Danmarksserien, Pulje 2
Danimarka

Danmarksserien, Pulje 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Danmarksserien, Pulje 2
1 Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold 9 6 0 3 21:13 8 18 L
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
W
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
10.10.20 3 : 0 Zafer
Vordingborg IF Vordingborg IF
L
Greve Fodbold Greve Fodbold
17.10.20 5 : 3 Kaybetmek
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
W
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
20.10.20 0 : 1 Zafer
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
W
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
24.10.20 6 : 0 Zafer
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
Herlev IF
2 Herlev IF Herlev IF 9 5 3 1 10:6 4 18 D
Herlev IF Herlev IF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
W
Vordingborg IF Vordingborg IF
03.10.20 0 : 1 Zafer
Herlev IF Herlev IF
L
Herlev IF Herlev IF
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
D
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Herlev IF Herlev IF
W
Herlev IF Herlev IF
24.10.20 2 : 0 Zafer
Otterup B&IK Otterup B&IK
Ledøje-Smørum Fodbold
3 FC Allerød FC Allerød 9 4 4 1 17:10 7 16 D
FC Allerød FC Allerød
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
W
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
02.10.20 0 : 2 Zafer
FC Allerød FC Allerød
W
FC Allerød FC Allerød
10.10.20 2 : 0 Zafer
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
D
Vordingborg IF Vordingborg IF
17.10.20 4 : 4 Beraberlik
FC Allerød FC Allerød
W
FC Allerød FC Allerød
24.10.20 3 : 2 Zafer
Greve Fodbold Greve Fodbold
IF Skjold Birkerød
4 Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF 10 4 4 2 17:11 6 16 W
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
19.09.20 4 : 1 Zafer
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
D
FC Allerød FC Allerød
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
D
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
D
Otterup B&IK Otterup B&IK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
W
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
24.10.20 3 : 2 Zafer
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
Taastrup Fodbold Club
5 Greve Fodbold Greve Fodbold 10 5 1 4 21:17 4 16 L
Otterup B&IK Otterup B&IK
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
W
Greve Fodbold Greve Fodbold
03.10.20 2 : 0 Zafer
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
W
Herlev IF Herlev IF
10.10.20 0 : 2 Zafer
Greve Fodbold Greve Fodbold
W
Greve Fodbold Greve Fodbold
17.10.20 5 : 3 Zafer
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
L
FC Allerød FC Allerød
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
Boldklubben 1908
6 Boldklubben 1908 Boldklubben 1908 9 3 3 3 15:13 2 12 L
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
W
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
03.10.20 4 : 1 Zafer
Otterup B&IK Otterup B&IK
D
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
W
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
17.10.20 2 : 3 Zafer
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
W
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
24.10.20 2 : 0 Zafer
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
Vordingborg IF
7 Otterup B&IK Otterup B&IK 10 3 3 4 16:17 -1 12 W
Otterup B&IK Otterup B&IK
26.09.20 3 : 2 Zafer
Greve Fodbold Greve Fodbold
L
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
03.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Otterup B&IK Otterup B&IK
W
Otterup B&IK Otterup B&IK
10.10.20 5 : 0 Zafer
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
D
Otterup B&IK Otterup B&IK
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
L
Herlev IF Herlev IF
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Otterup B&IK Otterup B&IK
Roskilde Boldklub af 1906
8 Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club 9 3 2 4 7:11 -4 11 W
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
19.09.20 1 : 0 Zafer
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
D
Herlev IF Herlev IF
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
L
FC Allerød FC Allerød
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
L
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
20.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
L
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
Gentofte-Vangede IF
9 IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød 9 2 2 5 5:18 -13 8 L
Taastrup Fodbold Club Taastrup Fodbold Club
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
L
Greve Fodbold Greve Fodbold
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
L
Otterup B&IK Otterup B&IK
10.10.20 5 : 0 Kaybetmek
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
D
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Herlev IF Herlev IF
L
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
24.10.20 6 : 0 Kaybetmek
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
FC Allerød
10 Vordingborg IF Vordingborg IF 8 1 3 4 9:18 -9 6 D
Otterup B&IK Otterup B&IK
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
Vordingborg IF Vordingborg IF
L
Vordingborg IF Vordingborg IF
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
L
Vordingborg IF Vordingborg IF
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Herlev IF Herlev IF
L
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
10.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Vordingborg IF Vordingborg IF
D
Vordingborg IF Vordingborg IF
17.10.20 4 : 4 Beraberlik
FC Allerød FC Allerød
Boldklubben 1908
11 Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906 8 1 1 6 10:14 -4 4 L
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
04.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Greve Fodbold Greve Fodbold
L
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
L
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
02.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Allerød FC Allerød
L
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
17.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Boldklubben 1908 Boldklubben 1908
L
Gentofte-Vangede IF Gentofte-Vangede IF
24.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Roskilde Boldklub af 1906 Roskilde Boldklub af 1906
Otterup B&IK
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Danmarksserien, Pulje 2 - turnuva, düzenleyen Danimarka. Kayıt yaptıran şampiyona 11 katılımcılar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Ledøje-Smørum Fodbold - 18 puan, parlak başarılar 6, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Herlev IF - 18 puan, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Allerød - 16 kabul edilen puan, yengi 4, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) maçları online görebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken futbol maçları - Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka):
Boldklubben 1908 - Vordingborg IF (31.10.2020 06:00)
Gentofte-Vangede IF - Taastrup Fodbold Club (31.10.2020 06:00)
Ledøje-Smørum Fodbold - Herlev IF (31.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Danmarksserien, Pulje 2 (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.