Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
Superpesis
Danimarka

Superpesis

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship round
1 FC Midtjylland FC Midtjylland 33 25 3 5 53:23 30 78 L
FC Midtjylland FC Midtjylland
21.06.20 3 : 4 Kaybetmek
AGF Aarhus AGF Aarhus
W
FC Kopenhag FC Kopenhag
28.06.20 1 : 2 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
W
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
05.07.20 0 : 1 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
W
FC Midtjylland FC Midtjylland
09.07.20 3 : 1 Zafer
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
12.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Nordsjælland
2 FC Kopenhag FC Kopenhag 33 19 5 9 53:37 16 62 D
Brondby IF Brondby IF
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
FC Kopenhag FC Kopenhag
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
FC Midtjylland FC Midtjylland
09.07.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Kopenhag FC Kopenhag
D
FC Kopenhag FC Kopenhag
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Brondby IF Brondby IF
AGF Aarhus
3 AGF Aarhus AGF Aarhus 33 18 6 9 53:37 16 60 W
FC Midtjylland FC Midtjylland
21.06.20 3 : 4 Zafer
AGF Aarhus AGF Aarhus
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
26.06.20 1 : 4 Kaybetmek
Aalborg BK Aalborg BK
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
05.07.20 1 : 0 Zafer
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
Aalborg BK Aalborg BK
09.07.20 1 : 0 Kaybetmek
AGF Aarhus AGF Aarhus
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
12.07.20 3 : 0 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Kopenhag
4 Brondby IF Brondby IF 33 15 7 11 54:40 14 52 D
Brondby IF Brondby IF
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kopenhag FC Kopenhag
W
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
28.06.20 0 : 2 Zafer
Brondby IF Brondby IF
L
Aalborg BK Aalborg BK
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Brondby IF Brondby IF
W
Brondby IF Brondby IF
09.07.20 4 : 0 Zafer
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
D
FC Kopenhag FC Kopenhag
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Brondby IF Brondby IF
Aalborg BK
5 Aalborg BK Aalborg BK 33 14 6 13 51:42 9 48 L
Aalborg BK Aalborg BK
20.06.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
26.06.20 1 : 4 Zafer
Aalborg BK Aalborg BK
W
Aalborg BK Aalborg BK
05.07.20 2 : 0 Zafer
Brondby IF Brondby IF
W
Aalborg BK Aalborg BK
09.07.20 1 : 0 Zafer
AGF Aarhus AGF Aarhus
D
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aalborg BK Aalborg BK
Brondby IF
6 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 33 13 7 13 54:45 9 46 W
Aalborg BK Aalborg BK
20.06.20 0 : 4 Zafer
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
L
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Brondby IF Brondby IF
L
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
05.07.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
L
Brondby IF Brondby IF
09.07.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
D
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aalborg BK Aalborg BK
FC Midtjylland
Champions League Qualification
Europa League Qualification
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superligaen
1 FC Midtjylland FC Midtjylland 26 21 2 3 42:14 28 65 L
FC Midtjylland FC Midtjylland
21.06.20 3 : 4 Kaybetmek
AGF Aarhus AGF Aarhus
W
FC Kopenhag FC Kopenhag
28.06.20 1 : 2 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
W
