Danimarka Kupası - Futbol -  Danimarka

Danimarka Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoHerning KFUM
     
    team logoSilkeborg Kfum
     
    07:08HER-SILDetails
    team logoB 1913 Odense
    0
    team logoKolding IF
    1
    08:08B 1-KOL0:1Details
    team logoAgerbaek
     
    team logoNaesby BK
     
    07:08AGE-NAEDetails
    team logoHolbaek
    0
    team logoHallerup
    2
    08:08HOL-HAL0:2Details
    team logoNykobing Fc
     
    team logoLyngby BK
     
    08:08NYK-LYNDetails
    team logoSkovshoved IF
    1
    team logoBk Frem
    4
    08:08SKO-BK 1:4Details
    team logoBramdrupdam Gif
    1
    team logoBih Odense
    0
    14:08BRA-BIH1:0Details
    team logoDalum IF
    3
    team logoOdder
    1
    08:08DAL-ODD3:1Details
    team logoNorresundby
    1
    team logoViby
    3
    07:08NOR-VIB1:3Details
    team logoRingkobing
    1
    team logoSkive IK
    5
    08:08RIN-SKI1:5Details
    team logoFrem Bjæverskov
     
    team logoLuif
     
    14:08FRE-LUIDetails
    team logoLedoje Smorum Fodbold
    0
    team logoStenløse Bk
    0
    07:08QPR-STE2:0Details
    team logoTjorring
     
    team logoIF Lyseng
     
    07:08TJO-IF Details
    team logoNr Aaby Ik
    0
    team logoTarup-Paarup If
    6
    07:08NR -TAR0:6Details
    team logoBirkelse If
     
    team logoThisted
     
    08:08BIR-THIDetails
    team logoBK Fremad Valby
    0
    team logoAkademisk Boldklub Gladsaxe
    4
    08:08BK -AKA0:4Details
    team logoVildbjerg
    0
    team logoViborg FF
    10
    08:08VIL-VIB0:10Details
    team logoRinge BK
     
    team logoFC Fredericia
     
    08:08RIN-FC Details
    team logoCBS Sport
    1
    team logoGentofte-Vangede IF
    5
    08:08CBS-GEN1:5Details
    team logoFC Djursland
    3
    team logoVatanspor
    1
    08:08FC -VAT3:1Details
    team logoVsk Arhus
    0
    team logoJammerbugt FC
    3
    07:08VSK-JAM0:3Details
    team logoHorsholm Usserod IK
     
    team logoAB 70
     
    07:08QPR-AB Details
    team logoSkjold Birkerod
    0
    team logoB 93 Kopenhagen
    1
    07:08SKJ-B 90:1Details
    team logoHumlebaek Bk
     
    team logoHB Koge
     
    08:08HUM-HB Details
    team logoHundested IK
     
    team logoBK Union
     
    15:08HUN-BK Details
    team logoVordingborg IF
     
    team logoTårnby Ff
     
    07:08VOR-TÅRDetails
    team logoEgen Ui
     
    team logoFC Skanderborg
     
    07:08EGE-FC Details
    team logoDollefjelde Musse
     
    team logoB 1908
     
    07:08DOL-B 1Details
    team logoNakskov BK
     
    team logoAvarta
     
    14:08NAK-AVADetails
    team logoHerlev
    5
    team logoBronshoj
    1
    07:08HER-BRO5:1Details
    team logoOKS
    4
    team logoMarienlyst
    4
    07:08QPR-MAR2:4Details
    team logoRudersdal
    0
    team logoBornholm
    4
    14:08RUD-BOR0:4Details
    team logoForoyar
    6
    team logoHillerod
    6
    07:08QPR-HIL0:6Details
    team logoSlagelse Bi
    0
    team logoFC Helsingor
    2
    08:08SLA-FC 0:2Details
    team logoKarlslunde If
    0
    team logoNaestved BK
    3
    08:08KAR-NAE0:3Details
    team logoHirtshals BK
     
    team logoBrabrand If
     
    08:08HIR-BRADetails
    team logoHolstebro
     
    team logoSilkeborg IF
     
    08:08HOL-SILDetails
    team logoOtterup B&IK
     
    team logoHedensted If
     
    07:08OTT-HEDDetails
    team logoVejgaard B
    0
    team logoAarhus Fremad
    1
    08:08VEJ-AAR0:1Details
    team logoSgi/Ssk
     
    team logoFC Sydvest 05
     
    08:08SGI-FC Details
    team logoHvidovre
    1
    team logoBk Fremad Amager
    4
    15:08HVI-BK 1:4Details
    team logoGreve Fodbold
    0
    team logoRoskilde
    4
    15:08GRE-ROS0:4Details
    team logoFuglebakken
    1
    team logoKjellerup
    4
    07:08FUG-KJE1:4Details
    team logoFjordager
    1
    team logoMiddelfart
    5
    07:08FJO-MID1:5Details
    team logoSilkeborg Kfum
     
    team logoKolding IF
     
    04:09SIL-KOLDetails
    team logoNaesby BK
    0
    team logoRanders FC
    1
    11:09NAE-RAN0:1Details
    team logoHallerup
     
    team logoNykobing Fc
     
    12:09QPR-NYKDetails
    team logoBk Frem
    1
    team logoVejle
    2
    11:09BK -VEJ1:2Details
    team logoBramdrupdam Gif
     
