Danimarka Kupası - Futbol -  Danimarka

Danimarka Kupası: playoff

  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
  • Quarterfinals
  • Semifinals
team logoHerning KFUM
 
team logoSilkeborg Kfum
 
07:08HER-SILDetails
team logoB 1913 Odense
0
team logoKolding IF
1
08:08B 1-KOL0:1Details
team logoAgerbaek
 
team logoNaesby BK
 
07:08AGE-NAEDetails
team logoHolbaek
0
team logoHallerup
2
08:08HOL-HAL0:2Details
team logoNykobing Fc
 
team logoLyngby BK
 
08:08NYK-LYNDetails
team logoSkovshoved IF
1
team logoBk Frem
4
08:08SKO-BK 1:4Details
team logoBramdrupdam Gif
1
team logoBih Odense
0
14:08BRA-BIH1:0Details
team logoDalum IF
3
team logoOdder
1
08:08DAL-ODD3:1Details
team logoNorresundby
1
team logoViby
3
07:08NOR-VIB1:3Details
team logoRingkobing
1
team logoSkive IK
5
08:08RIN-SKI1:5Details
team logoFrem Bjæverskov
 
team logoLuif
 
14:08FRE-LUIDetails
team logoLedoje Smorum Fodbold
0
team logoStenløse Bk
0
07:08QPR-STE2:0Details
team logoTjorring
 
team logoIF Lyseng
 
07:08TJO-IF Details
team logoNr Aaby Ik
0
team logoTarup-Paarup If
6
07:08NR -TAR0:6Details
team logoBirkelse If
 
team logoThisted
 
08:08BIR-THIDetails
team logoBK Fremad Valby
0
team logoAkademisk Boldklub Gladsaxe
4
08:08BK -AKA0:4Details
team logoVildbjerg
0
team logoViborg FF
10
08:08VIL-VIB0:10Details
team logoRinge BK
 
team logoFC Fredericia
 
08:08RIN-FC Details
team logoCBS Sport
1
team logoGentofte-Vangede IF
5
08:08CBS-GEN1:5Details
team logoFC Djursland
3
team logoVatanspor
1
08:08FC -VAT3:1Details
team logoVsk Arhus
0
team logoJammerbugt FC
3
07:08VSK-JAM0:3Details
team logoHorsholm Usserod IK
 
team logoAB 70
 
07:08QPR-AB Details
team logoSkjold Birkerod
0
team logoB 93 Kopenhagen
1
07:08SKJ-B 90:1Details
team logoHumlebaek Bk
 
team logoHB Koge
 
08:08HUM-HB Details
team logoHundested IK
 
team logoBK Union
 
15:08HUN-BK Details
team logoVordingborg IF
 
team logoTårnby Ff
 
07:08VOR-TÅRDetails
team logoEgen Ui
 
team logoFC Skanderborg
 
07:08EGE-FC Details
team logoDollefjelde Musse
 
team logoB 1908
 
07:08DOL-B 1Details
team logoNakskov BK
 
team logoAvarta
 
14:08NAK-AVADetails
team logoHerlev
5
team logoBronshoj
1
07:08HER-BRO5:1Details
team logoOKS
4
team logoMarienlyst
4
07:08QPR-MAR2:4Details
team logoRudersdal
0
team logoBornholm
4
14:08RUD-BOR0:4Details
team logoForoyar
6
team logoHillerod
6
07:08QPR-HIL0:6Details
team logoSlagelse Bi
0
team logoFC Helsingor
2
08:08SLA-FC 0:2Details
team logoKarlslunde If
0
team logoNaestved BK
3
08:08KAR-NAE0:3Details
team logoHirtshals BK
 
team logoBrabrand If
 
08:08HIR-BRADetails
team logoHolstebro
 
team logoSilkeborg IF
 
08:08HOL-SILDetails
team logoOtterup B&IK
 
team logoHedensted If
 
07:08OTT-HEDDetails
team logoVejgaard B
0
team logoAarhus Fremad
1
08:08VEJ-AAR0:1Details
team logoSgi/Ssk
 
team logoFC Sydvest 05
 
08:08SGI-FC Details
team logoHvidovre
1
team logoBk Fremad Amager
4
15:08HVI-BK 1:4Details
team logoGreve Fodbold
0
team logoRoskilde
4
15:08GRE-ROS0:4Details
team logoFuglebakken
1
team logoKjellerup
4
07:08FUG-KJE1:4Details
team logoFjordager
1
team logoMiddelfart
5
07:08FJO-MID1:5Details
team logoSilkeborg Kfum
 
team logoKolding IF
 
04:09SIL-KOLDetails
team logoNaesby BK
0
team logoRanders FC
1
11:09NAE-RAN0:1Details
team logoHallerup
 
team logoNykobing Fc
 
12:09QPR-NYKDetails
team logoBk Frem
1
team logoVejle
2
11:09BK -VEJ1:2Details
team logoBramdrupdam Gif
 