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
05.07.20 0 : 1 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
W
FC Midtjylland FC Midtjylland
09.07.20 3 : 1 Zafer
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
12.07.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Nordsjælland
2 FC Kopenhag FC Kopenhag 26 18 2 6 47:29 18 56 D
Brondby IF Brondby IF
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
FC Kopenhag FC Kopenhag
28.06.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
FC Midtjylland FC Midtjylland
09.07.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Kopenhag FC Kopenhag
D
FC Kopenhag FC Kopenhag
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Brondby IF Brondby IF
AGF Aarhus
3 AGF Aarhus AGF Aarhus 26 14 5 7 42:28 14 47 W
FC Midtjylland FC Midtjylland
21.06.20 3 : 4 Zafer
AGF Aarhus AGF Aarhus
L
AGF Aarhus AGF Aarhus
26.06.20 1 : 4 Kaybetmek
Aalborg BK Aalborg BK
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
05.07.20 1 : 0 Zafer
FC Kopenhag FC Kopenhag
L
Aalborg BK Aalborg BK
09.07.20 1 : 0 Kaybetmek
AGF Aarhus AGF Aarhus
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
12.07.20 3 : 0 Zafer
FC Midtjylland FC Midtjylland
FC Kopenhag
4 Brondby IF Brondby IF 26 13 3 10 47:37 10 42 D
Brondby IF Brondby IF
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kopenhag FC Kopenhag
W
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
28.06.20 0 : 2 Zafer
Brondby IF Brondby IF
L
Aalborg BK Aalborg BK
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Brondby IF Brondby IF
W
Brondby IF Brondby IF
09.07.20 4 : 0 Zafer
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
D
FC Kopenhag FC Kopenhag
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Brondby IF Brondby IF
Aalborg BK
5 FC Nordsjælland FC Nordsjælland 26 12 5 9 48:35 13 41 W
Aalborg BK Aalborg BK
20.06.20 0 : 4 Zafer
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
L
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
28.06.20 0 : 2 Kaybetmek
Brondby IF Brondby IF
L
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
05.07.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Midtjylland FC Midtjylland
L
Brondby IF Brondby IF
09.07.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
D
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aalborg BK Aalborg BK
FC Midtjylland
6 Aalborg BK Aalborg BK 26 11 5 10 44:33 11 38 L
Aalborg BK Aalborg BK
20.06.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
W
AGF Aarhus AGF Aarhus
26.06.20 1 : 4 Zafer
Aalborg BK Aalborg BK
W
Aalborg BK Aalborg BK
05.07.20 2 : 0 Zafer
Brondby IF Brondby IF
W
Aalborg BK Aalborg BK
09.07.20 1 : 0 Zafer
AGF Aarhus AGF Aarhus
D
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
12.07.20 0 : 0 Beraberlik
Aalborg BK Aalborg BK
Brondby IF
7 Randers FC Randers FC 26 10 5 11 39:35 4 35 D
AC Horsens AC Horsens
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Randers FC Randers FC
L
Randers FC Randers FC
28.06.20 0 : 3 Kaybetmek
AC Horsens AC Horsens
W
Hobro IK Hobro IK
05.07.20 2 : 3 Zafer
Randers FC Randers FC
W
Randers FC Randers FC
08.07.20 3 : 1 Zafer
Esbjerg FB Esbjerg FB
W
Randers FC Randers FC
11.07.20 2 : 1 Zafer
Odense Boldklub Odense Boldklub
Odense Boldklub
8 AC Horsens AC Horsens 26 10 4 12 25:44 -19 34 D
AC Horsens AC Horsens
16.06.20 2 : 2 Beraberlik
Esbjerg FB Esbjerg FB
D
AC Horsens AC Horsens
20.06.20 0 : 0 Beraberlik
Randers FC Randers FC
W
Randers FC Randers FC
28.06.20 0 : 3 Zafer
AC Horsens AC Horsens
W
Esbjerg FB Esbjerg FB
