Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Danmarksserien, Pulje 2
Danimarka

Danmarksserien, Pulje 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Danmarksserien, Pulje 2
1 AB TAARNBY AB TAARNBY 14 10 2 2 31:14 17 32 W
AB TAARNBY AB TAARNBY
19.10.19 4 : 3 Zafer
Bk Union Bk Union
W
AB TAARNBY AB TAARNBY
26.10.19 2 : 1 Zafer
Frederikssund Frederikssund
W
AB TAARNBY AB TAARNBY
02.11.19 2 : 0 Zafer
Greve Fodbold Greve Fodbold
D
Roskilde Roskilde
18.04.20 0 : 0 Beraberlik
AB TAARNBY AB TAARNBY
D
AB TAARNBY AB TAARNBY
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
GVI GVI
B 1908
2 Karlslunde If Karlslunde If 14 9 4 1 28:12 16 31 W
B 1908 B 1908
19.10.19 0 : 3 Zafer
Karlslunde If Karlslunde If
W
Karlslunde If Karlslunde If
26.10.19 5 : 3 Zafer
Ishoej IF Ishoej IF
W
Kfum Bk Kfum Bk
02.11.19 1 : 3 Zafer
Karlslunde If Karlslunde If
D
Karlslunde If Karlslunde If
09.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Greve Fodbold Greve Fodbold
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Karlslunde If Karlslunde If
Bk Union
3 B 1908 B 1908 14 9 2 3 24:14 10 29 L
B 1908 B 1908
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Karlslunde If Karlslunde If
W
Avedore IF Avedore IF
26.10.19 0 : 1 Zafer
B 1908 B 1908
L
B 1908 B 1908
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
GVI GVI
D
B 1908 B 1908
28.03.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Kfum Bk Kfum Bk
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
B 1908 B 1908
AB TAARNBY
4 Ishoej IF Ishoej IF 14 9 1 4 37:21 16 28 W
Ishoej IF Ishoej IF
19.10.19 2 : 1 Zafer
Greve Fodbold Greve Fodbold
L
Karlslunde If Karlslunde If
26.10.19 5 : 3 Kaybetmek
Ishoej IF Ishoej IF
W
Ishoej IF Ishoej IF
02.11.19 5 : 1 Zafer
Avedore IF Avedore IF
D
Roskilde Roskilde
04.04.20 0 : 0 Beraberlik
Ishoej IF Ishoej IF
D
Bk Union Bk Union
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ishoej IF Ishoej IF
Kfum Bk
5 GVI GVI 14 5 3 6 15:21 -6 18 W
Bk Union Bk Union
26.10.19 1 : 3 Zafer
GVI GVI
W
B 1908 B 1908
02.11.19 1 : 2 Zafer
GVI GVI
D
Roskilde Roskilde
21.03.20 0 : 0 Beraberlik
GVI GVI
D
GVI GVI
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
AB TAARNBY AB TAARNBY
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
GVI GVI
Frederikssund
6 Kfum Bk Kfum Bk 14 5 2 7 17:25 -8 17 L
AB TAARNBY AB TAARNBY
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kfum Bk Kfum Bk
W
Kfum Bk Kfum Bk
19.10.19 3 : 1 Zafer
Frederikssund Frederikssund
W
Greve Fodbold Greve Fodbold
26.10.19 1 : 2 Zafer
Kfum Bk Kfum Bk
L
Kfum Bk Kfum Bk
02.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Karlslunde If Karlslunde If
D
Kfum Bk Kfum Bk
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
B 1908 B 1908
Ishoej IF
7 Frederikssund Frederikssund 14 4 2 8 17:23 -6 14 L
Kfum Bk Kfum Bk
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Frederikssund Frederikssund
L
AB TAARNBY AB TAARNBY
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Frederikssund Frederikssund
W
Bk Union Bk Union
01.11.19 2 : 3 Zafer
Frederikssund Frederikssund
D
Frederikssund Frederikssund
25.04.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Frederikssund Frederikssund
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Avedore IF Avedore IF
GVI
8 Avedore IF Avedore IF 14 3 3 8 15:32 -17 12 L
Avedore IF Avedore IF
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
B 1908 B 1908
L
Ishoej IF Ishoej IF
02.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Avedore IF Avedore IF
D
Avedore IF Avedore IF
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Roskilde Roskilde
16.05.20 0 : 0 Beraberlik
Avedore IF Avedore IF
D
Frederikssund Frederikssund
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Avedore IF Avedore IF
Greve Fodbold
9 Bk Union Bk Union 14 3 1 10 23:33 -10 10 L
AB TAARNBY AB TAARNBY
19.10.19 4 : 3 Kaybetmek
Bk Union Bk Union
L
Bk Union Bk Union
26.10.19 1 : 3 Kaybetmek
GVI GVI
L
Bk Union Bk Union
01.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Frederikssund Frederikssund
D
Bk Union Bk Union
11.04.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Bk Union Bk Union
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ishoej IF Ishoej IF
Karlslunde If
10 Greve Fodbold Greve Fodbold 14 2 2 10 14:26 -12 8 L
Ishoej IF Ishoej IF
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
L
Greve Fodbold Greve Fodbold
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kfum Bk Kfum Bk
L
AB TAARNBY AB TAARNBY
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
D
Roskilde Roskilde
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Greve Fodbold Greve Fodbold
D
Greve Fodbold Greve Fodbold
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Karlslunde If Karlslunde If
Avedore IF
Promotion
Relegation
Daha fazla göster


Danmarksserien, Pulje 2 - şampiyona, organize eden Danimarka. Katılmak için başvuru veren turnuva 10 takımlar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
AB TAARNBY - 32 kabul edilen puan, yengi 10, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Karlslunde If - 31 puan, kazanılan maçlar 9, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
B 1908 - 29 sayı, parlak başarılar 9, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka):
Avedore IF - Greve Fodbold (06.06.2020 08:00)
GVI - Frederikssund (06.06.2020 08:00)
B 1908 - AB TAARNBY (06.06.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.