Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
02
Danmarksserien, Pulje 1
Danimarka

Danmarksserien, Pulje 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Danmarksserien, Pulje 1
1 Roskilde Roskilde 14 9 4 1 36:18 18 31 W
Herlev Herlev
11.10.19 0 : 1 Zafer
Roskilde Roskilde
W
Roskilde Roskilde
19.10.19 2 : 0 Zafer
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Alleread FK Alleread FK
26.10.19 3 : 3 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Koge Nord FC Koge Nord FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
Skjold Birkerod
2 Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold 14 8 3 3 21:13 8 27 L
Alleread FK Alleread FK
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
L
Roskilde Roskilde
19.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
W
Tarnby FF Tarnby FF
02.11.19 0 : 1 Zafer
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
BK Fremad Valby
3 Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold 14 6 6 2 20:17 3 24 L
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
W
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
19.10.19 2 : 1 Zafer
Herlev Herlev
D
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
26.10.19 1 : 1 Beraberlik
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
D
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Taastrup FC Taastrup FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
Koge Nord FC
4 Koge Nord FC Koge Nord FC 14 6 4 4 26:18 8 22 L
Koge Nord FC Koge Nord FC
12.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Taastrup FC Taastrup FC
D
Koge Nord FC Koge Nord FC
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Alleread FK Alleread FK
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
Koge Nord FC Koge Nord FC
L
Koge Nord FC Koge Nord FC
02.11.19 1 : 2 Kaybetmek
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
Koge Nord FC Koge Nord FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roskilde Roskilde
Ballerup Skovlunde Fodbold
5 BK Fremad Valby BK Fremad Valby 14 6 2 6 19:18 1 20 W
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
12.10.19 2 : 0 Zafer
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
L
Tarnby FF Tarnby FF
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
L
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Taastrup FC Taastrup FC
W
Koge Nord FC Koge Nord FC
02.11.19 1 : 2 Zafer
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Herlev Herlev
Ledoje Smorum Fodbold
6 Taastrup FC Taastrup FC 14 6 1 7 25:25 -1 19 W
Koge Nord FC Koge Nord FC
12.10.19 0 : 2 Zafer
Taastrup FC Taastrup FC
L
Taastrup FC Taastrup FC
19.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
W
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
26.10.19 1 : 2 Zafer
Taastrup FC Taastrup FC
D
Taastrup FC Taastrup FC
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Herlev Herlev
D
Taastrup FC Taastrup FC
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
Tarnby FF
7 Alleread FK Alleread FK 14 4 6 4 25:23 2 18 W
Alleread FK Alleread FK
12.10.19 2 : 1 Zafer
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Koge Nord FC Koge Nord FC
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
Alleread FK Alleread FK
D
Alleread FK Alleread FK
26.10.19 3 : 3 Beraberlik
Roskilde Roskilde
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Alleread FK Alleread FK
D
Alleread FK Alleread FK
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tarnby FF Tarnby FF
Herlev
8 Skjold Birkerod Skjold Birkerod 14 3 3 8 21:35 -14 12 L
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
12.10.19 2 : 3 Kaybetmek
Tarnby FF Tarnby FF
W
Taastrup FC Taastrup FC
19.10.19 1 : 2 Zafer
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
Koge Nord FC Koge Nord FC
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Alleread FK Alleread FK
D
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
Roskilde
9 Tarnby FF Tarnby FF 14 3 2 9 13:29 -16 11 W
Skjold Birkerod Skjold Birkerod
12.10.19 2 : 3 Zafer
Tarnby FF Tarnby FF
W
Tarnby FF Tarnby FF
19.10.19 3 : 2 Zafer
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
D
Herlev Herlev
25.10.19 2 : 2 Beraberlik
Tarnby FF Tarnby FF
L
Tarnby FF Tarnby FF
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
D
Alleread FK Alleread FK
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Tarnby FF Tarnby FF
Taastrup FC
10 Herlev Herlev 14 1 5 8 17:27 -10 8 L
Herlev Herlev
11.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Roskilde Roskilde
L
Ballerup Skovlunde Fodbold Ballerup Skovlunde Fodbold
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Herlev Herlev
D
Herlev Herlev
25.10.19 2 : 2 Beraberlik
Tarnby FF Tarnby FF
D
Taastrup FC Taastrup FC
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Herlev Herlev
D
BK Fremad Valby BK Fremad Valby
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Herlev Herlev
Alleread FK
Promotion
Relegation
Daha fazla göster


Danmarksserien, Pulje 1 - şampiyona, organize eden Danimarka. Katılmak için başvuru veren şampiyona 10 takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Roskilde - 31 puan, parlak başarılar 9, skorsuz maçlar 1, beraberlik 4.
Ledoje Smorum Fodbold - 27 puan, yengi 8, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Ballerup Skovlunde Fodbold - 24 puan, parlak başarılar 6, yenilmeler 2, beraberlik 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Danmarksserien, Pulje 1 (Danimarka) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Danmarksserien, Pulje 1 (Danimarka):
Ledoje Smorum Fodbold - BK Fremad Valby (06.06.2020 08:00)
Roskilde - Skjold Birkerod (06.06.2020 08:00)
Ballerup Skovlunde Fodbold - Koge Nord FC (06.06.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Danmarksserien, Pulje 1 (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.