Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Sjallandsserien
Danimarka

Sjallandsserien

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Sjallandsserien
1 Ringsted IF Ringsted IF 14 8 2 4 29:19 10 26 D
Ringsted IF Ringsted IF
03.04.10 0 : 0 Beraberlik
Soro Freja Soro Freja
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ringsted IF Ringsted IF
D
Bga Bga
21.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ringsted IF Ringsted IF
D
Ringsted IF Ringsted IF
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
D
Ringsted IF Ringsted IF
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
2 Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold 14 7 5 2 33:20 13 26 D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ringsted IF Ringsted IF
D
Soro Freja Soro Freja
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Oversidder Oversidder
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
D
Bga Bga
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
3 B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev 14 8 2 4 32:25 7 26 D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fc Øresund Fc Øresund
D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Soro Freja Soro Freja
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Oversidder Oversidder
D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
4 Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK 14 6 7 1 24:13 11 25 D
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
D
Solrod Solrod
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
D
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fc Øresund Fc Øresund
D
Ringsted IF Ringsted IF
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
D
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Soro Freja Soro Freja
5 Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2 14 7 2 5 30:26 4 23 D
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
D
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
D
Solrod Solrod
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
D
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fc Øresund Fc Øresund
D
Ringsted IF Ringsted IF
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
6 Fc Øresund Fc Øresund 14 6 3 5 41:25 16 21 D
Fc Øresund Fc Øresund
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
D
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fc Øresund Fc Øresund
D
Fc Øresund Fc Øresund
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
D
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fc Øresund Fc Øresund
D
Fc Øresund Fc Øresund
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
7 Fredensborg Fredensborg 14 6 3 5 30:23 7 21 D
Fredensborg Fredensborg
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
D
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fredensborg Fredensborg
D
Oversidder Oversidder
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fredensborg Fredensborg
D
Fredensborg Fredensborg
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
02.05.10 0 : 0 Beraberlik
Fredensborg Fredensborg
8 Soro Freja Soro Freja 14 4 6 4 31:35 -4 18 D
Soro Freja Soro Freja
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Soro Freja Soro Freja
D
Soro Freja Soro Freja
23.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
D
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Soro Freja Soro Freja
D
Soro Freja Soro Freja
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
9 Lejre Osted Lejre Osted 14 4 6 4 23:21 2 18 D
Lejre Osted Lejre Osted
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
16.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
D
Lejre Osted Lejre Osted
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Solrod Solrod
D
Fc Øresund Fc Øresund
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
D
Soro Freja Soro Freja
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
10 Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf 14 5 3 6 26:23 3 18 D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
16.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lejre Osted Lejre Osted
D
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
23.04.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
D
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
02.05.10 0 : 0 Beraberlik
Fredensborg Fredensborg
11 Solrod Solrod 14 5 2 7 25:36 -11 17 D
Solrod Solrod
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK
D
Lejre Osted Lejre Osted
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Solrod Solrod
D
Solrod Solrod
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
D
Olstykke FC Olstykke FC
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Solrod Solrod
D
Solrod Solrod
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
12 FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05 14 4 5 5 28:32 -4 17 D
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Holbæk B&I 2 Holbæk B&I 2
D
Olstykke FC Olstykke FC
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
D
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
D
Fredensborg Fredensborg
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
D
Oversidder Oversidder
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
13 Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If 14 3 6 5 22:24 -2 15 D
Oversidder Oversidder
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
D
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
Fredensborg Fredensborg
D
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
D
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
D
Solrod Solrod
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Lynge-Uggeløse If Lynge-Uggeløse If
14 Olstykke FC Olstykke FC 14 3 1 10 18:40 -22 10 D
Fredensborg Fredensborg
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
D
Olstykke FC Olstykke FC
20.04.10 0 : 0 Beraberlik
FK Sydsjaelland 05 FK Sydsjaelland 05
D
Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
23.04.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
D
Olstykke FC Olstykke FC
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Solrod Solrod
D
Fc Øresund Fc Øresund
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Olstykke FC Olstykke FC
15 Bga Bga 14 1 3 10 10:40 -30 6 D
Fc Øresund Fc Øresund
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
D
Bga Bga
21.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ringsted IF Ringsted IF
D
Soro Freja Soro Freja
23.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
D
Bga Bga
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
B. 1973 Herlev B. 1973 Herlev
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bga Bga
Daha fazla göster

Sjallandsserien - şampiyona, organize eden Danimarka. Iştirak eden şampiyona 15 katılımcılar. Şu anda final birinciliğine en yakın olanlar yarışmalar. Bunlar:
Ringsted IF - 26 puan, kazanılan maçlar 8, kaybedilen oyunlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Ledoje Smorum Fodbold - 26 puan, parlak başarılar 7, yenilmeler 2, beraberlik 5.
B. 1973 Herlev - 26 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 8, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Sjallandsserien (Danimarka) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Sjallandsserien (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.