    team logoDalum IF
     
    04:09BRA-DALDetails
    team logoViby
    2
    team logoSkive IK
    1
    04:09VIB-SKI2:1Details
    team logoFrem Bjæverskov
    0
    team logoLedoje Smorum Fodbold
    3
    11:09FRE-LED0:3Details
    team logoIF Lyseng
    0
    team logoHobro IK
    1
    05:09IF -HOB0:1Details
    team logoTarup-Paarup If
    0
    team logoThisted
    1
    12:09TAR-THI0:1Details
    team logoAkademisk Boldklub Gladsaxe
    0
    team logoOdense BK
    4
    06:09AKA-ODE0:4Details
    team logoViborg FF
    1
    team logoFC Fredericia
    2
    12:09VIB-FC 1:2Details
    team logoGentofte-Vangede IF
    0
    team logoSonderjyskE
    3
    04:09GEN-SON0:3Details
    team logoFC Djursland
    1
    team logoJammerbugt FC
    3
    04:09FC -JAM1:3Details
    team logoHorsholm Usserod IK
     
    team logoEsbjerg FB
     
    05:09HOR-ESBDetails
    team logoB 93 Kopenhagen
    1
    team logoHB Koge
    3
    05:09B 9-HB 1:3Details
    team logoHundested IK
     
    team logoTårnby Ff
     
    11:09HUN-TÅRDetails
    team logoEgen Ui
     
    team logoVendsyssel FF
     
    05:09EGE-VENDetails
    team logoB 1908
    2
    team logoAvarta
    1
    04:09B 1-AVA2:1Details
    team logoHerlev
    1
    team logoMarienlyst
    1
    04:09QPR-MAR0:1Details
    team logoBornholm
     
    team logoHillerod
     
    05:09QPR-HILDetails
    team logoFC Helsingor
    0
    team logoNaestved BK
    1
    05:09FC -NAE0:1Details
    team logoBrabrand If
    2
    team logoSilkeborg IF
    3
    05:09BRA-SIL2:3Details
    team logoHedensted If
    1
    team logoAarhus Fremad
    2
    04:09HED-AAR1:2Details
    team logoFC Sydvest 05
    0
    team logoAGF Aarhus
    2
    05:09FC -AGF0:2Details
    team logoBk Fremad Amager
    2
    team logoRoskilde
    5
    05:09BK -ROS2:5Details
    team logoKjellerup
    0
    team logoMiddelfart
    1
    05:09KJE-MID0:1Details
    team logoKolding IF
    1
    team logoRanders FC
    0
    25:09KOL-RAN1:0Details
    team logoNykobing Fc
     
    team logoVejle
     
    10:10QPR-VEJDetails
    team logoDalum IF
    0
    team logoFC Midtjylland
    1
    26:09DAL-FC 0:1Details
    team logoViby
    0
    team logoFC Kopenhag
    3
    27:09VIB-FC 0:3Details
    team logoLedoje Smorum Fodbold
    1
    team logoHobro IK
    2
    25:09LED-HOB1:2Details
    team logoThisted
    0
    team logoOdense BK
    2
    03:10THI-ODE0:2Details
    team logoFC Fredericia
    0
    team logoSonderjyskE
    2
    26:09FC -SON0:2Details
    team logoJammerbugt FC
    0
    team logoEsbjerg FB
    1
    26:09JAM-ESB0:1Details
    team logoHB Koge
    0
    team logoFC Nordsjalland
    4
    26:09HB -FC 0:4Details
    team logoHundested IK
     
    team logoVendsyssel FF
     
    26:09HUN-VENDetails
    team logoB 1908
    2
    team logoMarienlyst
    2
    26:09QPR-MAR0:2Details
    team logoHillerod
     
    team logoBrondby IF
     
    27:09QPR-BRODetails
    team logoNaestved BK
     
    team logoSilkeborg IF
     
    26:09NAE-SILDetails
    team logoAarhus Fremad
    1
    team logoAGF Aarhus
    5
    26:09AAR-AGF1:5Details
    team logoRoskilde
    0
    team logoAAB Aalborg
    5
    26:09ROS-AAB0:5Details
    team logoMiddelfart
    0
    team logoAC Horsens
    3
    03:10MID-AC 0:3Details
    team logoKolding IF
    2
    team logoVejle
    0
    31:10KOL-VEJ2:0Details
    team logoFC Midtjylland
    2
    team logoFC Kopenhag
    0
    01:11FC -FC 2:0Details
    team logoHobro IK
    2
    team logoOdense BK
    4
    06:11HOB-ODE2:4Details
    team logoSonderjyskE
    0
    team logoEsbjerg FB
    1
    07:11SON-ESB0:1Details
    team logoFC Nordsjalland
    0
    team logoVendsyssel FF
    1
    05:12FC -VEN0:1Details
    team logoMarienlyst
    1
    team logoBrondby IF
    4
    22:11MAR-BRO1:4Details
    team logoNaestved BK
    2
    team logoAGF Aarhus
    1
    31:10NAE-AGF2:1Details
    team logoAAB Aalborg
    1
    team logoAC Horsens
    0
    31:10AAB-AC 1:0Details
    team logoKolding IF
    0
    team logoFC Midtjylland
    2
    13:03KOL-FC 0:2Details
    team logoOdense BK
    1
    team logoEsbjerg FB
    2
    27:02ODE-ESB1:2Details
    team logoVendsyssel FF
    0
    team logoBrondby IF
    2
    28:02VEN-BRO0:2Details
    team logoNaestved BK
    1
    team logoAAB Aalborg
    3
    14:03NAE-AAB1:3Details
    team logoFC Midtjylland
    4
    team logoOdense BK
    0
    03:04FC -ODE4:0Details
    team logoBrondby IF
    1
    team logoAAB Aalborg
    0
    04:04BRO-AAB1:0Details
      
    Danimarka Kupası şampiyona düzenleyen Danimarka.
    17.11.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Semifinals - FC Midtjylland, Odense BK

    Semifinals - Brondby IF, AAB Aalborg

    skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Danimarka Kupası (Danimarka) maçları online bulabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Danimarka Kupası (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.