Ucuncu Lig
Danimarka

Ucuncu Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Division
1 Kolding FC Kolding FC 30 23 0 7 63:30 33 69 L
Kolding FC Kolding FC
22.05.05 1 : 2 Kaybetmek
Næsby BK Næsby BK
W
Roskilde Roskilde
29.05.05 0 : 4 Zafer
Kolding FC Kolding FC
W
Kolding FC Kolding FC
05.06.05 3 : 0 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Holbæk B&I Holbæk B&I
12.06.05 2 : 3 Zafer
Kolding FC Kolding FC
W
Kolding FC Kolding FC
18.06.05 3 : 1 Zafer
B-1913 B-1913
2 Brabrand IF Brabrand IF 30 18 5 7 57:29 28 59 W
Brabrand IF Brabrand IF
21.05.05 2 : 0 Zafer
B 1909 B 1909
D
B-1913 B-1913
29.05.05 0 : 0 Beraberlik
Brabrand IF Brabrand IF
L
Brabrand IF Brabrand IF
04.06.05 0 : 2 Kaybetmek
Glostrup Glostrup
L
Kalundborg GB Kalundborg GB
12.06.05 2 : 1 Kaybetmek
Brabrand IF Brabrand IF
D
Brabrand IF Brabrand IF
18.06.05 0 : 0 Beraberlik
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
3 Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub 30 18 4 8 67:32 35 58 W
Vaerlose Vaerlose
21.05.05 0 : 3 Zafer
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
W
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
29.05.05 8 : 0 Zafer
Vendsyssel Vendsyssel
D
B 1909 B 1909
05.06.05 0 : 0 Beraberlik
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
W
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
12.06.05 3 : 2 Zafer
Glostrup Glostrup
D
Brabrand IF Brabrand IF
18.06.05 0 : 0 Beraberlik
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
4 Holbæk B&I Holbæk B&I 30 17 7 6 63:35 28 58 D
B-1913 B-1913
22.05.05 1 : 1 Beraberlik
Holbæk B&I Holbæk B&I
W
Holbæk B&I Holbæk B&I
29.05.05 3 : 1 Zafer
Kalundborg GB Kalundborg GB
W
Holstebro BK Holstebro BK
05.06.05 0 : 5 Zafer
Holbæk B&I Holbæk B&I
L
Holbæk B&I Holbæk B&I
12.06.05 2 : 3 Kaybetmek
Kolding FC Kolding FC
W
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
18.06.05 0 : 2 Zafer
Holbæk B&I Holbæk B&I
5 Glostrup Glostrup 30 17 4 9 65:44 21 55 W
Vendsyssel Vendsyssel
22.05.05 1 : 4 Zafer
Glostrup Glostrup
W
Glostrup Glostrup
28.05.05 5 : 1 Zafer
B 1909 B 1909
W
Brabrand IF Brabrand IF
04.06.05 0 : 2 Zafer
Glostrup Glostrup
L
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
12.06.05 3 : 2 Kaybetmek
Glostrup Glostrup
W
Glostrup Glostrup
18.06.05 3 : 1 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
6 FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland 30 13 9 8 52:36 16 48 D
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
22.05.05 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
W
Næsby BK Næsby BK
28.05.05 0 : 1 Zafer
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
W
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
05.06.05 6 : 2 Zafer
Roskilde Roskilde
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
12.06.05 4 : 1 Kaybetmek
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
L
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
18.06.05 0 : 2 Kaybetmek
Holbæk B&I Holbæk B&I
7 Næsby BK Næsby BK 30 14 5 11 44:35 9 47 W
Kolding FC Kolding FC
22.05.05 1 : 2 Zafer
Næsby BK Næsby BK
L
Næsby BK Næsby BK
28.05.05 0 : 1 Kaybetmek
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
D
Vaerlose Vaerlose
04.06.05 0 : 0 Beraberlik
Næsby BK Næsby BK
L
Næsby BK Næsby BK
12.06.05 1 : 2 Kaybetmek
Vendsyssel Vendsyssel
W
B 1909 B 1909
18.06.05 0 : 1 Zafer
Næsby BK Næsby BK
8 Jammerbugt FC Jammerbugt FC 30 11 7 12 53:52 1 40 D
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
22.05.05 1 : 1 Beraberlik
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
28.05.05 0 : 0 Beraberlik
Vaerlose Vaerlose
L
Vendsyssel Vendsyssel
03.06.05 1 : 0 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
12.06.05 1 : 1 Beraberlik
B 1909 B 1909
L
Glostrup Glostrup
18.06.05 3 : 1 Kaybetmek
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
9 Aarhus Fremad Aarhus Fremad 30 11 6 13 47:42 5 39 L
Kalundborg GB Kalundborg GB
22.05.05 2 : 0 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