team logoDalum IF
 
04:09BRA-DALDetails
team logoViby
2
team logoSkive IK
1
04:09VIB-SKI2:1Details
team logoFrem Bjæverskov
0
team logoLedoje Smorum Fodbold
3
11:09FRE-LED0:3Details
team logoIF Lyseng
0
team logoHobro IK
1
05:09IF -HOB0:1Details
team logoTarup-Paarup If
0
team logoThisted
1
12:09TAR-THI0:1Details
team logoAkademisk Boldklub Gladsaxe
0
team logoOdense BK
4
06:09AKA-ODE0:4Details
team logoViborg FF
1
team logoFC Fredericia
2
12:09VIB-FC 1:2Details
team logoGentofte-Vangede IF
0
team logoSonderjyskE
3
04:09GEN-SON0:3Details
team logoFC Djursland
1
team logoJammerbugt FC
3
04:09FC -JAM1:3Details
team logoHorsholm Usserod IK
 
team logoEsbjerg FB
 
05:09HOR-ESBDetails
team logoB 93 Kopenhagen
1
team logoHB Koge
3
05:09B 9-HB 1:3Details
team logoHundested IK
 
team logoTårnby Ff
 
11:09HUN-TÅRDetails
team logoEgen Ui
 
team logoVendsyssel FF
 
05:09EGE-VENDetails
team logoB 1908
2
team logoAvarta
1
04:09B 1-AVA2:1Details
team logoHerlev
1
team logoMarienlyst
1
04:09QPR-MAR0:1Details
team logoBornholm
 
team logoHillerod
 
05:09QPR-HILDetails
team logoFC Helsingor
0
team logoNaestved BK
1
05:09FC -NAE0:1Details
team logoBrabrand If
2
team logoSilkeborg IF
3
05:09BRA-SIL2:3Details
team logoHedensted If
1
team logoAarhus Fremad
2
04:09HED-AAR1:2Details
team logoFC Sydvest 05
0
team logoAGF Aarhus
2
05:09FC -AGF0:2Details
team logoBk Fremad Amager
2
team logoRoskilde
5
05:09BK -ROS2:5Details
team logoKjellerup
0
team logoMiddelfart
1
05:09KJE-MID0:1Details
team logoKolding IF
1
team logoRanders FC
0
25:09KOL-RAN1:0Details
team logoNykobing Fc
 
team logoVejle
 
10:10QPR-VEJDetails
team logoDalum IF
0
team logoFC Midtjylland
1
26:09DAL-FC 0:1Details
team logoViby
0
team logoFC Kopenhag
3
27:09VIB-FC 0:3Details
team logoLedoje Smorum Fodbold
1
team logoHobro IK
2
25:09LED-HOB1:2Details
team logoThisted
0
team logoOdense BK
2
03:10THI-ODE0:2Details
team logoFC Fredericia
0
team logoSonderjyskE
2
26:09FC -SON0:2Details
team logoJammerbugt FC
0
team logoEsbjerg FB
1
26:09JAM-ESB0:1Details
team logoHB Koge
0
team logoFC Nordsjalland
4
26:09HB -FC 0:4Details
team logoHundested IK
 
team logoVendsyssel FF
 
26:09HUN-VENDetails
team logoB 1908
2
team logoMarienlyst
2
26:09QPR-MAR0:2Details
team logoHillerod
 
team logoBrondby IF
 
27:09QPR-BRODetails
team logoNaestved BK
 
team logoSilkeborg IF
 
26:09NAE-SILDetails
team logoAarhus Fremad
1
team logoAGF Aarhus
5
26:09AAR-AGF1:5Details
team logoRoskilde
0
team logoAAB Aalborg
5
26:09ROS-AAB0:5Details
team logoMiddelfart
0
team logoAC Horsens
3
03:10MID-AC 0:3Details
team logoKolding IF
2
team logoVejle
0
31:10KOL-VEJ2:0Details
team logoFC Midtjylland
2
team logoFC Kopenhag
0
01:11FC -FC 2:0Details
team logoHobro IK
2
team logoOdense BK
4
06:11HOB-ODE2:4Details
team logoSonderjyskE
0
team logoEsbjerg FB
1
07:11SON-ESB0:1Details
team logoFC Nordsjalland
0
team logoVendsyssel FF
1
05:12FC -VEN0:1Details
team logoMarienlyst
1
team logoBrondby IF
4
22:11MAR-BRO1:4Details
team logoNaestved BK
2
team logoAGF Aarhus
1
31:10NAE-AGF2:1Details
team logoAAB Aalborg
1
team logoAC Horsens
0
31:10AAB-AC 1:0Details
team logoKolding IF
0
team logoFC Midtjylland
2
13:03KOL-FC 0:2Details
team logoOdense BK
1
team logoEsbjerg FB
2
27:02ODE-ESB1:2Details
team logoVendsyssel FF
0
team logoBrondby IF
2
28:02VEN-BRO0:2Details
team logoNaestved BK
1
team logoAAB Aalborg
3
14:03NAE-AAB1:3Details
team logoFC Midtjylland
4
team logoOdense BK
0
03:04FC -ODE4:0Details
team logoBrondby IF
1
team logoAAB Aalborg
0
04:04BRO-AAB1:0Details
  

Danimarka Kupası Danimarka canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Danimarka Kupası Danimarka Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Danimarka Kupası Danimarka ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Danimarka Kupası Danimarka gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Danimarka Kupası Danimarka ve Danimarka Kupası Danimarka futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Danimarka Kupası Danimarka 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.