1 : 1 Beraberlik
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
Delfin
9 Club Sport Emelec Club Sport Emelec 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
Olmedo Olmedo
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
27.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
Universidad Católica del Ecuador
10 Delfin Delfin 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Olmedo Olmedo
02.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
06.09.20 2 : 1 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
L
Independiente del Valle Independiente del Valle
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Delfin Delfin
W
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
D
Delfin Delfin
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
Club Social y Deportivo Macará
11 Guayaquil City Guayaquil City 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Independiente del Valle Independiente del Valle
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Guayaquil City Guayaquil City
02.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Universidad Católica del Ecuador Universidad Católica del Ecuador
L
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Guayaquil City Guayaquil City
Club Deportivo El Nacional
12 LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo 0 0 0 0 0:0 0 0 L
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
02.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Independiente del Valle Independiente del Valle
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Kaybetmek
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
W
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
18.09.20 2 : 1 Zafer
Olmedo Olmedo
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
28.09.20 2 : 2 Beraberlik
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
SD Aucas
13 Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
01.09.20 1 : 0 Zafer
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
11.09.20 2 : 0 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
D
Club Sport Emelec Club Sport Emelec
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
W
Técnico Universitario Técnico Universitario
26.09.20 0 : 5 Zafer
Liga Deportiva Universitaria de Quito Liga Deportiva Universitaria de Quito
Mushuc Runa Sporting Club
14 Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Zafer
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
04.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
11.09.20 1 : 0 Zafer
LDU de Portoviejo LDU de Portoviejo
L
Delfin Delfin
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
W
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
26.09.20 2 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
Liga Deportiva Universitaria de Quito
15 Orense Sporting Club Orense Sporting Club 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
01.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Mushuc Runa Sporting Club Mushuc Runa Sporting Club
L
Técnico Universitario Técnico Universitario
07.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
L
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
14.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Club Social y Deportivo Macará Club Social y Deportivo Macará
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
D
Club Deportivo El Nacional Club Deportivo El Nacional
25.09.20 2 : 2 Beraberlik
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
Independiente del Valle
16 SD Aucas SD Aucas 0 0 0 0 0:0 0 0 L
Barcelona Sporting Club Barcelona Sporting Club
01.09.20 4 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
W
SD Aucas SD Aucas
06.09.20 3 : 1 Zafer
Guayaquil City Guayaquil City
W
SD Aucas SD Aucas
13.09.20 2 : 0 Zafer
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
D
Orense Sporting Club Orense Sporting Club
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
SD Aucas SD Aucas
L
Olmedo Olmedo
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
SD Aucas SD Aucas
LDU de Portoviejo
Finals
Daha fazla göster

Daha fazla göster

LigaPro Primera A - turnuva, organize eden Ekvador.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca LigaPro Primera A (Ekvador) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - LigaPro Primera A (Ekvador):
Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional (30.09.2020 18:00)
Club Social y Deportivo Macará - Delfin (02.10.2020 15:00)
Orense Sporting Club - Independiente del Valle (02.10.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında LigaPro Primera A (Ekvador) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.