L
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
28.05.05 0 : 1 Kaybetmek
Holstebro BK Holstebro BK
L
Kolding FC Kolding FC
05.06.05 3 : 0 Kaybetmek
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
12.06.05 4 : 1 Zafer
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
D
Vaerlose Vaerlose
18.06.05 2 : 2 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
10 B-1913 B-1913 30 9 9 12 42:50 -8 36 D
B-1913 B-1913
22.05.05 1 : 1 Beraberlik
Holbæk B&I Holbæk B&I
D
B-1913 B-1913
29.05.05 0 : 0 Beraberlik
Brabrand IF Brabrand IF
D
Kalundborg GB Kalundborg GB
05.06.05 1 : 1 Beraberlik
B-1913 B-1913
W
B-1913 B-1913
12.06.05 3 : 0 Zafer
Holstebro BK Holstebro BK
L
Kolding FC Kolding FC
18.06.05 3 : 1 Kaybetmek
B-1913 B-1913
11 Roskilde Roskilde 30 11 1 18 34:63 -29 34 W
Holstebro BK Holstebro BK
22.05.05 0 : 1 Zafer
Roskilde Roskilde
L
Roskilde Roskilde
29.05.05 0 : 4 Kaybetmek
Kolding FC Kolding FC
L
FC Vestsjaelland FC Vestsjaelland
05.06.05 6 : 2 Kaybetmek
Roskilde Roskilde
W
Roskilde Roskilde
12.06.05 3 : 1 Zafer
Vaerlose Vaerlose
W
Vendsyssel Vendsyssel
18.06.05 0 : 1 Zafer
Roskilde Roskilde
12 B 1909 B 1909 30 8 8 14 28:45 -17 32 L
Brabrand IF Brabrand IF
21.05.05 2 : 0 Kaybetmek
B 1909 B 1909
L
Glostrup Glostrup
28.05.05 5 : 1 Kaybetmek
B 1909 B 1909
D
B 1909 B 1909
05.06.05 0 : 0 Beraberlik
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
12.06.05 1 : 1 Beraberlik
B 1909 B 1909
L
B 1909 B 1909
18.06.05 0 : 1 Kaybetmek
Næsby BK Næsby BK
13 Vendsyssel Vendsyssel 30 7 9 14 37:58 -21 30 L
Vendsyssel Vendsyssel
22.05.05 1 : 4 Kaybetmek
Glostrup Glostrup
L
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
29.05.05 8 : 0 Kaybetmek
Vendsyssel Vendsyssel
W
Vendsyssel Vendsyssel
03.06.05 1 : 0 Zafer
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
W
Næsby BK Næsby BK
12.06.05 1 : 2 Zafer
Vendsyssel Vendsyssel
L
Vendsyssel Vendsyssel
18.06.05 0 : 1 Kaybetmek
Roskilde Roskilde
14 Kalundborg GB Kalundborg GB 30 7 6 17 41:62 -21 27 W
Kalundborg GB Kalundborg GB
22.05.05 2 : 0 Zafer
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
L
Holbæk B&I Holbæk B&I
29.05.05 3 : 1 Kaybetmek
Kalundborg GB Kalundborg GB
D
Kalundborg GB Kalundborg GB
05.06.05 1 : 1 Beraberlik
B-1913 B-1913
W
Kalundborg GB Kalundborg GB
12.06.05 2 : 1 Zafer
Brabrand IF Brabrand IF
W
Holstebro BK Holstebro BK
18.06.05 2 : 3 Zafer
Kalundborg GB Kalundborg GB
15 Holstebro BK Holstebro BK 30 6 4 20 34:68 -34 22 L
Holstebro BK Holstebro BK
22.05.05 0 : 1 Kaybetmek
Roskilde Roskilde
W
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
28.05.05 0 : 1 Zafer
Holstebro BK Holstebro BK
L
Holstebro BK Holstebro BK
05.06.05 0 : 5 Kaybetmek
Holbæk B&I Holbæk B&I
L
B-1913 B-1913
12.06.05 3 : 0 Kaybetmek
Holstebro BK Holstebro BK
L
Holstebro BK Holstebro BK
18.06.05 2 : 3 Kaybetmek
Kalundborg GB Kalundborg GB
16 Vaerlose Vaerlose 30 6 4 20 29:75 -46 22 L
Vaerlose Vaerlose
21.05.05 0 : 3 Kaybetmek
Lyngby Boldklub Lyngby Boldklub
D
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
28.05.05 0 : 0 Beraberlik
Vaerlose Vaerlose
D
Vaerlose Vaerlose
04.06.05 0 : 0 Beraberlik
Næsby BK Næsby BK
L
Roskilde Roskilde
12.06.05 3 : 1 Kaybetmek
Vaerlose Vaerlose
D
Vaerlose Vaerlose
18.06.05 2 : 2 Beraberlik
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Daha fazla göster

Ucuncu Lig - turnuva, organize eden Danimarka. Kayıt yaptıran turnuva 16 katılımcılar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Kolding FC - 69 kabul edilen puan, parlak başarılar 23, skorsuz yarışmalar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Brabrand IF - 59 kabul edilen puan, yengi 18, yenilme 7, beraberlik 5.
Lyngby Boldklub - 58 madde, kazanılan maçlar 18, yenilmeler 8, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ucuncu Lig (Danimarka) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ucuncu Lig (Danimarka) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.