Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
27
Danimarka

Danmarksserien, Pulje 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Danmarksserien, Pulje 2
1 AB TAARNBY 14 10 2 2 31:14 17 32 L
Ishoej IF
05.10.19 5 : 3 Kaybetmek
AB TAARNBY
W
AB TAARNBY
12.10.19 2 : 0 Zafer
Kfum Bk
W
AB TAARNBY
19.10.19 4 : 3 Zafer
Bk Union
W
AB TAARNBY
26.10.19 2 : 1 Zafer
Frederikssund
W
AB TAARNBY
02.11.19 2 : 0 Zafer
Greve Fodbold
2 Karlslunde If 14 9 4 1 28:12 16 31 W
Avedore IF
05.10.19 2 : 4 Zafer
Karlslunde If
D
Karlslunde If
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
GVI
W
B 1908
19.10.19 0 : 3 Zafer
Karlslunde If
W
Karlslunde If
26.10.19 5 : 3 Zafer
Ishoej IF
W
Kfum Bk
02.11.19 1 : 3 Zafer
Karlslunde If
3 B 1908 14 9 2 3 24:14 10 29 D
B 1908
05.10.19 1 : 1 Beraberlik
Frederikssund
W
Greve Fodbold
12.10.19 1 : 2 Zafer
B 1908
L
B 1908
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Karlslunde If
W
Avedore IF
26.10.19 0 : 1 Zafer
B 1908
L
B 1908
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
GVI
4 Ishoej IF 14 9 1 4 37:21 16 28 W
Ishoej IF
05.10.19 5 : 3 Zafer
AB TAARNBY
W
Frederikssund
12.10.19 1 : 3 Zafer
Ishoej IF
W
Ishoej IF
19.10.19 2 : 1 Zafer
Greve Fodbold
L
Karlslunde If
26.10.19 5 : 3 Kaybetmek
Ishoej IF
W
Ishoej IF
02.11.19 5 : 1 Zafer
Avedore IF
5 GVI 14 5 3 6 15:21 -6 18 W
GVI
05.10.19 1 : 0 Zafer
Greve Fodbold
D
Karlslunde If
12.10.19 0 : 0 Beraberlik
GVI
L
GVI
19.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Avedore IF
W
Bk Union
26.10.19 1 : 3 Zafer
GVI
W
B 1908
02.11.19 1 : 2 Zafer
GVI
6 Kfum Bk 14 5 2 7 17:25 -8 17 W
Kfum Bk
05.10.19 4 : 0 Zafer
Bk Union
L
AB TAARNBY
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kfum Bk
W
Kfum Bk
19.10.19 3 : 1 Zafer
Frederikssund
W
Greve Fodbold
26.10.19 1 : 2 Zafer
Kfum Bk
L
Kfum Bk
02.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Karlslunde If
7 Frederikssund 14 4 2 8 17:23 -6 14 D
B 1908
05.10.19 1 : 1 Beraberlik
Frederikssund
L
Frederikssund
12.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Ishoej IF
L
Kfum Bk
19.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Frederikssund
L
AB TAARNBY
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Frederikssund
W
Bk Union
01.11.19 2 : 3 Zafer
Frederikssund
8 Avedore IF 14 3 3 8 15:32 -17 12 L
Avedore IF
05.10.19 2 : 4 Kaybetmek
Karlslunde If
L
Bk Union
12.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Avedore IF
W
GVI
19.10.19 0 : 1 Zafer
Avedore IF
L
Avedore IF
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
B 1908
L
Ishoej IF
02.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Avedore IF
9 Bk Union 14 3 1 10 23:33 -10 10 L
Kfum Bk
05.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Bk Union
W
Bk Union
12.10.19 3 : 1 Zafer
Avedore IF
L
AB TAARNBY
19.10.19 4 : 3 Kaybetmek
Bk Union
L
Bk Union
26.10.19 1 : 3 Kaybetmek
GVI
L
Bk Union
01.11.19 2 : 3 Kaybetmek
Frederikssund
10 Greve Fodbold 14 2 2 10 14:26 -12 8 L
GVI
05.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Greve Fodbold
L
Greve Fodbold
12.10.19 1 : 2 Kaybetmek
B 1908
L
Ishoej IF
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Greve Fodbold
L
Greve Fodbold
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Kfum Bk
L
AB TAARNBY
02.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Greve Fodbold
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Danmarksserien, Pulje 2 - turnuva, organize eden Danimarka. Katılan turnuva 10 futbol kulüpleri. Bugün en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
AB TAARNBY - 32 sayı, kazanılan yarışmalar 10, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Karlslunde If - 31 sayı, kazanılan maçlar 9, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
B 1908 - 29 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 9, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) maçları online alabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka):
Avedore IF - Kfum Bk (14.03.2020 07:00)
GVI - Ishoej IF (14.03.2020 07:00)
Karlslunde If - AB TAARNBY (14.03.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.