Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
31
Københavnsserien
Danimarka

Københavnsserien

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Københavnsserien
1 Jaegersborg Jaegersborg 13 9 1 3 23:18 5 28 W
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
31.10.09 0 : 2 Zafer
Jaegersborg Jaegersborg
D
BK Fix BK Fix
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Jaegersborg Jaegersborg
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Jaegersborg Jaegersborg
D
Jaegersborg Jaegersborg
22.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
D
Jaegersborg Jaegersborg
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
BK Viktoria BK Viktoria
2 Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager 13 8 3 2 37:21 16 27 L
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
31.10.09 0 : 3 Kaybetmek
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
D
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
11.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
D
BK Viktoria BK Viktoria
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
25.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
D
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
3 Bk Union Bk Union 13 8 3 2 30:19 11 27 D
BK Viktoria BK Viktoria
11.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
D
Bk Union Bk Union
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Jaegersborg Jaegersborg
22.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
D
Kfum Bk Kfum Bk
29.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
4 B 93 2 B 93 2 13 8 0 5 37:28 9 24 D
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
11.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
D
B 93 2 B 93 2
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
D
B 93 2 B 93 2
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
D
BK Fix BK Fix
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
5 Skovshoved IF Skovshoved IF 13 7 1 5 19:14 5 22 D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Skovshoved IF Skovshoved IF
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
D
BK Fix BK Fix
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Skovshoved IF Skovshoved IF
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
6 Kfum Bk Kfum Bk 13 6 2 5 22:17 5 20 L
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
31.10.09 2 : 0 Kaybetmek
Kfum Bk Kfum Bk
D
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Kfum Bk Kfum Bk
D
Kfum Bk Kfum Bk
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fix BK Fix
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
25.04.10 0 : 0 Beraberlik
Kfum Bk Kfum Bk
D
Kfum Bk Kfum Bk
29.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
7 BK Fremad Valby BK Fremad Valby 13 6 1 6 20:23 -3 19 D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Skovshoved IF Skovshoved IF
D
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
D
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
8 BK Fix BK Fix 13 4 5 4 32:28 4 17 D
BK Fix BK Fix
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Jaegersborg Jaegersborg
D
Kfum Bk Kfum Bk
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fix BK Fix
D
BK Fix BK Fix
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Skovshoved IF Skovshoved IF
D
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fix BK Fix
D
BK Fix BK Fix
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
B 93 2 B 93 2
9 Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub 13 5 1 7 21:24 -3 16 L
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
07.11.09 0 : 4 Kaybetmek
Skovshoved IF Skovshoved IF
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Jaegersborg Jaegersborg
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
25.04.10 0 : 0 Beraberlik
Kfum Bk Kfum Bk
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
10 Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2 13 4 3 6 25:27 -2 15 D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
05.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
D
B 93 2 B 93 2
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
25.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
11 Bk Skjold 2 Bk Skjold 2 13 4 2 7 25:21 4 14 D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
D
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
18.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
D
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
27.04.10 0 : 0 Beraberlik
BK Fix BK Fix
D
Rønne Fb Rønne Fb
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
12 B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii 13 3 5 5 19:30 -11 14 L
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
31.10.09 0 : 2 Kaybetmek
Jaegersborg Jaegersborg
D
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Kfum Bk Kfum Bk
D
Skovshoved IF Skovshoved IF
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
D
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
D
B 93 2 B 93 2
28.04.10 0 : 0 Beraberlik
B 1908 Amager Ii B 1908 Amager Ii
13 Rønne Fb Rønne Fb 13 3 0 10 24:48 -24 9 D
Brønshøj Bk 2 Brønshøj Bk 2
05.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Handelsstandens Boldklub Handelsstandens Boldklub
10.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Bk Union Bk Union
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
BK Viktoria BK Viktoria
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Rønne Fb Rønne Fb
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Skjold 2 Bk Skjold 2
14 BK Viktoria BK Viktoria 13 2 1 10 11:27 -16 7 L
B 93 2 B 93 2
31.10.09 6 : 1 Kaybetmek
BK Viktoria BK Viktoria
D
BK Viktoria BK Viktoria
11.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Union Bk Union
D
BK Viktoria BK Viktoria
17.04.10 0 : 0 Beraberlik
Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
D
BK Viktoria BK Viktoria
24.04.10 0 : 0 Beraberlik
Rønne Fb Rønne Fb
D
Jaegersborg Jaegersborg
01.05.10 0 : 0 Beraberlik
BK Viktoria BK Viktoria
Daha fazla göster

Københavnsserien - turnuva, organize eden Danimarka. Kayıt yaptıran turnuva 14 takımlar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Jaegersborg - 28 kabul edilen puan, parlak başarılar 9, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Bk Fremad Amager - 27 sayı, kazanılan yarışmalar 8, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Bk Union - 27 kabul edilen puan, yengi 8, yenilme 2, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Københavnsserien (Danimarka) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Københavnsserien (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.