03.07.20 1 : 2 Zafer
AC Horsens AC Horsens
W
AC Horsens AC Horsens
08.07.20 3 : 2 Zafer
Hobro IK Hobro IK
9 Odense Boldklub Odense Boldklub 26 9 6 11 34:30 4 33 W
Lyngby BK Lyngby BK
22.06.20 1 : 2 Zafer
Odense Boldklub Odense Boldklub
W
Odense Boldklub Odense Boldklub
29.06.20 3 : 1 Zafer
Lyngby BK Lyngby BK
D
SonderjyskE SonderjyskE
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Odense Boldklub Odense Boldklub
L
Odense Boldklub Odense Boldklub
08.07.20 1 : 3 Kaybetmek
Silkeborg IF Silkeborg IF
L
Randers FC Randers FC
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Odense Boldklub Odense Boldklub
Randers FC
10 Lyngby BK Lyngby BK 26 9 5 12 31:45 -14 32 L
Lyngby BK Lyngby BK
22.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Odense Boldklub Odense Boldklub
L
Odense Boldklub Odense Boldklub
29.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Lyngby BK Lyngby BK
L
Silkeborg IF Silkeborg IF
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Lyngby BK Lyngby BK
D
Lyngby BK Lyngby BK
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
SonderjyskE SonderjyskE
W
Hobro IK Hobro IK
13.07.20 1 : 2 Zafer
Lyngby BK Lyngby BK
Hobro IK
11 SonderjyskE SonderjyskE 26 6 9 11 31:44 -13 27 L
Odense Boldklub Odense Boldklub
18.06.20 2 : 0 Kaybetmek
SonderjyskE SonderjyskE
W
Silkeborg IF Silkeborg IF
21.06.20 1 : 2 Zafer
SonderjyskE SonderjyskE
W
SonderjyskE SonderjyskE
27.06.20 1 : 0 Zafer
Silkeborg IF Silkeborg IF
D
SonderjyskE SonderjyskE
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
Odense Boldklub Odense Boldklub
D
Lyngby BK Lyngby BK
08.07.20 1 : 1 Beraberlik
SonderjyskE SonderjyskE
12 Hobro IK Hobro IK 26 3 14 9 25:35 -10 23 W
Esbjerg FB Esbjerg FB
21.06.20 1 : 3 Zafer
Hobro IK Hobro IK
W
Hobro IK Hobro IK
28.06.20 2 : 1 Zafer
Esbjerg FB Esbjerg FB
L
Hobro IK Hobro IK
05.07.20 2 : 3 Kaybetmek
Randers FC Randers FC
L
AC Horsens AC Horsens
08.07.20 3 : 2 Kaybetmek
Hobro IK Hobro IK
L
Hobro IK Hobro IK
13.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Lyngby BK Lyngby BK
Lyngby BK
13 Esbjerg FB Esbjerg FB 26 4 6 16 22:44 -22 18 D
AC Horsens AC Horsens
16.06.20 2 : 2 Beraberlik
Esbjerg FB Esbjerg FB
L
Esbjerg FB Esbjerg FB
21.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Hobro IK Hobro IK
L
Hobro IK Hobro IK
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Esbjerg FB Esbjerg FB
L
Esbjerg FB Esbjerg FB
03.07.20 1 : 2 Kaybetmek
AC Horsens AC Horsens
L
Randers FC Randers FC
08.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Esbjerg FB Esbjerg FB
14 Silkeborg IF Silkeborg IF 26 3 7 16 31:55 -24 16 D
Lyngby BK Lyngby BK
18.06.20 0 : 0 Beraberlik
Silkeborg IF Silkeborg IF
L
Silkeborg IF Silkeborg IF
21.06.20 1 : 2 Kaybetmek
SonderjyskE SonderjyskE
L
SonderjyskE SonderjyskE
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Silkeborg IF Silkeborg IF
W
Silkeborg IF Silkeborg IF
04.07.20 2 : 0 Zafer
Lyngby BK Lyngby BK
W
Odense Boldklub Odense Boldklub
08.07.20 1 : 3 Zafer
Silkeborg IF Silkeborg IF
Championship round
Next group phase
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Superpesis - şampiyona, organize eden Danimarka.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superpesis (Danimarka) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Superpesis (Danimarka):
FC Midtjylland - FC Nordsjælland (17.07.2020 13:00)
Odense Boldklub - Randers FC (19.07.2020 10:00)
Brondby IF - Aalborg BK (19.07.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında Superpesis (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.